مرجع مقالات رسمی طراحی سایت مرجع مقالات رسمی طراحی سایت .

مرجع مقالات رسمی طراحی سایت

رابط کاربری و تجربه کاربری UI/UX


هر کاری یک‌سری اصول و قواعد داره حال فرقی نمی کند چه در دنیای وب و چه در کسب و عمل های سنتی. اصول و قواعد رو معمولا از کسانی که درآن آیتم تخصص دارا‌هستند را یاد می گیریم. قصد داریم در‌این نوشته‌ی‌علمی اصول و قواعد طراحی وب سایت و نکات مهم در طراحی وب را که حاصل تجربیات چند ساله ی ما در این حوزه می باشد را برای شما توضیح دهیم. پیرو با ما یار و همدم باشید تا شما هم با اصول و قواعد ساخت سایت و نکات مهم در طراحی سایت آشنا شوید و در تارنما خود به خوبی پیاده سازی فرمایید تا بتوانید در دنیای وب به خیر پیشرفت نمائید و خطاها مارا تکرار نکنید.

طراحی سایت در مشهد

 


1- پیاده سازی اصول طراحی وب حرفه ای و کاربر پسند
ساخت وب سایت حرفه ای است که وقتی کاربر وارد سایت می‌شود جذب سایت شود و در‌پی به نکاتی که سبب ساز جذب کاربر می گردد اشاره می کنیم :
طراحی وب سایت در مشهد

رابط کاربری و تجربه کاربری UI/UX :
چنانچه شما به نه UI/UX را در وب سایت خود پیاده سازی فرمائید یک قدم جلوترید. UI/UX اصولی می باشد که شما میاموزید که اجزای وبسایت خود را در کجا قرار دهید تا مخاطب حس بهتری را در سایت شما داشته باشد و از سایت شما فراری نشود.هر چقدر کاربر در سایت شما بیشتر بماند Bounce Rate وب سایت شما کاهش مییابد و این نکته مثبتی برای سئوی تارنما شماست.

گرافیک قشنگ :
طراحی حرفه ای سایت به کسب و فعالیت شما اعتبار بیشتری می بخشد. با سرچی عادی در تارنما های بزرگ میبینید که گرافیک معمولی و کاربر پسند امری بسیار مهم است. در گرافیک سایت خود سعی فرمائید از عکس هایی کیفیت عالی و با حجم پایین به کارگیری کنید. کاربران بازه زمانی زمان زیادی را معطل بار گذاری شدن سایت نمی مانند و سایتی را دوست دارند که سرعت نه را داشته باشد. میتوانید برای کاهش حجم تصاویر مناسب تارنما از نرم افزار فوتوشاپ استعمال نمایید. از گرافیک هایی به کارگیری فرمایید که با موضوع و محتوای وب سایت شما هماهنگی داشته باشد.
عملکرد کنید از تصاویر چشمک زن استفاده نکنید این تصاویر حواس کاربر را رت کرده و منجر مزاحمت برای کاربر می شود.

طراحی ریسپانسیو
یکی‌از امکان های مهمی که یک وبسایت بایستی داشته باشد ریسپانسیو بودن سایت می باشد. ریسپانسیو به معنی بهینه بودن وب سایت برای موبایل و تبلت هاست. با توجه به اینکه تعداد زیادی از کاربران اینترنت فعلا از اسمارت فون ها به کارگیری میکنند سایت ها باید طوری طراحی شوند که برای اسمارت فون ها در بعد ها خود باز شود و حجم کمتری را بگیرد. رعایت این نکته در بهینه سازی وب سایت نقش مثبتی دارد.


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۳ فروردین ۱۳۹۹ساعت: ۰۱:۰۷:۰۰ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)