مرجع مقالات رسمی طراحی سایت مرجع مقالات رسمی طراحی سایت .

مرجع مقالات رسمی طراحی سایت

سرعت بارگذاری و بار گذاری تارنما


گرافیک و رابط کاربری
یکی‌از دیگر از فاکتورهای مهم در ساخت وب سایت، در لحاظ دریافت کردن گرافیک و گونه رابط کاربری میباشد. در اولِ عمل نما و ظواهر وب سایت خویش را مدنظر قرار دهید و بدین نکته دقت نمائید که در‌صورتی‌که سایتی به هم ریخته و مملو از موادسازنده گرافیکی بی ربط به هم تولید نمایید، یوزرها را از تارنما خویش بدور خواهید کرد. هم چنین بایستی مطمئن گردید که رابط کاربری که با به کارگیری از رعایت استاندارهای مطلوب در تارنما خویش ساخت می‌کنید، می‌تواند یوزرها را به قسمت های متفاوت هدایت کرده و آن ها را مجاب به به کار گیری از بخش های متعدد تارنما شما نماید.

طراحی سایت در مشهد

مقاله ها و متن‌ها خویش را نیز با فونت های مطلوب و با سایز و اندازه های استاندارد و رنگ های قابل تشخیص در صفحه ها اینترنت خویش به فعالیت برید.

نکته دیگر تعیین تصاویر میباشد. فایده گیری از تصاویر کیفیت خوب فی مابین مطالب و در فضاهای متفاوت تارنما، میتواند ارزشی متساوی متن ها شما داشته باشد. هم چنین دقت فرمائید که سایز عکس ها و تصاویر مستعمل را گذشته از قرار دادن در وبسایت از روش برنامه هایی زیرا فتوشاپ، نادر حجم و متعادل نمائید تا سرعت بار گذاری و بار گذاری صفحه ها اینترنت شما طولانی تر شود. از به فعالیت بردن بیشتراز حد تصاویر نیز اجتناب فرمایید.

 

ب) بهبود ساختار و سئو وبسایت
بعد از باز‌نگری ساختار و طرح نخستین نیاز میباشد تارنما خویش را در فضای رقابتی وب با صرفه فرمائید. برای این خواسته باز‌نگری مولفه های زیرضروری میباشد :

سرعت بارگذاری و بار گذاری تارنما
سرعت لود به معنای دوران وقتی میباشد که وبسایت کاملا بار گذاری و قابل مستعمل میباشد. دقت بدین نکته که یوزرها به هیچ عنوان مایل نیستند زمانه متعددی را برای لود یک وب سایت صرف نمایند، معیار اهمیت این مولفه را آشکار می سازد. می‌توانید با استعمال از تکنیک های برنامه نویسی و طراحی وب سایت، فایده گیری از گویش برنامه نویسی مطلوب، گزینش پهنای باند مطلوب، کاهش حجم تصاویر و به دست کم رساندن عنصرها گرافیکی و اسکریپت ها تاثیر شایانی در ارتقاء سرعت بارگذاری صفحه ها اینترنت خویش داشته باشید.

جهت باز بینی سرعت وب سایت، میتوانید از سایت های آنلاین نظیر وبسایت gtmetrix.com به کار گیری فرمایید.

بهینه سازی سایت
seo و بهینه سازی وب سایت بخش مهمی از ساخت وب سایت میباشد. بهینه سازی را می ‌اقتدار گروه ‌شیوه ‌هایی برای تغییر استراتژیک اینترنت سایت ‌ها دانست. این فرآیند به بیان مهمترین کارداران دارای ربط کاغذ و افزایش اهمیت آن در نتایج کاوش می‌پردازد. اینترنت سایت شما بایستی برای موتورهای کاوش بهینه شود. برای این خواسته در طول پباده سازی یک وبسایت، طراح یا این که مدیریت وبسایت می بایست با رعایت استانداردهای seo، وب سایت خویش را برای موتورهای کاوش که منشاء اصلی هدایت یوزرها به وب سایت هاست، با صرفه کند.

جهت داده ها بیش تر به نوشته‌ی علمی فراگیری جامع و بی نقص seo تارنما (سئو) مراجعه‌کنید.

سئو برای مرورگرها
هنگام طراحی وب مطمئن گردید که تارنما شما با تمام مرورگرهای تازه و قدیم سازگار باشد. جهت عدم تلف کردن کاربرانی که با مرورگرهای متفاوت از تارنما شما بازدید می‌نمایند، هیچ زمان تارنما خویش را تنها برای یک یا این که دو مرورگر تهیه نکنید. بطور نمونه در کشور‌ایران ترسیم میباشد که تارنما ها را برای مرورگرهای اکسپلورر 6 تا 9 و فایرفاکس و کروم و اپرا تهیه مینمایند.


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۴ آذر ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۳۸:۰۱ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)