مرجع مقالات رسمی طراحی سایت مرجع مقالات رسمی طراحی سایت .

مرجع مقالات رسمی طراحی سایت

پلاگین Ajax Load More


پلاگین Ajax Load More طولانی تر برای تأخیر در لود صفحه ها بلند اینترنت که با اسکرول کردن به سمت زیر مشاهده میگردند، مطلوب میباشد. از این پلاگین برای Lazy Load کردن نوشته ها، اشکال پست های سفارشی، پست های تکی، نوشته ها و کامنت ها به کارگیری میشود و از شایسته ترین پلاگین های Lazy Load وردپرس میباشد.

طراحی سایت در مشهد

همینطور میتوانید از آفریننده شورت کد برای تهیه و تنظیم کوئری های سفارشی وردپرس استعمال فرمایید. شورت کد درست شده را میتوانید به صفحه های متبوع خویش از روش ویرایشگر محتوا بیش تر فرمایید یا این که مستقیماً آن را در فولدر های قالب قرار دهید.

پلاگین Ajax Load More با پلاگین WooCommerce و همینطور پلاگین Easy Digital Downloads به خیر و خوبی فعالیت میکند. براین اساس برای صفحه ها طولانی ارائه تولیدات مطلوب میباشد.

برای داده ها اضافه و چگونگی استعمال از این پلاگین قوی نوشته‌علمی فراگیری پلاگین Ajax Load More را مطالعه فرمائید.

WP Advanced Image Lazy Load

همانگونه که از اسم این پلاگین مشخص و معلوم میباشد WP Advanced Image Lazy Load فقط یگانه تصاویر میباشد. این تصاویر می‌توانند پورتفولیو، آلبوم، تصاویر ساید توشه، پلاگین ها، تصاویر شاخص یا این که هر چیز دیگری باشند. شما میتوانید همگی تصاویر وبسایت را Lazy Load نمایید به‌این مفهوم که بدون چاره نیستید کیفیت تصاویر را برای لود سریع خیس نادر فرمائید.

این پلاگین بهینه سازی از صمیم قلب نیز میباشد یعنی محتوای شما جایگاه بالاتری در حاصل کاوش کسب می نماید و ترافیک بالاتری قسمت شما میشود.

فیض گیری در معرفی شایسته ترین پلاگین های Lazy Load
Lazy Loading یک نحوه مؤثر برای بهبود سرعت تارنما بخصوص در سایت هایی میباشد که تعداد تصاویر و ویدئوهای آن‌ها زیاد میباشد. پلاگین های معرفی گردیده درین نوشته ی علمی تمامی از گزاره شایسته ترین پلاگین های Lazy Load وردپرس می‌باشند. شما بایستی پلاگین ای را گزینش فرمایید که برای تارنما شما مطلوب خیس میباشد و با نیازهای شما هم خوانی داراست. براین اساس عملکرد وب سایت بهبود یافته و تجربه کاربری بهتری برای بازدیدکنندگان ساخت میشود.


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۳ آبان ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۱۳:۵۹ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)