مرجع مقالات رسمی طراحی سایت مرجع مقالات رسمی طراحی سایت .

مرجع مقالات رسمی طراحی سایت

انجمن‌های مذاکره، شایسته ترین جا برای سپری کردن وقت


انجمن‌های مذاکره، شایسته ترین جا برای سپری کردن وقت
هیچ کس شک وتردید ندارد که «انجمن‌های رای زنی» در وب سایت‌های متعدد، یکی‌از شایسته ترین جاها برای گذراندن تایم ها میباشد. هم از حیث علمی و هم از حیث تفریح و یاری‌رسانی به سایر افراد و خلاصه هر لحاظی تصور کنید، انجمن‌ها شایسته ترین جاها می باشند.

طراحی سایت در مشهد

یکسری انجمن که اطراف بهتر و از صمیم قلب‌خیس و مفیدتری دارا هستند را گزینش نمائید و در آن ها برای مدتی کار نمائید.

تلاش فرمایید سؤالات خویش را بیان نمائید و یا این که به سؤالات بقیه افراد در خصوص چیزهایی که میدانید، جواب دهید. در حالتی‌که در انتقال می داند‌هایتان به سایر افراد خساست به خرج دهید، آفریدگار هم در انتقال می داند‌هایش به شما خساست به خرج خواهد اعطا کرد. مدام این گزاره را در ذهن داشته باشید: هر که از یک امداد بیشترین فایده را میبرد، یاری‌کننده میباشد! اینجانب درین چندین سال فعالیتم آنقدر بشر‌های خسیس چشم‌ام که آخرش به هیچ کجا نرسیدند!
به مرور کارایی نمائید آنقدر فعالیتتان را بالا ببرید تا مدیریت یک سری انجمن گردید. بعد از آن که رئیس شدید ملاحظه کنید با سایر یوزرها چه فرقی دارید؟ چه دکمه‌هایی را شما می بینید که سایر نمی‌بینند؟ همین، منجر صورت‌گیری معنی «سطح دسترسی» یا این که Permission می‌گردد و فردا که خواستید یک سیستم مثلNomra پباده سازی نمایید، میتوانید بخش مدیران سیستم را پباده سازی نمایید و به هر رئیس، دسترسی‌های خاصی بدهید. به عنوان مثالً اینجانب با سیستم‌های متفاوت فعالیت کرده‌ام و توانسته‌ام تعیین کنم که کدام‌یک شایسته ترین پیاده‌سازی را از مضمون‌ «سطح دسترسی» داشته‌اند.

اینجانب حدوداً سال ۸۰ وارد اینترنت شدم و تا سه سال در انجمن‌های گفتمان کار میکردم. به عنوان مثالً آن زمانه درباره‌ی میکس و مونتاژ فیلم مهارت داشتم، براین اساس در شرایطی‌که کسی سؤالی در انجمن‌های مونتاژ فیلم مطرح میکرد، عملکرد میکردم تحت عنوان او‌لین نفر، برایش یک یادگرفتن بنویسم. طبیعتاً بعداً این سؤال برایم پیش می‌آمد که‌این فراگیری را چطور برای دانلود بگذارم؟ آنگاه با معنا «آپلود» آشنا می‌شدم. آنگاه به عنوان مثالً در RapidShare آپلود میکردم و پس از یکسری ماه یک نفر می‌اظهار‌کرد این پیوند تمیز گردیده! تعجب میکردم یعنی چه؟ لینک و پیوند چرا می بایست از بین برود؟ آنگاه با «محدودیت‌های خدمت‌های بدون‌پول» و آن‌گاه با معنی «لینک و پیوند بی واسطه» آشنا می‌شدم و خلاصه همچنین، عمل، داده‌های تازه به اینجانب منتقل میکرد. یا این که برای مثالً می‌خواستم یک عکس را اکران دهم. بایستی دنبال سایتی می‌گشتم که بتوانم عکس آپلود کنم و به اکران بگذارم. بعد از آن با محدودیت‌های آپلود عکس و امثالهم آشنا می‌شدم و خلاصه همین‌ها آینده‌ی پباده سازی سیستم‌های پایین اینترنت را صورت می‌اعطا کرد. (در‌صورتی‌که اینجانب آن زمانه با این پیغام که «عکس شما نهایتاً میتواند ۲ مگابایت باشد» مواجه نمی‌شدم، در نمرا برای عکس‌های علم‌جویان محدودیت ۱ مگابایتی در لحاظ نمی‌گرفتم و همین، ایرادات بزرگی را پیش میاورد)

زمانی بازنگری میکنم، میبینم خیلی از کسانی که در کلاس‌های ساخت وب سایت اینجانب کمپانی می‌نمایند حتی نمی‌توانند یک آدرس اینترنتی ارسال نمایند‍! خوب، طبیعتاً نمی‌اقتدار انتظار داشت چنین فردی یک طراح اینترنت از آب در بیاید. شما بایستی تمام مفاهیم اینترنت را پایین و رو کرده باشید، آن گاه تصمیم بگیرید چیزی مشابه به آن ساخت نمایید. نمی‌توانید چیزی را که ندیده‌اید یا این که به چیز جدیدی در آن نیاز پیدا نکرده‌اید پباده سازی نمائید!

پس، این اولی قدم. یعنی دست‌کم یکسال در اینترنت به طور روزمره بگردید و کارایی نمائید کل آن‌را در چنگ داشته باشید. به مرور بایستی متوجه گردید که اینترنت آن‌قدرها هم که می گویند، پهناور وجود ندارد! یعنی در حالتی که سرشاخه‌های خبری و محتوایی را کشف نمایید، میبینید که همگی از آن‌جا نشأت گرفته‌اند. پس بعداز شناسایی یک‌سری سرشاخه، در آن ها کار خویش را ابتدا نمائید. بایستی به مرور، اولی کسی باشید که از خبر‌ها تازه در هر مورد‌ای (به ویژه تکنولوژی و مسایل مربوط به اینترنت و کامپیوتر) با خبر میشوید.

هشدار: گشتن در وب، فارغ از انگیزه، برای شما میتواند خطرناک باشد. گفتم که بعداً نگویید ما با همین پیشنهاد شما گم راه شدیم!! قبلا گفته‌ام که وب مثل یک خنجر میباشد. در صورتیکه به خل وچل بدهی میزند یک نفر را میکشد و در‌صورتی‌که به جراح بدهی جان یک آدم را نجات می دهد. خیلی‌ها سؤال می کنند که وب خوب میباشد یا این که خیر؟ برای اینجانب، وب یک ناجی جهان و آخرت بود. ولی اشخاصی را میشناسم که وب برایشان فانی جهان و آخرتشان بوده)

این پاراگراف را هم بایستی به مقاله «روستا پاراگراف که معاش‌ام را متحول کرد!» طولانی تر کنم. در ذهنتان باشد: هر که امروزش مانند دیروزش باشد، زیانکارترین بشر میباشد. پس هر روز به خودتان بگویید: اینجانب هر روز می بایست دست‌کم یک چیز نو خاطر بگیرم.


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۶ آبان ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۰۷:۲۵ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)