Array ( [type] => 8192 [message] => mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead [file] => /home/jetblogi/domains/jetblog.ir/public_html/blog/tag.php [line] => 43 )  طراحي سايت در مشهد طراحي سايت در مشهد

مرجع مقالات رسمی طراحی سایت

طراحي سايت شركتي به صورت كاملاً تخصصي و حرفه اي

طراحي سايت در مشهد در‌اين نوشته‌علمي مي‌خواهيم مختصات و اصول و قواعدي كه مي بايست در ساخت سايت شركتي رعايت فرمائيد براي شما شرح دهيم.

امروزه اكثري از اشخاص سوال هاي خويش را از روش وب كاوش مي‌نمايند و به پاسخ سوال خويش ميرسند. واضح ميباشد كه در‌حالتي كه براي كسب و فعاليت خويش يك تارنما داشته باشيد مي توانيد براحتي خيلي از توليدها خويش را از روش وب سايت بفروش برسانيد و يا اين كه اينكه سرويس ها خويش را از روش وب سايت معرفي نماييد. بايستي در وبسايت از رنگ ها و گرافيك جالب به كار گيري فرمائيد.

چرا مي بايست ساخت سايت شركتي را دور از شوخي بگيريم؟
وب سايت هاي متعدد با هدف ها مختلفي پباده سازي و توليد مي‌شوند كه مي‌توانيم عمده آن‌ها‌را به موردها تحت تقسيم كنيم:

بمنظور خدمت دهي كاتالوگ آنلاين
ارائه سرويس ها الكترونيكي باطن وب سايت
سرويس ها رساني بهتر به مشتريان حتي‌در روزها تعطيل
ارائه خدمت بصورت 24 ساعته
توان معرفي محصول ها از روش سايت
معرفي سرويس ها كمپاني يا اين كه سازمان
حضور مارك و برندسازي براي يك كمپاني
معرفي توليدات
توليد خدمت هاي باشگاه مشتريان
سيستم پشتيباني آنلاين و ...
حضور در وب مدام با هدف ها بازاريابي محصول ها و سرويس ها كمپاني و ارتقا مخاطب از روش اين بستر ميباشد. در حين هاي پيشين مديران موسسات بدين تفكر ميكردند كه صرفا ساخت سايت شركتي كافيست البته امروزه مديران موسسه ها مي دانند كه داشتن تارنما به تنهايي كفايت نميكند. كمپاني هايي درين بازار لبريز رقابت برنده خواهند بود كه بتوانند تصميمات صدق اتخاذ نمايند و هدف ها خويش را معين كرده باشند و شايسته ترين به كار گيري را از ابزارهاي جان دار ببرند. تا بتوانند ابزارهاي قابل قبولي براي خويش ساخت نمايند و شايسته ترين به كارگيري را از ابزارهايي كه دارا هستند ببرند.

طراحي وب سايت شركتي
امكاناتي كه براي طراحي وب سايت شركتي مايحتاج ميباشد.
تجهيزات مايحتاج براي پباده سازي يك تارنما شركتي عبارتند از:

سيستم مدير محتواي خوب

قابليت و امكان گذاشتن مثال امور

آلبوم تصاوير

امكان گذاشتن پروژه ها و سرويس ها

امكان دريافت كردن ايده ها

فابليت درج خبر ها

قابليت و امكان فرم ساز

برگه در رابطه ما

ورقه تماس با ما

كمپاني رايا پارس تحت عنوان يكي شركتهاي برنده در مورد ساخت سايت شركتي و بهينه سازي وبسايت و سئو تارنما با ارئه راهكارهاي گوناگون توانسته مشتريان متعددي را جذب نمايد تا آنان بتوانند از اين نحوه خويش را به سطح مطلوبي در موضع كسب و عمل خويش برسانند و بتوانند در بازار انگيزه خويش شايسته ترين فيض را في مابين رقبا كسب نمايند. در تحت مواقعي را كه به مشتريان خويش امداد كرده ايم براي شما شرح مي دهيم:

ايجاد محتواي باكيفيت

seo و سئو تارنما

طراحي وب سايت شركتي واكنشگرا (ريسپانسيو)

پباده سازي كاوش بصورت ايجكس

پباده سازي پويا يا اين كه دايناميك

پباده سازي سيستم مدير محتوا و مطالب وبسايت

پباده سازي سيستم نظردهي

پباده سازي سيستم رئيس رسانه

پباده سازي سيستم رئيس يوزرها

پباده سازي سيستم مقايسه توليد ها

رئيس داده ها تماس


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید: <~PostViwe~>

+ نوشته شده: 1399/3/1 ساعت: ۰۲ توسط:web01 :

ساخت صفحه سوالات متداول در وردپرس با كمك Yoast SEO

طراحي سايت در مشهد 


اكثري از وب سايت‌ها دارنده كاغذ‌ي پرسش و جواب‌هاي متداول ميباشند. درين ورقه به اكثري از سوال ها رايج مطرح گرديده جواب قابل قبولي داده ميگردد. اين سوال و جواب‌ها معمولا در يك برگه گنجانده ميگردند. اگرچه افزودن اين برگه آسوده ميباشد البته خوب ميباشد به حافظه داشته باشيد كه تمام وبسايت‌ها به چنين برگه‌اي نياز ندارند. اكثر مواقع صرفا چيزي كه به آن نيازمنديد محتويات نيكي ميباشند كه با نياز يوزرها هم خواني دارا هستند. در اينجا درباره با كاغذ سوالهاي متداول در وردپرس دعوا خوا‌هيم كرد و به شما نشان ميدهيم كه چه‌گونه با استعمال از ‌yoast سئو كه يك بلاك بدون‌پول محتواي اطلاعاتي در وردپرس ميباشد، اين كاغذ را براي خويش بسازيد. باورتان نميشود كه‌اين فعاليت تا چه حد بي آلايش ميباشد.

ورقه‌ي سوال هاي متداول (FAQ) چه مي‌باشد؟
FAQ به معناي پرسش‌هاي متداول ميباشد. اين يك ورقه‌ي انفرادي ميباشد كه تني چند از پرسش‌ و جواب‌هاي مرتبط با آنان را در باب مورد، فرآورده و يا اين كه شركتي يگانه در خويش مي‌گنجاند. FAQ معمولا تحت عنوان ابزاري كمكي استعمال مي‌گردد تا بتواند حجم فعاليت مجموعه پشتيباني از مشتريان را كم كند. همينطور با به كارگيري از اين برگه نشان مي‌دهيد كه ميدانيد مشتريان احتمالا با چه مشكلاتي رو به رو مي شوند و براي آن ها پاسخي را آماده مي كنيد.

آيا حقيقتا به FAQ نياز داريد؟
معمولا در شرايطي‌كه مجبوريد تا در كاغذ‌ي FAQ به سوالهاي بخش اعظمي از جانب يوزرها جواب دهيد به اين معناست كه محتواي شما اين جواب‌ها را آماده نمي‌نمايد و در سود مي بايست بر روي محتواي خويش اضافه عمل نماييد؛ و يا اين كه شايد فرآورده و يا اين كه خدمتي كه ارائه مي‌دهيد به قدر كافي بديهي و پر‌نور وجود ندارد. يكي‌از اصلي‌ترين انتقاداتي كه بر ورقه‌ي FAQ وارد ميباشد اين ميباشد كه به‌تدريج به سوالاتي كه حقيقتا از جانب مشتريان مطرح مي شود، جواب مي دهد. همينطور اشخاصي كه‌اين صفحه ها را پباده سازي مي كنند تنبلي مي نمايند و مثلا عوض اين كه دريابند چطور مي بايست يك جواب مطلوب به سوالي كه درباره با يك محتواي مشقت بار مطرح شده‌است، جواب دهند، از پباده سازي محتوا به كار گيري مي‌نمايند و تني چند از مورد ها را به طور تصادفي در كاغذ‌ي سوال ها متداول تلنبار مي نمايند و اسم آن را FAQ ميگذارند.

اين سخنان به‌اين مفهوم وجود ندارد كه هيچگاه نبايد از FAQ به كارگيري فرماييد. وبسايت‌هاي بي‌شماري وجود دارا هستند كه با پيروزي از اين صفحه هاي به كار گيري مي‌نمايند و حتي ما نيز تا حدي از اين ورقه فايده مي بريم. در برخي از مورد ها اين صفحه ها به قيمت وبسايت ميافزايند. يوزرها در مي يابند كه FAQ چه طور كار مي‌نمايد و مي خواهند با سرعت به چيزي كه درپي آن مي گردند دست يابند اما در حالتي كه سازندگان اين ورقه بدانند كه‌اين اشخاص پيرو چه چيزي مي باشند. به همين جهت همت نكنيد تا ليستي بلند بالا از سوال ها بي‌ربطي همچون “چه‌طور ميتوانم … ” يا اين كه ” چطور …” تنظيم فرمائيد به دليل آنكه در‌اين‌صورت مردم براي يافتن نكته‌اي كه به آن نياز دارا‌هستند به زحمت ميفتند.

كاغذ سوال هاي متداول مي بايست چه‌طور باشد؟
اين كاغذ مي بايست معمولي باشد و جواب‌هايي حقيقي وواقعي براي سوالاتي حقيقي وواقعي كه از جانب يوزرها مطرح گرديده‌اند، آماده نمايد. در چهره كاوش ميتوانيد اين پرسش و جواب‌ها را بيابيد و مثلا از گروه پشتيباني خويش در اين زمينه سوال فرمائيد. مشكلاتي كه به طور متداول چشم گرديده‌اند را عده‌‌آوري كرده و بازنگري فرماييد تا ملاحظه كنيد كه آيا نكاتي مهم را درباره با كالا خويش از حافظه برده‌ايد و يا اين كه اينكه محتواي شما سبب ساز ساخت پرسش نادرستي گرديده‌ ميباشد يا اين كه نه.

براين اساس در حالتي‌كه مي خواهيد به‌اين سوال ها به طور عمقي جواب دهيد، آنها‌را در برگه‌ي FAQ قرار ندهيد و با به كارگيري از جواب‌ها يك نوشته‌ي علمي بنويسيد. اين به عبارتي چيزي ميباشد كه بهينه سازي با آن رمز و عمل دارااست: آماده آوردن پاسخي كه با محتواي شما هم خواني داشته باشد و بتوان از روش كاوش به آن دست ‌يافت.


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید: <~PostViwe~>

+ نوشته شده: 1399/2/29 ساعت: ۰۳ توسط:web01 :

پيشين از مبادرت به گشوده طراحي وب سايت

طراحي سايت در مشهد 


قدم نخستين: نيازسنجي
قبلي از اقدام به باز طراحي وب ، بايد پاسخ قانع كننده‌اي براي سوال زير داشته باشد:

ساخت سايت در مشهد

آيا سايت من نياز به باز طراحي دارد؟ در صورتي پاسخ مثبت مي باشد، چرا و به چه برهان؟

براي اين كه پاسخ درستي براي اين سوال داشته باشيد، بايد نگاه ريشه‌اي به مورد بيندازيد. گذشته از هرچيز اين حقيقت را بپذيريد كه «اين تو بميري از آن تو بميري ها نيست!»
در واقع باز طراحي وب سايت سخت تر از آن چيزي است كه در ذهن تصور مي‌كنيد به دليل آن كه سئوي سايت، نام و نشان برند و نياز كاربر را ذيل تاثير قرار مي‌دهد. درصورتي كه جواب دندان شكني به سوال بالا داشتيد، بسم الله بگوييد و كلنگ باز طراحي را بزنيد در غير اين صورت، درانتظار بمانيد كه پاسخ ريشه‌اي و قانع كننده‌اي براي اين سوال پيدا نماييد.
در اين مسير، جواب هاي ذيل مي‌توانند جواب هاي قانع كننده به حساب بيايند ، به نوعي به نيازسنجي باز طراحي وب كمك كنند.

1- آيا وب سايت شما ماجرا سراي نيكي براي برندش نيست؟
مجموعه فعاليت هاي وبسايت شما، هويت و اهداف برند را گزينش مي‌كند. ولي آيا طراحي فعلي سايت، در انتقال اين مفاهيم موفق بوده مي باشد؟
در واقع در حالتي كه Brand Voice شما فرايند پيروزي آميزي نداشته مي باشد، بهتر است براي باز ساخت وب سايت تعلل نكنيد. به دنبال زباني باشيد كه هويت برند شمارا سليس تر به گوش مخاطب برساند.

2- آيا مخاطبان در وبسايت، به سود دلخواه نمي رسند؟
براي كشف اين گزينه دو خط مش پيش رو داريد؛ يا خود را جاي مخاطب بگذاريد و صادقانه سايت خود را مورد نقد قرار دهيد، يا فيدبك هاي ارسالي از جانب كاربران را غنيمت شمرده و به عنوان سرنخ حفظ نمائيد. سهولت دسترسي به بخش هاي متفاوت، موثر بودن محتواهاي ارائه شده و شفافيت كافي از گزاره مواردي مي باشد كه در اين نگاه منتقدانه بايد تحت ذره در بين قرار بگيرد. يعني «تجربه كاربري» وب سايت خود را گزينه باز‌نگري قرار دهيد. آيا هنگامي كاربر صفحه مورد نظر شمارا مطالعه كرد مي تواند براحتي بقيه نيازهاي خود را نيز در تارنما شما رفع كند. بنوعي چرخيدن كاربر در سايت شما به سهولت ممكن شده است. در حالتي كه خير ، حتما رفع اين ايراد را در تقدم طراحي دوباره تارنما خود قرار دهيد.

فقط مولفه اي در باز طراحي وب سايت نقش كليدي دارد، كسب رضايت كاربر است و لا غير!

3- آيا همگام با استانداردهاي روز جنبش نكرده ايد ؟
نه فقط استانداردهاي طراحي سايت بلكه تمام المان هاي جانور در دنياي تكنولوژي بر محوريت مشتري مداري، به طور دائم در فعلا تغيير‌و تحول اند. اين تغيير با چنان شتابي پيش مي‌رود كه ممكن مي باشد سايت شما در سال آينده كاملا از منزلت خارج باشد!

اما تغيير ذوق وسليقه كاربران هم در‌اين گزينه بي تاثير نيست!
كاربران شما صرفا تارنما شما را نميبينند. بلكه استانداردهاي روز طراحي ، سليقه مخاطبان را پايين تاثير قرار داده و مخاطب در كسري از ثانيه تارنما شما‌را با سايتهايي كه در ذهن داراست مقايسه مي كند

اگر وبسايت شما كماكان بر پايه ي پلتفرم هاي ديرين در حال فعاليت است، هرچه سريع تر براي باز طراحي آن اقدام فرمائيد به اين دليل‌كه خروج از گردونه رقابت در كمين شماست!


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید: <~PostViwe~>

+ نوشته شده: 1399/2/27 ساعت: ۲۱ توسط:web01 :

نكاتي مهم در طراحي سايت


هنگامي كه قصد واگذاري وب سايت خود به يك تيم طراح رو داريد، دقت به نكات مهمي مي تونه شما رو از هزينه هاي طولاني تر و غير ضرور نجات بده و همچنين بدونيد كه آيا گروه طراح براي شما كار خاصي رو انجام داده يا صرفا از يك اسكن ساده براي شما استعمال كرده

سوالهاي پايين رو به دقت از گروه طراحي و توليد نرم افزار بپرسيد
طراحي سايت در مشهد
1- طراحي انجين منحصربه‌فرد ميباشد يا انجين فراهم؟

انجين هاي فراهم مثل ورد پرس و جوملا براي كارهاي مقطعي مثل وب سايت براي يك همايش خوب جواب ميده ولي براي يك تارنما دائمي ايده مناسبي نيست، ادله اون هم اينه كه ايده هاي جديد در اين انجين ها، وجود نداره و فقط چيزهايي ميباشد كه از قبل مهيا مي‌باشد.

2- طراحي به وسيله يك نفر ريسك حفظ رو بالا ميبره

در‌حالتي كه از انجين منحصربه‌فرد براي طراحي استعمال بشه، بهتره اين فعاليت بوسيله يك تيم طراحي و ايجاد انجام بشه چون يك نفر ريسك نگهدراي سايت رو بالا ميبره

3- قالب سايت

قالب وب سايت ظاهر سايت شما رو تشكيل ميده و تمام اون قسمتي مي باشد كه شما در موردش مي تونيد نظر بديد، و اين رو بدونيد كه 90 درصد قالب هاي تارنما هاي فعلي از قبلي طراحي و توليد شده اند بدين ترتيب براي قالب وب سايت خود هزينه زيادي رو نپردازيد، كارايي فرماييد از قالب هاي آپديت و حرفه اي با قيمت مناسب فايده ببريد

4-صحبت پاياني

توصيه مي كنيم به همان اندازه كه هزينه مي كنيد از گروه طراح تارنما خود تعهد بخواهيد اگر كه مثلا با صد هزار تومان يك سايت ورد پرس بالا آورديد بدون شك تعهدي جز زيبايي ظاهري سايت رو نبايد انتظار داشته باشيد، البته يك وب سايت منحصر با يكسري ميليون هزينه طراحي و فعال سازي مي‌تواند سكوي پرتابي براي معرفي و فروش توليدها و خدمات شما باشد، به شرطي كه عمليات بازاريابي اينترنتي و بهينه سازي وب سايت به صورت حرفه اي در ذيل ساخت آن بنا گذاشته شده باشد، و تعهدي مي‌باشد كه به وسيله طراحان حرفه اي وب سايت ها داده مي‌شود و به آن جامه كار پوشانده مي شود. و از اين نكته غافل نشويد يك وب سايت حرفه اي به سالها كارايي و پشتكار جهت به روز شدن اطلاعات نيازمند مي باشد.


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید: <~PostViwe~>

+ نوشته شده: 1399/2/23 ساعت: ۱۵ توسط:web01 :

ايا از دنياي كلاسيك اينترنت خسته گرديده ايد؟


ايا از دنياي كلاسيك اينترنت خسته گرديده ايد؟ آيا مايليد با فيس تازه اينترنت آشنا گرديد؟ آيا ميخواهيد با جديدترين در مرزو بوم اي جكسي رخ تارنما هاي اينترنت مانند قابل انعطاف افزارهاي روميزي به لحاظ ميرساند. فعلا اينترنت منزل دوم داده ها ديجيتالي شما ميباشد.

 

 طراحي سايت در مشهد

آيا از دنياي كلاسيك اينترنت خسته گرديده ايد؟ آيا مايليد با فيس تازه اينترنت آشنا گرديد؟ آيا ميخواهيد با جديدترين در مملكت اي جكسي فيس وبسايت هاي اينترنت مانند قابل انعطاف افزارهاي روميزي به حيث ميرساند. اينك اينترنت منزل دوم داده ها ديجيتالي شما ميباشد. اكنون كه با داشتن يك خط وب پرسرعت مي‌توانيد در تمام ارتفاع شبانه روز به قابل انعطاف افزارهاي روميزي داشته باشند. بنابراين مسافت تفاوت در ميان قابل انعطاف افزارهاي دسكتاپ 9 قابل انعطاف افزارهاي آنلاين ناپديد مي‌شود. ديگر لازم وجود ندارد هنگامي روي دكمه SUBMIT كليك ميكنيد درانتظار بار گذاري دوباره كاغذ
اينترنت بمانيد. كليه چيز بلافاصله و به‌سرعت رخداد مي افتد.
فكر كنيد به طور آنلاين در هم اكنون قرائت طومار هاي الكترونيكي خويش در يكي‌از سايتهاي ياهو يا اين كه جي ميل مي باشيد. بلافاصله يادتان مي افتد كه بايستي به كسي طومار اي بفرستيد. لازم وجود ندارد كاغذ اي كه در اكنون مطالعه ان ميباشيد را سوراخ فرماييد و يا اين كه با به كارگيري از ترفند هايي مانند رايت كليك و دستور OPEN INNEWWINDOW يك پنجره نو گشوده فرمائيد و معطل بار گذاري دوباره برگه گرديد. شما صرفا ميخواهيد يك پنجره تازه گشوده نمائيد كه
داخلش طومار خويش را تايپ نمائيد
چه نيازي به بار گذاري دوباره آن تمامي داده ها جزئي و جنبي مانند لو گوي تارنما، اسم آيدي شما و ...) ميباشد كه در نزديكي داده ها اصلي به اكران در آمده اند؟ اي جكسي همين عمل را براي شما مي‌كند. زماني كه طومار خويش را ارسال كرديد نيز تنها به عبارتي پنجره بسته ميشود و تعدادي بايت براي تارنما مقصد ارسال مي‌شود و اينترفيسي o صندوق پستي نامههاي شما فارغ از اين كه حركت بخورد و يا اين كه مجدد به اكران درآيد همچنان پيش ديده شما و چشم به راه امر بعدي ميباشد. در دنياي اي جكسي دكمه هاي BACK و FORWARD مرورگر معاني و كاربرد خويش را
نسبتاً از دست ميدهند.
-


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید: <~PostViwe~>

+ نوشته شده: 1399/2/14 ساعت: ۱۰ توسط:web01 :

كليه ما فكر ميكنيم كه خصوصيت يك تارنما پيروز اين ميباشد

۱۰. بازاريابي و تبليغات خوب مدام مبلغي نيستند

طراحي سايت در مشهد

كليه ما فكر ميكنيم كه خصوصيت يك تارنما پيروز اين ميباشد كه بايستي قطعا هزينه‌هاي متعددي را براي خويش وبسايت و تبليغات آن داشته باشد.به لحاظ شما امروزه، تبليغات محيطي مثل به كار گيري از بنرها، بيش تر ميتواند براي مخاطب جلب اعتنا نمايد يا اين كه عمل در سطح كانال‌هاي اجتماعي و تبليغات در آنان؟چقدر براي تبليغات خويش از ابزاري به اسم Google Adwords استعمال مي كنيم؟آيا براي ارزيابي تارنما خويش و دريافتن اشتباهات آن، از Google Webmaster يا اين كه Google Analytics استعمال مي كنيد؟كليه ابزارهاي بالا مجاني و از شايسته ترين‌ها مي‌باشند كه شما ميتوانيد براي مدير بهتر و تبليغات موثرتر در آنها مبادرت نمائيد. پس مدام شايسته ترين‌ها، همپا با پول نيستند.
۱۱. سرعتدر دنيايي قرار گرفته‌ايم كه كليه در ادامه سرعت ميباشند و دوست دارا‌هستند سريع نيازهايشان برطرف شود. در‌صورتي‌كه اين استدلال در وبسايت شما رعايت نشود، نمي‌توانيد خصوصيت يك وب سايت برنده را داشته باشيد. پس در‌پي راهكارهايي باشيد تا اين فاكتور مهم را به تارنما خويش طولاني تر نمائيد.
۱۲. سبد ميوه شما بايستي بي نقص باشدمراد از سبد ميوه اين ميباشد كه بايستي تنوع توليدها و محتواي شما بي نقص باشد. مقاله ها، صوت، تصوير، ويدئو، وبينار و ... كليه از محتواهايي مي باشند كه باطن يك وب سايت در صورتي باشند مي توانند نياز مخاطب شمارا به شايسته ترين نحو ممكن برطرف نمايند. پس خصوصيت يك وبسايت برنده اين ميباشد كه متناسب با اهدافي كه دارااست، تنوع توليدها را داخل تارنما داشته باشد تا بتواند به شايسته ترين نحو ممكن نياز مخاطب را برطرف نمايد.
۱۳. ريسپانسيو بودن وبسايت

امروزه به كارگيري از موبايل‌هاي هوشمند و تبلت‌ها، رو به ارتقا ميباشد. پس در‌حالتي كه نتوانيد سايتي داشته باشيد كه در تلفن همراه‌هاي هوشمند و تبلت‌ها، به خير اكران داده شود، خيلي از مخاطبان خويش را هم از دست رفته بدانيد و اين دليل در خصوصيت يك تارنما چيره مهم ميباشد.
فيض گيريدر‌صورتي‌كه در آستانه يك كسب و فعاليت اينترنتي مي باشيد، تارنما را به طور كامل دور از شوخي بگيريد. اصول اكثري در خصوصيت يك وبسايت چيره، در حيث گرفته ميشوند كه درين نوشته‌علمي به برخي از اين اصول مهم پرداختيم كه مي تواند سبب درخشش وب سايت شما شود.در شرايطي‌كه به طراحي سايت و seo عشق و علاقه داريد، مي توانيد از مقاله ها ليداوب به كارگيري فرمائيد تا آموزشي بي نقص و تخصصي را اخذ نمائيد.


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید: <~PostViwe~>

+ نوشته شده: 1399/2/11 ساعت: ۱۱ توسط:web01 :

به كار گيري هوشمندانه از فضاي منفي در يك لوگو

طراحي سايت در مشهد
كليشه‌هاي بصري به سبك ويدئو‌آرت موجود هست كه هر طراح لوگو ممكن ميباشد از آنان استعمال نمايد. از عامل ها بصري مشترك و ممنوعه تا جايي كه ممكن ميباشد اجتناب نماييد.

۲۲.از كانال‌ها و ساختارهاي راهنما به كار گيري فرمائيد


بخش اعظمي از تاكسي‌هاي پباده سازي كتاب‌هاي خويش را به طور همگاني و يا اين كه برروي سيستم دليل‌هاي آنلاين منتشر مي‌نمايند كه ميتوانيد از اين موردها براي پباده سازي‌هاي خويش ارشادوراهنمايي و امداد بگيريد.

۲۳.از فضاي منفي استعمال فرمائيد


به كار گيري هوشمندانه از فضاي منفي در يك لوگو ميتواند به ساخت شم شوخ‌طبعي و آوردن لبخند بر لب مخاطب ياري دهد. مثال‌هاي اكثري متعددي از برندهاي متفاوت موجود است كه در لوگوي خويش به خير و خوبي از فضاهاي منفي استعمال كرده‌اند.

۲۴.از شوخ‌طبعي استعمال نمائيد

۱۹.عملكرد نماييد يك جور تايپ انحصاري داشته باشيد


در صورتيكه مشتري شما بضاعت و توان پرداخت آن را داراست مي توانيد با يك ماشين كرايه اي پباده سازي فونت عمل فرمائيد. از اين نحوه ميتوانيد يك اسم تجاري به طور كامل انحصاري پباده سازي نمائيد كه نام و نشان مخصوص به شخصي دارااست و ميتواند از تمام موادسازنده برندسازي عبور نمايد و در مركز قرار گيرد.

۲۰.آن را به اصول اول برگردانيد


يك‌سري ضابطه طلايي موجود است كه در تمام شايسته ترين مثال‌هاي پباده سازي لوگو رعايت شده‌است. اولي و شايد مهم ترين اين قانون ها آساني ميباشد. به معنا خويش بينديشيد ولي آن را بيش تر از حد پيچيده نكنيد و تنها پباده سازي خويش را به آن مضمون‌ محدود نكنيد. طرح شما مي بايست سهولت آشنايي و همينطور تطبيق‌پذيري را نيز دارا باشد. مي بايست بدين تصور كنيد كه آيا لوگويي كه پباده سازي مي كنيد چنانچه در پاورقي يك اينترنت‌وب سايت كوچك استعمال شود به به عبارتي مقدار تاثيرگذاري دارااست كه روي نماي يك ساختمان فعاليت شود؟

۲۱.روانشناسي تصوير را در حيث بگيريد


فضاي منفي فقط يك منش براي توليد لبخند بر لب مخاطب ميباشد. آلن فلچر سهيم و بنيانگذار پنتاگرام يكي‌از پيشگامان در بكارگيري شوخ‌طبعي بي آلايش در پباده سازي گرافيك بود. عملي كه زيبايي مختص خويش را در پباده سازي لوگو به صورت منحصر نشان مي‌بخشيد.

۲۵.چرخه رنگ را در لحاظ بگيريد
در هسته اصلي تئوري چرخه رنگ ابزاري اساسي براي مخلوط رنگ‌ها به طرز‌هاي گوناگون موجود هست كه نخست بوسيله راز آيزاك نيوتون در سال 1666 رسم شده‌است. رايج‌ترين ورژن دارنده 12 رنگ ميباشد كه براساس دسته BYB ايجاد شده است.

در اينجا رنگ‌هاي نخستين قرمز‌رنگ، رنگ زرد و آبي رنگ ميباشد و سه رنگ ثانويه سبز، نارنجي رنگ و بنفش است كه با ادغام كردن دو رنگ اصلي ساخت ميگردد. عاقبت شش رنگ سوم با تركيبي از رنگ‌هاي نخستين و ثانويه ساخت مي شود.


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید: <~PostViwe~>

+ نوشته شده: 1399/2/9 ساعت: ۱۲ توسط:web01 :

شايسته ترين IDE براي طراحي سايت و برنامه نويسي

 طولاني تر بدانيد : شايسته ترين IDE براي طراحي سايت و برنامه نويسي

 طراحي سايت در مشهد


هر كاغذ اي كه با HTML توليد ميشود، دارنده ساختاري معين و منظم ميباشد. يك‌سري از تگ‌ها در تمام اين صفحه هاي تكرار ميگردند كه در واقعيت مي‌اقتدار آن ها را تگ‌هاي جدانشدني هر گواهي HTML دانست. تگ‌هاي اصلي در تمام صفحه ها اينترنت عبارتند از:

 

 

 

 


doctype html : اين تگ به مرورگر مي گويد كه ما از كدام ورژن HTML به كار گيري ميكنيم.

 


تگ HTML : تمام تگ‌هاي HTML مي بايست درون اين تگ قرار بگيرند تا تحت عنوان لهجه HTML شناخته شوند.

 


تگ head : اين تگ تحت عنوان مغز متفكر صفحه ها اينترنت شناخته ميگردد و كارهايي مثل تعامل با موتور كاوش، تعامل با پوشه‌هاي CSS و جاوااسكريپت، تيتر برگه، توضيحات برگه و غيره را به عهده دارااست.

 


تگ body : مهمترين تگ HTML ميباشد. تمام عناصري كه مرتبط با ظواهر برگه ميباشند مي بايست درين تگ قرار بگيرند. در غير اينصورت اكران داده نميشوند.

 


براي شعور ساختار يك گواهي HTML كدهاي ذيل را با اعتنا باز‌بيني فرماييد :

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


يه خرده گذشته‌خيس در رابطه تگ‌ها كلام كرديم و درحال حاضر ميخواهيم به طور عملي از اين تگ‌هاي HTML به كارگيري ميكنيم. هر تگي كه گشوده ميكنيم با آرم / بسته مي گردد. پس تا اينجا، فعاليت پيچيده‌اي انجام نداده و صرفا سه تگ HTML و head و body را گشوده كرده و مجدد بسته‌ايم. doctype از آن جور تگ‌ها ميباشد كه نياز به مسدود شدن ندارد و تنها كافي ميباشد در اولِ گواهي HTML مصرف شود.

 

 

 

 


درحال حاضر كافي ميباشد كدهايي را بنويسيم كه خروجي ظاهري داشته تا بتوانيم خروجي كارمان را ببينيم. مي خواهيم در برگه خويش تيتر، يك تصوير و در انتها يك گزاره نشان دهيم. كدها را بايستي درون تگ body در اختيار بگذاريم. براي نشان دادن عنوان ها در كاغذ اينترنت، از تگ‌هاي H به كار گيري ميكنيم. همينقدر بدانيد كه شش تگ h وجود دارا هستند و مبتني بر اهميت و اندازه از اعداد 1 تا 6 تقسيم ميشوند. به عنوان مثال ما درين بخش از تگ H2 به كار گيري كنيم:

 

 

 

 

 

 

 


سون لرن - منبع تخصصي يادگرفتن برنامه نويسي و ساخت سايت

 

 

 

 


اكنون براي نشان دادن تصوير مدنظرمان از تگ img به كار گيري ميكنيم. اين تگ مخفف واژه و كلمه image به معناي تصوير ميباشد. پس براي قرار دادن تصوير كد تحت را مي‌نويسيم :

 

 

 

 

 

 

 


اعتنا نمائيد با تايپ كردن اين تگ معني attribute يا اين كه صفت را هم مي فهميد. Src يك صفت براي تگ img بوده و نشاني تصوير ما‌را معلوم ميكند. مي توانيد حدس بزنيد كه src مخفف واژه و كلمه source يا اين كه منشاء ميباشد. به جاي كاراكتر / نشاني تصوير خويش را وارد نمائيد. در‌حالتي كه تصوير شما در دسكتاپ قرار داشته و اسم آن image.png باشد. نشاني آن اينطور مي شود:

 

 

 

 


C:UsersusernameDesktop/image.png

 

 

 

 


اكنون كه تصوير ما هم مهيا شد،  مي خواهيم انتها فعاليت يك جمله معمولي به استفاده كننده نشان دهيم. براي اين فعاليت از تگ

 


 امداد

 

 

 

 


 مي گيريم.

 


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید: <~PostViwe~>

+ نوشته شده: 1399/2/7 ساعت: ۱۱ توسط:web01 :

گرافيك قالب

طراحي سايت در مشهد
با يبگشسنبكسيبمك سرويس دوستان. اميدوارم حالتون خوب باشه، با شما هستيم در فصل دوم فراگيري پباده سازي قالب.تنها نخست اذن به اين يه جواب كلي به سوال بعضا از شما دوستان خوب بدم و آن گاه يادگرفتن روشروع مي‌كنيم كه پرسيده بودين اين فراگيري براي قالب بلاگفا، كشور وبلاگ، وردپرس يا اين كه... ميباشد؟

نه. اين قالب يه قالب html مي باشد و با هيچ سيستمي ست نميشه. در آخر شما بايستي دست به عمل بشيد و قالب رو با سيستم موردنظرتون همگام فرماييد.اينجانب تنها پباده سازي قالب رو فراگيري خواهم بخشيد، و به علت اينكه با كد قالب‌هاي وبلاگدهي (بلاگفا و سرزمين وب لاگ و...) شناخت ندارم بعد از انتها اين خصوصي، قالب رو براي سيستم مدير محتواي وردپرس تبديل خواهم كرد.

بسيار خب اكنون ميريم سراغ يادگرفتن.

فهرست محتواي اين نوشته ي علمي

گرافيك قالب
نصيب دور نما
نصيب سرصفحه (header)
گرافيك قالب
قالبي كه براي اين يادگرفتن در لحاظ گرفتم، يك قالب بلاگ فردي، سه ستونه مي باشد، همت خواهم كرد كه كل پروسه كاملا توضيح بدم، البته در شرايطي كه در مرحله اي از فعاليت سوالي براتون پيش اومد در بخش ايده ها مطرح نمائيد،

همان گونه كه ميدونيد هر قالب از 4 نصيب اصلي ساخته شده :

سرصفحه (header)
رديف‌هاي كناري(sidebar)
نصيب محتوا(content)
زير نويس (footer)
كه ولي هر بخش نيز به يكسري نصيب ديگر شده‌است، البته اصلي‌ترين نصيب‌هاي هر قالب اين چهار نصيب ميباشد. نخست تصاوير و فونت هايي كه درين قالب استعمال خوا‌هيم كرد رو دانلود نمائيد :

دانلود تصاوير و فونت ها
اكنون تصاوير را در فايل ي images مرتبط با قالب انتقال دهيد و فونت‌ها رو نصب نمائيد : بسيار خب كارمون را استارت ميكنيم : نخستين پوشه psd كه در گرد‌همايي پيشين توليد كرديم رو گشوده نمائيد : از منوي view آيتم new guide رو تعيين فرماييد و طبق تصاوير پايين خط راهنما را ساخت فرماييد :و دوبارهدر اين وضعيت با توليد خطوط راهنما فضايي كه در اواسط جاي دارد برابر با 1024px كه پهنا استاندارد نمايشگرهاي كامپيوتر ميباشد.

نصيب بگراند
همان گونه كه مي بينيد ما در بگراند از تصوير استعمال كرديم (pattern) براي اينكه در فتوشاپ تصويري را به pattern تبديل كنيم شغل هاي ذيل رو انجام دهيد 1. از تصاويري كه دانلود كرديد پوشه body-bg با فتوشاپ گشوده نماييد 2. از منوي edit مورد define pattern رو تعيين نمائيد و ok رو بزنيد تا تصوير به pattern تبديل شود. 4. به پوشه قالب برگرديد 3. بر روي لايه background دابل كليك و ok فرماييد تا از موقعيت قفل بيرون شود، بعد مجدد بر روي لايه دابل كليك نمائيد تا پنجره blending optoins گشوده شود و استايل ذيل رو بهش به‌اين

همانگونه كه ميبينيد، تصويرمان به patternها بيشتر شده‌است آنرا تعيين نماييد بر روي ok كليك نماييد تا استايلمان اعمال شود. درحال حاضر بر روي لايه كليك راست نمائيد و layer properties رو گزينش نماييد و اسم آن را به background تغيير‌و تحول و ok نمائيد.

نصيب سرصفحه (header)
در آغاز از منوي layer آيتم new و آن‌گاه group رو تعيين فرماييد و اسم آن را header قرار دهيد. 1. يك خط راهنماي تازه طبق تصوير ذيل ساخت فرماييد :2. ابزار rectangle tool رو تعيين فرماييد و طبق تصوير تحت يك مستطيل ساخت و آن را در نصيب بالاي قالب تارنما قرار دهيد

بعد استايل ذيل رو بهش به‌اين

 

 


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید: <~PostViwe~>

+ نوشته شده: 1399/2/7 ساعت: ۱۱ توسط:web01 :

شكل عصر آموزشي خويش را بفروشيم؟ا

طراحي سايت در مشهد

ورقه پايان زمان آموزشي مشابه به كاغذ بالا ميباشد (براي پباده سازي بهتر صفحه ها عصر آموزشي خويش از يك تمپليت مبلغي استعمال نمائيد). اين برگه به علم آموزان شما اين قابليت و امكان را ميدهد كه برنامه آموزشي خويش را پيدا نمايند، درس‌هاي آن را مرور نمايند و در عصر آموزشي دلخواهشان نام نويسي نمايند.
LearnPress چند قابليت و امكان هم دارااست كه براي به كار گيري از آن ها بايستي هزينه پرداخت فرماييد. اين قابليت و امكان‌ها مشتمل بر پشتيباني از اشكال گوناگون محتواي آموزشي، يكدست سازي با برگه پرداخت براي قبول كارت‌هاي پرداخت اعتباري، يك پارچه سازي با ووكامرس و غيره ميباشد.
به چه شكل عصر آموزشي خويش را بفروشيم؟اينك كه توليد زمان آموزشي بي نقص شد، مي توانيد آن را تبليغ فرمائيد و به فروش برسانيد. البته پيش از استارت به فروش، يك تمپليت وردپرس را كه با LearnPress سازگار ميباشد، تعيين فرماييد. در‌حالتي كه از يك تمپليت وردپرس آموزشي كه براي به كار گيري در LearnPress سئو گرديده استعمال فرماييد، صفحه ها دروس و عصر‌هاي آموزشي، بسيار زيباتر و فن‌اي‌خيس به لحاظ مي‌رسند.
تحت عنوان نكات انتها به حافظه داشته باشيد كه اشخاص سواي ادله محتواي تهيه و تنظيم گرديده در زمان‌هاي شمارا خريداري نميكنند. بلكه شما مي بايست براي ارتقاء زمان خويش و مدير ترافيك در زمان آموزشي خويش دشوار فعاليت نمائيد.
براي افزايش زمان آنلاين خويش از ليست ايميلي به كار گيري نمائيد.با بقيه بلاگ نويسان در رابطه باشيد و براي رواج و تبليغ زمان آموزشي خويش از كمپين‌هاي وب لاگ نويسي به كارگيري نمائيد.گفتمان پادكستي انجام دهيد.ويدئو صحيح نمائيد و در يوتيوب به اشتراك بگذاريد.از كمپين‌هاي تبليغاتي در فيسبوك امداد بگيريد.همان گونه كه در‌اين فراگيري با هم مرور كرديم، توليد و فعال سازي يك سيستم آموزشي آنلاين سهل ميباشد. بخش اختلال، رواج و جذب علم آموز و مخاطب ميباشد. در فيض، مشابه به هر كسب و عمل ديگري، شما بايستي براي سودآوري بيش تر مشقت بار كارايي فرماييد و زيرا از يك اپليكيشن مجاني به كارگيري مي كنيد، خوب ميباشد كه براي جذب سريع‌خيس علم آموز، بخشي از سرمايه خويش را صرف تبليغات يا اين كه عضو شدن در كمپين‌هاي وب لاگ نويسي فرماييد.


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید: <~PostViwe~>

+ نوشته شده: 1399/2/6 ساعت: ۱۶ توسط:web01 :

امكاناتي كه براي طراحي سايت

طراحي سايت در مشهد  داشتن كمپين انتخاباتي خوب ميتواند شمارا به برد در انتخابات پيش رو هدايت كند. با نزديك شدن به زمانه برگزاري انتخابات مجلس شوراي اسلامي در اسفند ماه سال ۱۳۹۸ و ۱۳۹۹، اكثري از كساني كه قصد كانديداتوري در انتخابات را دارا هستند بدين مي انديشند كه مي بايست از چه راهكارهايي براي موفقيت در انتخابات به كارگيري كنند. يار و همدم داشتن يك پايگاه يا مركزي شبانه روزي و ۲۴ ساعته براي ارتباط با اقشار مختلف مردم در حوزه هاي نمايندگي و معرفي اهداف, رويكردها و اطلاعيه ها سهم بسيار بزرگي در نتيجه گيري انتخابات خواهد داشت.
ساخت سايت در مشهد
در چند سال قبلي، سياستمداران در سراسر فهميده به اهميت اينترنت و فضاي مجازي پي برده اند. داشتن يك سايت يا كمپين اينترنتي ميتواند در معرفي كردن نامزدهاي انتخاباتي بسيار موءثر باشد. سايت شما ميتواند در زمان انتخابات پايگاه مناسبي براي افرادي باشند كه عشق و علاقه دارند از برنامه هاي شما مطلع شوند، باسابقه و خدمات شما در قبلي آشنا شوند و … . ساخت وب سايت كانديداهاي نمايندگي مجلس شوراي اسلامي مردم ميتوانند درخواست ها و نياز هاي حوزه انتخابي خود را با نمايندگان مجلس شوراي اسلامي , نمايندگان مجلس خبرگان رهبري , كانديداهاي شوراي اسلامي شهر و كانديداهاي شوراي اسلامي روستاها دربين بگذارند و نماينده و مجموعه ياروهمدم ايشان نيز در اسرع وقت در جاي‌جاي اي از مرزو بوم و در هر وقتي، به درخواست هاي مردم به راحتي پاسخ دهند. به همين جهت شركت رايانيك اسپادانا اين قابليت را براي نمايندگان به وجود آورده كه در كوتاه ترين زمانه از حرفه اي ترين خدمت بهره مند گردند و پايگاه اطلاع رساني خود را در دست مردم قرار دهند. همچنين، از آنجاييكه جوانان درصد بسيار بالايي از جامعه كشور‌ايران را تشكيل مي دهند، داشتن پايگاه تبليغاتي مناسب مي تواند در انتخابات بسيار به شما كمك كند. بيشتر جوانان به رسانه هاي جانور در فضاي مجازي اهميت خاصي مي دهند، بدين ترتيب شما مي توانيد از اين شيوه با آن ها ارتباطي صميمي و صميمانه را برقرار فرماييد. شركت فناوري اطلاعات ژيوار در لحاظ داراست در اين روز ها خدمات ويژه ي خود را به كانديداها و نمايندگان محترم در مورد طراحي وب سايت ارائه نمايد. امكاناتي كه براي طراحي وب سايت نمايندگان مجلس در لحاظ گرفته شده عبارت است از: قابليت هاي قرار دادن بيوگرافي و زندگي نامه ، خلاصه سوابق ، برنامه هاي مدنظر ، طرح هاي ويژه حوزه انتخاباتي ، فرم هاي ارتباطات مردمي ، فرم هاي درخواست هاي مردمي ، آرشيو صوتي و تصويري ، اخبار و اطلاع رساني، رويدادها ، بورد بحث و مصاحبه , بازتاب رسانه ها و اتصال به شبكه هاي مردمي ، مجله , ايجاد نقل عهد و پيمان ، حيث سنجي ، امكان توليد و مديريت تعداد نامحدود صفحه و صدها امكان ديگر… . در كنار كليه اين امكانات، با استعمال از پنل مديريتي اختصاصي كه در اختيار اين امكان موجود است با معرفي اپراتور و تعيين سطح دسترسي هاي مختلف براي آنها، به رئيس سايت پرداخت و امور بروز رساني را به نحو شايسته اي انجام داد.


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید: <~PostViwe~>

+ نوشته شده: 1399/1/26 ساعت: ۱۲ توسط:web01 :

مهارتي كه براي توليد اينترنت تارنما برنده به آن نياز داريد

طراحي سايت در مشهد
مهارتي كه براي توليد اينترنت تارنما برنده به آن نياز داريد براي ساخت وب وبسايت چيره نيازي به داشتن تخصص در گويش هاي برنامه نويسي يا شناخت با راه‌هاي پباده سازي وب سايت نداريد، ولي براي اين كه بتوانيد وب سايت موفقي ساخت كرده، و آن را به درآمد برسانيد، واجب است تا با يك سري مهارت هاي مهم و كاربردي آشنا بشيد .

طراحي وب سايت در مشهد

اين مهارت ها از اولين سطح يعني توليد وب تارنما تا‌هنگاميكه آن را به درآمد برسانيد به شما ياري مي نمايند تا بتوانيد يك وب وب سايت پيروز را طريق اندازي و مديريت فرماييد .

پس در‌حالتي كه قصد ساخت اينترنت وبسايت براي كسب و كار اينترنتي تان را داريد و عشق و علاقه اي به يادگيري لهجه هاي برنامه نويسي نداريد، تحت عنوان يك اينترنت مستر به شما توصيه ميكنيم بي ترديد به ۴ مهارتي كه در پي با آن آشنا خواهيد شد اشراف پيدا فرماييد .

هر مورد از اين مهارتها خود داراي يكسري زير شاخه است كه به مرور بازه ميتونيد اونها رو خاطره گرفته و با به فعاليت بستن علم خود كسب و كاري پيروز رويكرد اندازي و سازمان كنيد .

نكته با اهميت در‌اين مقاله اين مي باشد كه شما فقط با يادگيري و احاطه بر اين ۴ مهارت بيشترين نتيجه رو از كسب و كار خود خواهيد گرفت . همان با توجه به قانون ۸۰/۲۰، با يادگيري ۲۰ درصد از مهارت ها كه موضوع نياز هر اينترنت مستري ميباشد، ۸۰ درصد حاصل را خواهيد گرفت .

در قضيه هريك از مهارت هاي نقل شده درين مقاله ميتوانيد داده ها و آموزش هاي دوچندان مفصل و ارزشمندي رو در سايت كارنوين پيدا فرماييد، پس با ما همراه باشيد .

 

ساخت
محتواي تارنما مهم ترين انگيزه شما از راه اندازي و ساخت سايت، بايستي كمك به اشخاص در حوزه قضيه حيث و داراي ربط با زمينه تارنما تان باشد . براي همين مراد نياز داريد تا براي سايت خويش مبادرت به ساخت محتوا نمائيد، آن هم محتوايي كه ارائه دهنده راه‌حل و رفع كننده نقص‌ باشد .

وقتي صحبت از ساخت محتوا ميشه، معمولا اكثر اشخاص او‌لين چيزي كه به ذهنشون ميرسه، نوشتن متن و نوشته ي علمي مي‌باشد . اما دنياي وب اين ايام بسيار گسترده تر شده و علاوه بر متن، ميتوان به صدا و تصوير و كليپ نيز اشاره نمود .

فقط كافيه از قوه خلاقيت خويش استعمال كرده و مبادرت به توليد و توليد محتواي جالب براي يوزرها يا اين كه بازديد كنندگان وبسايت تان نماييد .

 

اشكال
محتوايي كه مي‌توانيد براي وب سايت خويش ساخت فرماييد عبارتند از:
پست هاي عاديِ وبلاگ مثل همين نوشته‌ي علمي اي كه در حالا خواندن آن ميباشيد .
مقالات
منبع كه پست هاي طولاني تر و فني تري بوده وبا داشتن جزئيات طولاني تر، داده ها بخش اعظمي رو در چنگ خواننده قرار عر نظير مقاله راهنماي خريد هاست اينفوگرافيك
ها يا تصوير نوشته ها پادكست
ها podcast يا اين كه پوشه هاي صوتي و وبينار ها webinars فولدر هاي pdf يا اين كه به عبارتي كتاب هاي الكترونيكي كه به صورت مجاني براي دانلود در تارنما قرار ميدهيد .
پوشه
هاي اسلايد شو و پاورپوينت ها ويديوهاي
آموزشي


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید: <~PostViwe~>

+ نوشته شده: 1399/1/25 ساعت: ۲۰ توسط:web01 :

خريد بك لينك PBN | رپورتاژ PBN | لينكسازي PBN

در بين تمامي تكنيك هاي سئو لينك سازي PBN بهترين و جديد ترين تكنيك سئو 2020 بوده كه ميتواند در كمترين زمان بيشترين بازدهي را داشته باشد ، از آنجايي كه گوگل حسايت بالايي نسب به لينك هاي سايت دارد در اين نوع لينك سازي در قالب رپورتاژ آگهي شك رنك هيچ تهديدي براي وب سايت شما در پي نخواهد داشت .

طراحي سايت در مشهد

بك لينك پي بي ان (PBN) خلاصه شده ي عبارت Private Blog Networks به معناي شبكه ي خصوصي وبلاگ ها است.پس براي لينك سازي به سبك PBN نياز به يك شبكه ي وبلاگي با هويت بالا داريم.


رپورتاژ آگهي انبوه يكي از بروزترين تكنيك هاي تبليغاتي هدفمند در بازاريابي هوشمندانه دنياي آنلاين است كه به سايت ها كمك مي كند مشهور، محبوب و ماندگار شوند! .
با خريد رپورتاژ آگهي سايت شما از قدرت و اعتبار سايت ها و وبلاگ هاي مبدا انتشار دهنده براي تبليغ كسب و كارتان كمك مي گيريد! .
رپورتاژ آگهي انبوه، يك معرفي نامه واقعي درباره خدمات سايت و يا محصول شما مي باشد كه در سايت ها و وبلاگ هاي ايندكس شده معتبر منتشر شده و شما را به هزاران هزار كاربر جديد معرفي مي كند! علاوه بر اين با لينك سازي هايي كه در متن و قلب رپورتاژ آگهي انجام مي دهيد باعث پيشرفت فوق العاده در سئو و رتبه وب سايتتان در گوگل خواهد شد!
همان طور كه بايد مطلع باشيد با لينك بيلدينگ توسط رپورتاژ آگهي يا پست تبليغاتي، ميتوانيد زودتر از ساير رقبا در موتور هاي جستجو رتبه بگيريد .

با توجه به ريسك بالاي خريد بك لينك و البته جريمه گوگل بر روي تبليغات متني، خريد رپورتاژ آگهي انبوه يكي از بهترين تكنيك هاي موجود براي بهبود وضعيت سئو و لينك سازي دائمي است.


همين امروز با پكيج فوق العاده لينك سازي PBN در قالب رپورتاژ انبوه مجموعه شيك رنك به ارتقا ماهيت و جايگاه كسب كار اينترنتي خود در كلمات تخصصي سايت خود بطور كاملا طبيعي بدون هيچگونه ريسك منفي بپردازيد .

 

لينك سفارش خريد رپورتاژ PBN


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید: <~PostViwe~>

+ نوشته شده: 1399/1/23 ساعت: ۲۱ توسط:web01 :

PWA چيست و چرا بايد به آن توجه كنيم؟

طراحي سايت در مشهد در سال 2016، براي او‌لين توشه، تعداد يوزرها گوشي از تعداد اشخاصي كه از روش كامپيوتر به اينترنت دسترسي داشتند، پيشي گرفت. از آن دوره تاكنون، هيچ نماد‌اي از اينكه اين مراحل نمايد گرديده باشد چشم نمي شود.

همگي اشخاص درپي چگونگي ساخت وب سايت يا اين كه يك اينترنت اَپ مي باشند كه بيشترين سازش را با تلفن‌هاي ياروهمدم داشته باشد. Progressive Web App يا اين كه اينترنت نرم افزار پيشرو اين قابليت را به شما مي دهد. در‌اين نوشته‌ي‌علمي به بازنگري اين مسئله ميپردازيم كه PWA چه چيزي است، چه تفاوتي با تكنولوژي‌هاي ديگري مانند AMP دارااست و چطوري مي‌اقتدار از آن بهره مند شد. با ما يار و همدم باشيد و با اين تكنولوژي تازه آشنا گرديد.

استعمال از زياد موبايل و نرم افزار هاي تلفن همراه
مطالعات و پژوهش ها صورت گرفته نشان مي دهد، اختلافي كه دربين به كار گيري از تارنما‌ها يا اين كه اينترنت اَپ ها و گوشي موجود است روز آپديت بيش تر مي شود و هر سال نسبت به سال پيشين ارتقا پيدا مينمايد. براي اينكه بهتر اين مورد را متوجه گرديد، در اينجا فرآيند اين تغييرات را از سال 2016 تا 2017 و صرفا در ايالت متحده آورده‌ايم.

pwa 1

اين‌طور كه تحليل‌ها نشان ميدهد، تلفن همراه دربين كل يوزرها دنيا دوستداشتني‌خيس از اينترنت ميباشد.

pwa2

با اين توصيفات، مي بايست از خودمان بپرسيم كه چطور مي توانيم تجربه استعمال از گوشي را بهبود دهيم؟ آيا وقتش رسيده كه ارتباط صميمانه‌اي با گوشي داشته باشيم؟

گوگل با معرفي برنامه اينترنت نرم افزار پيشرو در سال 2015 به‌اين سوال‌هاي يوزرها جواب اعطا كرد. بياييد ببينيم كه آينده اينترنت تلفن همراه با progressive web app چطور به حيث مي رسد و چرا بايستي به‌اين تكنولوژي نوين دقت داشته باشيم.

PWA يا اين كه اينترنت نرم افزار پيشرو چه ميباشد؟
اينترنت نرم افزار پيشرو پلي في مابين سايت‌هاي گوشي و اَپ هاي گوشي ميباشد. در تعريف آسوده مي‌اقتدار PWA را يك تارنما گوشي پيچيده كه داخل يك پوسته اَپ جاي‌دارد در حيث گرفت؛ ولي در واقعيت، چيزهاي بيشتري از اين تعريف در رابطه PWA موجود است.در واقعيت، PWA تجربه‌هايي كه يوزرها گوشي ميخواهند داشته باشند را با تمام چيزهاي خير كه از يك برنامه تلفن همراه كه به طور native دارا هستند ارائه مي‌نمايد.شما ميتوانيد از يك اينترنت نرم افزار پيشرو انتظار داشته باشيد كه از اين موردها تبعيت نمايد.

UI مشابه به اَپليكيشن و ناوبري مطلوب
سرعت بالاي صفحه ها
قابل اطمينان بودن
ورقه home screen فعال
امكان استعمال آفلاين
تمام خصوصيت‌هاي موبايل (مانند نوتيفيكيشن هاي فعال و وضعيت جغرافيايي)
سايت‌هاي متعددي مي‌باشند كه ميتوانند از قابليت و امكان اينترنت نرم افزار پيشرو به كارگيري نمايند. جذاب ميباشد بدانيد كه كانال‌هاي اجتماعي مانند توييتر پيش از اينً خودشان را بدين وضعيت تغيير‌و تحول داده‌اند.كمپاني‌هاي رسانه‌اي مانند فوربس، وب سايت‌هاي املاك مانند Housing.com و وب سايت‌هايي كه سرويس ها hospitality خدمت ارائه مي‌نمايند مانند Ele.me نيز در به كار گيري از PWA غالب بوده‌اند.تجربه هر تارنما در به كار گيري از PWA متعدد بوده، البته فيض‌اي كه همگي آن ها گرفته‌اند يكسان ميباشد. عصر بار گذاري سريع‌خيس، رابط كاربري توسعه يافته، استعمال ريلكس و دسترس پذيري خوب PWA، چيزي ميباشد كه سبب به جذب يوزرها اضافه مي گردد.

چطور ميتوانيم يك اينترنت نرم افزار پيشرو بسازيم؟
برخلاف Native App يا اين كه برنامه‌هاي گوشي كه براي توليد آنان نياز به گسترش دهنده گوشي داريد تا فرايند انجام عمل را مدير نمايند و سرمايه متعددي براي انجام اين عمل لازم ميباشد. اينترنت نرم افزار پيشرو معمولي‌خيس ميباشد و با هزينه كمتري مي توانيد آن را بسازيد.

يك اينترنت نرم افزار پيشرو از دو بخش درست شده ميباشد: يك مانيفست (Manifest) وservice worker ، به دنبال طولاني تر توضيح دهم تا متوجه گرديد.

1-مانيفست (Manifest)

مانيفست (Manifest) ، يك ايل JSON ميباشد كه موادسازنده برنامه PWA را تعريف و تمجيد مي‌نمايد. اين فولدر دربرگيرنده مورد ها تحت ميباشد:

اسم برنامه
آيكون برنامه
پباده سازي ناوبري و عناصري براي هدر يا اين كه فوتر
پباده سازي splash screen
متاديتاهاي ديگر
2-Service Workers

ميخواهيد بدانيد كه Service Workers چه نقشي دارا‌هستند؟ در واقعيت اين Service Workers به اينترنت نرم افزار پيشرونده قدرتي بيش تر از تجربه اينترنت استاندارد را ميدهند.

Duda Service Workers

Service Workers از روش پوشه‌هاي JavaScript پيكره‌بندي مي گردند. آنها اين قابليت را آماده مي كنند كه اجراي برنامه شما سريع و كارآمد باشد.همينطور، تفاوتي نمي‌نمايد كه يوزرها شما آنلاين يا اين كه آفلاين باشد، آن ها مدام مي توانند به مطلبتان دسترسي داشته باشند. به اين دليل‌كه Service Workers دقيقاً مانند پروكسي‌هاي ياد نهفته كار مي نمايند.براي ايجاد اينترنت نرم افزار پيشرو آيتم‌هاي مختلفي داريد. اولي آيتم اين ميباشد كه از ورقه ها بسط‌داده گرديده به وسيله گوگل به كارگيري فرماييد و PWA خودتان را بنويسيد.

در‌حالتي كه آمادگي لازم براي انجام اين فعاليت را نداريد و ترجيح مي دهد انرژي‌تان را صرف انجام شغل هاي مهم‌خيس نماييد، ميتوانيد از ابزارهايي مانند پلتفرم ساخت سايت Duda استعمال كرده و به سادگي تارنما خودتان را به progressive web app تبديل نماييد.

Duda PWA

فقط با يك كليك مي توانيد فيچرها يا اين كه خصوصيت‌ها را فعال كرده و با پاره اي تغيير و تحول آن ها را به گونه اي كه دوست داريد پيكره‌بندي نماييد.

تفاوت Progressive Web App با يك وبسايت در چه مي‌باشد؟
در گزارش ديجيتال تلفن همراه اَپ comScore در سال 2017 ميبينيد كه يوزرها تلفن همراه اضافه زمانشان را با اَپ هايي كه در موبايلشان دارا‌هستند سپري ميكنند خير با وبسايت‌هاي مبني بر مرورگر.


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید: <~PostViwe~>

+ نوشته شده: 1399/1/20 ساعت: ۱۹ توسط:web01 :

راهكارهاي بهبود سرعت سايت


شما در صورتي وارد وبسايتي گرديد و سرعت تارنما موردنظر مفتضح باشد در شراي اكثر ۵ الي ۱۰ ثانيه عصر برنده شود تا آن سايت براي شما نمايش داده شود مطمئنا طاقت شما تمام مي‌شود و از سايت خارج مي‌گرديد و سرعت وب سايت موردنظر يك فاكتور تاثيرگذار در seo وب وب سايت به حساب ميايد .

طراحي سايت در مشهد

سرعت وبسايت به دوبخش تقسيم مي‌شود بخش اوليه سرعت بارگزاري هست كه واحد سنجش زماني كه محتواي يك كاغذ براي شما در مرورگر به نمايش در ميايد و بخش دوم سرعت پاسخگويي سرور اندازه بازه زماني هنگامي ميباشد كه از سمت سرور به سمت مرورگر ديتا ارسال نمايد .

تكنيك

هاي ارتقا سرعت تارنما چنانچه ميخواهيد در گردانه ي رقابت سئوباشيد بايد فاكتور سرعت تارنما را دورازشوخي بگيريد google اعلام كرده سايت هايي كه از سرعت پاييني برخوردار مي باشند امتياز منفي داده و طبق الگوريتم كافئين گوگل آنها را جريمه كرده و درجه هايشان را تنزل ميدهد .

 

پس بايستي سرعت تارنما را ارتقا دهيم تا يوزرها متعددي را به وبسايت جهت دهي كنيم .

 

همچنين بهبود سرعت وبسايت سبب ارتقا نرخ تبديل مي‌شود ۴۷ درصد از كاربران عشق دارا هستند كه صفحه ي موضوع نظرشان ۲ ثانيه يا كمتر اكران داده شود و ۴۰ درصد از كاربراني كه ۳ ثانيه يا اين كه اكثر منتظر بمانند وب سايت را ترك ميكنند .

 

اين بدين مفهوم مي‌باشد در حالتي كه وبسايت شما بيش تر از ۳ ثانيه اكثر به اكران دربيايد نيمي از بازديد كنندگان را از دست خواهيد بخشيد .

 

در يك نظرسنجي كه از يوزرها دريافت شد نتيجه ها جالبي به دست امد ۵۲ درصد انها گفته بودند كه سرعت تارنما در وفاداري به سايت اساسي مي باشد و ۴۴ درصد بيان كرده اند كه تجربه ي خير را نداشته اند .

 

درين نظرسنجي فراوان جالب بازه زماني دوران ۱ ثانيه كمتر رضايت مشتريان را تا ۱۶ درصد ارتقاء دهد .

 

ولي از سال ۲۰۱۷ كه سرعت وب سايت از ميزان هاي كليدي گوگل شده نتيجه ها موبايلي نيز ذيل تاثير بوده و گوگل تارنما هاي داراي سرعت قليل را در موبايل اشخاص نمايش نميدهد و كاربري براي آنان ارسال نمي نمايد .

 

 

 

 

 

 

 

 

شايسته ترين

بازه زماني سرعت بارگذاري وب سايت چقدر ميباشد؟ بهترين مقطع سرعت تارنما ۳ ثانيه مي باشد و بر مبنا گزارش هاي دريافتي گوگل اكثر سايت ها در حدود اين واحد سنجش ساخت وب سايت در مشهد نيستند .

 

در تحليلي كه از وبسايتهاي مختلف كه در حدود ۱ ميليون صفحه ها فرود تبليغاتي داشتند ۷۰ درصد صفحات كه از ۱۲۶ مرز و بوم متعدد بودند نسبتاً ۷ ثانيه به طول انجاميد تا محتوا به نمايش در بيايد .

 

و هيچ كدام از آن‌ها در حدود شايسته ترين روزگار يعني ۳ ثانيه نبودند .در شراي درموبايل وبسايتي عمده از ۳ ثانيه طول بكشد تا نشان داده شود تا ۵۳ درصد از يوزرها خويش را از دست ميدهد .

 

ولي

چه‌گونه سرعت وب سايت را در سال ۲۰۱۸ ارتقاء دهيم؟ تكنيك هاي زيادي موجود هست كه بتوان سرعت وب سايت را ارتقا بخشيد و تجربه ي كاربري را بهبود داد در‌اين مقاله ما بيشتراز ۲۰ طرز را براي شما خوا‌هيم اعلام كرد تا بتوانيد سرعت سايت خودتان را باصرفه نماييد .

نيازي نميباشد ترسي داشته باشيد و همه تكنيك هاي اين نوشته‌ي علمي را يك روزه انجام دهيد درصورتي كه شما در قبلي روي تارنما خويش عمل كرده باشيد ممكن ميباشد تارنما شما با بعضي از روشهاي ارتقا سرعت تطبيق دارد و نيازي به انجام آن وجود ندارد .


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید: <~PostViwe~>

+ نوشته شده: 1399/1/19 ساعت: ۱۷ توسط:web01 :

كسب درآمد فقط از طريق داشتن وب سايت

طراحي سايت در مشهد  بازاريابي كاركشته
تارنما شما بازارياب ۲۴ ساعته شماست و موتورهاي جستجو مانند گوگل ، ياهو،… فارغ از هزينه براي شما بازاريابي ميكنند.

كسب درآمد فقط از طريق داشتن وب سايت
در آمد خود را افزايش دهيد امروزه شركتها و افراد بسياري هستند كه فقط از طريق تارنما عمل مي‌نمايند و عمده درآمد آن‌ها از طريق سايت و مشتريان آنلاين است.

طراحي وب سايت در مشهد

تبليغات اثر گذار
در هزينه تبليغات صرفه جويي مي‌شود، هر بار كه توليدها شما ارتقا پيدا مي‌نمايند ، چقدر هزينه صرف چاپ مجدد بروشورها، راهنماي توليد ها و اطلاع رساني به مشتري هاي كهن خود ميكنيد! در حاليكه هزينه بروز رساني سايت قابل قياس با هزينه هاي چاپ نيست، در عين حال كه گستره بزرگ تري را نيز هدف قرار مي‌دهد.

يك ‌سوم مردم فهميده از اينترنت به كار گيري ميكنند تبليغات در اينترنت و معرفي سايت شما نسبت به ساير رسانه ها مانند راديو، تلويزيون، مجلات و بيلبردها به مراتب ارزانتر ميباشد. فراموش نكنيد كه هيچ زمان قدرتمند به ارائه مال و خدمات خود به مردم نخواهيد بود مگر اينكه حضور خود را پياپي تذكر نماييد.

ارائه محصولات
ارائه توليد ها ويژه در وب سايت به آساني انجام مي شود در حالتي‌كه دستيابي به مشتريان از طريق تلفن، ارسال نامه، يا فكس ممكن است وقتگير و در عين در حال حاضر پرهزينه باشد.

ارتباط نامحدود با مردم خارج از مرزهاي جغرافياي
امروزه يكي از راههاي فعاليت در خارج از مرزهاي مرزوبوم داشتن يك تارنما يك‌سري زبانه است كه مي توان به راحتي تجارت خود را گسترش داد و به بيرون از مرزها پيروزي و نسبتاً هيچكس نمي تواند مدعي فعاليت خارج از مرزهاي جغرافيايي شود در حالي كه وبسايتي ندارد.


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید: <~PostViwe~>

+ نوشته شده: 1399/1/17 ساعت: ۱۴ توسط:web01 :

وردپرس يك سيستم رئيس محتواست


وردپرس يك سيستم مدير محتواست كه براي طراحي و بسط اينترنت تارنما ها موضوع به كار گيري قرار مي‌گيرد .در‌اين نوشته قصد داريم شيوه نصب آن روي سرور را باهم بررسي كنيم ."

طراحي سايت در مشهد
وردپرس يك سيستم مديريت محتوا ميباشد كه براي طراحي اينترنت سايت ها زمينه به كارگيري قرار مي‌گيرد .نصب وردپرس به آساني با طي پروسه تحت انجام شدني ميباشد و ميتوانيد تارنما وردپرسي را در هاست خود راه‌اندازي نماييد .

براي
نصب وردپرس و خط مش اندازي آن در هاست خود مي بايست فرايند تحت را طي كنيم در آغاز با ورود به حساب كاربري سرويس دهنده هاست خود ،وارد سي پنل (Cpanel) مي شويم و سپس فرايند تحت را پيگيري مي كنيم .

تراز
اول – تعريف مقر داده و استفاده كننده نو براي مقر داده: نصب
وردپرس - مرحله 1
بي آلايش ترين راه و روش براي ايجاد مقر داده و استفاده كننده نو براي آن اين مي باشد كه آيتم ي MySQL Database Wizard را انتخاب كنيم كه مراحل توليد را معمولي سازي كرده ميباشد .آنگاه از تعيين اين آيتم كاغذ اي شبيه برگه ي پايين باز خواهد شد .

نصب
وردپرس - مرحله 2
در‌اين مرحله براي ساخت مقر داده جديد كافي مي‌باشد اسم آن را وارد كنيم و گزينه Next Step را بزنيم .

توجه
داشته باشيد نام ديتابيس زمينه به كار گيري در نصب وردپرس مورد استعمال قرار مي گيرد پس يك نسخه برداري از آن را ذخيره نمائيد(اسم بي نقص ديتابيس به همپا پيشوند آن كه به وسيله سي پنل ارائه شده ميباشد)
نصب
وردپرس - سطح 3
در‌اين تراز يك كاربر جديد براي پايگاه داده توليد خوا‌هيم كرد .پيشنهاد ما اين هست كه نام كاربري را نامي دلخواه گزينش فرمائيد اما براي ايجاد راز عبور از گزينه Password Generator استعمال فرماييد تا رمزي با امنيت بالا برايتان توليد كند .

گشوده هم اعتنا داشته باشيد كه اسم كاربري و سر عبور استفاده كننده پايگاه داده در نصب وردپرس موردنياز ميباشد و يك اسكن از آن را حفظ نماييد .

با زدن Create User كاربر تازه براي پايگاه داده مدنظر توليد خواهد شد .

نصب
وردپرس - تراز 4
در‌اين تراز بايد مجوز هايي كه كاربر ايجاد شده در مقر داده خواهد داشت را به او اعطا كنيم .جواز هايي نظير ساخت،حذف و تغيير و تحول محتوا و … . براي وردپرس به كاربري با تمام مجوز ها احتياج داريم پس گزينه All Privileges را گزينش مي‌كنيم تا تمام جواز ها داده شود .


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید: <~PostViwe~>

+ نوشته شده: 1399/1/14 ساعت: ۱۶ توسط:web01 :

رابط كاربري و تجربه كاربري UI/UX


هر كاري يك‌سري اصول و قواعد داره حال فرقي نمي كند چه در دنياي وب و چه در كسب و عمل هاي سنتي. اصول و قواعد رو معمولا از كساني كه درآن آيتم تخصص دارا‌هستند را ياد مي گيريم. قصد داريم در‌اين نوشته‌ي‌علمي اصول و قواعد طراحي وب سايت و نكات مهم در طراحي وب را كه حاصل تجربيات چند ساله ي ما در اين حوزه مي باشد را براي شما توضيح دهيم. پيرو با ما يار و همدم باشيد تا شما هم با اصول و قواعد ساخت سايت و نكات مهم در طراحي سايت آشنا شويد و در تارنما خود به خوبي پياده سازي فرماييد تا بتوانيد در دنياي وب به خير پيشرفت نمائيد و خطاها مارا تكرار نكنيد.

طراحي سايت در مشهد

 


1- پياده سازي اصول طراحي وب حرفه اي و كاربر پسند
ساخت وب سايت حرفه اي است كه وقتي كاربر وارد سايت مي‌شود جذب سايت شود و در‌پي به نكاتي كه سبب ساز جذب كاربر مي گردد اشاره مي كنيم :
طراحي وب سايت در مشهد

رابط كاربري و تجربه كاربري UI/UX :
چنانچه شما به نه UI/UX را در وب سايت خود پياده سازي فرمائيد يك قدم جلوتريد. UI/UX اصولي مي باشد كه شما مياموزيد كه اجزاي وبسايت خود را در كجا قرار دهيد تا مخاطب حس بهتري را در سايت شما داشته باشد و از سايت شما فراري نشود.هر چقدر كاربر در سايت شما بيشتر بماند Bounce Rate وب سايت شما كاهش مييابد و اين نكته مثبتي براي سئوي تارنما شماست.

گرافيك قشنگ :
طراحي حرفه اي سايت به كسب و فعاليت شما اعتبار بيشتري مي بخشد. با سرچي عادي در تارنما هاي بزرگ ميبينيد كه گرافيك معمولي و كاربر پسند امري بسيار مهم است. در گرافيك سايت خود سعي فرمائيد از عكس هايي كيفيت عالي و با حجم پايين به كارگيري كنيد. كاربران بازه زماني زمان زيادي را معطل بار گذاري شدن سايت نمي مانند و سايتي را دوست دارند كه سرعت نه را داشته باشد. ميتوانيد براي كاهش حجم تصاوير مناسب تارنما از نرم افزار فوتوشاپ استعمال نماييد. از گرافيك هايي به كارگيري فرماييد كه با موضوع و محتواي وب سايت شما هماهنگي داشته باشد.
عملكرد كنيد از تصاوير چشمك زن استفاده نكنيد اين تصاوير حواس كاربر را رت كرده و منجر مزاحمت براي كاربر مي شود.

طراحي ريسپانسيو
يكي‌از امكان هاي مهمي كه يك وبسايت بايستي داشته باشد ريسپانسيو بودن سايت مي باشد. ريسپانسيو به معني بهينه بودن وب سايت براي موبايل و تبلت هاست. با توجه به اينكه تعداد زيادي از كاربران اينترنت فعلا از اسمارت فون ها به كارگيري ميكنند سايت ها بايد طوري طراحي شوند كه براي اسمارت فون ها در بعد ها خود باز شود و حجم كمتري را بگيرد. رعايت اين نكته در بهينه سازي وب سايت نقش مثبتي دارد.


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید: <~PostViwe~>

+ نوشته شده: 1399/1/13 ساعت: ۰۲ توسط:web01 :

آموزش طراحي سايت


طراحي وب سايت و طراحي وب سايت يك كدام از مهارت هاي بسيار دوستداشتني امروزه است كه اكثر زمان ها اشخاص به امداد خلاقيت هاي شخصي آن را كسب مينمايند . هنگامي يك طرح يا اين كه ايده در ذهنيت شما صورت مي‌گيرد بايد مهارت لازم را كسب فرماييد و تا آخر آن را اجرا كنيد . طراحي سايت در مشهد

امروزه طراحي وب سايت و پباده سازي نرم افزار يك كدام از شغل ها دوست داستني و پول ساز به شمار مي رود و از آن جايي عالم به سمت ماشيني شدن مي رود آيتم استقابل متعددي قرار گرفته اند. كمپاني طراحي وب سايت نونگار پردازش كه يك كدام از ديرين ترين شركتهاي ساخت وب سايت هست علاوه بر طراحي وب سايت عصر هاي يادگرفتن ساخت سايت و ساخت وب سايت را اجرا مي نمايد و طرفداران بدين رشته مي‌توانند با كمپاني در عصر هاي آموزشي صفر تا صد ساخت سايت را فرا گيرند. درين عصر ها كليه مفاهيم بنيادي و شالوده اي طراحي وب سايت و اخت تارنما با بياني بيان كننده بديهي بوسيله مدرسين زبده فراگيري داده مي‌شود.

فراگيري ساخت وب سايت يكي‌از تخصص هاي نونگار ميباشد كه به طور عصر اي در واحد فراگيري خويش برگذار مي‌نمايد . عمدتأ انگيزه كساني كه در كلاسهاي فراگيري طراحي وب نونگار كمپاني مي‌كنند رفع اشكالات و ابهامات خويش در ساخت وب سايت ميباشد از همين رو زمان هاي يادگرفتن طراحي وب سايت نهايتأ به جلسات پرسخ و جواب و رفع آنلاين اشتباهات سايتهاي فردي كمپاني كننده ها خواهد بود .

سيستمهاي مختلفي براي يادگرفتن ساخت سايت موجود هست و از همين رو مدرسان و شركت هاي متفاوت تكنيكهاي و متدهاي منحصر براي يادگرفتن ساخت وب سايت بكار مي‌برند . در نونگار مبنا كلي كلاسهاي يادگرفتن طراحي وب سايت با فرض آشنائي اول كمپاني كنندگان به قابل انعطاف افزارهاي آفيس ميباشد و اضافه براي كامل شدن و كسب تخصص در طراحي وب كاربرد داراست !

ساخت وب سايت
فراگيري ماهر طراحي وب
ساخت سايت او‌لين تصوير از مارك شما براي مخاطبانتان ميباشد خصوصا كه‌اين ايام تعداد يوزرها اينترنتي به صورت گسترده اي ارتقاء يافته ميباشد پس يقين فرماييد كه ساخت سايت و پباده سازي نرم افزار قادر است در طولاني بازه تاثير بيشتري بر رونق و بسط كسب و فعاليت داشته باشد به دليل آنكه اين اولي تجربه كاربري مشتريان ميباشد قبلي از آن كه با سرويس ها و توليدات شما آشنا شوند و از آن به كار گيري نمايند. در‌اين دربين بعضي از كارفرمايان از ارزش و تعرفه طراحي وب سايت گلايه دارا‌هستند و و بعضي ديگر قصد به ساخت سايت به دست خودشان گرفته اند البته نمي دانند چه‌گونه. در حالتي كه شما هم تصميم داريد خودتان اينترنت سايتتان را پباده سازي فرمائيد ميتوانيد در كلاس ها و عصر هاي فراگيري طراحي وب سايت كمپاني نماييد و يا اين كه با مطالعه مقاله‌ها يادگرفتن طراحي وب سايت پروژه طراحي وب سايت خويش را در اختيار بگيريد.

يادگرفتن رفع مورد ها seo
مواقعي كه seo در سال 2015 به آن‌ها اهميت مي دهد، ممكن ميباشد موردها اكثري باشد. البته معمولي و مهم هستند. ولي يك اينترنت مستر ميبايست بسيار دقت نمايد و دستكم هايي كه يك ايميل مي بايست داشته باشد را دارا باشد تا موجب بهبود وبسايت شما در موتورهاي كاوش شود

اولي آيتم Broken link است ممكن ميباشد يك اينترنت مستر به تارنما توجهي نداشته باشد در صورتي وبسايت خودش مدير نداشته باشد موجب بروز broken link شود بهBroken link , لينك و پيوند بريده گرديده كه نادرست ۴۰۴ يا اين كه خطاي غير مسير اصلي مي‌گويند كه رباتهاي موتور كاوش به خطاي 404 مي‌برد.
خطاهاي سرور مجازي و جدا، صل شدن سرور يا اين كه ضعيف بودن هاست

فراگيري seo و seo طراحي وب سايت :يك ساخت سايت چهت نيل به پيروزي بايستي با اصول و استاندارد هاي گوگل سئو شود. بعد از اتمام پروژه ساخت وب سايت نوبت به اخذ جايگاه هاي برتر گوگل و نگهداري بقاي ساخت وب سايت مي‌رسد. كه با فراگيري هاي لازم درين خصوص و مطالعه آپديت ميتوانيد seo تارنما خودتان را انجام دهيد دريافت كردن بك لينك و پيوند يكي‌از طرز هاي متداول بهينه سازي هست.

اقتدار تارنما و نشان دادن تارنما شمارا در موتور كاوش كمتر مي نمايد حتي شايسته ترين تيتر محتوا موجب ميگردد ذيل وب سايت اسكن عمل قرار بگيرد. خطاي 303 تا 500 سرور كانفيگ نكردن صحيح سرور و يا اين كه نمايد بودن آن يا اين كه استعمال از منابع فراتر و يا اين كه خيلي موردها ديگر كه موجب حمله به سرور مي گردد و پورت را ميبندد و اينترنت مستر فارغ از داشتن دورانديشي از اين مسئله آغاز به ادامه كار مينمايد و سرور فروش نيز فراموش مي كند پورت ها را گشوده نمايد.


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید: <~PostViwe~>

+ نوشته شده: 1399/1/10 ساعت: ۲۱ توسط:web01 :

دامنه، شناسنامه تارنما شما ميباشد


دامنه، شناسنامه وب سايت شما مي باشد
وقتي كه شما تصميم به ساخت سايت مي‌گيريد، يكي اولين واژه و كلمه‌هايي كه به گوشتان خواهد خورد، دامنه يا دامين مي باشد و اينجاست كه از خود مي‌پرسيد خواسته از دامنه چيست؟ اگر اين سوال برايتان پيش آمده، لازم نيست نگران باشيد. مضمون‌ دامنه اصلاً پيچيده نيست. يكي چيزهايي است كه هر روز به آن سر و كار داريد، معمولي‌ترين آن هم Google.com است. شما نسبتاًً هر روز در دنياي اينترنت با دامنه‌ها سر و كار داريد. تنها تا شرايط فعلي اين موضوع را نمي‌دانستيد. ما در پي يك تعريف‌و‌تمجيد درست و حسابي از دامين ها به شما ارائه خوا‌هيم داد و تمام ويژگي‌هاي مهم دامنه‌ها را به شما خواهيم ذكر كرد.

انتخاب دامنه را شايد بتوان او‌لين قدم براي فعال سازي وب‌سايت دانست، براي اين خواسته نوشته‌علمي‌ي " دامنه چه ميباشد؟ چه‌طور يك دامنه مناسب انتخاب كنيم؟ " را براي شما دوستان عزيز تدارك ديده‌ايم.

 

ساخت سايت در مشهد

منظور از دامنه يا Domain همان پست الكرونيكي مي باشد؛ همان آدرس‌هايي كه براي گشودن يك تارنما در اينترنت وارد مي‌كنيد. وقتي كه شما قصد داريد مستقيماً به يك سايت وارد شويد، دامنه يا همان آدرس اينترنتي آن سايت را در نوار بالاي مرورگر خود وارد مي‌كنيد. در تصوير تحت مي‌توانيد ما دقيقاً بخشي كه دامنه نمايش داده ميشود را براي شما معين كرده‌ايم.

نام دامنه: نام دامنه Google.com، همان گوگل است؛ Google، خيلي عادي است. شما براي دامين خود بايد نامي را انتخاب فرماييد. مثلاً مي‌توانيد دامنه را به يك انسان تشبيه فرمائيد كه اسم و قوم و قبيله داريد. نام دامنه همان نام بشر فرضي ما است اما قبيله آن چطور؟ در پي آن را بازنگري ميكنيم.

اعتبار دامنه يا يك كدام از مهم‌ترين فاكتورهاي سئو مي باشد، در نوشته‌علمي‌ي " Domain authority يا اعتبار دامنه چيست؟ " از اين موضوع اطلاعات بيشتري كسب فرمائيد.

 

 

پسوند دامنه: در اينترنت پسوندهاي بسيار متنوعي براي ثبت دامنه وجود دارا هستند. هريك از اين پسوندها، معنايي به خصوص دارا‌هستند. به عنوان مثال، پسوند ir به معني آن است كه وب سايت شما ايراني است. پسوند com مخفف commerce است و به معناي تارنما تجاري مي باشد. ساير پسوندها نيز هر مورد معنايي براي خود دارا هستند. در اينترنتي هزاران پسوند موجود است كه هر سال بر تعداد آن بيش تر مي كرد! هرمور طراحي سايت در مشهد  د از اين پسوندها معنا خاصي را دارا هستند اما مي‌توانيد براي هر منظوري از آن استفاده نمائيد. يكي از مهم‌ترين دامنه‌هايي كه قطعاً خيلي هم آن را ديده‌ايد، دامنه IR مي باشد كه البته براي ايراني‌ها مهم مي باشد. اين دامنه، دامنه ملي ميهن ما محسوب ميشود و در سال هزينه‌اي كمتر از 10 هزار تومان داراست؛ بها آن هم به دلار وابستگي خاصي ندارد و به همين برهان است اختلاف قيمت آن با دامنه‌هاي در بين‌المللي پس از افزايش قيمت دلار، تا صد برابر ارتقاء پيدا كرد.

براي ثبت دامنه كافي است به سراغ يكي هاستينگ‌ها برويد و دامنه خود را ثبت فرمائيد. البته عجله نكنيد، هنوز ابزارهاي ديگري هم باقي‌مانده است كه بايستي بشناسيد و پس از شناخت آنان به سراغ خريد برويد.

با مطالعه‌ي نوشته ي علمي‌ي " هاست و دامنه چيست؟ چطور بهترين سرويس را انتخاب كنيم؟ "، ميتوانيد اطلاعات دقيق‌تر و تخصصي‌تر را در باب دامنه و هاست دريافت فرمائيد.

 

هر دامنه منحصربه‌فرد است
نكته ديگري كه بايستي به آن دقت داشته باشيد اين مي باشد كه دامنه‌ها منحصر هستند. مثلا، همين آدرس Google.com به نام شركت گوگل ثبت شده است و براين اساس ما صاحب و مالك آن محسوب مي‌شويم. پس هيچ شخص ديگري نمي‌توان اين ادغام مشخص را به نام خود ثبت كند. البته هزاران پسوند وجود دارد و ممكن مي باشد فردي آدرس Google.net را بتواند ثبت كند. اما اين آيتم تنها يك مثال بود، زيرا گوگل تمام پسوندهاي جان دار دامنه را براي خودش به ثبت رسانده است. اما شركت‌هاي ديگر (بخصوص شركت‌هاي ايراني) به دليل هزينه‌هاي سنگين نمي‌توانند تمام پسوندها را ثبت كنند و ممكن است يك فرد ديگر پيدا شود و پسوند ديگري از دامنه كسب‌وكار شمارا ثبت كند. جالب اينجاست كه حتي گاهي با همان نام كسب‌‌وكارتان سايتي را بالا مي آورد و اقدام به كسب درآمد مينمايد كه اين مورد هم در آينده ايراد‌ساز ميگردد.


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید: <~PostViwe~>

+ نوشته شده: 1398/12/27 ساعت: ۱۵ توسط:web01 :