مرجع مقالات رسمی طراحی سایت مرجع مقالات رسمی طراحی سایت .

مرجع مقالات رسمی طراحی سایت

معرفی وبسایت ساز پرتال؛ سوای دردسر زیباترین وبسایت


معرفی وبسایت ساز پرتال؛ سوای دردسر زیباترین وبسایت رو داشته باش!

طراحی سایت در مشهد
تارنما سازهای اهل ایران خوب زیاد می باشند مثل کاموا، سیمی پلاس، وبزی و … البته پرتال با اعتنا به امکاتی که دارااست می اقتدار بیان کرد شایسته ترین تارنما ساز اهل ایران میباشد. ساخت وب سایت با پرتال مثال ای از یک تارنما ساز اهل ایران حقیقی و واقعی میباشد که صفر تا صد آن بوسیله برنامه نویسان اهل ایران درج شده میباشد و اصلا مشابه یا این که ترجمه گردیده تارنما سازهای فرنگی وجود ندارد!

از ظواهر وب سایت و قالب هایی که ارائه مینماید معلوم میباشد یک رمز و گردن فراتر از رقبای خویش میباشد. معمولا قالب هایی که وب سایت سازهای دیگر میدهند مشابه به هم میباشد البته قالب های تارنما ساز پرتال متمایز خیس از سایر میباشد.

 

تارنما ساز پرتال در چهار پلن برای کسب و شغل های کوچک، استاندارد، تجاری و وسیع ارائه می‌گردد. که با دقت به نیازتان میتوانید از پلن هایی که ارزش آن‌ها از 300 هزار تومان یا این که یک میلیون و نهصد هزار تومان میباشد به کارگیری نمائید. اما برای تمدید هر ساله نیازی به پرداخت بدون نقص هزینه وجود ندارد و 30 درصد تخفیف روی پنل فعلی شما اعمال می گردد.

از وب سایت ساز پرتال می‌توانید به برهه زمانی 7 روز برای آزمایش استعمال فرمائید تا تجهیزات آن را باز‌نگری نمایید و در چهره تایید پنل گزینه نظرتان را تعیین فرمایید و وبسایت تان را به طور قانونی فعال‌ساز‌ی نمائید.

وبسایت ساز پرتال دارنده سیستم فرم ساز ماهر و پشرفته ای میباشد که شمارا حاذق به تولید صفحاتی بسیار شیک و قشنگ صحیح مثل صفحه ها خویش تارنما پرتال می‌نماید. همینطور سیستم درگاه پرداخت آنلاین، سیستم روزنامه ایمیلی و پیامکی، پلاگین های بهینه سازی و سئو وب سایت و پشتیبانی آنلاین و قابل اطمینان پرتال سبب متمایز شدن آن با دیگر تارنما ساز ها شده‌است.

تجهیزات وبسایت ساز پرتال بیش تر از این ها میباشد، توصیه می‌کنم برای دیدن تمام تجهیزات تارنما ساز پرتال بدین نشانی مراجعه نمایید


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۶ آذر ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۲۱:۰۵ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)