مرجع مقالات رسمی طراحی سایت مرجع مقالات رسمی طراحی سایت .

مرجع مقالات رسمی طراحی سایت

کادر ورک Phalcon


کادر ورک های php
کادر ورک گروه ای از کدهای از پیش تاسیس شده است که برنامه نویسان ماهر برای برنامه نویسان مبتدی و تازه کار و آسانی فعالیت آنان پیاده سازی نموده اند. مزیت های به کارگیری از قاب ورک ها که همواره در اکنون بسط میباشند، غلط نداشتن کدها، ارتقاء سرعت ساخت وب سایت، آسانی آپ تو دیت رسانی وب سایت، اطمینان نتایج کردن از چشم شدن نکات امنیتی در اسکریپت ها و … میباشد. ولی اگر که قاب ورک دارنده امنیت لازم نباشد، ممکن میباشد تارنما هک شود. براین اساس در گزینش قاب ورک ها توجه فرمایید تا بعد ها با خلل مواجه نشوید. از پاراگراف قاب ورک های پر استفاده php می شود به قاب ورک Phalcon، CakePHP، Laravel اشاره نمود که درپی توضیح مختصری برای معرفی هر کدام نقل شده میباشد:

طراحی سایت در مشهد

کادر ورک Phalcon
قاب ورک Phalcon میان اشکال قاب ورک های php سریع ترین میباشد. پس چنانچه می‌خواهید سرعت بارگذاری تارنما بالا باشد، این قاب ورک را برای طراحی وب سایت با php تعیین نمایید.

کادر ورک CakePHP
این قاب ورک قادر با انگیزه سرعت بخشیدن به توسعه و گسترش وبسایت سوای کاهش انعطاف پذیری آن ساخته شد. قاب ورک CakePHP از معماری MVC و الگوهای کدنویسی مثل Front Contrpller و … پیروی مینماید.

قاب ورک Laravel
Laravel تیم ای از ابزارها میباشد که منجر سهولت راجع‌به برنامه نویسی برنامه های کاربردی با گویش php شده‌است. laravel یکی‌از دوست داستنی ترین کادر ورک های php میباشد و در بازه روزگار کوتاهی حیث برنامه نویسان را به خویش جلب کرد. مزایا و قابلیت و امکان های Laravel دربرگیرنده به کارگیری از معماری سه لایه (MVC) ، تکثیر به طور متن گشوده، نصب ریلکس، امنیت، سهولت در به کار گیری از دیتابیس، تولید پکیج و … میباشد.

چه ابزارهای دیگری در کنار php برای طراحی وب سایت ما یحتاج میباشد؟
لهجه برنامه نویسی php در طراحی وب نقش اصلی را دارااست البته برنامه نویسی با آن به تنهایی کفایت نمیکند. برای پباده سازی و ایجاد یک تارنما خوب لازم میباشد از ابزارها و بقیه گویش های برنامه نویسی هم مصرف شود. برخی از ابزارهای موردنیاز برای ساخت سایت با php، پباده سازی گرافیکی با قابل انعطاف افزارهای پباده سازی مانند فتوشاپ، HTML، CSS، Java Script ، jQuery و پیکربندی اینترنت سرور می باشند. HTML روشی برای رمزنگاری اطلاعات میباشد که ساختار و محتوای اصلی یک وبسایت را تشکیل می‌دهد و CSS زبانی برای رنگ دادن و صورت دهی بدین ساختار میباشد. Java Script زبانی برای تبدیل موقعیت استاتیک به داینامیک میباشد. jQuery ابزاری میباشد که سبب بهبود سرعت و کیفیت برنامه نویسی با Java Script می‌گردد.


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۹ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۴۹:۳۵ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)