مرجع مقالات رسمی طراحی سایت مرجع مقالات رسمی طراحی سایت .

مرجع مقالات رسمی طراحی سایت

۱۲ باور غلط درباره برنامه نویسی که باید آنها را فراموش کرد

برنامه نویسی، با گذر بازه زمانی در درحال حاضر پیشرفت و مبدل شدن به یک عدد از پر اهمیت ترین شاخه های تخصصی می باشد . امروزه کامپیوترها بخش دارای اهمیت و بزرگی از معاش ما را تشکیل داده‌اند به‌ طوری‌ که در انجام اکثری از مشکلات روزمره به داد ما رسیده‌اند؛ همچنین بخش اعظمی از مسائل پیچیده نظیر آمار دریافت کردن در بعد ها بزرگ و یا این که محاسبات پیچیده را برای ما به فرایندی سرعت بالا و ساده مبدل کرده‌اند .

طراحی سایت در مشهد

خیلی
از مردمان از تاریخچه کامپیوترها تدبیر ندارند اما این زمینه می‌تواند برای برنامه‌نویسان کامپیوتر حائز اهمیت باشد چرا که دربردارنده مطالب باارزش و مفیدی می باشد که ممکن می‌باشد آیندهٔ شغلی ایشان را در این موضوع تحت تأثیر قرار دهد! در ادامه، ۱۲ اعتقاد و باور خطا درباره برنامه نویسی را برای شما گردآوری کرده‌ایم که اگر به برنامه‌نویسی عشق دارید و می خواهید آن را استارت کنید، حتماً می بایست در موردشان اطلاع داشته باشید
۱ .
هراس از آماتور تلقی شدن توسط دیگران یکی از تصورات خطا برنامه نویسان این می‌باشد که آن‌ها اندیشه می کنند درصورتی که شغل خویش را به شخص دیگری بگویند، آنها تصور می نمایند که او یک برنامه نویس تازه وارد و آماتور با علم تحت می‌باشد . ولی حقیقت این است که برنامه نویسی یکی از گسترده ترین شغل هاست و از شاخه های بسیاری تشکیل می شود و این که بتوان شخصی را به راحتی در گونه یگانه یا آماتور فرض کرد مضاعف عمل دشواری می‌باشد .

۲ .
شما می بایست یک ریاضیدان باشید اگر‌چه این گفته ۱۰۰درصد صحیح نیست اما نمی توانیم آن را کاملا هم نادرست فرض کنیم . ارتباط دربین برنامه نویسی و ریاضی ها در این راستی بازتاب دارد که در هر دوی آن‌ها نیاز به تاءمل منطقی هست تا بتوان به یک راه حلی قطعی دست یافت .

ریاضی
دان
آنچه گفته شد به این معناست که شما نیاز دارید از ریاضی ها به کارگیری نمائید البته داشتن دانش در حد جبر شالوده کافی هست . گسترش دهندگان وب بایستی گروه ای از مهارت هارا داشته باشند البته با این وجود، انگیزه برنامه نویسی کدنویسی است، خیر حل کردن مساله پیچیده ریاضی .

در حالتی که ناچارا در گوشه ای از کدنویسی ناچار به به کارگیری از معادلات پیچیده ریاضی شدید، نباید ناامید شوید، چون برنامه های کمکی متعددی در قالب کتابخانه ها در دسترس می باشد که شما می توانید بجای نوشتن آن نصیب از کد در چرک نویس از آن استفاده کنید .

نابلد بودن در ریاضیات به این مضمون‌ نیست در برنامه نویسی خوب نخواهید بود . همان طور که عالی بودن در ریاضیات به معنای یک برنامه نویس عالی بودن نمیباشد .

۳ . شما نیاز به مرحله هوشی MENSA-Caliber دارید .
(بالاترین مرحله هوشی در جهان) در حالتی که این راستی داشت هر برنامه نویسی بایستی یک عضو از این مجموعه باشد . درحالی که اینطور نیست . یادگیری کدنویسی می تواند مشابه یادگیری نواختن گیتار باشد . موضوع صرفا استعداد نیست، بلکه به کارایی شما برای اشراف یافتن روی آن هم بستگی دارد پس واجب نمی باشد در قضیه میزان هوش تان یا این که چیزهای دیگر نگران باشید .

مطالب
دیگر : یادگرفتن بدون نقص تولید بلاگ با لاراول 5 mensa

در برنامه نویسی به خلاقیت نیاز دارید و بایستی همیشه به دنبال رویکرد حلی برای قضیه ها بگردید . چیزی که هرکسی در سود هوشی خویش دارد . زبان برنامه نویسی همانطور که اسمش نشان می دهد، لهجه میباشند و این بدین معناست که در‌صورتی‌که شما توانستید لهجه خودتان یا این که یک گویش خارجه را بیاموزید، همان طور نیز می توانید کدنویسی را بیاموزید . گویش هایی مانند جاوا ، c ،c++ و پایپتون به وسیله انسان فضایی ها از یک سفینه دیگر درست نشده اند بلکه افراد عادی آن را ساخته اند .


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۷ خرداد ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۴۰:۰۸ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)