مرجع مقالات رسمی طراحی سایت مرجع مقالات رسمی طراحی سایت .

مرجع مقالات رسمی طراحی سایت

مراحل آماده سازی سایت


معرفی اشکال شیوه‌های طراحی وب سایت
برای ساخت وب سایت ما می توانید سه مرحله را پشت راز بگذارید که مشتمل بر سه نحوه برای طراحی وب سایت میباشد. البته بعضی از فرایند نیازی به داشتن هر سه مرحله ندارند. پس در آغاز دو مرحله نخستین را باز نگری میکنیم و بعد از آن مرحله آخری را موشکافی میکنیم.

 

مرحله اولیه: خرید دامنه
دامنه به عبارتی ایمیل میباشد که در مرورگر خویش وارد کرده و سایتی برای شما اکران داده میگردد. تحت عنوان مثال دو دامنه google.com و mediatech.ir هر دو دامنه اینترنتی میباشند. با این تفاوت که پسوند آن‌ها مختلف میباشد؛ یک کدام از دامنه ملی و دیگری دامنه در بین المللی میباشد.

 

مرحله دوم: خرید هاست
هاست به عبارتی فضایی میباشد که میتوانید داده‌ها و داده ها وب سایت را روی آن قرار دهید. هاست از روش DNS به دامنه متصل گردیده و قابلیت و امکان بار گذاری گونه های داده‌ها را از روش اسم دامنه در چنگ یوزرها قرار خواهد اعطا کرد.

طراحی سایت در مشهد

هاست ها گونه های مختلفی دارا‌هستند که به دو جور ویندوز و لینوکس جور‌بندی میشوند. از آنجایی که بیش تر سیستم‌های وب سایت ساز با گویش php تنظیم شده‌است به کارگیری از هاست لینوکس به کارگیری بیشتری داراست.

مرحله سوم: گزینش سیستم وبسایت ساز
این مرحله به شکلی میباشد که خویش به سه شیوه قابل به کار گیری میباشد. در سیستم تارنما ساز شما میتوانید یک کدام از نحوه‌های تحت ار برای ساخت وب سایت تعیین نمایید. ممکن میباشد در بعضی نحوه‌ها نیازی به خرید دامنه و هاست غیروابسته نداشته باشید.

نحوه اولیه: به کار گیری از سیستم وبسایت ساز منحصربه‌فرد
درین طریق صفر تا صد ایجاد سیستم به وسیله طراح تارنما رخ می گیرد. زیرا همگی چیز از صفر و به طور منحصر تنظیم میگردد، بدین ترتیب هزینه متعددی هم برای شما در بر خواهد داشت. قبل از این نیاز به‌این دارید که شخصی را تحت عنوان حمایت کننده و توسعه و گسترش دهنده داشته باشید که همیشه تجهیزات را ارتقا داده و تغییرات مایحتاج را در آن تولید نمایند. مشاجره رفع اشتباهات هم درین میان موجود هست که بایستی به آن رسیدگی فرمایید.

به جهت اینکه این سیستم به وسیله تعداد کسانی محدودی کد نویسی و ساخته می گردد ممکن میباشد امنیت کافی را نداشته باشد و بعده‌ها مبتلا اختلال گردید. ولی مزیتی که دارا هستند این میباشد که در صورتی به طور ماهر کدنویسی گردیده باشد تارنما بیشترین سرعت ممکن را خواهد داشت که از لحاظ بهینه سازی حقیقتا عالی میباشد.

طریق دوم: استعمال از سیستم‌های تارنما ساز SAAS
در‌این طرز می توانید از وب سایت‌هایی که قابلیت تولید سریع تارنما را دارا‌هستند استعمال نمایید. این مدل وبسایت سازها نیاز به تمدید سالیانه دارا هستند و زیرا در دست گرفتن جامعی روی آن ندارید، در صورتیکه نیاز به تجهیزات نو داشته باشید می بایست کمپانی متبوع تجهیزات را در سیستم تعریف و تمجید کرده و بعد از آن در اختیارتان قرار دهد. هزینه طراحی وب سایت بدین شیوه مزیتی که دارااست عدم نیاز داشتن به پشتوانه برای رفع ایرادات وبسایت خواهد بود.

در به کارگیری از این سیستم‌ها نیازی به خرید هاست و دامنه ندارید. در واقع این گونه سیستم‌ها صحیح مانند وب لاگ میباشند. شما یک بلاگ در آنان ساخت می کنید و بعداز پباده سازی شدن بی نقص وب سایت قابلیت اتصال دامنه برای شما آماده میباشد. با متصل شدن دامنه به وب لاگ متبوع وبسایت شما فراهم خواهد شد. ناگفته نماند که مغایر بلاگ طوری نیستند که نشانی دهی در آن ها به صورت بلاگ باشد و کلیه چیز روی بستر دامنه انجام گرفته و تجهیزات تماما ماهر به شما می دهند.

 

شیوه سوم: به کارگیری از سیستم‌های وبسایت ساز بدون پول
در‌این طرز هم میتوانید از سیستم‌هایی مثل وردپرس برای طراحی وب به کارگیری نمائید. این سیستم‌ها بدون‌پول میباشند ولی برای اینکه از ظواهر مطلوب و تجهیزات بهتری برخوردار باشید نیاز به صرف هزینه برای خرید قالب و ماژول های متفاوت خواهید داشت که ورژن‌های فن‌ای آنان به طور مبلغی ارائه می شوند.

به جهت بدون پول بودن این سیستم‌ها شدیدا ذیل هجوم ها میباشند و در شرایطی‌که به نیکی روی امنیت آنان فعالیت نکنید مبتلا خلل خواهید شد. ولی این زمینه طوری وجود ندارد که زیاد نگران این مورد باشید.

به کارگیری از سیستم‌هایی بدون پول همچون وردپرس بیشترین سهم را در طراحی سایت به خویش اختصاص داده‌اند و ریلکس‌ترین و معدود هزینه‌ترین صورت ممکن برای طراحی سایت هم همین مورد میباشد. ولی بایستی از منظر تخصصی هم قضیه را بازنگری کرده و سیستم وبسایت ساز صدق را گزینش نمائید. تحت عنوان مثال در مورد ایجاد دکان اینترنتی شما میتوانید از وردپرس به کارگیری فرمائید، البته این سیستم مشخصا برای وب سایت‌های وبلاگی در لحاظ گرفته شده‌است.

در این حالت بهتر میباشد که مورد‌هایی که به طور تخصصی روی ایجاد مغازه اینترنتی متمرکز می‌باشند را هم بازنگری نمائید. از گزاره پرستاشاپ، اپن کارت و… که بسته به نیازتان هر مورد خصوصیت‌های مختص خویش را داراست.

انگیزه شما از طراحی وب سایت چه میباشد؟
ما درین نوشته‌ی‌علمی همت کردیم همگی مواقعی که برای ساخت وب سایت نیاز دارید را به طور خلاصه وار برای شما شرح دهیم. همگی چیز روی ورقه معمولی به لحاظ می رسد و اما هم که همچنین میباشد. البته قضیه مهم این میباشد که پس از طراحی وب جدید اشتباهات و مشقت‌ها ابتدا میشود. رئیس وبسایت به‌این آسانی‌ها هم که گفته میشود وجود ندارد و شما می بایست به خیر و خوبی برای مدیر وبسایت وقت بگذارید.

روزهای اول برای جذب بازدید و ارتقا فروش به کندی پیش می‌رود و ممکن میباشد که برای ماه نخستین حتی فروشی هم نداشته باشید. در فیض نکته ای که مدام می بایست به‌آن توجه نمائید این میباشد که هیچگاه مایوس نشوید.

پس پیش از هر چیزی بایستی انگیزه و برنامه‌ریزی صحت داشته باشید. تا هنگامی برنامه صحت برای طراحی سایت نداشته باشید نمی‌توانید به خیر پیش رفته و به هیچ عنوان هم نمی‌دانید که قرار میباشد چکار فرمایید. شما بایستی تماما از برنامه و کارهایی که پیش رویتان میباشد تا بازدید را ارتقاء دهید و فروش بیشتری هم داشته باشید آگاه باشید. ما هم در مقاله ها متفاوت به معرفی این راهکارها پرداخته و به شما امداد خوا هیم کرد که با برنامه صدق پیش بروید.


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳ آذر ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۰۶:۴۶ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)