مرجع مقالات رسمی طراحی سایت مرجع مقالات رسمی طراحی سایت .

مرجع مقالات رسمی طراحی سایت

اشتباهاتی که نباید در ساخت سایت مرتکب شد10 / 10از 1 استفاده کننده


اشتباهاتی که نباید در ساخت سایت مرتکب شد10 / 10از 1 استفاده کننده
همان طور که میدانید شرایطی در طراحی وب سایت موجود هست که قادر است برای تارنما موءثر و یا این که مضر باشد؛که ما در مقالاتی نظیر خصوصیت های یک سایت برنده و یا این که هفت ادله برای برد وبسایت به آن‌ها اشاره کرده ایم.هم اکنون در اینجا می‌خواهیم تا شمارا با اشتباهاتی که نباید در طراحی وب مرتکب شد آشنا کنیم.

 طراحی سایت در مشهد

√ به کارگیری از قالب استاتیک:با اعتنا به بسط روزافزون تکنولوژی و دسترسی اشخاص به دنیای مجازی ، محتوا از اهمیت ویژه ای پیدا نموده است.به این ترتیب به کار گیری از قالب های استاتیک دیگر جایی در فضای مجازی ندارند و جای خویش را به قالب های داینامیک داده اند.به کارگیری از قالب های داینامیک به شما این قابلیت را میدهد تا بتوانید محتوای خویش را بروز فرمایید که انجام اینکار می‌تواند در سئوی وبسایت شما اثرگذار باشد.

√ به کارگیری زیاد از لغات کلیشه ای و تکنیکی:این نحوه نیز یک کدام از ایرادات در طراحی وب هست.اعتنا داشته باشید که مطالبی که در اینترنت خویش قرار می دهید به طور معمولی نقل شده باشد تا بازدیدکننده را از دست ندهید.

√ معلوم نکردن انگیزه وبسایت:از مهم ترین اصول در ساخت سایت گزینش انگیزه در وب سایت می‌باشد.شما بایستی قبلی از ساخت وب سایت انگیزه خویش را از ساخت سایت معلوم فرمایید ومشتریان انگیزه خویش را شناسایی فرمائید.

√ به کار گیری از Flash:همان گونه که در نوشته‌ی‌علمی ی مزایا و معایب وبسایت های اشاره گر گفته شد،به کار گیری از Flash در طراحی وب سایت حجم بالایی را صرف می‌نماید و مهمتر اینکه محتوای پوشه های Flash به وسیله کرولرهای موتورهای کاوش خوانده نمی‌شوند براین اساس به کار گیری از وبسایت را اختلال خواهد کرد.از معایب دیگر وب سایت پیکان این هست که در به وسیله گوشی پشتیبانی نمیشود.

√ اکران هر ورقه در پنجره ی تازه:یک طراح خوب دانسته که نباید در وب سایت خویش لینکهای متعددی را در پنجره ها و صفحه ها نو گشوده نماید چون این عمل استفاده کننده را فراری خواهد اعطا کرد!و موجب کاهش سرعت مررگر میشود.

√ تحلیل نکردن سایت: این نحوه یکی مهترین اصول در ساخت وب سایت می‌باشد.یک طراح ماهر نباید فراموش نماید که یک سایت نیاز به محاسبه کردن دارااست و میتواند با به کار گیری از ابزارهایی مانند Google Webmaster Tools و Bing Webmaster Tools به راحتی با خطاها وبسایت رو برو شود.


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۵ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۰۸:۴۳:۲۲ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)