مرجع مقالات رسمی طراحی سایت مرجع مقالات رسمی طراحی سایت .

مرجع مقالات رسمی طراحی سایت

فایل‌های XML

در
سایت‌های ذیل می‌توانید فایل‌های XML را گشوده کرده و دستکاری کنید:
TutorialsPoint .com
XMLGrid .net
CodeBeautify .org
در این سرویس‌های تحت وب، تگ‌های پوشه XML هایلایت و رنگی میشود و ویرایش فایل‌ها بی آلایش میباشد . در نهایت می‌توانید خروجی فعالیت خود را دانلود نمائید و چه بسا به فرمت‌های دیگر تبدیل فرمایید .

 

چه‌گونه
پوشه XML را به فرمت‌های دیگر تبدیل کنیم؟ از آن‌جا که فایل ایکس ام ال پوشه متنی است، به تمام برنامه‌های همگانی متن مانند ورد، پی دی اف، نوت پد و . . . قابل تبدیل میباشد . در ادامه با چند مبدل رایج XML آشنا می‌شویم .
-Batch document converter یک قابل انعطاف افزار برای تبدیل دسته‌ای ورقه ها می باشد و یکی از برنامه های پرطرفدار که برای تبدیل گروهی ورقه ها به صورت قلم خصوصا برای PDF با انتخاب شماست که از فرمت های اسنادی مانند word doc, docx, docm, xls, xlsx, xlsm, rtf, jpeg, png, gif, tiff, emf, wmf, bmp, psd, dwg, dxf, mht, txt, html, aspx, php, pdf & lst پشتیبانی مینماید . قابلیت و امکان نگهداری بالاترین کیفیت و مراقبت استحکام و سرعت را دارااست و این فرمت‌ها را بهPDF تبدیل می نماید .

تبدیل
پوشه XML

 


-Easy XML Converter: قابل انعطاف افزاری حاذق هست که قادر است انواع فایل‌های XML را به فرمت‌های مختلفی تبدیل کند . این نرم افزار به شما نشان می‌دهد که کدام یک از Table ها به دیگری متصل میباشد . آنچه را که می خواهید تبدیل کنید از از tree view گزینش نمائید و ستون‌های مسئله نظر خویش را معین کنید . این نرم افزار از batch mode نیز پشتیبانی مینماید و به شما اذن تبدیل یکسری فایل متفاوت را به شکل هم زمان می‌دهد . شما می توانید فایل‌های اکسل 2003 و 2007، فایل های text و access و html و xml را با امداد این نرمافزار تبدیل کنید . در رخ نیاز یک‌سری فولدر xml را می توان با یک دیگر مخلوط کرد . سناریو با جزئیات بالا برای پوشه های کوچک xml پیشنهاد می شود . از فولدرها در فیس نیاز می توانید حمایت کننده تنظیم کنید .

طراحی سایت در مشهد

-برنامه PDFMate: فرمت‌های پشتیبانی شده به وسیله این برنامه عبارتند از: Word، Text، EPUB، HTML، SWF، JPEG . این برنامه برعکس برنامه‌های پیشین فولدر پی دی اف xml را به نوشته تبدیل می کند .
PDFMate، یک برنامه معمولی و رایگان میباشد که از یک سری فرمت پشتیبانی مینماید . این برنامه با ابزارهای مازاد مثل رمزگذاری سند، تبدیل گروهی فایل‌ها و پشتیبانی از یک سری زبان ارائه شده است، ضمن اینکه تنظیمات آن نیز قابلیت سفارشی‌سازی را دارا می‌باشند .
-سایت‌های آنلاین: همانطور که در قسمت پیشین گفته شد، بعضی سایت‌ها فایل‌های XML را باز کرده و به فرمت‌های دیگرتبدیل میکنند .
به تیتر نمونه درصورتی که فولدر XML موردبحث را در وب‌سایت CodeBeautify .org و بخش سمت چپ پیست نمائید و در ستون میانی روی دکمه‌ی Tree View کلیک کنید، نتیجه این خواهد بود که فولدر با ساختار درختی در سمت راست سناریو داده میگردد . میتوانید از دکمه‌ی XML to JSON برای تبدیل XML به JSON استعمال فرمایید و برای تبدیل به فایل CSV و گشوده کردن در اکسل، می‌توانید از دکمه‌ی Export to CSV استفاده نمائید تا پوشه XML کانورت شود .

 

توده
بندی:فرمت XML چه می‌باشد و چه کاربردی دارااست ؟ XML یک لهجه می باشد که برای رابطه فی مابین بشر و اتومبیل به فعالیت می رود . با کدهای ایکس ام ال می‌توانید اوامر و تگ‌های مختلفی در سایت ایجاد نمائید . از آن‌جا که XML یک فولدر متن است، با ویرایشگرهای گوناگون متنی قابل بازنویسی و گشوده کردن هست . برای جابه‌جایی داده ها در بین سیستم‌های مختلف از این گویش استفاده می‌گردد . XML با HTML تفاوت دارااست و به نوعی کامل کننده هم می‌باشند . XML خویش محتوا و HTML طرز سناریو آن را مشخص می نماید . اهمیت XML در استاندارد بودن آن است، همین که این گویش سال ها به عنوان زبان استاندارد ذخیره داده ها تعیین گردیده هست و در تمام زبان‌های برنامه نویسی مطرح جهان می‌توان اطلاعات باطن این فایل‌ها را خواند و بازنویسی کرد .


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۶ خرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۰۰:۳۴ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)