مرجع مقالات رسمی طراحی سایت مرجع مقالات رسمی طراحی سایت .

مرجع مقالات رسمی طراحی سایت

بالاخره کدام بهتر شد؟ هاست ویندوز یا این که لینوکس؟


بالاخره کدام بهتر شد؟ هاست ویندوز یا این که لینوکس؟
این سوال جواب قطعی ندارد. زیرا سیستم استدلال در وهله نخستین بستگی به گویش برنامه نویسی وب سایت شما داراست. و به‌دنبال سیستم رئیس محتوایی که قصد به کار گیری دارید. ولی در وضعیت برابر به عبارتی‌طور که مقایسه کردیم، هاست لینوکس قابلیت و امکان‌های طولانی تر و استعمال‌ی ریلکس تری برای استفاده کننده داراست.

طراحی سایت در مشهد

حقیقت یک ابهام را هم برطرف کنیم. در صورتیکه گزینش شما هاست لینوکس باشد هیچ نیازی ندارید که عمل با این سیستم دلیل را بلد باشید. لینوکس و ویندوز فقط در سرور نصب می‌باشند، و شما برای عمل با سایتتان تنها از در دست گرفتن پنلتان به کار گیری میکنید.

بقیه خصوصیت های هاست
خصوصیت‌های اصلی هاست به همین چهره بودند. البته برای کامل شدن دعوا، فهرست‌وار به یکسری خصوصیت تکمیلی هم اشاره میکنیم:

از دیتاسنترهای پر اسم و رسم باشد: دیتاسنترهای دارای شهرت نسبت به مورد ها شبیه نو تاسیس، کیفیت کانال و دشوار افزار بالاتری دارا هستند. هنگام خرید هاست در باب اسم دیتاسنتر از کمپانی ارائه‌دهنده سوال فرمائید و بعد از آن در باب کیفیت آن پرس و جو نمائید.
پشتیبانی 24 ساعته داشته باشد: چنانچه کلیه خصوصیت‌های هاستتان عالی باشد اما پشتیبانی با مسئولیت و پاسخگویی نداشته باشد حسابی توی ذوقتان میخورد. زیرا برای رفع بعضی خطاها خویش مطلقا در حین به کارگیری به یاری حامی نیاز پیدا میکنید. پس گذشته از خرید در خصوص ساعت پاسخگوی، شرح و حدود وظایف پشتیبانی سوال نمایید.
امنیت بالایی داشته باشد: سرور میتواند در خطر حمله هکرها و یا این که بقیه مسائل امنیتی باشد. مطلقا قبلی از خرید در مورد تمهیدات امنیتی هاست سوال نمایید. امنیت سرور می بایست هم از جهت فیزیکی در ساختمان دیتاسنتر تامین گردیده باشد، و هم به حیث قابل انعطاف افزاری از شایسته ترین فایروال، در دست گرفتن 24 ساعته سرورها بوسیله کارشناسان امنیت اینترنت، نگهداری از حمله‌های DOS و DDOS و...بقیه تمهیدات فایده‌مند باشد.
گونه های هاست که می گویند منظورشان چه میباشد؟!
تا اینجا تمام خصوصیت‌های دشوار افزاری و قابل انعطاف افزاری هاست را حافظه گرفتیم. یک آیتم دیگری که برای خرید با آن مواجه می شوید گونه های هاست میباشد. ما خلاصه ای از آیتم‌های پیش رو را برایتان آورده‌ایم.


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۵ دی ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۰۵:۱۰ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)