مرجع مقالات رسمی طراحی سایت مرجع مقالات رسمی طراحی سایت .

مرجع مقالات رسمی طراحی سایت

وب لاگ چیست ؟


یکی از مهمترین تحولات مهم در رابطه با وب لاگ ها ، تبدیل آن به یک رسانه خودمانی بود. تعداد زیادی از مولفین و نویسندگان ساخت سایت ها از بلاگ خویش برای دعوا در رابطه با موضوعات آیتم عشق و یا موضوعات نقل شده بوسیله سایر نویسندگان در وب لاگ های دیگر به کار گیری و با بکارگیری لینک های مختلف،قابلیت و امکان دنبال نمودن مباحث متبوع را در اختیار خوانند گان قرار می‌دهند. بدین ترتیت ، خوانند گان عشق و علاقه مند ، می توانستند در مباحثه متبوع کمپانی و علاوه بر درایت از سایر دیدگاههای جان دار ، نقطه ایده ها خویش را بیان و یا شخصا" مبادرت به ایجاد ساخت وب سایت و دنبال نمودن مباحث متبوع در بلاگ خویش نمایند .
از دید ظاهری ، شاید وضعیت فوق را بتوان شبیه ارتباطات "چندین نفربا چندین نفر" در حیث گرفت که تا به امروز به گونه های متفاوتی نظیر newsgroups ( تیم های خبری ) و یا mailing lists ( لیست های طومار ) ، پیاده سازی شده‌است . در این ارتباط یک تفاوت اساسی موجود است : با دقت به اینکه نطرات ارائه گردیده بر روی فصای وابسته به نویسنده وب لاگ ارسال میگردد ، جواب به سایر اشخاص ضروری نبوده و آن ها جواب خویش را با مراجعه به وب لاگ ، مشاهده خواهند کرد. یکی دیگر از تحولاتی که هم‌زمان با پرورش و توسعه بلاگ ها محقق گردید ، مطالعه طراحی وب ها به وسیله سایر وب لاگ نویسان بود که سبب ساز ایجاد پدیده ای با اسم blogrolling ، گردید . ( بخشی از یک ساخت وب سایت که لیست سایت هائی را که نویسنده بلاگ - بلاگر - ، آن ها را بطور منظم و همیشه مطالعه و اصطلاحا" به آن‌ها رمز می‌زند را معین می نماید. این بخش معمولا" در بخش سمت راست و یا چپ ورقه بلاگر ویا در یک ورقه مجزاء قرار می گیرد ) . یکی از خصایص جذاب این لینک ها ، ایجاد یک جامعه ارتباطی ( کانال ای ) بین ساخت سایت نویسان هست .

طراحی سایت در مشهد

وضعیت اخیر بلاگ و طراحی وب نویسی : وب لاگ و طراحی وب سایت نویسی همچنان فرایند توسعه خویش را ادامه داده و هر روز بر تعداد بلاگ نویسان افزوده می‌گردد .جامعه طراحی وب نویسان را قشرها مختلف جامعه تشکیل میدهند .( پیاده کنندگان اپلیکیشن ، طراحی وب ، متخصصین و کارشناسان رشته آوری های داده ها و ارتباطات ، معماران اطلاعاتی ، مجله نگاران ، وکلاء ، متخصصین آموزشی ، مشاوران و محققین رشته آوری داده ها ، سیاستمداران و ... ) . با اعتنا به سکو بسیار مهم بلاگ نویسی برای خبر نامه نگاران ، دانش کده MIT در پائیز سال 2002 ، مبادرت به ارائه یک واحد یگانه برای دانشجویان کرده است .

 

وب لاگ چیست ؟
بلاگ ، یک ورقه طراحی وب سایت ( شبیه یک مجله فردی ) و با قابلیت دستیابی عموم یوزرها به آن میباشد . وب لاگ ها ، بر پایه ی یک نظم مختص بهنگام و محتوی وبلاگ نشاندهنده شخصیت تالیف کننده و یا مولفان آن می‌باشد . اولویت استقرار و یا تکثیر مقاله مبتنی بر یک ساختار هنگامی صورت می گیرد. در این موقعیت خواننده گان وب لاگ ها همواره در بالا جدیدترین مقاله و یا مطالب منتشر گردیده را مشاهده و در رخ تمایل آن را مطالعه می نمایند .
اکثر وب لاگ ها دارنده یک خط فکری یگانه بوده و به نوعی آن را دنبال می نمایند . به عنوان مثال" درصورتی که که یک بلاگر عشق مند به رشته آوری باشد ، با گردآوری مقاله از منابع متفاوتی نظیر : نمایشگاه ها ، سمینارها و یا ساخت وب سایت های دیگر ، آن‌ها‌را با فرمت متبوع در وبلاگ خویش تثبیت و در اختیار مخاطبان خویش قرار دهد . در‌صورتی‌که یک بلاگر عشق مند به یک بیماری یگانه بوده و مسائل علمی آن را به نوعی دنبال می نماید ، می‌تواند مقاله‌ها طراحی وب سایت و موضوعات جدید منتشر گردیده درباره با بیماری متبوع را بر روی وب لاگ خویش منتشر نماید . در‌حالتی که که یک بلاگر , عشق مند به مسائل اقتصادی است ، می‌تواند با کاوش و یافتن مقاله ها طراحی وب جدید درباره با اقتصاد، آنها را بر روی وبلاگ خویش منتشر نماید .
برخی از وب لاگ نویسان از وبلاگ خویش به منزله یک گالری عکس و یا بریده خبرنامه ها ( صورت خاصی از یک یاد online ) به کارگیری می نمایند. وقتی که بلاگر یک لینک مطلوب را در این خصوص پیدا نماید و یا اطلاعاتی خاصی را که قصد دارااست آنها‌را بخاطر بسپارد ، آنان‌را بر روی وبلاگ خویش قرار میدهد .وبلاگ یک محیط الکترونیکی قابل کاوش را مهیا که طرفداران میتوانند با به کار گیری از یک مرورگر اینترنت و در هر مکان ای از دنیا به محتویات آن ها دستیابی داشته باشند. یکی از ویژگی هائی که در همه وبلاگ ها به نوعی رعایت میگردد ، ماهیت نشر و استقرار داده ها بر روی وب لاگ مبنی بر یک نظم وقتی مختص میباشد ( تقویم اطلاعاتی ) . وب لاگ شبیه یک روزنامه و یا مجله online میباشد که تالیف کننده آن قادر است در رابطه با موضوعات گوناگون در حین دلخواه ، در آن اطلاعاتی را درج و منتشر نماید. تعداد زیادی از وبلاگ ها دارنده تیم ای جذاب و گران بها از لینک ها به سایر وبلاگ ها ویا سایت هائی می‌باشند که تالیف کننده وب لاگ آنها را مثبت و مفید ارزیابی می نماید.


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۲ آذر ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۰۷:۰۵ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)