مرجع مقالات رسمی طراحی سایت مرجع مقالات رسمی طراحی سایت .

مرجع مقالات رسمی طراحی سایت

وردپرس چه می باشد ؟


وردپرس چه می باشد ؟
وردپرس یک ابزار ساخت تارنما منشاء گشوده میباشد که در php درج شده میباشد و همینطور یک پلت فرم عالی وبسایت برای اشکال سایت‌ها میباشد.

طراحی سایت در مشهد

وردپرس یک سیستم مدیر محتوای (CMS) تعدادی منظوره میباشد. CMS (سیستم مدیر محتوا ) مخفف واژه Content Management system هست. سیستم رئیس محتوا یک ابزاری را در چنگ ما میگذارد تا خیلی شل بتوانیم وب سایت خویش را بساریم. در میان CMSها یا این که وب سایت سازهایی که در وب جان دار میباشند پر اسم و رسم‌ترین آنها وردپرس میباشد.

عارضه ها محبوبیت وردپرس:
اصلی ترین پلت فرم رئیس محتوا در فناوری امروز است
انعطاف پذیری برای تولید گونه های متعدد تارنما را داراست
عمل با آن بسیار راحت و ریلکس میباشد
براحتی فردی سازی میشود
دارنده ایمنی بسیار توانمند میباشد
آبادی‌ها عارضه ها دیگر موجود است که اکثر وب سایت‌های عالم با وردپرس آغاز به فعالیت کرد‌اند و به برد دست یافته‌اند.
با وردپرس می قدرت چه جور سایتی تشکیل داد؟
وردپرس چندسال میباشد که روی یک پلت فرم فعالیت می کند، و رویای فعال‌ساز‌ی وب سایت را در پنج دقیقه برای یوزرها محقق نموده است. شما به وسیله وردپرس کار کشته خواهید بود یک بلاگ، پادکست، فوتوبلاگ، آلبوم و… بسارید. بخش اعظمی از بلاگ‌های دارای شهرت، رسانه‌های خبری، وبسایت‌های موسیقی و اشخاص دارای شهرت از WordPress به کارگیری می‌نمایند.

سالها پیش ، وردپرس در سکو نخستین ابزاری برای ساخت وب لاگ بود خیر اینترنت سایتهای سنتی. این برای برهه زمانی طولانی درستگو نبوده میباشد. امروزه به لطف تغییر‌و تحول در کد اصلی و همینطور اکوسیستم گسترده پلاگین ها و معنی و مفهوم وردپرس ، میتوانید هر دسته وبسایت با WordPress تولید نمائید.

مثلا ، وردپرس خیر صرفا تعداد متعددی وب سایت و وب لاگ تجاری را تولید مینماید ، بلکه دوست داستنی ترین رویه برای تولید مغازه تجارت الکترونیکی نیز میباشد! با وردپرس می‌توانید:

وبسایت‌های تجاری
مغازه اینترنتی
وب لاگ
انجمن‌های پرسش و جواب
چرا می بایست تارنما خویش را با وردپرس بسازیم
۱- وردپرس بدون پول میباشد
همانگونه که در صدر گفتیم، وردپرس یک اپلیکیشن مبداء گشوده میباشد، بدین مضمون‌ که بدون پول و آزاد میباشد و شما برای بارگیری، نصب، به کار گیری و تصحیح آن هزینه‌ای پرداخت نخواهید کرد و با میتوانید از آن برای ساخت هر جور تارنما به کار گیری فرمائید.

دانلود وردپرس
وردپرس را می‌اقتدار برای نصب از وبسایت اصلی آن WordPress.org دانلود کرد. خوشبختانه ورژن فارسی آن نیز موجود هست.

مجانی بودن وردپرس بدین مضمون‌ وجود ندارد که، راه‌اندازی تارنما با وردپرس تماما فارغ از هزینه میباشد! خیر، برای پباده سازی و فعال سازی وب سایت با وردپرس نیز نیاز به خرید دامنه، خرید هاست و … دارید که می توانید جهت ارشادوراهنمایی بیش تر لینک و پیوند پایین را کلیک فرمایید یا این که با مشاوران ما در برگه تماس با ما در رابطه باشید.

۲- وردپرس به راحتی با پلاگین ها قابل تهیه و تنظیم میباشد
هر امکاناتی را می‌اقتدار با استعمال از پلاگین به تارنما خویش بیش تر فرمائید و نیازی به یادگیری کدنویسی وجود ندارد.


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۹ آبان ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۳۶:۰۳ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)