مرجع مقالات رسمی طراحی سایت مرجع مقالات رسمی طراحی سایت .

مرجع مقالات رسمی طراحی سایت

افزایش سرعت سایت

شما درصورتی که وارد وبسایتی شوید و سرعت وب سایت موردنظر افتضاح باشد در شرای اکثر ۵ الی ۱۰ ثانیه زمان ببرد تا آن وب سایت برای شما سناریو داده شود مطمئنا صبر شما تمام می شود و از وبسایت بیرون می گردید و سرعت سایت موردنظر یک فاکتور تاثیرگذار در سئو اینترنت سایت به اکانت می آید .

طراحی سایت در مشهد

سرعت تارنما به دوبخش تقسیم می شود بخش اول سرعت بارگزاری می‌باشد که میزان هنگامی که محتوای یک ورقه برای شما در مرورگر به سناریو در می آید و بخش دوم سرعت پاسخگویی سرور اندازه برهه زمانی زمانی می باشد که از سمت سرور به سمت مرورگر دیتا ارسال کند .

تکنیک

های افزایش سرعت سایت در حالتی که می خواهید در گردانه ی رقابت سئوباشید بایستی فاکتور سرعت سایت را جدی بگیرید google اعلام کرده تارنما هایی که از سرعت پایینی برخوردار هستند امتیاز منفی داده و طبق الگوریتم کافئین گوگل آنان را جریمه کرده و مرتبه هایشان را تنزل می دهد .

 

پس باید سرعت سایت را افزایش دهیم تا کاربران زیادی را به وب سایت جهت دهی کنیم .

 

همینطور بهبود سرعت وب سایت منجر ارتقاء نرخ تبدیل می شود ۴۷ درصد از یوزرها عشق و علاقه دارا‌هستند که کاغذ ی قضیه نظرشان ۲ ثانیه یا این که کمتر نمایش داده شود و ۴۰ درصد از کاربرانی که ۳ ثانیه یا اکثر درانتظار بمانند تارنما را کنار گذاشتن می کنند .

 

این به این معنا هست اگر تارنما شما بیش از ۳ ثانیه اکثر به نمایش دربیاید نیمی از بازدید کنندگان را از دست خواهید داد .

 

در یک نظرسنجی که از کاربران گرفته شد نتایج جالبی به دست امد ۵۲ درصد انها گفته بودند که سرعت سایت در وفاداری به وب سایت اساسی هست و ۴۴ درصد بیان کرده اند که تجربه ی خیر و خوبی را نداشته اند .

 

در این نظرسنجی فراوان جذاب بازه مقطع ۱ ثانیه کمتر رضایت مشتریان را تا ۱۶ درصد افزایش دهد .

 

البته از سال ۲۰۱۷ که سرعت تارنما از واحد سنجش های کلیدی گوگل گردیده نتایج موبایلی نیز پایین تاثیر بوده و گوگل وبسایت های دارنده سرعت قلیل را در تلفن همراه افراد سناریو نمیدهد و کاربری برای آنها ارسال نمی کند .

 

 

 

 

 

 

 

 

بهترین

بازه سرعت بار گذاری وبسایت چقدر است؟ شایسته ترین بازه سرعت سایت ۳ ثانیه میباشد و بر شالوده گزارش های دریافتی گوگل اکثر وبسایت ها نزدیک به این ترازو نیستند .

 

در تحلیلی که از وبسایتهای متعدد که نزدیک به ۱ میلیون صفحه های فرود تبلیغاتی داشتند ۷۰ درصد صفحه های که از ۱۲۶ میهن متفاوت بودند نسبتاً ۷ ثانیه طول کشید تا محتوا به سناریو در بیاید .

 

و هیچ کدام از آن ها نزدیک به بهترین دوران یعنی ۳ ثانیه نبودند .در شرای درموبایل وبسایتی عمده از ۳ ثانیه ارتفاع بکشد تا نشان داده شود تا ۵۳ درصد از کاربران خود را از دست می دهد .

 

البته

چه طور سرعت سایت را در سال ۲۰۱۸ ارتقا دهیم؟ تکنیک های متعددی وجود دارد که بتوان سرعت تارنما را ارتقاء اعطا کرد و تجربه ی کاربری را بهبود بخشید در این مطلب ما بیش از ۲۰ شیوه را برای شما خوا هیم اذعان کرد تا بتوانید سرعت تارنما خودتان را با صرفه کنید .

نیازی نمی‌باشد ترسی داشته باشید و کلیه تکنیک های این مقاله را یک روزه انجام دهید اگر شما در گذشته روی وب سایت خود فعالیت کرده باشید ممکن می‌باشد سایت شما با برخی از روشهای افزایش سرعت تطبیق دارااست و نیازی به انجام آن نیست .


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۶ دی ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۰۵:۲۷ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)