مرجع مقالات رسمی طراحی سایت مرجع مقالات رسمی طراحی سایت .

مرجع مقالات رسمی طراحی سایت

یادگرفتن ساخت سایت از اساس


راهنمای بی نقص یادگرفتن طراحی سایت از اساس ، همینطور فرآیند ساخت سایت و آغاز فراگیری طراحی سایت ماهر از در آغاز تا پایان با سید محمد حسین حسینی بصورت مبتدی و تازه کار تا توسعه یافته ؛

یادگیری و یادگرفتن ساخت وب سایت امروزه مانند یک سپرده گذاری میباشد .سپرده گذاری خیر چندان بلند بازه زمانی و دشوار ؛ چون هرگاه که شما به حد قابل قبولی از اشراف بر ساخت سایت برسید ، بازار عمل برای شما لحظه شماری می کند.

 

فهرست موضوعات [نهفته]

یادگرفتن ساخت سایت از اساس و ماهر
پیش نیاز یادگیری و یادگرفتن طراحی سایت
فرآیند ساخت سایت و آغاز یادگیری
پباده سازی فرونت اند در تارنما
پباده سازی بک اند در تارنما
فراگیری HTML و CSS
مثال کد HTML
یادگرفتن Javascript یا این که JS
فراگیری گویش PHP ( گویش های بک اند یا این که سمت سرور )
یادگرفتن ساخت وب سایت از مبنا و ماهر
طراحی وب حقیقتا یک عشقه . عشقی که انسان رو ناچار میکنه از صبح تا شب تنها کد بزنه ، پباده سازی کنه و خلاقیت به خرج بده .یادگیری ساخت سایت نیاز به چندین پیش نیاز داره که نباید ازش غافل شد چون نداشتن هر یک ازین پارامتر ها در مسیر یادگیری طراحی وب ممکنه شوق واشتیاق شما نادر کنه و یا این که بازدارنده از ادامه رویکرد بشه.

امروزه با اومدن سیستم های رئیس محتوا مثل وردپرس ، جوملا ، دروپال و امثالهم عمل برای برنامه نویس ها و طراحان تارنما خیلی آسون خیس گردیده و ساخت سایت فارغ از علم برنامه نویسی دیگر ناممکن وجود ندارد .

طراحی سایت در مشهد

چنانچه می خواهید ساخت وب سایت رو با سیستم های رئیس محتوا صرفا حافظه بگیرید ، می بایست در لحاظ داشت که با وجود به این شکل CMS هایی ، درصورت نیاز به بازنویسی قالب ها و ساختار تارنما ،نیاز به کدنویسی پیدا خواهید ، پس یادگیری ساخت سایت با برنامه نویسی ، به شما سفارش میشود.ضمن اینکه شما میتوایند با قرائت فراگیری طراحی سایت با وردپرس ، سوای نیاز به برنامه نویسی استارت به طراحی وب فرمایید.


یادگرفتن ساخت سایت از اساس
پیش نیاز یادگیری و فراگیری ساخت سایت
خلاقیت در ساخت سایت : یکی‌از بزرگترین موضوعاتی که اشخاص این حوزه می بایست در حیث بگیرند ، خلاقیت در ساخت وب سایت میباشد. نداشتن خلاقیت در ساخت وب سایت ، ممکن شما رو از مسیر یک طراح وبسایت ماهر شدن بدور نماید.

عشق و علاقه به ساخت سایت : نیاز به اعلام کردن جمله ها کلیشه ای وجود ندارد. بدیعی میباشد که در کاری درصورتی که عشق نباشد احتمال ناکامی بسیار بیش تر میباشد.

شناخت با اصطلاحات طراحی وب سایت : هر کس میخواد ساخت سایت رو استارت کنه ، می بایست مقالاتی مانند همین نوشته ی علمی ” فراگیری طراحی سایت از شالوده و فرایند طراحی وب سایت ماهر از تازه کار تا توسعه یافته ” با گشت زنی در وب و تلاوت کتاب و روزنامه و.. پیدا کنه و بخونه تا در یادگرفتن های تخصصی در حالتی‌که به فرض گفته شد سیستم رئیس محتوای وردپرس ، یا این که پباده سازی فرونت اند ، پباده سازی بک اند ، افزونه و.. هزارتا اصطلاح دیگه ، همون لحظه تو ذهنش بیاد که وردپرس چه است؟ کاربرد افزونه چیه ؟ پباده سازی فرونت اند یعنی چه؟ پباده سازی بک اند یعنی چه؟ و پاسخ تک تکشونو بدونه تا بتونه با فراگیری یاور بشه.

 


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۴ آبان ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۳۱:۳۴ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)