مرجع مقالات رسمی طراحی سایت مرجع مقالات رسمی طراحی سایت .

مرجع مقالات رسمی طراحی سایت

یادگرفتن ساخت وب سایت با HTML


یادگرفتن ساخت وب سایت با HTML
با یبگشسنبکسیبمک سرویس کلیه علاقمندان به یادگرفتن ساخت سایت با HTML ، در گرد‌همایی قبلی با تاریخچه پیدایش HTML آشنا شدیم در‌این گرد هم آیی از فراگیری HTML قصد داریم شمارا با اپلیکیشن های ما یحتاج برای آغاز کدنویسی با لهجه HTML آشنا کنیم .

قابل انعطاف افزارهای موردنیاز برای کدنویسی HTML
قابل انعطاف افزارهایی که شما برای این عصر نیاز دارید اپلیکیشن های مجانی و در عین درحال حاضر معمولی ای میباشند و نیاز به هیچ سیرتکامل آموزشی جهت به کارگیری ندارند و هر شخصی به راحتی می تواند از این قابل انعطاف افزارها استعمال نماید شما برای کدنویسی نیاز به یک ویرایشگر متن مثل Notepad دارید ولی در رخ رغبت می توانید از ویرایشگر های توسعه یافته‌تری همچون Notepad++ ، PhpStorm و … به کارگیری نمایید و برای اکران کدهایی که می نویسید نیاز به یک مرورگر دارید از گزاره مرورگرهایی که میتوانید آیتم به کارگیری قرار دهید می‌اقتدار به Internet Explorer ، Mozilla Firefox ، Chrome و … اشاره کرد .

طراحی سایت در مشهد

یک فولدر گویش اچ تی ام ال (HTML) یک فولدر متنی بی آلایش مشتمل بر برچسب ها (Tag) می باشد که باید پسوند htm یا این که html داشته باشد این فولدر متنی بوسیله یک ویرایشگر متن مثل Notepad ساخته می‌گردد ، مرورگرها که بر طبق موتورهای رندرکننده (Rendering Engine) به وجود آمده اند امر العمل های جان دار درین فولدر متنی را میخوانند و صفحه های اینترنت را به ما اکران میدهند .

موتور رندر کننده چه می باشد ؟
موتور رندر کننده یک قسمت قابل انعطاف افزاری میباشد که کدهای لهجه آرم گذاری یا این که آرم گذاری مثل HTML و CSS را به شی متناظر در کاغذ اکران تبدیل کرده و آنگاه آن را اکران می‌دهد از پاراگراف دارای شهرت ترین موتورهای رندرکننده می شود به Trident (موتور رندرکننده مرورگر Internet Explorer) ، Presto (موتور رندرکننده مرورگر Opera) ، Webkit (موتور رندرکننده مرورگر Chrome و Safari ) و … اشاره نمود .

برای پر‌نور خیس شدن مقاله بهتر میباشد که یک فولدر HTML بسازیم برای این مراد برنامه ی Notepad را گشوده کرده و متن پایین را باطن آن بنویسید.

 

 


Wellcome To Mizfa


بعد از آن این پوشه را با اسم mizfa.htm یا این که اسم دلخواه خودتان ذخیره فرمایید تنها اعتنا فرمائید که فولدر قطعا می بایست پسوند html یا این که htm را داشته باشد درحال حاضر روی فولدر تشکیل شده راست کلیک کرده و از نصیب open with بر روی Firefox و یا این که مرورگر دلخواه خودتان کلیک نمایید مرورگر برگه‌ی اینترنت تشکیل‌شده بوسیله شمارا اکران میدهد آری به همین راحتی شما غالب شدید که اول ورقه اینترنت خویش را بسازید .

 

نکته : برای تایپ کردن کدهای در اپلیکیشن + Notepad بهتر میباشد به موارد ذیل اعتنا فرمایید :

از منوی Encoding (کدگذاری) مورد Encode in UTF-8 را تعیین نمایید تا هنگام تایپ فارسی کلمه ها به صدق در مرورگر اکران داده شوند.
برای اینکه به برنامه بفهمانیم که در هم اکنون تایپ کردن کدهای هستیم از منوی Language مورد H و آنگاه آیتم HTML را تعیین نمائید .


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۴ دی ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۳۷:۱۰ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)