مرجع مقالات رسمی طراحی سایت مرجع مقالات رسمی طراحی سایت .

مرجع مقالات رسمی طراحی سایت

با خصوصیت های وبسایت


با خصوصیت های وبسایت آغاز می‌کنیم؛ یک سایت دربرگیرنده پوشه ها (مانند: index.html, index.php, تصاویر و css و…) و در اکثر موردها یک مقر داده (Database) می‌باشد. معمولا یوزرها برای رئیس شل مطالب و پوشه ها یک سیستم رئیس محتوا نصب می نمایند. همینطور نیاز دارااست به طور شبانه روزی آنلاین باشد تا یوزرها بتوانند از آن استعمال نمایند.

ولی هاستینگ (Hosting) فضای روی یک سرور میباشد که در آن مقر داده و فولدر های وب سایت شما قرار دارا هستند و به وسیله یوزرها و موتورهای جست‌وجو قابل دسترسی میباشد. میتوانید در این مقاله در رابطه هاستینگ و میزبانی‌اینترنت طولانی تر بخوانید.

 طراحی سایت در مشهد

در شرایطی‌که کسی بخواهد از وبسایت شما دیدن نماید، به پست الکرونیکی تارنما شما نیاز داراست. (نشانی اینترنتی مکان سروری میباشد که پوشه های وبسایت شما در آن میزبانی گردیده اند) نشانی اینترنتی قادر است یک وب پروتکل (Internet Protocol) یا این که نشانی آی پی (Address IP) باشد. بیایید زیاد سختش نکنیم؛ بعنوان نمونه: 173.194.70.113 در حالتی‌که در مرورگر خویش (FireFox, Internet Explorer, Opera, Safari, Chrome) نشانی آی پی بالا را وارد نمایید وب سایت گوگل یعنی google.com برای شما گشوده خواهد شد.

نگهداری کردن نشانی آی پی تمام وبسایت هایی که در زمان روز اشخاص بازدید می‌نمایند کاری سخت و نسبتاً نا ممکن میباشد! به همین خواسته از «دامنه» یا این که به عبارتی نشانی اینترنتی استعمال می‌گردد چون نام دامنه برای به خیال و خاطر سپرده شدن بسیار مطلوب خیس میباشد. نگهداری کردن google.com به‌مراتب شل خیس از مراقبت کردن جور‌ای از اعداد مانند 173.194.70.113 میباشد در شرایطی که هردوی آن‌ها یک فعالیت مشترک انجام می‌دهند و شما‌را به تارنما گزینه نظرتان هدایت می‌نمایند.

امیدوارم این توشه دیگر تفاوت این سه را متوجه گردیده‌باشید، البته در صورتیکه نگرش متفاوتی دارید، در نصیب ایده ها پایین این مقاله نگرش خویش را با بقیه افراد به اشتراک بگذارید.


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۵ آذر ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۵۸:۰۵ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)