مرجع مقالات رسمی طراحی سایت مرجع مقالات رسمی طراحی سایت .

مرجع مقالات رسمی طراحی سایت

بازنگری امنیت وبسایت Scan My Server


بازنگری امنیت سایت قضیه بسیار پراهمیتی میباشد. به نقل از کلیک، شما با اینترنت‌گردی در وبسایت‌های مخرب و کثیف می‌توانیدباعث آلوده و کثیف شدن سیستم خویش گردید. و یار نفوذ هکرها به سیستم خویش را هم گشوده نمائید. در صورتیکه اینترنت سایتی دارید که نمی دانید از لحاظ امنیت در چه سطحی جای‌دارد میتوانید از ابزارهای آنلاین مو جود استعمال نمائید. امنیت اینترنت‌تارنما‌هایی که از آن‌ها بازدید می کنید، قضیه بسیار مهمی میباشد. درین نوشته‌ی‌علمی یک سری گزینه را به شما معرفی میکنیم.

 طراحی سایت در مشهد

بازنگری امنیت وبسایت Scan My Server
ابزار Scan My Server یک کدام از جامع ترین تستر های امنیت وبسایت با باز بینی مواقعی مانند SQL Injection, Cross Site Scripting, PHP Code Injection, Source Disclosure, HTTP Header Injection, Blind SQL Injection و.. میباشد. گزارش کپی بوسیله پست الکرونیکی با داده های باز‌نگری گردیده در چنگ شما قرار می‌گیرد. این خدمت پلن های بدون‌پول با بعضا محدودیت ها و پلن های مبلغی دارااست. برای به کارگیری از خدمت و اخذ حاصل می بایست ایمیلی را وارد نمایید.

 


باز بینی امنیت سایت SUCURI
ابزارSucuri یک کدام از دارای شهرت ترین ابزار های مجانی برای کپی وبسایت نسبت به اپلیکیشن های مخرب و مسائل امنیتی میباشد.با این ابزار تخت‌گاز و به آسانی اینترنت سایتتان را نسبت به اپلیکیشن های مخرب لیست سیاه و اسپم کپی کنید.همینطور این ابزار از تارنما شما در قبال تهدید های آنلاین نگهداری می نماید و روی اکثر CMS های متداول مانند wordpress ,joomla , drupal ,magento ,phpBB و … عمل می‌نماید.

 

باز نگری امنیت وبسایت Qualys SSL Labs
ابزار SSL Labs کپی امنیتی تارنما که اسم دیگر آن Qualys FreeScan میباشد تحت عنوان SSL Labs نیز خوانده می گردد و معمولا برای کپی SSL سرور ها آیتم استعمال قرار میگیرد. تلاش این ابزار به صورتی میباشد در واقع یک آنالیز بی نقص و جامع از نشانی https ارائه می‌دهند. مواقعی مانند مورخ انقضا، امتیاز دهی های انجام یافته، رمزگذاری ها و جزئیات پروتکل و همینطور نسخه SSL/TLS و اکثری از مورد های دیگر به وسیله این ابزار نسخه برداری امنیتی وبسایت بدون‌پول در مشت مدیران وب سایت قرار میدهد.

Qualys SSL Labs یک نظارت بی نقص و جامع از نشانی https ارائه میدهد

 

دوری از هک وبسایت آنلاین با Quttera
ابزار Quttera وبسایت را در مقابل اپلیکیشن های مخرب و جراحت پذیری اکسپلوید باز بینی می کند.همینطور این ابزار سایت شمارا برای کشف کردن پوشه های مخرب , پوشه های مشکوک و … باز نگری می کند. فارغ از نام نویسی توانا به کپی وب سایت خویش درین خدمت خواهید بود.

 

بازبینی امنیت سایت AsafaWeb
خدمت امنیت اینترنت‌تارنما، AsafaWeb میباشد. این خدمت، امنیت اینترنت‌وب سایت متبوع را برای شما با سرعت بالایی باز نگری می کند. این خدمت هم تارنما متبوع شمارا کپی و فیض را برای شما اکران میدهد. سرعت این خدمت، از قابلیت و امکان‌های برتر آن میباشد.

 

باز نگری امنیت تارنما Detectify
ابزار Detectify یک اسکنر امنتی بر طبق SaaS میباشد. این ابزار بیش تر از ۱۰۰ آزمایش امنیتی اتومات دربرگیرنده OWASP Top 10، اپلیکیشن های مخرب و.. را انجام میدهد. در‌این خدمت برای کپی امنیت تارنما خویش تا ۲۱ روز می‌توانید آزمایشی و بدون پول به کارگیری فرمایید که آن‌گاه بایستی نام نویسی فرمایید.


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۲ آبان ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۵۲:۳۷ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)