مرجع مقالات رسمی طراحی سایت مرجع مقالات رسمی طراحی سایت .

مرجع مقالات رسمی طراحی سایت

تفاوت هاست داخلی با فرنگی در پایداری و Uptime بودن

طراحی سایت در مشهد


تفاوت هاست داخلی با فرنگی در پایداری و Uptime بودن

روزگار در دسترس بودن یک تارنما به یک برهان مهم میان مدیران تارنما ها تبدیل شده‌است. این دوران دسترسی و پایداری به ادله تفاوت هاست اهل ایران یا این که فرنگی هم بستگی داراست. در این باره هم می بایست برگ غالب را به هاست فرنگی بدهیم. استدلال این مسئله هم ، وجود مشقت بار افزار ها و امکانات کانال ای فوق العاده با صرفه و استاندارد در سرور های فرنگی میباشد. به همین برهان پایداری آن نسبت به هاست های اهل ایران همت بهتری داراست.

بهینه سازی وب سایت در هاست کشور ایران و بیرون از جمهوری اسلامی ایران

متاسفانه یا این که خوشبختانه هاست اهل ایران و بیرون از کشور ایران هم یک میزان برای seo و سئو تارنما محسوب می‌شوند. در اینجا دو برهان مهم seo وبسایت شمارا سرگرم می کند:

یکی از زمانه پایداری و UP Time بودن که درباره‌ی گذشته درباره با آن سخن کردیم. البته در شرایطی‌که بخواهیم آن را گشوده خیس کنیم می بایست بگوییم گوگل به زمانه پایداری و ثبات وبسایت اهمیت ویژه ای می دهد. و آن را یک امتیاز ویژه برای وبسایت ها در لحاظ می‌گیرد. در این باره هم هاست فرنگی به عوارض وجود سرور های با صرفه خیس و کیفیت بالا خیس به امداد ما خواهد آمد.

وردپرس چه می‌باشد؟ معرفی و باز‌نگری بی نقص وردپرس
گزینه دوم سرعت بارگزاری و دسترسی به وبسایت میباشد. در اینجا یک نکته بسیار مهم موجود هست که می بایست به آن توجه فرمایید. همان طور که گفتیم روزگار بارگزاری سایت به مسافت بازدید کننده با سرور بستگی دارااست. این مورد برای بازدید کنندگان مطرح شد. ولی سرور های گوگل طولانی تر در مملکت های اروپایی واقع شده‌است. و این یعنی گوگل به سرور های فرنگی نزدیک خیس میباشد و دسترسی آن و روزگار بارگزاری وب سایت برای گوگل تلاش تماما با صرفه تری دارااست. که‌این زمینه منجر می گردد هاست فرنگی را با رسمیت بدون نقص تعیین کنیم.

خطر تحریم در هاست اهل ایران یا این که فرنگی
خطر تحریم و عدم دسترسی در هاست اهل ایران یا این که فرنگی تنها به کمپانی ارائه دهنده سرویس ها میزبانی بستگی دارااست. درصورتی که چه خیلی از یوزرها بر راز خطر تحریم هاست فرنگی دعوا می‌کنند. بایستی بگوییم چنانچه کمپانی ارائه دهنده سرویس ها میزبانی اعتبار بسیار بالایی داشته باشد ، ابدا خطر تحریم شمارا تهدید نخواهد کرد. پس همت فرمایید هاست خویش را از شرکت ها دارای اعتبار در قضیه میزبانی اینترنت تهیه و تنظیم فرمائید.

تفاوت امنیت داده ها در هاست اهل ایران یا این که فرنگی

خوب رسیدیم به مهم ترین پارامتر تفاوت هاست اهل ایران یا این که فرنگی. امنیت داده ها مهم‌ترین دلیل گزینش یک هاست میباشد. ما مدام در حوضه فراگیری امنیت تارنما این مسئله را مطرح می‌کنیم. معمولا شرکتهای و سازمان ها و نهاد های دولتی به جهت وجود داده ها مهم و خصوصی از هاست های اهل ایران به کار گیری می کنند. فقط برهان استعمال از هاست های اهل ایران به وسیله ارگانهای مهم و دولتی داده ها بسیار مهمی میباشد که، نمی خواهند در بیرون از کشور ایران مراقبت شود. این مورد امنیت داده ها مهم را بیش تر خواهد کرد.

البته در حالتی‌که یک وب سایت جدید تاسیس دارید یا این که داده ها خیر چندان مهمی در هاست خویش حفظ می‌کنید. بهتر میباشد به سمت هاست بیرون از کشور ایران رو آورید. هاست های فرنگی با وجود خدمت های امنیتی ویژه ای که دارا‌هستند، امنیت داده ها و ایمنی داده ها شمارا تضمین مینمایند. و نگرانی ای از این بابت وجود نخواهد داشت.


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۹ آذر ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۲۴:۴۲ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)