مرجع مقالات رسمی طراحی سایت مرجع مقالات رسمی طراحی سایت .

مرجع مقالات رسمی طراحی سایت

تارنما شما ریسپانسیو

طراحی سایت در مشهد


ریسپانسیو!
در‌صورتی‌که تارنما شما ریسپانسیو وجود ندارد، می بایست فاتحه کسب و عمل جازی خویش را بخوانید چرا‌که حجم قابل توجهی از محل ورود وبسایت شما به وسیله کاربرانی میباشد که از مرورگر موبایل خویش به کار گیری میکنند.

ریسپانسیو نبودن وب سایت مثل این میباشد که دیده شما در نوروفروغ ضعیف، به عبارتی عملکردی را پیش بگیرد که در تحت نوروروشنایی آفتاب داشته میباشد! همین قدر تعجب آور و فاجعه توشه!

در حالتی که تارنما شما تدارکات لازم برای میزبانی از کاربرانی که با گوشی هوشمند به وبسایت شما ورود مینمایند را نداشته باشد، بهتر میباشد خویش را ناکامی خورده در‌این میدان مبارزه بدانید. ولی یک روش فراروگریز موجود است که آن هم: با گشوده ساخت سایت در سریع ترین دوران ممکن میباشد!

5- کاهش چشمگیر نرخ تبدیل مشتری (Conversion Rate)
درصورتی که وب سایت شما در موردها بالا به خیر و خوبی فعالیت کرده و نقصی ندارد البته Conversion Rate پایینی دارااست، بی تردید روایت از یک جای دیگری آب می خورد. در واقع در حالتی که استفاده کننده وارد وب سایت شما شود البته اکشن ما یحتاج شما (خرید، دانلود، کلیک و…) انجام ندهد، به مرور با کاهش نرخ Conversion Rate مواجه می شوید.
در‌صورتی‌که این نرخ این به صورت دائمی پروسه نزولی داشت، بهتر میباشد فارغ از فوت وقت مبادرت به گشوده طراحی وب سایت خویش نمائید.

 

گام دوم: ریشه یابی ایرادات تارنما
در صورتی یک فروشگاه بعد از سپری شد روزگار طولانی، فروش دندان گیری نداشته باشد چه می بایست کرد؟ راه‌حل چه می‌باشد؟ یا این که بایستی تولیدات فروشگاهی خویش را تغییر تحول دهید، یا این که قدمی در سوی بهبود ارائه سرویس ها بردارد.

وضعیت سایت هم دقیقا به همین رخ میباشد؛ وقتی که ریشه یابی اشتباهات به اتمام رسید، می‌توانید با گشوده طراحی وب مرهم و دوای دردی برای شمکلات خویش بیابید.

برای آنالیز وضعیت و ایرادات فعلی تارنما، سه فاکتور ذیل حق تقدم شماست:

تعداد صفحه های وبسایت
اندازه فونت سایز
سرعت بارگزاری
کیفیت تصاویر
گرافیک بکار رفته
ولی چک و باز‌نگری سایت، به همین راحتی‌ها نخواهد بود. نظارت و فیلتر یک سایت مستلزم ابزارهایی همچون Google Analytics و Google Search Console که تماما مسلط به خوی استفاده کننده میباشد.

 

گام سوم: طرح ریزی برای یک استارت نو
پس از سبک سنگین کردن بازخوردهای مخاطب به وسیله ابزارهای هوشمند، نوبت طرح ریزی برای انجام تغییرات و مهیا کردن مقدمات گشوده ساخت وب سایت میباشد. لیستی از خطاها مزاحم تنظیم فرمائید و آنها‌را به ترتیب حق تقدم مقام‌بندی فرمائید.

حق تقدم با مشکلاتی میباشد که رفع آنان، راندمان پررنگ‌تری برای وبسایت داشت باشد.
مطمئن باشید رفع هرگونه ایرادی از Homepage، می‌تواند تاثیرات مثبت قابل توجهی روی راندمان وبسایت و جلب حیث مخاطب داشته باشد.

پس از Homepage، نگاهی به المان های تحت بیندازید تا از استاندارد آنان مطمئن گردید

برندینگ که دربرگیرنده پباده سازی لوگو، فونت و رنگ‌بندی قالب میباشد.
استفاده کننده پسند بودن تارنما دربرگیرنده حذف صفحه ها بی نتیجه و بهبود دسترسی به
کیفیت ارائه محتوا دربرگیرنده لحن نوشتار و تصاویر


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۸ دی ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۱۳:۱۶ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)