Array ( [type] => 8192 [message] => mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead [file] => /home/jetblogi/domains/jetblog.ir/public_html/blog/tag.php [line] => 43 )  طراحي سايت در مشهد طراحي سايت در مشهد

مرجع مقالات رسمی طراحی سایت

چرا بايد طراحي سايت وردپرس اپديت كنيم


در‌اين نوشته ي علمي همت مي‌كنيم لزوم بروزرساني سايتي كه با سيستم مدير محتوا ( وردپرس ) مندرج ميباشد را گزينه نظارت در اختيار بگذاريم.

وردپرس يك كدام از سيستم هاي رئيس محتوا ميباشد كه با گويش نرم‌افزار نويسي متن گشوده php مندرج ميباشد و عمل كردن با آن شل مي‌باشد وشما ميتوانيد با تكنيك drag & drup يعني كشيدن و رهاكردن وبسايت خويش را فعال سازي نمائيد طراحي سايت در مشهد  و به راحتي داده ها و محصول ها خويش را در آن قرار دهيد ، تغييرات اعمال نماييد ، مطالب گران بها در آن بگنجانيد.

اين سيستم رئيس محتوا به طوري ميباشد كه شما مي‌توانيد با يه خرده كاوش در وب و در فضاي مجازي تيم ها و تارنما هاي متعددي را بيابيد كه فراگيري هايي اثرگذار و كاربردي براي مبحث وردپرس قرار داده اند.

فراگيري هاي موءثر در مبحث seo تارنما نيز بسياركامل و جامع هم به طور تصويري ، متني و هم به طور ويديويي در دسترس يوزرها قرار داده شده‌است ، كه به راحتي با دانلود فراگيري هاي جان دار و مطالعه آنان مي‌توانيد وبسايت قدرتمند و شكيل با وردپرس براي خويش پباده سازي فرماييد و از آن منفعت ببريد.

ضمنا به جهت منبع گشوده بودن اين سيستم مدير محتوا و عشق و محبوبيتي كه وردپرس ميان مخاطبان خويش پيدا نموده است ، در صورتيكه در طي يادگرفتن و فعاليت با اين سيستم به مشكلي واكنش كرديد ، ميتوانيد با سرچ بي آلايش در وب انگيزه مشكلتان را يافته و در صدد حل آن برآييد .

اين سيستم رئيس محتوا از ديد امنيتي بسيار خوب فعاليت كرده ، اما شما نيز همواره همت فرمائيد تا نكات امنيتي آن را بيشتر رعايت فرمائيد تا بتوانيد تارنما خويش را از دستبرد هكرها مراقبت فرماييد .

اكثرا يوزرها و مشترياني كه با سيستم وردپرس تارنما خويش را فعال سازي نموده اند از ما مي‌پرسند : ” آيا مايحتاج ميباشد كه ما سايتي را كه با وردپرس پباده سازي نموده ايم ، بروزرساني كنيم؟ ” پاسخ آري ميباشد.

و در‌پي به دلايلي اشاره مي‌كنيم كه :

 

چرا مي بايست وردپرس خويش را به روز كنيم؟
به فرض اينكه شما يك اپ يا اين كه نرم افزار همپا خزانه در موبايل خويش داشته باشيد هر از گهگاه يك پيام دربردارنده اين متن براي شما ارسال مي‌شود كه سيستم شما نياز به بروزرساني دارااست و هم چنين به شما گفته مي‌گردد اخرين نسخه اپليكيشن خودتان را نصب و يا اين كه نرم افزار خويش را به روز فرماييد .

آيا براي شما اساسي ميباشد كه كمپاني آفريننده به طبع براي شما اعلان بفرستد كه اپليكيشن خويش را به روز نماييد؟

آري اساسي ميباشد .

زيرا هر اپليكيشن كه ورژن جديدتر آن مو جود باشد نسبت به ورژن پيشين تجهيزات ، ظواهر بهتر و ديدني تري دارااست و هم اينكه از نظر امنيت آپديت خيس و وضعيت بهتري را دارا هست.

وردپرس هم مانند بقيه اپ ها هر يك سري وقت يك توشه ورژن نو خويش را به بازارعرضه مي نمايد .

وردپرس در هر آپ ديت خويش عملكرد مي نمايد وبسايت را از نظر فني، گرافيكي، بهينه سازي و هم چنين از ديد سرعت و امنيت فراتر برنده شود.

پس چه بهتر كه زماني ورژن تازه وردپرس وارد بازار مي‌شود به‌سرعت وبسايت خودمان را آپ تو ديت نماييم زيرا هكرها درپي سايتي ميباشند كه ورژن وردپرس آن زير خيس از ديگر وب سايت ها باشد.

عامل اين كه هكرها در ورژن سابق وردپرس در‌پي رويه نفوذ مي شوند و در ورژن نو آن را نمي يابند اين ميباشد كه در آن ورژن كهن يك باگ پيدا كرده اند و از به عبارتي جا براحتي ميتوانند مجدد به سيستم نفوذ نمايند و راه و روش نفوذ خويش را يافته اند و ديگر به انگيزه وقت گير بودن، دنبال يافتن رويه تازه در تارنما هاي ديگر نمي گردند.

اما در شرايطي‌كه توانسته باشيد وردپرس خويش را به روز فرمائيد و به ورژن انتها برسانيد جلو منش نفوذ هكرها را بسته ايد .

درحال حاضر كه متوجه شديد كه چرا بايستي وردپرس خودتان را به پاياني ورژن آپ تو ديت نمائيد به‌دنبال با ما باشيد تا روند فعاليت را به شما حافظه بدهيم.


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید: <~PostViwe~>

+ نوشته شده: 1399/5/19 ساعت: ۱۳ توسط:web01 :

وردپرس دقيقا چيه ؟


يادگرفتن طريق نصب وردپرس روي هاست
آقاي رايان پس از خريد هاست گزينه نظرش اكنون تصميم گرفته سيستم مدير محتواي وردپرس  طراحي سايت در مشهد رو بر روي هاست نصب كنه تا بعداز نصب وردپرس بتونه اينترنت سايتش رو فعال سازي كنه و محصولاتش رو به مشترياش معرفي كنه.

 

وردپرس دقيقا چيه ؟
وردپرس يه سيستم رئيس محتواي محبوبه كه به شما امداد ميكنه تا سواي هيچ نيازي از علم اپليكيشن نويسي اينترنت سايتتون رو با چندتا كليك راه‌اندازي نماييد، اما سيستم رئيس محتوا هاي متعددي در سرتاسر عالم وجود داره، ولي وردپرس به جهت آساني و تجهيزات متعددي كه داره تونسته به دوست داستني ترين سيستم مدير محتواي دنيا تبديل بشه طوري كه بيش تر از 60 درصد از وبسايت ها در سرتاسر عالم بوسيله سيستم وردپرس فعال‌ساز‌ي و مدير ميشن.

و البته پيش از نصب وردپرس بر روي هاست مطلقا مي بايست دقت داشته باشين كه دامنه شما فعال گرديده باشد تا قدرتمند باشيد فرآيند نصب وردپرس رو دنبال فرمائيد، اگه جديد هاست و دامنه خريداري كردين و دامنه شما .ir هستش مي بايست توجه فرماييد كه دامنه هاي .ir نزديك به 24 الي 48 ساعت پس از تثبيت دامنه فعال و قابل به كار گيري ميشن و قبلا بازه زماني شما نميتونين وردپرس رو بر روي دامنه ir نصب نمائيد، ولي اگه از فعال بودن دامنه خريداري گرديده اطمينان داريد ادامه اين ويديو رو تماشا فرماييد.

درين كليپ تصميم داريم وردپرس رو بر روي هاست سي پنل نصب كنيم.

 

21 مرحله تا نصب وردپرس روي هاست سي پنل
در مرحله نخستين براي نصب وردپرس بر روي هاست خريداري گرديده در آغاز مي بايست سيستم رئيس محتواي وردپرس رو دانلود نماييد تا در پروسه بعدي اون رو بر روي هاستتون آپلود فرماييد، براي دانلود نهايي ورژن وردپرس فارسي به وبسايت wp-persian.com مراجه فرمائيد و از منو هاي آسانسور روي آيتم اخذ كليك فرمائيد، و بعد از آن از سمته چپ اين ورقه بر روي اخذ نگارش 4.5.2 كليك فرماييد و آخري نسخه وردپرس رو دانلود فرماييد، اعتنا داشته باشيد كه در طي تنظيم اين فراگيري پاياني ورژن وردپرس 4.5.2 هستش البته ممكنه زماني كه شما ميخواين وردپرس رو از اين تارنما دانلود نماييد ورژن هاي نو تري هم ارائه گرديده باشه.

اخذ پوشه وردپرس از سايت wp-persian.com
تو مرحله دوم بعداز دانلود نهايي نسخه وردپرس از روش يادگرفتن طرز ورود به هاست، وارد هاست سايتتون بشين و بر روي دكمه file manager كليك فرماييد.

ورود به هاست سي پنل و بعد از آن كليك كردن بر روي آيتم file manager
در مرحله سوم بعداز ورود به file manager بر روي public_html كليك فرماييد تا وارد اين فولدر بشين و مسلما اعتنا داشته باشين كه براي نصب وردپرس بايستي وارد مسير Public_html بشين و در اونجا نصبش كنين تا وردپرس روي دامنه سايتتون فعال بشه.

ورود به بخش اساسي هاست يعني public_html
در مرحله چهارم بعداز ورود به Public_html درحال حاضر نوبت اون رسيده كه وردپرس دانلود گرديده رو تو اينجا آپلود كنيم، براي اين عمل بر روي دكمه Upload كليك نمائيد.

كليك كردن بر روي دكمه upload جهت آپلود پوشه مهم وردپرس
در مرحله پنجم هم اكنون درون كاغذ آپلود پوشه از اين بخش بر روي Select File كليك نمائيد و بعد پوشه وردپرس دانلود گرديده رو تو اين نصيب گزينش نماييد و مانند تصوير معطل باشيد تا وردپرس به طور كامل آپلود بشه و درصد آپلود به صد در صد برسه، اين مرحله ممكنه بسته تخت گاز وب شما مقداري وقت گير باشه، پس طاقت فرماييد تا وردپرس تماما آپلود بشه.

 


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید: <~PostViwe~>

+ نوشته شده: 1399/5/15 ساعت: ۱۳ توسط:web01 :

چرا ساخت سايت وردپرس را تعيين نمي­ نمايند؟


چرا ساخت سايت وردپرس را تعيين نمي­ نمايند؟
طراحي وب وردپرس مانند همۀ شيوه­هاي پباده سازي دارنده معايبي ميباشد كه مشتريان را براي تعيين آن مردد مي­نمايد. در‌پي به مهم‌ترين معايبي كه ممكن ميباشد در تعيين وردپرس با آن‌ها مواجه بود، ارزيابي مي­گردد.

سرعت ذيل به جهت به كار گيري از پلاگين ­هاي زياد در طراحي سايت در مشهد  وردپرس
براي اضافه كردن تجهيزات به وبسايت، معمولاً از پلاگين به كار گيري مي­خواهد شد. هر چقدر به كارگيري از پلاگين­ ها بيشتر خواهد شد، سرعت تارنما پايينتر مي­آيد و اين مسئله مي­تواند در همت وب سايت اختلال به وجود آورد. اما بعضا از مواقع مي­قدرت تجهيزات تارنما را سواي نصب پلاگين ارتقاء بخشيد كه‌اين فعاليت به مهارت و تخصص نياز دارااست.

نياز به آپديتهاي دائمي در ساخت سايت وردپرس
براي آنكه به سايتي كه با وردپرس پباده سازي شده‌است، تجهيزات نو اضافه خواهد شد و به ظاهر و همت پلاگين­ها و قالب­ها تغييراتي ساخت و ساز خواهد شد، بايستي بصورت زمان­ايي آن را به روز كرد. ممكن ميباشد در طول آپ ديت و آن گاه، وبسايت با مشكلاتي مواجه گردد كه مي بايست براي رفع آنان از متخصصان اين حوزه امداد گرفته گردد.

نياز به به كار گيري از وسعت زياد منابع در طراحي وب سايت وردپرس
زمانيكه از وردپرس براي ساخت وب سايت به كارگيري مي­گردد و پلاگين­ هاي زيادي براي اضافه كردن تجهيزات به تارنما بر روي آن نصب مي­خواهد شد، وسعت متعددي از منابع سرور را به كار گيري مي­نمايد و از آنجايي كه سرورها با فضاهاي متفاوتي به وسيله موسسات ارائه دهندۀ هاست ارائه مي­گردد، بايستي براي ارتقاي وبسايت از سرورهايي با فضاهاي بيشتر استفاده نمود. ولي در‌حالتي كه در اولِ فعاليت بدين نكته دقت خواهد شد مطمئناً بروز چنين مشكلاتي ممكن نخواهد بود.

در پايان مي بايست گفته خواهد شد كه در صورتي‌كه از يك مجموعه مجرب براي ساخت وب سايت وردپرس خويش به كارگيري نمائيد، همه معايب نقل شده قابل رفع خواهد بود و لذت كافي را از آساني فعاليت با وبسايت خويش خواهيد موفقيت.

 

استقبال بي­نظير از طراحي وب وردپرس
طبق تجربيات كمپاني طراحي وب سايت اديب­گسترعصرنوين، مشتريان رغبت دارا هستند كه وبسايت آن‌ها با وردپرس پباده سازي گردد، چون شناخت نيكي با مزاياي ساخت سايت وردپرس دارا‌هستند. آن‌ها مي­دانند كه در شرايطي كه اختلاف نظري ميان آن‌ها و كمپاني طراحي وب سايت پيش بيايد مي­توانند ادامۀ فعاليت را به شركتي ديگر واگذار نمايند. يا اين كه در شرايطي‌كه شركتي در زمينۀ پشتيباني از وبسايت به وعده­هاي خويش به نيكي فعاليت نكرد، فعاليت را مي­قدرت به شركتي ديگر محول كرد. دقت نماييد كه‌اين قابليت و امكان در طراحي وب سايت مخصوص نيست.

وجود منابع زياد براي يادگرفتن­ ساخت وب سايت وردپرس
طراحي وب وردپرس با قالبهاي فراهم فعاليت بي آلايش­ايست و تنها بايستي از يادگرفتن نحوۀ مدير وردپرس و قالب خريداري گرديده، با خبر شد. قابل ذكر ميباشد كه قالبهاي فراهم براي آنكه بتواند نيازهاي مشتريان متعددي را جواب دهد، تجهيزات مختلفي را در خويش دارااست كه اكثر آنان شايد براي پباده سازي يك وبسايت بلا به كار گيري باشد. تجهيزات مختلف در قالبهاي فراهم نقش مهمي در جذب مشتري دارااست البته بايستي خاطرنشان كرد كه تجهيزات بلا استعمال منجر ارتقاء وسعت وبسايت مي­گردد كه مراحل ارتقاء را بسيار طولاني و پيچيده مي­نمايد. با سپري شد مقطع، مديران وبسايت متوجه اشكالات و باگهاي قالب مي­شوند و براي ارتقاي وب سايت خويش نياز به پباده سازي قالب مخصوص پيدا مي­نمايند. براي يادگيري پباده سازي فن­ايي اينترنت­وبسايت با وردپرس بايستي برهه زماني متعددي را صرف كرد و اما عشق و علاقه­مند به يادگيري HTML، CSS، PHP وJQuery بود. به همين برهان يادگيري پباده سازي قالبهاي منحصر به فرد براي بعضا بسيار نقص‌ و دشوار مي­باشد. در حالتي كه به هر دليلي نياز به طراحي وب وردپرس با قالب­هاي فراهم و مخصوص داشتيد و مدت كافي براي يادگيري و پياده­سازي آن نداشتيد، بايستي عمل را به متخصصان اين حوزه بسپاريد. با تعيين كمپاني اديب­گسترعصرنوين مي­توانيد تمركز خويش را بر نحوۀ ارتقاي كسب و عمل خويش بگذاريد و بابت طراحي وب سايت بصورت رشته­ايي و حاذق هيچ نگراني نداشته باشيد.


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید: <~PostViwe~>

+ نوشته شده: 1399/5/13 ساعت: ۱۴ توسط:web01 :

اصول طراحي وب سايت شركتي


اصول طراحي وب سايت شركتي
طراحي وب
در‌اين مقاله قصد داريم در زمينه‌ي اصول طراحي سايت در مشهد  شركتي كلام كنيم. در ساخت سايت شركتي اصول و اهدافي اصلي وجود دارا هستند كه مي بايست به آن‌ها دقت داشته باشيم. عدم اعتنا بدين هدف ها و اصول، قادر است كمپاني درخواست دهنده را در وصال به هدف ها خويش به خلل برساند.

اين نوشته را ما نخست در اوايل ارديبهشت سال 94 نوشتيم، در حال حاضر 4 سال مي گذرد و ما قصد داريم اين نوشته را بروزرساني كنيم. شما ميتوانيد جديدترين اصول بر طبق پباده سازي و seo وب سايت هاي شركتي را درين مقاله مطالعه نمائيد. با ما يار باشيد.

چه اصولي را در طراحي وب هاي شركتي رعايت كنيم؟
در تحت به مهم ترين نكاتي كه بايستي در وبسايت هاي شركتي بدان دقت ويژه خواهد شد را ذكر ميكنيم.

ظواهر وب سايت بايستي نمايانگر نوع كسب و عمل باشد.
براي يوزرها تارنما مقاله بنويسيد.
معمولي بودن و كاربردي بودن وب سايت فراموش نشود.
ساخت سايت از نگاه ساختاري، دسترسي و گرافيكي بايستي ماهر باشد.
چهارچوبي يكسان را در طراحي وب خويش مد لحاظ قرار دهيد.
تصاوير قسمت مهمي از وبسايت شما‌را مشتمل بر مي گردند.
تمامي چيز را در چنگ يوزرها قرار دهيد.
1. همواره اعتنا داشته باشيم كه يوزرها يك وبسايت، با ظواهر آن رابطه برقرار مي نمايند.
پباده سازي رابط كاربري بايستي بر روي تجربه كاربري تمركز داشته باشد. صرفا تجربه در دنياي مجازي مي‌تواند به شما در پيشرفت در‌اين جهان امداد رساند.

او‌لين اساسي كه ارزيابي ميكنيم همين اصل پباده سازي بر طبق محافظت تجربه كاربري ميباشد. يوزرها محتواي سايت شما‌را به خيال نمي سپارند البته حسي را كه از مطالعه داده ها اينترنت تارنما شما به دست مي‌آورند را به خيال و خاطر مي سپارند.

 

 


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید: <~PostViwe~>

+ نوشته شده: 1399/5/11 ساعت: ۱۴ توسط:web01 :

طراحي سايت ارزان


ساخت سايت ارزان به ياري سيستم هاي مدير محتوا از گزاره وردپرس ، جوملا و …. قابليت‌پذير ميباشد.

مجموعه مهندسي اينترنت داران به ياري متخصصين برنامه نويسي php خويش ميتواند اين سيرتكامل پروژه‌ها را به خير انجام دهند و ساخت سايت ارزان شمارا با به كار گيري از گونه هاي سيستم هاي مدير محتوا و در مركز آنها وردپرس به خير و خوبي پباده سازي نمايد.

درصورتي كه شما هم قصد داريد كسب و عمل خويش را از وضعيت سنتي بيرون فرماييد  طراحي سايت در مشهد و يا اين كه در‌پي فعال سازي كسب و فعاليت اينترنتي مي باشيد مي توانيد ساخت وب سايت ارزان را با گروه تخصصي اينترنت داران تجربه فرماييد.

seo و seo
بهينه سازي و سئو سايت موجب ارتقاء جايگاه وبسايت در موتورهاي كاوش مي‌شود و يكي‌از ارزان ترين نحوه ها در بازاريابي ديجيتالي به حساب مي آيد.

يك كدام از خصوصيت‌هاي خوب تارنما هاي ارزان اين ميباشد كه بهينه سازي و seo قادر است به خير و خوبي روي آنها انجام پذيرد.

در واقعيت شما به ياري seo و ساخت سايت ارزان ميتوانيد با يك سرمايه نادر يك كسب و فعاليت اينترنتي فعال‌سازي فرماييد و آغاز به فروش كالاها و سرويس ها خويش نمائيد.

امروز در سرزمين ما اهميت به كارگيري از وب روز آپ تو ديت در درحال حاضر ارتقاء ميباشد و بالا رفتن سواد همگاني در جامعه شاهد اين هستيم كه اهميت به كار گيري از گوگل در جستجوها به شدت رو به ارتقاء ميباشد.

در‌اين‌صورت‌ در حالتي‌كه شما بتوانيد به امداد بهينه سازي و seo تارنما بر روي عبارات كليدي حوزه كسب و فعاليت خويش در گوگل درجه داشته باشيد مي‌توانيد از اين شيوه مشتريان متعددي را جذب فرمائيد و كسب و فعاليت خويش را متحول نمائيد.

ولي مي بايست به‌اين نكته اعتنا داشته باشيد كه سئو ابدا فعاليت سادگي به شمار نمي رود و نيازمند رعايت فاكتورهاي اكثري مي‌باشد كه نياز به متخصصين بهينه سازي و سئو طراحي وب داراست.

قالب هاي مهيا
يكي نحوه هاي طراحي وب سايت ارزان به كار گيري از قالب هاي فراهم هست.

به كارگيري از قالب هاي فراهم در ساخت وب سايت موجب ميشود شما در بازه زماني دوره كوتاهي بتوانيد وبسايت خويش را راه‌اندازي نمائيد و اين فعاليت بوسيله متخصصين اينترنت داران در كمترين دوره ممكن انجام مي شود.

در واقعيت قالب هاي فراهم معمولاً قالب هايي مي‌باشند كه به طور بدون پول و يا اين كه با ارزش تحت در وب موجود هست و شما ميتوانيد با به كارگيري از آن يك طراحي وب سايت ارزان را داشته باشيد.

بايستي اعتنا داشته باشيد كه قالب هاي فراهم اشكال مختلفي دارا‌هستند و شما بايستي با اعتنا به حوزه كار كاري خويش از آنان در طراحي سايت استعمال نمائيد تا بتوانيد بيشترين برخورد را داشته باشيد.

 

 

برچسب:
امتیاز:
 
بازدید: <~PostViwe~>

+ نوشته شده: 1399/5/5 ساعت: ۱۱ توسط:web01 :

استفاده از Java Script (جاوا اسكريپت) در طراحي سايت


Java Script (جاوا اسكريپت) جاوا اسكريپت گويش برنامه نويسي ميباشد كه برنامه كودك، بازي ها، برنامه ها، تعاملات و ديگر مورد ها تعاملي را براي وبسايت به ارمغان خواهد آورد و وبسايت را زنده خيس جلوه خواهد بخشيد.پس از HTML و CSS ، جاوا اسكريپت بيشترين به كار گيري را دربين اسكريپت هاي سمت استفاده كننده داراست. طراحي سايت در مشهد برخي از قابل انعطاف افزارهاي جاوا اسكريپت حتي ميتوانند سواي رابطه با اينترنت سرور اجرا شوند، اين بدين مضمون‌ ميباشد كه‌اين كدها و تارنما هايي كه از اين لهجه استعمال مي نمايند، بضاعت عمل كردن فارغ از حتي اتصال به وب را دارا‌هستند.

PHP چيزي بالغ بر 75 درصد اينترنت سرورها از PHP استعمال مي‌نمايند.پي اچ پي يك لهجه برنامه نويسي همگي جانبه براي سرور ميباشد.عمده اهميت و مزيت PHP متن گشوده بودن يا اين كه اصطلاحا Open Source بودن آن است؛ كه همينطور اين گويش برنامه نويسي در سطح وب جامعه بزرگي براي پشتيباني و جواب به سوال هاي و اشكالات را دارا ميباشد.PHP با سيستم استدلال هاي متفاوت سازگار است.كمپاني طراحي وب آروين كارن از اين گويش قوي جهت پباده سازي وب سايت هاي ماهر و قادر به كار گيري مينمايد. اين گويش گسترده در سال 2004 ديده به جهان گشود و حالا بالاي 200 ميليون سايت در سطح جهان به وسيله PHP پباده سازي و تشكيل‌شده اند.وب سايت هايي همانند FaceBook و WordPress از اين پلتفرم به كارگيري مينمايند.PHP يك گويش اسكريپتي ميباشد كه معمولا به وسيله يك تفسيرگر، ترجمه و تعبير و تفسير مي‌شود.به همين علت، اين گويش براي برنامه نويسي سمت سرور مطلوب ميباشد، چرا‌كه امور و وظايف سرور كه بارها و بارها انجام مي گردد را به راحتي پوشش ميدهد و آنها‌را انجام مي‌دهد. تعدادي نكته ديگر در باب اين گويش در‌پي بيان مي‌كنيم:Ruby Ruby هم از نظري مشابه به پايتون ميباشد، از اين جهت كه‌اين گويش هم براي تاكيد بر كوتاهي، آساني،انعطاف پذيري، سازش و مختصر بودن برنامه نويسي پديد آمد. Ruby در گويش يا اين كه طرز دستورزبان آن گوناگون ميباشد.در پايتون تنها يك راه و روش صحيح براي تايپ كردن برنامه موجود است كه بسيار سريع و كارآمد هست.البته در Ruby روش هاي مختلفي براي هدف ها و شغل هاي يكسان موجود است كه به يك فيض ختم ميشوند و بعضا از آنها ميتوانند از ساير سريع خيس باشند. Ruby on Rails كه اسم بدون نقص اين گويش ميباشد يك قاب ورك بسيار رايج و متن گشوده ميباشد كه به توسعه و گسترش دهندگان اينترنت اين قابليت را مي‌دهد تا وب سايت هايي پويا، پرسرعت و كارآمد ساخت نمايند.اين گويش هم مانند جاوا اكثر زمان ها زمان ها براي سرورهاي وبي كه حجم ترافيك متعددي دارا‌هستند كاربرد دارااست.توئيتر يكي تارنما هايي ميباشد كه از Ruby منفعت ميبرد.

 

 

برچسب:
امتیاز:
 
بازدید: <~PostViwe~>

+ نوشته شده: 1399/5/1 ساعت: ۱۶ توسط:web01 :

طراحي وب با پايتون

با استدلال ها و آمار و ارقام نشان مي دهد كه گويش PHP هنوز كلام نخستين را در طراحي وب مي‌زند وردپرس و يا اين كه مجنتو دو مثال از سيستم هاي مدير محتوا داراي شهرت در جهان ميباشد كه طرف داران بسيار متعددي هم دارااست و در مجموع جواب گوي متعددي از نيازها ميباشد . از كليه مهم خيس وجود قاب ورك لاراول و بقيه كادر ورك هاي متنوع در گويش PHP موجب گرديده كه افزونه هاي فراواني براي آن ايجاد شود، قاب ورك در اصطلاح به چارچوب قابل انعطاف‌افزاري گفته مي گردد. يك قاب‌ورك گروه‌اي از كتابخانه‌هاي برنامه‌نويسي و احتمالا گروه‌اي از مقررات براي برنامه‌نويسي ميباشد. سطح بالاي امنيت در قاب ورك Laravel اين اطمينان خيال را براي متقاضايان مهيا مي نمايد كه هر آنچه كه دوست دارا هستند را ميتوانند ساخت نمايند از پروژه هاي پهناور ملي گرفته تا پروژه هاي فردي و كوچك.
ما در وبينه يك CMS مخصوص پباده سازي كرده ايم كه قادر است تمامي نيازهاي شما‌را در سطح مدير محتوا پوشش دهد و به بقيه ماژول هاي توسعه يافته يا اين كه سفارشي شما نيز متصل نمايد كه اينا كليه بستگي به داشتن علم عميق و تجربه دراز مقطع در طراحي وب با به كار گيري از كادر ورك لاراول دارااست.

از مزيت هاي به كار گيري از كادر ورك ها در طراحي وب سايت ميتوان به موردها تحت اشاره نمود

دست برنامه نويس يا اين كه توسعه و گسترش دهنده در پباده سازي و ساخت سامانه بسيار گشوده ميباشد.
در‌حالتي كه كه علم بالايي در طراحي وب با پايتون يا اين كه php وجود داشته باشد خروجي خير ميتوان گرفت.
ميتوان به طور يك پارچه پنل مديريتي منحصر مديريتي را تشكيل داد.
مثال مخصوص از منظور هاي مشتري ميباشد و بقيه قسمت هاي رايج در طريق هاي طراحي سايت در مشهد حذف مي‌گردد.
گويش برنامه نويسي پايتون بوسيله شركت هاي بزرگي گزينه استعمال قرار گرفته ميباشد به صورت نمونه ميتوان به اينستاگرام ، ياهو و... اشاره نمود ولي گويش برنامه نويسي عامل اين نيست كه خروجي ساخت وب سايت با پايتون مشابهه اينستاگرام يا اين كه خدمت هاي توسعه يافته و امروزي باشد ، وجود قاب ورك هاي جاوا اسكريپتي سمت استفاده كننده مانند vue.js يا اين كه react js بخشي تماما مجزايي در سمت و سوي Front end به شمار مي رود و ارتباطي با Back end كه با هر گويش برنامه نويسي مانند Python ندارد. نظارت و پباده سازي ديتابيس در يك تارنما پهناور بسيار مهم و اثرگذار ميباشد در حالتي‌كه معماري مقر داده به خير و خوبي پباده سازي نشود ابدا نميتوان سرعت بالا را تجربه كرد ، به صورت نمونه اينستاگرام از ديتابيس Cassandra به كارگيري مي نمايند و تعيين اين ديتابيس و فعاليت كردن با آن بسيار طاقت فرسا خيس از mysql يا اين كه sql server ميباشد ، اينها صرفا بخشي از زيرساخت هاي لازم براي داشتن يك تارنما خوب و كيفيت خوب مي‌باشد كه به حيث مي‌رسد در حالتي‌كه كه پروژه هاي پهناور را مي بايست با تحليلي بسيار ماهر ساخت و رئيس كرد.

ولي مي بايست به مسئله و نمايش مربوط به تارنما متبوع اعتنا كرد در صورتيكه سناوري آن بالاتر از سيستم رئيس محتوا ميباشد خوب بهتر ميباشد كه از گويش هايي مانند پايتون يا اين كه php استفاده نمود و تحت عنوان گسترش APP فعاليت گسترش را مقدمه كرد .

امروزه بخش توسعه و گسترش FrontEnd با به كار گيري از قاب ورك هاي معروفي مانند VUE.js يا اين كه Nuxt.js بسيار عوض شده ميباشد و به كارگيري از گويش هاي برنامه نويسي سمت سرور به اجراي يك پروژه كيفيت بالا به تنهايي پايان نميگيرد . بلكه لازم ميباشد از كادر ورك هاي FrontEnd نيز در اجرا و پياده سازي پروژه به كار گرفت . كمپاني وبينه تحت عنوان يك كمپاني تخصصي در حوزه توسعه و گسترش قابل انعطاف افزارهاي ذيل اينترنت همينطور ساخت سايت با به كارگيري از قاب ورك هاي داراي شهرت مانند لاراول و VUE.js نظارت هاي زيادي را در امر استعمال شايسته ترين تكنولوژي ها بدست آورده ميباشد كه بخش متعددي از آنها‌را تحت عنوان مقاله ها آموزشي در تارنما خويش منتشر مي نمايد بخشي از اين بررسي ها مروبط به گزينش قاب ورك به نسبت پروژه و گزينش ديتابيس مطلوب ميباشد . در‌صورتي‌كه شما مي‌خواهيد از پايتون يا اين كه از كادر ورك Django تحت عنوان Backend به كار گيري نماييد بهتر ميباشد آن را تحت عنوان بخش API در حيث بگيرد و سمت استفاده كننده را با به كار گيري از Nuxt,js عمل فرمائيد . مزيت اين فعاليت بسيار بالا ميباشد احتمالا شما دنبال يك طريق ماهر براي بسط اينترنت اپ خويش ميباشيد كه پايتون به خير از عهده ان بر ميايد البته كفاف نميدهد و لازم ميباشد كه قاب ورك هاي ديگري را نيز در اجراي پروژه به عمل بگيرد.


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید: <~PostViwe~>

+ نوشته شده: 1399/4/30 ساعت: ۱۴ توسط:web01 :

چه زبان برنامه نويسي از همه بهتر است


براي گزينش شايسته ترين لهجه برنامه نويسي براي طراحي سايت در مشهد بهتر ميباشد در آغاز با لهجه‌هاي گوناگون آشنا گرديد و داده ها دقيقي كسب نماييد تا ريلكس‌خيس تصميم بگيريد. ما در‌اين نوشته‌علمي، تلاش كرده‌ايم به مقايسه‌ي لهجه‌هاي برنامه نويسي پايين اينترنت بپردازيم و آن‌ها‌را از جوانب گوناگون باز نگري كنيم.

البته به‌اين نكته دقت نمائيد كه هر گويش مي تواند مزايا، معايب و كاربرد خويش را داشته باشد. مثلا زباني براي انواعي از پروژه‌ها، شايسته ترين مورد باشد اما در شرايط ديگر مطلوب براي آن عمل نباشد. پس تعيين شايسته ترين گويش برنامه نويسي در دنياي كد، عمل صحت وجود ندارد. شما بايستي با اعتنا به انگيزه خويش، مطلوب‌ترين لهجه را براي خودتان تعيين نمائيد.


ساختار اينترنت‌تارنما
ساختار كدهاي سايت از دو بخش front-end (بخش سمت استفاده كننده) و back-end (بخش سمت سرور) تشكيل ميگردند. بخش سمت استفاده كننده، به عبارتي ظواهر تارنما ميباشد كه با گويش‌هاي html ،css ،javascript و… پباده سازي شده‌است و اين بخش فقطً يك برگه‌ي استاتيك ميباشد.

ولي كد سمت سرور وظيفه‌ي پردازش، محاسبات و انجام عمليات متفاوت روي داده‌ها را بر عهده داراست. براي پر‌نور‌خيس شدن مورد بدين نمونه اعتنا نماييد. در سايتي دكمه‌اي به عنوان “نام نويسي” جاي‌دارد. ظواهر اين دكمه، محل قرارگيري آن و.. به وسيله كدهاي سمت استفاده كننده پباده سازي مي شوند. البته بخشي كه صدق داده ها محل ورود را ارزيابي نمايد و در مقر داده ذخيره نمايد، جزو كدهاي سمت سرور ميباشد.

از‌آنجا كه لهجه‌هاي سمت استفاده كننده محدود مي‌باشند و جاي شك باقي نمي‌ماند، ما در‌اين نوشته‌علمي به بازبيني دوستداشتني‌ترين گويش‌هاي برنامه نويسي سمت سرور ميپردازيم.


دست اندركاران مؤثر در تعيين شايسته ترين لهجه برنامه نويسي
دست اندركاران متعددي در گزينش يك لهجه برنامه نويسي مطلوب، مؤثر ميباشد كه مهمترين آن ها عبارت‌اند از:

تكنولوژي آيتم به كار گيري
آساني كاربري
تعلق به Platform
سرعت اجرا و امنيت
تلاش
بازار فعاليت
سرعت بسط
طرز پشتيباني
با صرفه بودن براي موتور كاوش
و…

مقايسه‌ي گويش‌هاي برنامه نويسي ذيل اينترنت
به‌دنبال كارايي كرده‌ايم ضمن معرفي هر لهجه برنامه نويسي، مهم ترين معيارهاي تعيين را در هر زباني بازنگري نماييم.

python

در صورتي‌كه در‌پي يك لهجه متن‌گشوده و مفسري ميباشيد پايتون تعيين قابل قبولي ميباشد. اين گويش از سال ۱۹۹۱ با انگيزه بي آلايش‌خيس كردن برنامه نويسي توليد گرديده و تا به امروز خواستار متعددي داشته ميباشد. به گونه اي كه اشخاصي آن را شايسته ترين لهجه برنامه نويسي براي خويش مي داند‌اند!

پايتون يك‌سري منظوره و شي گرا ميباشد و براي گسترش وبسايت، نظارت داده، تايپ كردن برنامه‌ي دسكتاپ و حتي در مورد يادگيري ماشيني و دانش داده نيز كاربرد دارااست. پس پايتون فقطً يك لهجه براي گسترش اينترنت نبوده و در قضيه‌هاي دسكتاپ هم كاربرد متعددي داراست. يادگيري اين لهجه بسيار بي آلايش ميباشد و منابع يادگيري متعددي براي آن موجود هست.

همينطور پايتون دارنده كتابخانه‌هاي بسيار متعددي ميباشد كه سبب ساز مي‌گردد بخش اعظمي از تجهيزات را با تعداد خطوط كمتري از كد پياده سازي نمائيد. اين لهجه براي فعاليت با مقر داده‌هاي پهناور نيز مطلوب ميباشد. در موتور كاوشگر گوگل هم از اين گويش مصرف شده ميباشد.

يكي نكات منفي كه در لهجه پايتون چشم ميشود كندتر بودن سرعت اجراي كدها نسبت به بقيه لهجه‌هاي برنامه نويسي مثل جاوا ميباشد. اين كندي علل مختلفي دارااست و از مهمترين آن‌ها مي‌قدرت به مفسري بودن و پويايي ذاتي پايتون اشاره نمود.

در‌حالتي كه از بازار عمل اين گويش ميپرسيد مي بايست بدانيد كه‌اين لهجه در عالم جز‌‌و ۱۰ گويش برتر بوده ميباشد. در كشور‌ايران هم گرايش به سمت اين گويش در سال‌هاي اخير طولاني تر شده‌است پس در صورتي‌كه داده ها خير و خوبي در اين باره كسب فرمائيد بدون شكً به كسب در آمد هم مي سيد.


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید: <~PostViwe~>

+ نوشته شده: 1399/4/28 ساعت: ۱۵ توسط:web01 :

7 گزينه ضروري براي سايت هاي

۳- هاست خويش را افزايش دهيددر شرايطي كه سرور هاست شما حاذق به رئيس حجم ترافيك نباشد، كارايي وبسايت كاهش مي‌يابد.برنامه هاي هاست اشتراكي پهناي باند محدودي را ارائه مي‌دهند. براي طراحي سايت در مشهد هاي لبريز ترافيك، اين يك خطر مهم ديگر براي تلاش ميباشد چون منابع را با سايت هاي ديگر به اشتراك مي‌گذاريد.حتي چنانچه فعلا اين فرمان به خير و خوبي عمل نمايد، احتمالاً ارتقا سرعت ترافيك تارنما ديگر روي امكان اطمينان شما تأثير خواهد گذاشت.براي اينترنت سايتهاي مالامال ترافيك، به سرور سري مجازي (VPS) يا اين كه سرور منحصر نياز داريد. در اينجا طريق تفاوت آنان موجود هست:– VPS يك سرور را در تعدادي دور و اطراف مجازي تقسيم مينمايد كه به صورت جدا اجرا ميشوند. شما هنوز هم بعضا از منابع را به اشتراك مي‌گذاريد، البته با تعداد كمتر تارنما و خطر كلي كاهش مييابد.– سرور مخصوص تضمين ميكند كه شما يك سرور بي نقص به خويش اختصاص دهيد. اين گران ترين مدل از هاست ميباشد ولي مطمئن ترين ميباشد. براين اساس ميتواند در بعضي وضعيت سپرده گذاري خوب باشد.
7 گزينه ضروري براي سايت هاي لبريز ترافيك۴- ساخت سايت خويش را بي آلايش فرماييداين مي بايست يك ضابطه شماره يك براي هر سايت باشد، اصلا مهم نيست كه چه واحد سنجش ترافيكي در آن توليد مي‌گردد: آن را معمولي نگه داريد!سايت هاي معمولي تلاش بهتري دارا هستند. آن‌ها سريعتر بارگيري ميگردند، خطاهاي كمتري را تجربه مينمايند و تجربه كاربري بهتري را ارائه مي‌دهند.البته صرفا به سخن ما اكتفا نكنيد. يك مطالعه بوسيله گوگل نشان اعطا كرد كه يوزرها، وبسايت هاي پيچيده را كمتر جالب مي‌دانند. و آن‌ها اين حكم را در كمتر از يك ثانيه صادر مي نمايند.در اينجا تعدادي شيوه براي معمولي كردن پباده سازي شما آورده شده‌است:-اسكريپت هاي خويش را منزه نمائيد و مواقعي را كه لازم وجود ندارد حذف نمائيد.-از افزونه هاي دستكم استعمال فرمائيد.-پيوند هاي وخيم يا اين كه منسوخ را برطرف نماييد.-تبليغات را حذف نماييد.-صفحه هاي خويش را سواي سرو صدا نگه داريد.-مهم‌ترين داده ها را در بالاي كاغذ قرار دهيد.-مرور در محتوا را براي يوزرها سهل وآسان فرماييد.


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید: <~PostViwe~>

+ نوشته شده: 1399/4/25 ساعت: ۱۵ توسط:web01 :

ايجكس (Ajax) چه است؟


در اين بخش از سري آموزش جاوا اسكريپت قصد داريم به شما شيوه پياده سازي Ajax در جاوا اسكريپت را فراگيري بديم.

طراحي سايت در مشهد

ايجكس (Ajax) چيست؟
Ajax مخفف Asynchronous Javascript And Xml است كه به معناي طراحي سايت در مشهد  بارگذاري داده ها از سرور و بروزرساني بخش هايي از برگه وب بصورت انتخابي سواي لود مجدد كل صفحه وب است.

به گويش عادي, Ajax در جاوا اسكريپت مرورگر را ناچار به به كار گيري از شئ XMLHttpRequest (XHR) براي ارسال و دريافت اطلاعات از وب سرور بصورت غيرهمزمان (asynchronously) در پشت صحنه, سواي بلاك كردن برگه يا ساخت تداخل در رابط كاربري است.

Ajax آنقدري دوستداشتني است كه به رنج مي‌توانيد يك اپليكيشن را پيدا كنيد كه در بعضي از قسمت ها از Ajax استفاده نكرده باشد. اين مثال در مقايس هاي بزرگ اپليكيشن هاي آنلاين ميتواند : Gmail, Google Maps, Google Docs, YouTube, Facebook, Flickr و … بخش اعظمي از اپ هاي ديگر.

نكته: Ajax يك تكنولوژي تازه نيست. در واقع, ايجكس كلاً واقعا يك تكنولوژي نيست. Ajax فقط يك اصطلاح براي شرح فرآيند تبادل داده از وب سرور بصورت غيرهمگام با جاوا اسكريپت سواي رفرش كاغذ است.

نكته ۲: واژه x در Ajax را با بطور مثال XML خطا نگيريد. اينجا تنها بحث عصر مطرح مي باشد. به اين دليل‌كه فرمت هاي تبادل داده اي مثل JSON يا HTML يا متن معمولي نيز قادر است به جاي XML استفاده شود.

 

Ajax در جاوا اسكريپت چطور كار ميكند
براي توليد ارتباط Ajax , جاوا اسكريپت از يك شئ در مرورگر به نام XMLHttpRequest استفاده ميكند كه سبب ارسال درخواست هاي HTTP به سمت سرور و دريافت داده ها در پاسخ (response) مي شود.

تمامي مرورگر هاي مدرن و IE7+ از شئ XMLHttpRequest پشتيباني مينمايند.

تصوير زير طرز فعاليت ارتباط AJAX را نشان مي‌دهد.

 

از آن‌جا كه درخواست هاي Ajax معمولا غيرهمزمان ميباشند, اجراي اسكريپت به محض ارسال درخواست ايجكس, ادامه مي يابد. به اين ترتيب اجراي اسكريپت تا‌زماني‌كه پاسخ دريافت شود, متوقف نخواهد شد.

در بخش تحت در زمينه‌ي هريك از فرايندهايي كه با آن عمل خواهيم كرد, مشاجره مي‌كنيم.

ارسال درخواست و دريافت پاسخ
قبل از ساخت ارتباط Ajax در بين سرور و كلاينت, او‌لين كاري كه بايد انجام بديد اين است كه يك نمونه از شئ XMLHttpRequest بسازيد.


1
var request = new XMLHttpRequest();
اكنون, در مرحله بعدي ارسال درخواست به سرور, ايجاد يك درخواست جديد با متد open() از شئ XMLHttpRequest مي باشد.

متد open() معمولا دو پارامتر دريافت مي كند – سيرتكامل درخواست HTTP كه قادر است GET, POST ,.. باشد و دو‌مين نيز آدرس URLي كه قصد ارسال درخواست را داريد.


1
request.open("GET", "info.txt"); -Or- request.open("POST", "add-user.php");
نكته: فولدر مي‌تواند هر نوعي مثل .text, .xml يا اسكريپت هاي تحت سرور مثل .php, .asp باشد كه بعضا عمليات را روي سرور انجام دهد (بيشتر يا خواندن داده از ديتابيس)

در نهايت از متد send() براي ارسال درخواست به سرور به كارگيري ميكنيم.


1
request.send(); -Or- request.send(body);
نكته: متد send() يك پارامتر ازروي ميل body كه به شما اجازه مي‌دهد بدنه درخواست را مشخص كنيد, دريافت مي كند. در درجه اوليه چون درخواست هاي GET بدنه درخواست ندارند, پس براي درخواست هاي POST استفاده مي‌گردد.

متد GET معمولا براي ارسال حجم مقداري از اطلاعات به سرور به كار گيري مي گردد درحالي كه متد POST براي ارسال حجم زيادي از داده ها مثل داده فرم ها استفاده ميگردد.

در متد GET داده به عنوان پارامترهاي URL فرستاده مي شود اما در متد POST داده ها به عنوان بدنه درخواست فرستاده مي شود پس در URL مرورگر قابل نمايش نيستند.

يادگرفتن ذيل را براي مقايسه دو متد POST و GET با جزئييات مطالعه فرماييد :

https://netparadis.com/post-get-variables-php

در بخش زير نگاهي دقيق تر به طريق فعاليت درخواست هاي Ajax مي اندازيم.

 

اجراي درخواست GET ايجكس
درخواست GET معمولا جهت دريافت يا بازيابي بعضي اطلاعات از سمت سرور كه نياز به دستكاري يا ايجاد تغيير‌و تحول در ديتابيس نيست, به كارگيري مي‌كنيم. براي مثال, دريافت حاصل جستجو, دريافت اطلاعات كاربر مبتني بر id يا نام و … .

مثال ذيل به شما طرز ارسال درخواست GET براي Ajax در جاوا اسكريپت را نشان مي د 

Content of the result DIV box will be replaced by the server response

 


Display Full Name


زماني كه درخواست غيرهمزمان مي باشد, متد send() سريعا يك مقدار را بعد از ارسال درخواست (request) برگشت مي دهد.

از اين رو, شما مي بايست قبل از پردازش آن باز نگري فرمائيد كه پاسخ در حال حاضر كجاي چرخه حيات قرار دارد كه اينكار با خصوصيت readyState از شئ XMLHttpRequest انجام ميگردد.

readyState يك مقدار عددي مي باشد كه موقعيت درخواست HTTP را معلوم مي نمايد. همچنين, تابع اختصاص داده شده به هندلر اتفاق افتاد onreadystatechange در هربار تغيير و تحول خصوصيت readyState صدا زده مي گردد.

مقادير احتمالي خصوصيت readyState در زير خلاصه شده اند.

Value State Description
۰ UNSENT An XMLHttpRequest object has been created, but the open() method hasn’t been called yet (i.e. request not initialized).
۱ OPENED The open() method has been called (i.e. server connection established).
۲ HEADERS_RECEIVED The send() method has been called (i.e. server has received the request).
۳ LOADING The server is processing the request.
۴ DONE The request has been processed and the response is ready.
نكته: از حيث تئوري وقوع افتاد readystatechange در هر بار تغيير تحول خصوصيت readyState اجرا شود البته بيشتر مرورگرها زماني كه readyState به ۰ يا ۱ تغيير‌و تحول مي نمايند, اين رويداد را توليد نمي كنند. به هر حالا تمام مرورگرها اين وقوع افتاد را وقتي كه readyState به ۴ تغيير ميكند, اجرار مي‌نمايند.

خصوصيت status يك مقدار عددي كد حالت HTTP را از پاسخ XMLHttpRequest بازگشت مي‌دهد.

بعضا از اين كدهاي معمول بصورت ذيل هستند.

۲۰۰ – OK . درخواست با برد در سرور پردازش شد.
۴۰۴ – Not Found . سرور نمي تواند ورقه درخواستي را پيدا كند.
۵۰۳ – Service Unavailable . سرور بصورت موقت غير قابل دسترس مي باشد.
براي ديدن ليست بي نقص مي توانيد مقاله كد شرايط HTTP را مطالعه فرمائيد

كد greet.php ما به سادگي يك نام كامل از اتصال نام و نام خانوادگي ايجاد و پيام خوش آمد گويي را برگشت مي دهد


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید: <~PostViwe~>

+ نوشته شده: 1399/4/14 ساعت: ۲۱ توسط:web01 :

انواع دامنه ها و كاربردشان


بعداز سپري شد بازه زماني زياد به كار گيري از وب بوسيله يوزرها وب جهان ، هنوز حتي برخي از اشخاص و يا اين كه اينترنت كاران هم ، ادراك صحت از دامنه هاي اينترنتي ندارند . هنوز خيلي ها دامنه WS را مخفف Web Site مي‌دانند ! طراوت هم خيلي ها گمان ميكنند كه دامنه bz از‌آنجا‌كه دامنه biz لبريز شده‌است به بازار وب بيشتر شده‌است و به به عبارتي معناي business ميباشد !

به كارگيري از دومي هاي طراحي سايت در مشهد  cc و tv نيز جديدا در عالم رايج شده‌است . و خيلي ها گمان مي‌نمايند دامنه tv به عبارتي معنا تلويزيون ميدهد و براي اين به هيچ وجه تاسيس شده است ! شايد خيلي از كانال هاي ماهواره اي جهان به طور رسمي از اين دامنه تحت عنوان دامنه وب سايت خويش به كار گيري مي‌كنند كه در واقع فعل اشتباهي ميباشد .

ولي حقيقت چه چيزي است ؟! خيلي معمولي ميباشد . يك فرمول كلي براي دامنه هاي اينترنتي موجود است و آن تعداد كلام دامنه ميباشد كه تا ۹۹ درصد فرمول صدق ميباشد به غير از موردها استثنا در دامنه هاي نو همگاني . با اين گونه بندي در كل دامنه ها در ۴ جور قرار مي‌گيرند :

 

نوع نخستين ( ۳ حرفي ) : دامنه هاي Top Level همگاني يا اين كه gTLDs :

 

سه دامنه Com , net , org تحت عنوان معمول و داراي شهرت ترين دامنه هاي جهاني شناخته مي‌شوند كه Com اولِ واژه و كلمه Commerical در معناي تجاري و Net اولِ كلمه و واژه Network در معناي كانال و org نيز اولِ كلمه و واژه organization در معناي سازمان ميباشد . هر كدام از اين دامنه ها بايستي در جاي درست خودش مصرف شود . تحت عنوان يك كمپاني كه در مورد سرويس ها وب فعاليت دارد بهتر ميباشد از دامنه Net استعمال نمايد . اين قاعده بوسيله خيلي از موسسه ها معروف دنيا رعايت مي گردد .

 

مدل دوم ( ۳ حرفي دورازشوخي ) : دامنه هاي Top Level همگاني تازه ( NEW gTLDs ) :

 

دامنه هاي Biz ، Info ، Pro ، Aero ، Coop و Museum و Name درين گونه قرار دارا هستند . اين دامنه هاي به خواسته رفع نياز در كمبود اسامي در دامنه هاي نوع اوليه تاسيس شده است و مي شد اظهار كرد دامنه هاي جديدي مي‌باشند . جديدا دامنه Info به مراد ترغيب يوزرها اينترنتي و صاحبان اينترنت سايتها بوسيله بعضا از Server هاي تثبيت دامنه عالم به طور اشانتيون و يكساله و مجاني ارائه مي‌شود . ولي اعتنا فرماييد كه صرف دامنه info صرفا و تنها به طور يكساله تثبيت مي گردد و سال سپس مجبوريد براي تمديد آن پولي نسبتاً ۱٫۵ تا ۲ برابر دامنه هاي نوع اوليه براي آن بپردازيد . زيرا اين دامنه از نخست يكي‌از دامنه هاي گران بوده ميباشد و به جهت عدم استقبال صاحبان اينترنت سايتها از آن بدين فيس ارائه مي‌شود . پس چنانچه جايي ديديد كه‌اين دامنه را با قيمتهاي تحت مثل ۲۹۰۰ تومان !!! تثبيت مي‌كنند حرص نزنيد زيرا سال بعد از آن پول سال قبلي را هم از شما مي گيرند !!

 

جور سوم ( ۳ حرفي ) : دامنه هاي منحصر به فرد sTLDs l ) Top Level ) :

 

اين دامنه ها هم جزو دامن هاي اختصاصي و يا اين كه به عهد پر اسم و رسم سلطنتي وب محسوب مي گردند همچون GOV اوليه كلمه و واژه Government در معناي دولت و يا اين كه EDU اوليه واژه و كلمه Education در معناي فراگيري و يا اين كه دامنه هاي نامرسوم INT ياMIL

 

نوع چهارم ( دو حرفي ) : دامنه هاي في مابين المللي كشورهاي عالم ( ccTLDs ) :

 

داراي اسم و رسم ترين دامنه هاي اينترنتي دو حرفي وابسته به كشورها يا اين كه مناطقي از دنيا ميباشد كه در ذيل ليست شده‌است كه اكثرا به وسيله برخي از اشخاص برداشت هاي نادرستي از آن شده‌است :

 

WS: Samoa

CC: Coغير مجاز مي باشد

TV: Tuvalu

BZ: Belize و …

براي مثال دامنه IR كه بوسيله راءس پژوهش ها بنيادي زنجان تثبيت مي توان به تيتر دامنه ميان المللي كشور ايران در عالم شناخته مي‌شود . خوشبختانه در گزينش اين دامنه ، بخت با كشورمان همپا بوده ميباشد چرا‌كه در حالي كه ديكته سه مملكت عراق Iraq يا اين كه ايرلند Ireland هر سه با دو صحبت Ir استارت گرديده البته دامنه Ir به كشور‌ايران اختصاص يافته ميباشد و دامنه عراق Iq و ايرلند Ie شده‌است .

 

شناخت با شناسه هاي رايج دامين

 

فرض فرمائيد نشاني سايتي www.sibaweb.ir باشد دراين‌صورت نصيب بعداز www يعني sibaweb.ir اصطلاحآ Domain يا اين كه دامنه ناميده ميشود. جهت قرار دادن تارنما متبوع شما در وب بايستي قطعا Domain شما تثبيت گرديده باشد و بر روي يك فضاي اينترنتي بنام هاست Host تهيه گردد.

دامين يا اين كه دامنه دارنده اشكال مختلفي مي‌باشد كه هركدام معمولا براي مراد خاصي آيتم استعمال قرار مي‌گيرند كه متداولترين آنان عبارتند از :


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید: <~PostViwe~>

+ نوشته شده: 1399/4/12 ساعت: ۱۱ توسط:web01 :

سايت فروشگاهي طراحي كنيم با نه

دكان اينترنتي راه و روش اندازي كنيم يا اين كه خير؟شايد براي خيلي از شما اين سوال پيش آمده باشد كه آيا پباده سازي فروشگاه اينترنتي رويه نيكي مي باشد يا اين كه خير. بيش خيس زمان ها با ديدن پيروزي دكان‌ هاي آنلاين مانند ديجي‌محصول بدين فكرمي‌كنيم كه آيا مي‌توان با ايجاد يك دكان اينترنتي، خط مش صد ساله را يك شبه طي كنيم.
طراحي سايت

درين نوشته ي علمي سعي داريم هر‌آنچه كه قبلي طراحي سايت در مشهد  از فعال سازي يك دكان اينترنتي لازم مي‌باشد بدانيد را مطرح كنيم تا با يك مشاهده كرد باز و آگاه وارد اين فعاليت گرديد.

امروزه با اعتنا به مشغله فراوان افراد و نقشي كه فضاي مجازي تاكنون در بعدها مختلف زندگي داشته ميباشد، تمايل يوزرها به خريد از اينترنت بيش خيس از پيش شده است، كه‌اين قضيه لزوم ورود كسب و فعاليت شما به دنياي آنلاين را ايجاد مي‌نمايد.

در حالتي كه بتوانيم قبلي از ايجاد فروشگاه اينترنتي، برنامه‌ريزي صدق براي فعاليت خويش داشته باشيم فارغ از شك مي توانيم آينده خوب و موفقي براي كسب و فعاليت خويش بسازيم.

نكات خط مش‌اندازي دكان اينترنتي
پيشين از هر چيز جور فعاليت خويش را معين نمائيد، اينكه قصد فروش چه محصولي را داريد، مزايا و معايب آن را بشناسيد و به يك بها‌گذاري صحيح و اصولي برسيد، همينطور ارايه توصيه تخفيف به مشتري براي ترغيب وي به خريد آنلاين، يكي‌از طريق‌هاي رقابتي فروشگاه‌ها و كسب‌وكار‌هاي آنلاين براي جذب و نگهداري مشتري مي‌باشد و كالا شمارا از توليدات شبيه متمايز ميكند.
در قدم دوم، فعاليت خويش را فازبندي فرمائيد. براي داشتن يك دكان اينترنتي پيروز مي بايست فعاليت خويش را با دقت به ميزان دارايي‌اي كه براي آن در حيث گرفته‌ايد فازبندي فرمائيد. داشتن يك دكان اينترنتي با همگي تجهيزات اما سواي در نظر تهيه نمودن هزينه‌ي تبليغات موفقيتي در‌پي نخواهد داشت. بدين ترتيب بهتر مي باشد نخست با يك دكان اينترنتي پايه مقدمه به فعاليت نماييد و در هر مرحله تجهيزات موردنياز را به آن بيشتر فرماييد.
مهمترين زمينه بعد از توليد سايت اين مي‌باشد كه شما در جستجوي گوگل در برگه هاي ابتدايي ديده گرديد. ولي اين را در حيث داشته باشيد كه هيچ سايتي در نخستينِ فعاليت بعداز پباده سازي نمي‌تواند در ورقه نخستين قرار گيرد و رقابت در ميان سايت‌ها بسيار زياد ميباشد. براي ديده شدن در نتايج جستجوي گوگل علاوه بر يك پباده سازي استاندارد، نياز به بهينه سازي اينترنت سايت داريد، كه‌اين قضيه دست‌كم ۶ ماه زمان مي موفقيت.
يكي مباحث مهم در ايجاد دكان اينترنتي داشتن نماد اعتماد و درگاه بانكي مي‌باشد كه پس از طراحي اينترنت ميتوانيد اقدام به دريافت آرم فرماييد. ولي قبلي از دريافت نماد، اطلاعات بي نقص دراين آيتم را كسب فرمائيد كه با توجه به گونه فعاليت نياز به به دست آوردن مجوز داريد يا اين كه خير. داشتن نشانه علاوه بر به رسميت شناختن و داراي اعتبار بودن وب سايت، به شما ياري خواهد كرد تا درگاه بانكي بي واسطه داشته باشيد. در صورتيكه به هر دليلي نتوانستيد نماد اعتماد دريافت فرماييد از درگاه‌هاي واسط بانكي (با كسر كارمزد براي هر تراكنش) به كار گيري فرماييد.
طريق‌ي ارسال متاع خويش را از نخست معلوم نمائيد. شما ميتوانيد در اوليهِ كار، پرداخت در محل هم داشته باشيد (براي اين سرويس ميتوانيد از واسط‌هاي پستي به كار گيري نماييد يا اين كه به طور بي واسطه با پست اين سرويس را براي دكان اينترنتي خويش فعال سازي فرمائيد.) داشتن پرداخت در محل در اوليهِ فعاليت موجب اعتماد مشتريان مي‌گردد ولي ممكن مي‌باشد برگشتي هم براي شما داشته باشد كه در به حساب آوردن‌ي هزينه‌هاي خويش مي بايست اين گزينه را هم در حيث بگيريد.
پس پيشين از طراحي اينترنت فروشگاهي نياز ميباشد كليه فرآيند فعاليت، نكات منفي و مثبت، دوران لازم براي به فيض رسيدن فعاليت را در حيث بگيريد. ولي در غايت براي رقابت در بازار امروز، ورود به دنياي آنلاين و صرف زمان و هزينه براي پيروزي، ضروري ميباشد.


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید: <~PostViwe~>

+ نوشته شده: 1399/4/8 ساعت: ۲۰ توسط:web01 :

قالب طراحي سايت حرفه اي


درصورتي كه كه درخواست كننده يك وبسايت ماهر مي باشيد توصيه (طراحي وب) به كارگيري از قالب هاي تماماً منحصربه‌فرد و متناسب با نياز شما هست. قالب هاي متفاوت و بسيار متعددي كه به طور مهيا در بازار مو جود ميباشد براي وب سايت هاي ماهر چندان مطلوب وجود ندارد و پباده سازي مخصوص يك قالب يگانه مي‌تواند تفاوت هاي ملموس وب سايت شما و وب سايت هاي حريف را رقم بزند. ضمن اينكه شما توان مانور بيشتري داريد و ميتوانيد قالبي متناسب با كسب و فعاليت و نياز خويش داشته باشيد. از مزاياي ديگر طراحي وب سايت منحصربه‌فرد انحصاري بودن ان ميباشد. مختص بودن و اين قضيه كه‌اين قالب وبسايت جز براي شما براي كسي پباده سازي نشده ميباشد  طراحي سايت در مشهد  مي‌تواند كسب و فعاليت شما‌را نيز منحصر سازد. با اعتنا به كد نويسي قالب هاي منحصر از صفر تصحيح كردن و اديت آن، هم سهل خيس و هم مقرون به صرفه خيس ميباشد و انعطاف پذيري اقتدار مانور بالاتري را نيز در چنگ صاحبان آن قرار ميدهد.

 

گزينه پسند بودن براي يوزرها
در ساخت سايت يكي‌از مواقعي كه اهميت فراواني داراست اعتنا به علايق يوزرها ميباشد. چنانچه كه قصد جذب مشتري در وب سايت را داريد بايستي بازديد كنندگان كه مشتريان بالقوه شما محسوب ميگردند را قانع نماييد و آن‌ها از حضور در وبسايت شما احساس نيكي داشته باشند و اين عملي نخواهد شد مگر با پباده سازي مختص و متناسب با خواست يوزرها.

 

 


در طراحي وب ماهر مي بايست با تمام مرورگر ها سازگار باشد
هنوز استعمال كنندگان از وب از مرورگرهاي مختلفي به كار گيري مي نمايند. Chrome و Mozilla و explorer از داراي شهرت ترين اين مرورگرها ميباشد. در ساخت سايت ماهر يكي مواقعي كه تأكيد بسيار متعددي روي آن موجود است سازش با كليه مرورگرهاست. چون در‌صورتي‌كه كه تارنما شما با مرورگري سازش نداشته باشد مشترياني كه از آن مرورگر به كارگيري مي نمايند را از دست خواهيد اعطا كرد.

سازش ساخت وب سايت ماهر با اشكال تبلت ها و تلفن هاي هم پا
قرن حاضر شاهد ارتقا روز افزون به كارگيري از تبلت و تلفن هاي هوشمند ميباشد و فعلا طولاني تر اينترنت گردان براي كار خويش در وب با دقت به سهولت به كارگيري و در دسترس بودن، اين‌شيوه را گزينش مينمايند. از خصوصيت هاي مهم طراحي وب سايت ماهر سازش با تلفن همراه و تبلت ميباشد.


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید: <~PostViwe~>

+ نوشته شده: 1399/4/5 ساعت: ۱۳ توسط:web01 :

تاثير رنگ بندي در جذابيت طراحي وب سايت چيست

طراحي سايت در مشهد تارنما، رنگين كماني از رنگ ها است. رنگ، يك ابزار فوق العاده براي جلب دقت يوزرها تارنما است، ظواهر بسيار جذابي براي تارنما مي سازد و تاثيرگذار ميباشد و امكان خوانايي بالايي را براي تارنما ها به ارمغان مياورد. رنگ، در موضوع طراحي وب سايت بسيار پيشرفت نموده است.
آيا ميشود در استعمال از رنگ ها در گير نادرست شد؟ آيا رنگ ها و تركيباتي موجود است كه مي بايست از آن غربت كرد؟ در سخن و كلام، آري اين سيرتكامل ميباشد! امروزه ما به رنگ ها و مخلوط رنگ هايي مواجه مي شويم كه مي بايست وقتي كه وبسايت يا اين كه نرم افزار پباده سازي مي‌كنيد از آن‌ها پرهيز كنيد.
رنگ هاي NEONS مي‌تواند بسيار جذاب، توانا باشد و مورد ها بسيار مهيجي را نيز به طراحي وب وارد ميكند. متاسفانه ديدن اين رنگ ها به صورت غير باورنكردني براي ديده ها بسيار مشقت بار ميباشند و به يوزرها سايت حافظه مي‌دهد كه نبايد به‌اين نصيب از وبسايت نگاه بياندازند.
مشكلي كه درخصوص رنگ هاي NEONS موجود است اين ميباشد كه آنها براي تلاوت بسيار پر‌نور ميباشد و با دور نما هاي تيره و پر‌نور به خلل بر مي‌خورد. هنگامي كه‌اين رنگ ها با متن به عمل مي رود، NEONS اشتباهات خوانايي محتواي وبسايت را در بگراند به وجود مياورد. دورنما NEON اكثر زمان ها بر همگي چيز غلبه داراست و استفاده كننده را از پيام اصلي دور نگاه ميدارد.
در ازاي از اين آيتم به كار گيري نماييد: نوروروشنايي NEON ها را معدود نمائيد، از اين رو آنان تيره خيس و در ورقه استوار خيس و بهتر نمايان مي‌گردد.
استعمال رايج از NEON ها اين ميباشد كه براي كارداران كوچكتري به عمل رود كه تغيير‌و تحول رنگ هايي نيز به وجود مياورد و شناسايي رنگ صورتي، رنگ زرد و سبز را در چشمان يوزرها وبسايت سهل و آسان مي سازد.

رنگ هاي VIBERATING

وقتي كه رنگ هاي اشباع و غليظ به عمل رود، تاثير VIBERATING را درپي داراست كه درين تاثير، رنگ ها به طور مات يا اين كه براق به تكان در ميايند. شما نميخواهيد كه چنين اتفاقي بيافتد.
اين حركات ها و ويبره هاي رنگ، استفاده كننده سايت را سردرگم مي نمايد، همانگونه كه بوسيله تئوريست رنگ، آقاي JOSEF ALBERS در كتاب خويش به عنوان "تعاملات و ارتباطات رنگ ها" اذعان كرد و توضيح بخشيد:" اين تاثير داراي هيجان ميتواند مضر هم باشد و اكثر وقت ها براي چشمان بسيار مشقت بار است. يك مثال از اين گزينه در تبليغاتي به فعاليت رفته بود كه بسيار سود آن غير مطلوب و نامتناسب بود."
شما قبلي از اينكه رنگ ها را در ساخت سايت تان قرار دهيد، ميتوانيد نتايجشان را پيش گويي نماييد.
• غلظت زياد هر رنگ
• كامل كننده كننده رنگ هاي ديگر
• خلأ 180 رتبه در چرخه رنگ ها
• تبديل رنگ ها به سياه و سپيد كه سود آن كنتراست بسيار ذيل ميباشد
يك نمونه اين ميباشد كه از قرمز‌رنگ پر‌نور يا اين كه سبز پر‌نور به كار گيري نمائيد. كه جشن و پاي كوبي سال نو ميلادي هم يكي مواقعي ميباشد كه از اين ادغام ها به كارگيري ميكند. اين ادغام ها خلل دسترسي را به وجود مي‌آورد، چون اشخاصي كه دارنده ايرادات بصيرت ميباشند، نمي توانند اين رنگ ها را فهم نمايند.
در قبال از اين طريق به كار گيري فرمائيد: در صورتي‌كه از مخلوط رنگ هاي VIBERATING به كار گيري مي‌كنيد، في مابين آنان از مورد ها ديگري براي تفكيك سازي نيز به كار گيري فرمائيد.

رنگ پر‌نور روي رنگ پر‌نور
اين گزينه، يكي اشتباهاتي ميباشد كه در كليه عصر حادثه مي افتد. شايد بدين استدلال ميباشد كه‌اين رنگ هاي پر‌نور كه در دور‌نما پر‌نور نيز قرار مي‌گيرند، ناخوانايي اكثري را سبب ساز مي گردد.
اين موردها براي قرائت محتواي وبسايت طاقت فرسا هستند.
اين شرايط، جايي ميباشد كه‌اين مشكلات بسيار واقعه مي افتد: تيترهاي اصلي با يك عكس و متن سپيد رنگ ياروهمدم ميشوند، ولي متن در پس تصوير پر‌نور محو مي گردد و خوانايي ندارد. دراين جا تمام عبارات خوانا نيستند. طولاني تر از آنچه كه فكرش را بكنيد اين موردها واقعه مي‌افتند. در شرايطي كه هر كلام به صورت واضحي خوانا نباشد، مي بايست در رابطه آن به صورت دور از شوخي تصور كنيد.
اين طريق را استعمال نماييد: راه‌حل هاي متفاوتي موجود است تا دراين مورد تصور كنيد:
يك تصوير با بگراند كه دارنده رنگ هاي شبيه ميباشند، تعيين فرماييد.
از يك جعبه رنگي براي متن‌ها در بالاي تصاوير كه داري تنوع رنگ ها مي‌باشند، استعمال نمائيد.

هر چيز رنگين كمان مانندي در طراحي سايت
در حالي كه‌اين مسئله نياز به بيان كردن ندارد، البته بايستي گفت كه سايت هاي رنگين كماني ابدا عملي نيستند.
ادغام رنگ هاي رنگين كماني بسيار نامتناسب و بد منظر مي‌باشند. آنان اعتنا يوزرها وبسايت را در صدر جذب مي‌نمايند، ولي استفاده كننده سايت همين كه متوجه شود كه محتواي سايت نامعلوم ميباشد، آن جا رها ميكند.

در ازاي از اين طريق به كار گيري نمائيد: در شرايطي‌كه ميخواهيد از رنگ هاي مختلفي به كارگيري فرمائيد، از سبك كادري به صورت نمونه به كارگيري نمائيد جايي كه رنگ ها مي‌توانند با عامل ها خويش غيروابسته از ساير در رابطه باشند. اين طراحي وب، انعطاف پذيري بيشتري را براي به كارگيري از رنگ ها به وجود مياورد، اين در حالي ميباشد كه احساس سامان يافتگي و نظم را نيز در تارنما به ارمغان مي‌آورد.

رنگ تيره روي رنگ تيره/ رنگ پر‌نور روي رنگ پر‌نور
مانند آيتم رنگ پر‌نور روي رنگ پر‌نور و تركيبي از رنگ هاي اشباع و با غلظت زياد، اين مسئله هم مي بايست سريعا اجتناب شود.
در حالتي‌كه ميپنداريد كه‌اين مسئله هنگامي كه از رنگ هاي يكنواخت استعمال ميكنيد، برايتان بسيار واقعه مي افتد، مراقب باشيد. اين قضيه هنگامي كه طراحان وبسايت مبتلا شك و ترديد ميباشند، بسيار واقعه مي افتد.

درعوض از اين طريق استعمال نمائيد: به كنتراست در ساخت وب سايت تصور كنيد. در حالتي‌كه مي‌خواهيد از رنگ هاي متفاوت پر‌نور و تيره به كار گيري فرماييد، در سايت هاي اسكرولي ، آنان را مانند يكي‌از مورد هايي براي ورقه اكران ها در لحاظ بگيريد. بدين چهره ميتوانيد از تمام رنگ هاي تيره و روشني كه دوست داريد، به كار گيري نمائيد كه هم خوانايي داشته باشد و هم كاربردي باشد.


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید: <~PostViwe~>

+ نوشته شده: 1399/4/3 ساعت: ۱۳ توسط:web01 :

سرعت بالاي سايت

طراحي سايت در مشهد  سرعت بالاي يك وبسايت خير فقط بر روي بازديدكننده‌ها اثر مثبت داراست بلكه رتبه در موتورهاي كاوش را نيز زير تاثير قرار مي‌دهد. با سرعت بالاي وبسايت مي‌توانيم از نااميد شدن و خروج سريع بازديدكننده‌ها از اينترنت‌سايتمان خودداري كنيم. همينطور مي بايست اين گزينه را هم در لحاظ داشته باشيم كه سرعت مطلوب يك كدام از معيارهايي ميباشد كه بر الگوريتم درجه‌دهي گوگل بسيار تاثيرگذار ميباشد.

پس با تعيين سريعترين هاست وردپرس، سرعت بالاي تارنما و جذب مشتري طولاني تر خويش را تضمين فرماييد.

طراحي وب در مشهد

۴-كپي بدافزار (Malware Scanning)
به جهت تنوع بالاي تم و افزونه‌‌هاي مو جود، ممكن ميباشد بعضي از اشخاص تم يا اين كه پلاگيني را بر روي سيستم رئيس محتواي خويش نصب نمايند كه سبب جراحت‌پذيري وب سايت آن‌ها در قبال بدافزار و يا اين كه ويروس‌ها شوند. پس لازم ميباشد در خريد هاست براي وردپرس خويش به‌اين نكته دقت فرمائيد كه اسكنر بدافزارها نيز جزو سرويس ها هاستينگ باشد.

 

۵-امنيت (Security)
هاست وردپرس - امنيت

اين امري طبيعيست كه با دوست داستني شدن پلتفرمي، آن پلتفرم اضافه گزينه انگيزه هكرها قرار گيرد. وردپرس هم از اين ضابطه استثنا ندارد. پيكربندي پيش‌فرض وردپرس در قبال حملات بروت فورس (brute force) چندان ايمن نيستند؛ مخصوصا در شرايطي كه براي رابطه با سايت خويش از FTP به‌جاي SFTP استعمال ميكنيد احتمال بروز اين‌سيرتكامل اشتباهات طولاني تر خواهد شد. جذاب است بدانيد كه حتي پلتفرم‌هاي برخي كمپاني‌هاي ميزباني اينترنت نيز گزينه حمله‌ي ديداس (DDoS) قرار ميگيرند. پس اولين اقدامات لازم بايد در خدمت ميزباني وردپرس چهره گيرد چرا‌كه در‌صورتي‌كه ارائه‌دهندگان هاست وردپرس ايمني لازم را رعايت نكنند تمام اقدامات شما براي مراقبت از سايتتان بي‌فايده خواهد بود.

 

۶-مقياس‌پذيري (Scalability)
بازاريابي آنلاين به مومنتوم نياز دارااست. ممكن هست بعداز مدتي تعداد بازديدكنندگان وبسايت شما به صورت اثبات، هر روز از تعدادي نفر به صدها و هزاران نفر رسد. بخش اعظمي از هاستيگ‌ها، براي استفاده از پهناي باند يا اين كه ترافيك بر روي خدمت‌هاي عادي محدوديت‌هايي قائل گرديده‌اند كه نيازهاي شمارا برطرف نخواهد كرد. درين‌وضعيت‌ مي بايست در آن كمپاني درپي پكيج‌هاي هاست پر بازديد با ترافيك و منابع بالا و يا اين كه هاست نامحدود گشت و سفارش مي گردد تا پيشين از اطمينان از وجود اينچنين خدمت‌هايي، خريد هاست وردپرسي خويش را انجام ندهيد.

با خريد هاست متناسب با نياز خويش در اينترنت‌سر سهل وآسان خيال و خاطر از پرداخت‌هاي بي‌مورد، وبسايت خويش را مدير نماييد.

 

۷-ميزباني چندين وبسايت بر روي يك هاست
فرمان عجيبي وجود ندارد كه شركتي بخواهد يكسري تارنما خويش را بر روي يك هاست مدير نمايد. به عنوان مثال بعضي كمپاني‌ها، تارنما اصلي خويش را بر روي يك دامنه و وب لاگ را بر روي زيردامنه قرار مي دهند. گزينش كمپاني ميزباني اينترنت انعطاف‌پذيري كه‌اين قابليت را به شما بدهد تا با خريد يك هاست wordpress و پايين آوردن هزينه‌هايتان، چندين تارنما خويش را اداره نماييد، بسيار مهم است.


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید: <~PostViwe~>

+ نوشته شده: 1399/4/1 ساعت: ۱۹ توسط:web01 :

ارسال خودكار پست در وردپرس

طراحي سايت در مشهد  
با به كارگيري از پلاگين Scrapes ميتوانيد در بازه‌هاي وقتي معين پست‌هايي را از اينترنت سايت‌هاي ديگر در اينترنت‌وب سايت خويش درج نماييد. براي اين خواسته نيازي به API نميباشد، فقط يكبار براي هميشه اين پلاگين را نصب و تهيه و تنظيم فرمائيد تا در تمام سا‌عتها شبانه روز، پست‌هاي شما‌را هدايت نمايد.
توصيه اينترنت رمز: شايسته ترين پلاگين هاي وردپرس در سال ۲۰۱۹ طراحي سايت در مشهد
FlowFlow : پلاگين جريان احتماليافزونه flow-flow فيدهاي اجتماعي را به شكلي خوشگل و عكس العمل‌گرا (طراحي اينترنت سايت ريسپانسيو) به صورت يكwall و گالري نشان مي دهد. اين پلاگين براي پروژه‌هايي كه فيدهاي اينستاگرام، فيسبوك، توئيتر را دارا هستند مناسب بوده و مي‌توان با به كارگيري از اين پلاگين جهت ذخيره‌سازي هوشمند و با به كارگيري از سرويس زمينه جهت ارائه مطالب به صورت سريع و سواي توشه گذاري طولاني كاغذ هاي سود‌مند شد. براي به كار گيري از اين پلاگين مي بايست هزينه پرداخت كنيد كه در مقايسه با سرويس‌هاي اينترنت بسيار مقرون به صرفه ميباشد.
Hide My WP: پلاگين امنيتيافزونه Hide My WP جهت نهفته‌سازيURL ‌هاي اينترنت‌اينترنت سايت وردپرسي خويش ميتوانيد از اين پلاگين به كار گيري كنيد تا در ازاي ربات‌هاي هكر نگهداري گردند. كدهايURL از رايج‌ترين رويه‌هايي مي‌باشند كه ربات‌هاي هكر بوسيله آن براي هك كردن وبسايت شما به كار گيري ميشوند. لذا از اين شيوه ميتوانيد تا حد قابل توجهي امنيت اينترنت سايت خويش را بالا ببريد.
Image Map Pro: پلاگين پباده سازي تصاوير براي وردپرسافزونه براي ايجاد و بازنويسي تصاوير خويش در وردپرس مي توانيد از اين پلاگين به كار گيري فرمائيد. به كار گيري از اين پلاگين بسيار سهل بوده و همينطور ميتوانيد با به كار گيري از square روي تصاوير خويش محتوا قرار دهيد. اين پلاگين تنها پلاگيني ميباشد كه به شما اجازه توليد اشكال دلخواه را مي دهد. حتي مي توانيد با به كارگيري از اين پلاگين از اشكال سفارشي و از پيش ترسيم گرديده نيز فايده‌مند گرديد.
Visual Composer: كاغذ ساز گرافيكيافزونه Visual Composer فوق‌العاده قابليت هرگونه ويرايشي به صفحه اينترنت سايت شما‌را ميدهد. با به كارگيري از اين پلاگين مي توانيد رديف‌ها را Drag and Drop كرده و ظاهر وبسايت را به طور دلخواه خويش تبديل فرماييد. اين پلاگين 40 بخش محتوايي را در دست شما قرار ميدهد، مانند بلوك‌هاي متني، گالري‌هاي عكس و اكثري از تجهيزات ديگر كه ميتوانيد به دلخواه خويش طولاني خيس كنيد.
Layer SliderپلاگينLayer Slider يك پلتفرم چندمنظوره براي ايجاد برنامه كودك و توليد فرم‌هاي گرافيكي ميباشد. به كارگيري از اين پلاگين بسيار معمولي بوده و نياز به مهارت‌هاي تكنيكي يا اين كه كدنويسي ندارد.
WordPress Social Stream: پلاگين جريان اجتماعي وردپرسبا به كارگيري از اين پلاگين مي توانيد از يك فيد اجتماعي براي چندين پروفايل اجتماعي به كار گيري فرماييد. اين پلاگين با به كارگيري از يك ايزوتوپ JQuery قابل فيلترسازي به ديوار كانال اجتماعي Social Network Wall بوده و مي تواند در وبسايت شما گزينه به كار گيري قرار گيرد.
WooCommerce: پلاگين دكان ساز ووكامرسافزونه پرطرفدار وردپرس - WooCommerce
پلاگين WooCommerce قابليت تبديل وبسايت به يك دكان آنلاين را ممكن مي‌سازد.
Real Media Library: پلاگين تيم فايل‌هاي رسانه‌اي براي وردپرساين پلاگين كه با نام RML نيز شناخته مي گردد از پلاگين‌هاي بسيار پرطرفدار وردپرس بوده و مي‌توان به وسيله آن همگي پوشه‌هاي تصويري وبسايت را به‌راحتي سيرتكامل‌بندي كرد. براي اين فعاليت به سادگي با Drag and Drop مي‌قدرت فولدر‌ها را جابه‌جا و همينطور هر بخش را نام‌گذاري و يا اين كه اسامي را بازنويسي كرد.
Akismetافزونه پرطرفدار وردپرس - Akismet
پلاگين Akismet يك كدام از مهم ترين و پرطرفدارترين پلاگين جهت حفظ اينترنت‌وبسايت شما از اسپم‌ها بوده و اينترنت‌وبسايت شما را از ربات‌ها و پيوند‌هاي بي‌قيمت نگهداري مينمايد.


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید: <~PostViwe~>

+ نوشته شده: 1399/3/27 ساعت: ۲۲ توسط:web01 :

مزيت XML سايت مپ چيست؟

طراحي سايت در مشهد با به كارگيري از پروتكل XML، موتورهاي جستجو گر كاركشته به بازنگري با صرفه URL وبسايت‌ها، با صرفه نمودن كاوش با قرار دادن تمامي داده ها تارنما در يك فولدر XML و همينطور خلاصه وضعيتي از اينكه تارنما هر يكسري وقت يك توشه آپ ديت مي‌گردد و تاريخچه‌اي از تغييرات اخير هستند.

يقين اشتباه اين ميباشد كه خويش فولدر تارنما مپ موجب ارتقاء رنكينگ و بهتر شدن و با صرفه شدن جستجوي گوگل ميگردد! البته اين پوشه موجب تغيير و تحول رنكينگ وب سايت شما نميشود، بلكه اين فولدر با عده‌آوري و تجميع داده ها موردنياز موتورهاي كاوشگر، موجب ارتقاء منفعت‌وري و شعور موتورهاي كاوش گر از وب سايت شما مي گردند.

اكنون، تارنما مپ ۰٫۹۰ با موتورهاي جستجو گر ديگري مانند ياهو و مايكروسافت (بينگ) نيز مطابقت داراست.

يك نسخه خيلي ريلكس‌خيس از مطالب بالا ميتونه اين گزينه باشه كه خويش گوگل راجع بهش ميگه!

A sitemap tells the crawler which files you think are important in your site, and also provides valuable information about these files: for example, for pages, when the page was last updated, how often the page is changed, and any alternate language versions of a page.

به عبارت ديگر گوگل هر وقت بخواهد وب سايت ما‌را كرال يا اين كه خزش نمايد، در صدر پيشين از هر چيزي وب سايت مپ جان دار در وب سايت متبوع را را كرال مي‌كند، بعد از آن به وب سايت وارد مي‌گردد! اين آيتم منجر مي گردد ۹۰ درصد داده ها تارنما را، تغييرات و دستكاري‌ها و همينطور داده ها از اين دست را در تارنما‌مپ به دست آورد. در سود بودن و وجود داشتن وب سايت‌مپ امري حياتي و مهم براي هر سايتي است، حالا آپ تو ديت بودن فولدر تارنما‌مپ متبوع از اين مورن نيز مهم‍خيس مي باشد.

گوگل مجدد چي ميگه؟ 😋 😍
با دقت به گفته خويش گوگل، اينكه آيا داشتن تارنما مپ ضروري مي باشد، اين آيتم پاسخ گوگل است كه در شرايطي‌كه صفحه ها وب سايت متبوع به طور صحيح به يكديگر متصر بوده و پيوند گرديده‌اند، كرالرها و يا اين كه بات‌هاي گوگل به راحتي اين صفحه ها را گزينه بازبيني قرار مي دهند. گرچه وجود وبسايت مپ و يا اين كه نقشه وبسايت موجب بهبود و بهتر شدن كرال يا اين كه خزش بات‌هاي گوگل خواهد شد، به خصوص درصورتي كه كه وبسايت متبوع يكي حالت تحت را دارا باشد:

در صورتي‌كه تارنما متبوع حجيم باشد. در فيض، بات گوگل به جاي كرال و باز بيني تك تك صفحه هاي با نگاهي اجمالي به فولدر وبسايت مپ يا اين كه نقشه وب سايت، متوجه بعضي تغييرات خواهد شد و اين فرمان سريع‌خيس رخداد مي‌ افتد.
اينترنت‌وبسايت متبوع دربردارنده بايگاني حجيمي از داده ها باشد كه‌اين صفحه ها به خير و خوبي به هم پيوند نشده‌اند (پيوند‌هاي داخلي). در صورتي صفحه ها تارنما‌هاي متبوع به طور طبيعي به هم داراي ارتباط نباشند، اين صفحه هاي بايستي در وب سايت مپ گنجانده شوند تا از كارل و باز بيني اين صفحه ها به وسيله گوگل مطمئن شويم.
تارنما متبوع جديد تاسيس ميباشد و پيوند‌هاي فرنگي نيز دارااست. ربات گوگل و كالر هاي سايتر موتورهاي كاوشگر، باز‌بيني تارنما‌ و صفحه ها وب سايت را از روش همين لينكها انجام ميدهند، در سود در رخ نبود وب سايت‌مپ، كرالر گوگل ممكن ميباشد ابدا متوجه اين صفحه هاي نشود!
چگونگي طراحي وب‌مپ (نقشه وب سايت)؟
نخست صفحه ها متبوع كه مي‌خواهيد ربات‌ها اين صفحه هاي را كرال نمايند گزينش كنيد.
در خصوص دسته تارنما مپ نيز تصميم گيري فرماييد، پوشه وب سايت مپ يا اين كه نقشه وبسايت هم به طور دستي (Manually) و هم با به كارگيري از وب سايت، و بقيه افزونه‌ها قابل ساختن ميباشد.
تارنما xml-sitemaps.com يك كدام از تارنما‌هاي داراي اعتبار در ايجاد فولدر xml تارنما مپ مي باشد.

همينطور در صورتيكه از CMS ورپرس به كارگيري مي‌كنيد، پلاگين گوگل جهت ساخت وبسايت مپ نيز در دسترس مي باشد.

بعداز طراحي وب‌مپ، با به كار گيري از وبسايت تحت ميتونين صدق اون رو آيتم باز‌بيني قرار به‌اين:


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید: <~PostViwe~>

+ نوشته شده: 1399/3/12 ساعت: ۱۷ توسط:web01 :

چگونه سرعت وب سايت خود را در سال 2019 افزايش دهيد

طراحي سايت در مشهد  تعداد متعددي از دست اندركاران در كنار هم دست به دست مي دهند تا سرعت يك وبسايت را گزينش نمايد.

در‌اين پست، ما شيوه هاي بسيار متعددي را براي ارتقا سرعت يك وب سايت كه در سال 2019 كاربرد متعددي دارااست را بيان مي كنيم.

1-درخواست هاي HTTP را به دستكم برسانيد
80٪ عصر لود كاغذ اينترنت صرف دانلود بخش هاي متعدد ورقه، مانند تصاوير و اسكريپت ها مي‌گردد كه در واقع يك درخواست HTTP براي هركدام از اين موادتشكيل دهنده ايجاد شده است، پس يك دوره طولاني صرف رندر شدن كاغذ شما مي گردد.

در مرحله نخستين تعداد اين درخواست ها را كاهش دهيد.

در‌حالتي كه از گوگل كروم به كار گيري ميكنيد، مي‌توانيد از ابزار browser’s Developer Tools به كارگيري فرماييد تا مشاهده كنيد چه تعداد درخواست HTTP وبسايت شما ارسال مي‌كند.

براي اين فعاليت روي برگه متبوع خويش كه مي خواهيد چك فرماييد كليك فرمائيد و بعد دكمه ي Inspect را بزنيد و آن‌گاه بر روي دكمه Network كليك نمائيد.

رديف "Name" تمام پوشه هاي جانور در ورقه را نشان مي‌دهد، رديف "Size" اندازه هر فولدر را نشان مي‌دهد و رديف "Time" نشان ميدهد چقدر ارتفاع مي‌كشد تا هر فولدر را بارگيري نمائيد.

در كناره ذيل سمت چپ، شما همينطور مي‌توانيد تعداد كل درخواست هاي وبسايت خويش را ببينيد.

كاهش اين تعداد درخواست ها منجر ارتقاء سرعت وبسايت شما مي گردد شما مي‌توانيد در نصيب فولدر هاي خويش مشاهده كنيد كه كدام پوشه هاي غير ضروري در هر توشه بارگذاري كاغذ درخواست داده مي‌شوند و ان ها را حذف نماييد.

كاهش درخواست هاي HTTP

2-پوشه ها را فشرده سازي و با هم مخلوط فرماييد
در حال حاضر كه ميدانيد چه تعداد درخواست از تارنما شما در هم اكنون اجرا ميباشد تخت‌گاز بر روي كاهش و مخلوط كردن آن‌ها اقدامات لازم را انجام دهيد، شايسته ترين نقطه آغاز عمل با فولدر هاي HTML، CSS و جاوا اسكريپت ميباشد.

اين ها پوشه هاي بسيار مهم ميباشند، چون اين فولدر ها ظواهر تارنما شما‌را انتخاب ميكنند.

يكسري رويه براي حذف و ادغام فولدر ها موجود هست، و در شرايطي كه شما يك تارنما WordPress به كار گيري مي‌كنيد پلاگين هايي مانند WP Rocket پروسه بسيار بي آلايش اي را انجام ميدهند.

3-از بارگيري غيرمستقيم براي پوشه هاي CSS و جاوا اسكريپت به كار گيري فرمائيد
زماني كه تني چند از فايلهاي خويش را حذف كرده و ادغام نموده ايد، مي‌توانيد صفحه هاي خويش را نيز باصرفه نماييد.

اسكريپت هايي مانند CSS و جاوا اسكريپت را مي اقتدار در دو طريق گوناگون لود كرد: هم‌زمان يا اين كه ناهمزمان.

گونه لود صفحه هاي خويش را مشخص و معلوم فرماييد و گزينش فرمائيد كدام داده ها در هر توشه بارگذاري صفحه هاي بار گذاري شوند و كدام اطلاهات لود نشوند.

4-بار گذاري كد هاي جاوا اسكريپت
اين بدين مضمون‌ ميباشد كه كدهاي جاوا اسكريپت تا‌هنگاميكه موادتشكيل دهنده ديگر بار گذاري شوند بهتر ميباشد ارسال نشوند. چون اين دستور تضمين كننده ي اين مساله ميباشد كه پوشه هاي ديگر فارغ از تاخير ارسال مي‌شوند.

5-عدم استعمال بيش تر از حد از افزونه
در شرايطي‌كه از وب سايت هاي وردپرس و جوملا استعمال مي‌كنيد بهتر ميباشد تا حد قابليت از افزونه هاي مهيا به كارگيري نكنيد چون سبب كاهش سرعت سايتتان مي شود.

6-seo تصاوير وب سايت
seo تصاوير يك تارنما مهمترين ادله در زير وارد شدن سرعت يك وبسايت ميباشد.

نوشته‌علمي داراي ربط: طرز هاي seo تصاوير در يك نوشته

7-گزينش هاست مطلوب و مالامال سرعت
مهمترين تاثير را در سرعت وبسايت، توان طاقت فرسا افزاري سرور در كنار تعداد استفاده كننده ميزباني گرديده ميباشد، توان سرور هر چه طولاني تر باشد، قادر است از درخواست هاي بيشتري پشتيباني نمايد و آن‌ها‌را در طول سريعتري جواب دهد.

8-بارگذاري مرحله اي تصاوير Lazy loading
بار گذاري lazy loding در معناي بارگيري تصاوير به طور يك پارچه ميباشد يعني بعداز اينكه محتواي كاملا عكس هاي آن كاغذ بار گذاري شود يعني در حالتي‌كه استفاده كننده حتي قصد نداشت تا پايان برگه را crowl نمايد عكس هاي كاغذ بار گذاري نمي شوند و اين فرمان موجب ارتقاء سرعت بارگذاري صفحه هاي مي گردد.


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید: <~PostViwe~>

+ نوشته شده: 1399/3/10 ساعت: ۱۴ توسط:web01 :

تحليل و بررسي سرور اختصاص مجازي يا vps

طراحي سايت در مشهد VPS كوتاه گرديده عبارت Virtual Private Server به معناي سرور منحصر مجازي ميباشد كه دقيقا شبيه يك سرور مخصوص جداگانه فعاليت مي نمايد. VPS اين قابليت و امكان را در مشت كسب و عمل هاي كوچكي كه هم امنيت اطلاعاتشان برايشان بسيار داراي اهميت ميباشد و هم اقتدار پرداخت هزينه به كار گيري از سرور مخصوص را ندارند، ميگذارد تا با پرداخت هزينه اي كمتر از امكاناتي شبيه سرور مخصوص فايده مند شوند.

VPS يا اين كه سرور مجازي چه طور فعاليت مينمايد؟
براي فهم و شعور كارايي VPS يا اين كه سرور منحصر مجازي، هارد كامپيوتر خويش را فكر كنيد. هارد كامپيوتر شما فضايي ميباشد كه داده ها شمارا در خويش ذخيره مي‌نمايد و با قابل انعطاف افزارهاي مخصوصي مي قدرت آن را جدا كننده بندي كرد و هر جدا كننده را به ذخيره داده ها خاصي اختصاص بخشيد. در‌صورتي‌كه سرور را به عبارتي هارد در لحاظ بگيريد، هركدام از ديوايدر هاي آن را هم مي قدرت يك VPS در لحاظ گرفت و هر VPS را به يك كمپاني اختصاص اعطا كرد تا محتواي سايت يا اين كه قابل انعطاف افزارهاي منحصر به فرد خويش را در آن ذخيره كرده و در دست يوزرها قرار دهد.

پيرو به باز‌بيني ساختار داخلي VPS مي‌پردازيم.

VPS يا اين كه سرور منحصر مجازي دارنده بخش‌هايي از پاراگراف حافظه موقت، هارد ديسك، فضاي CPU و غيره ميباشد. در ساختار سرور منحصر به فرد مجازي هر جزء مجازي سهم خاصي را براي به كارگيري از منابع سرور اصلي به خويش اختصاص داده ميباشد و از اين رو مقدار مشخصي از حافظه موقت در هر دوره در دست شما قرار مي گيرد. براين اساس ارتقا منابع اختصاص يافته براي يك سرور مجازي، در رخ نياز به منابع اضافه به راحتي قابل اجرا ميباشد. همان همان گونه كه مي توانيد كامپيوتر خويش را افزايش دهيد، بعداز مدتي در چهره نياز ميتوانيد VPS خويش را نيز افزايش دهيد.

ساختار و مرتب سازي VPS به نحوي ميباشد كه مي اقتدار آن را اطراف مستقل يا اين كه Isolated Environment ناميد. مهم‌ترين مزيت اين ساختار اين ميباشد كه هر تغيير و تحول يا اين كه مشكل در يك سرور مامان به هيچ عنوان بر روي VPS ها تأثير نخواهد گذاشت. اين فرمان امنيت سرورهاي مجازي در كانال را ارتقا ميدهد.

vps چه مي باشد

مزاياي به كار گيري از سرورهاي مجازي يا اين كه VPS
درپي به باز‌نگري مشخصات و مزاياي سرور منحصر مجازي يا اين كه VPS مي‌پردازيم:

در چنگ داشتن آي پي داراي اعتبار و منحصربه‌فرد
امنيت فراتر نسبت به فضاهاي ميزباني اشتراكي
پهناي باند بالا
سرور مجازي قادر است براي سايت‌هايي مانند سايت دانلود كه نياز به منابع سيستمي طولاني تر دارا هستند و دارنده ترافيك بالايي مي‌باشند ضروري و موءثر باشد.
VPS يا اين كه سرور مجازي به جهت امكان به كار گيري از سيستم دليل‌هاي جدا از هم، كانفيگ مخصوص نسبت به نياز و همينطور دسترسي‌هاي فراتر باعث ميشود براي صاحبان كسب و امور تجهيزات و امنيت بالاتري را توليد نمايد.
با داشتن VPS توانا به تمجيد ورژن حامي از جور Incremental روي Raid Array خواهيد شد.
صرفه جويي در هزينه ها: هزينه VPS ها در اكثر وقت ها يك پنجم تا يك دهم هزينه سـرور هاي اختصاصـي بوده البته همگي تجهيزات آن‌ها‌را دارا ميباشد.
كارايي سريعتر: به كارگيري از خدمت منحصربه‌فرد مجازي سرعت بارگذاري و دوره لود وبسايت شما‌را بسيار ارتقاء ميدهد و در فيض تاثير بسيار نيكي روي بهينه سازي وبسايت شما مي‌گذارد.
تعيين يك سرور خوب براي يك سايت يا اين كه اپليكيشن كاربردي تعيين بسيار حساس و مهمي ميباشد، به دليل آنكه امنيت داده ها، در دسترس بودن آن‌ها در مواقع لزوم و سرعت دسترسي به آن‌ها به سرور انتخابي متعلق ميباشد. در‌اين نوشته‌ي علمي توضيحات مختصري در زمينه ي شناخت اول شما با گونه هاي سرور و به طور ويژه سرور منحصربه‌فرد مجازي يا اين كه VPS ارائه كرديم. در فيس نياز به كسب داده ها طولاني تر و مشورت كردن براي تعيين و خريد سرور ميتوانيد با متخصصين ساخت وب سايت كمپاني راياپارس رابطه برقرار فرماييد.


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید: <~PostViwe~>

+ نوشته شده: 1399/3/7 ساعت: ۱۲ توسط:web01 :

طراحي سايت شركتي به صورت كاملاً تخصصي و حرفه اي

طراحي سايت در مشهد در‌اين نوشته‌علمي مي‌خواهيم مختصات و اصول و قواعدي كه مي بايست در ساخت سايت شركتي رعايت فرمائيد براي شما شرح دهيم.

امروزه اكثري از اشخاص سوال هاي خويش را از روش وب كاوش مي‌نمايند و به پاسخ سوال خويش ميرسند. واضح ميباشد كه در‌حالتي كه براي كسب و فعاليت خويش يك تارنما داشته باشيد مي توانيد براحتي خيلي از توليدها خويش را از روش وب سايت بفروش برسانيد و يا اين كه اينكه سرويس ها خويش را از روش وب سايت معرفي نماييد. بايستي در وبسايت از رنگ ها و گرافيك جالب به كار گيري فرمائيد.

چرا مي بايست ساخت سايت شركتي را دور از شوخي بگيريم؟
وب سايت هاي متعدد با هدف ها مختلفي پباده سازي و توليد مي‌شوند كه مي‌توانيم عمده آن‌ها‌را به موردها تحت تقسيم كنيم:

بمنظور خدمت دهي كاتالوگ آنلاين
ارائه سرويس ها الكترونيكي باطن وب سايت
سرويس ها رساني بهتر به مشتريان حتي‌در روزها تعطيل
ارائه خدمت بصورت 24 ساعته
توان معرفي محصول ها از روش سايت
معرفي سرويس ها كمپاني يا اين كه سازمان
حضور مارك و برندسازي براي يك كمپاني
معرفي توليدات
توليد خدمت هاي باشگاه مشتريان
سيستم پشتيباني آنلاين و ...
حضور در وب مدام با هدف ها بازاريابي محصول ها و سرويس ها كمپاني و ارتقا مخاطب از روش اين بستر ميباشد. در حين هاي پيشين مديران موسسات بدين تفكر ميكردند كه صرفا ساخت سايت شركتي كافيست البته امروزه مديران موسسه ها مي دانند كه داشتن تارنما به تنهايي كفايت نميكند. كمپاني هايي درين بازار لبريز رقابت برنده خواهند بود كه بتوانند تصميمات صدق اتخاذ نمايند و هدف ها خويش را معين كرده باشند و شايسته ترين به كار گيري را از ابزارهاي جان دار ببرند. تا بتوانند ابزارهاي قابل قبولي براي خويش ساخت نمايند و شايسته ترين به كارگيري را از ابزارهايي كه دارا هستند ببرند.

طراحي وب سايت شركتي
امكاناتي كه براي طراحي وب سايت شركتي مايحتاج ميباشد.
تجهيزات مايحتاج براي پباده سازي يك تارنما شركتي عبارتند از:

سيستم مدير محتواي خوب

قابليت و امكان گذاشتن مثال امور

آلبوم تصاوير

امكان گذاشتن پروژه ها و سرويس ها

امكان دريافت كردن ايده ها

فابليت درج خبر ها

قابليت و امكان فرم ساز

برگه در رابطه ما

ورقه تماس با ما

كمپاني رايا پارس تحت عنوان يكي شركتهاي برنده در مورد ساخت سايت شركتي و بهينه سازي وبسايت و سئو تارنما با ارئه راهكارهاي گوناگون توانسته مشتريان متعددي را جذب نمايد تا آنان بتوانند از اين نحوه خويش را به سطح مطلوبي در موضع كسب و عمل خويش برسانند و بتوانند در بازار انگيزه خويش شايسته ترين فيض را في مابين رقبا كسب نمايند. در تحت مواقعي را كه به مشتريان خويش امداد كرده ايم براي شما شرح مي دهيم:

ايجاد محتواي باكيفيت

seo و سئو تارنما

طراحي وب سايت شركتي واكنشگرا (ريسپانسيو)

پباده سازي كاوش بصورت ايجكس

پباده سازي پويا يا اين كه دايناميك

پباده سازي سيستم مدير محتوا و مطالب وبسايت

پباده سازي سيستم نظردهي

پباده سازي سيستم رئيس رسانه

پباده سازي سيستم رئيس يوزرها

پباده سازي سيستم مقايسه توليد ها

رئيس داده ها تماس


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید: <~PostViwe~>

+ نوشته شده: 1399/3/1 ساعت: ۰۲ توسط:web01 :