مرجع مقالات رسمی طراحی سایت مرجع مقالات رسمی طراحی سایت .

مرجع مقالات رسمی طراحی سایت

وب سایت استاتیک و نصفه دینامیک نشانه گر


پرتال ها (Portals):
در طراحی وب سایت و پباده سازی پرتال، پرتال ها تارنما های دینامیک کاملی می باشند که تعدادی انگیزه مختص را در یک تارنما دنبال میکنند. به عبارت دیگر مجموع چندین وبسایت دینامیک که چهت نیل به انگیزه خاصی در کنار هم قرار گرفته اند را می اقتدار یک پرتال نامید. برای مثال پرتال خبری قادر است از یکسری وبسایت ساخته شده باشد که هرکدام قابلیت خاصی زیرا نشر تصاویر،عضو گیری، تکثیر خبرها، حیث سنجی و ... را در چنگ مدیران آن قرار می‌دهد.ضمن این که تمام خصوصیت‌های یک وب سایت استاتیک میتواند در یک پرتال نیز درستی نماید.

طراحی سایت در مشهد
در طراحی وب و پباده سازی پرتال معمولاً پرتال‌ها به وسیله سازمانها، شرکت های وگروه ها خریداری می شوندو به جهت نیاز به بروز رسانی بخشهای متعدد اداره ی آنان بوسیله یک شخص بسیار ایراد می باشد .

وب سایت استاتیک و نصفه دینامیک نشانه گر (Static and Dynamic Flash Website):
در ساخت سایت و پباده سازی پرتال سایتهای اشاره گر دو جور استاتیک و نصفه دینامیک می باشند که بوسیله قابل انعطاف‌افزارهای خاصی پباده سازی میشوند. معمولا" از XML یا این که Action Script برای تولید قابلیت و امکان های تغییر و تحول یا این که هوشمندی درین تارنما ها سود گرفته می گردد.
در کل در طراحی وب سایت و پباده سازی پرتال وب سایت های مکان نما استاتیک غیر قابل تغییرند وبه مانند تارنما های اثبات به وسیله طراح ساخت میشوند و برای تغییر‌و تحول آن نیاز میباشد به کسانی نیاز میباشد که به طور ماهر یا این که نصفه ماهر از علم پباده سازی سایتهای اشاره گر برخوردار باشند.
ولی سایتهای نشانه گر نصفه دینامیک مانند وبسایت های دینامیک فعالیت مینماید و قابل تغییر‌و تحول می باشند. البته عوض کردن در آنان به آسانی تارنما های دینامیک وجود ندارد و نیز دامنه ی ساخت تغییرات محدودتر هست.
ازجمله مزایای وبسایت های اشاره گر جذابیت آنها هست،بضاعت و توان ساخت گرافیک خوشگل و هم چنین کارتن‌های دیدنی.
البته از معایب عمده ی در ساخت سایت و پباده سازی پرتال آن ها میتوان به قابلیت و امکان خوانده نشدن اطلاعات دردسترس در آن‌ها به وسیله موتور های جستجو گر و سرعت معدود لود اشاره نمود.
در ساخت سایت و پباده سازی پرتال وب سایت های اشاره گر برای افرادی مطلوب میباشد که نیاز به تبلیغات ندارند و عموم یوزرها با آنان آشنا میباشند.

وب سایت دارنده سیستم مدیر محتوا ( Content Management System Website):
در طراحی وب و پباده سازی پرتال این وب سایت ها که در اصطلاح به CMS ) Content Management System ) مشهورند، سایت هایی از گونه وبسایت های دینامیک یا این که پرتال ها می باشند که به وسیله طراحان ماهر و یا این که موسسات پباده سازی ماهر برای مصارف یگانه تولید می‌شوند.
تمام مختصات مرتبط با وبسایت های دینامیک در زمینه ی سایتهای CMS درستی می‌کند.
از مزایای این سیستم ها نسبت به بقیه وبسایت های دینامیک می شود به مهیا و جامع بودن اشاره نمود، به گونه ای که اکثر وقت ها اینگونه از سایتها در کمتر از سه روز کاری قابل نصب و استعمال می‌باشند.
ساخت سایت های CMS در طراحی وب و پباده سازی پرتال به مانند پباده سازی یک خط ایجاد هست و طراح سعی بر رعایت تمام اصول امنیتی، گرافیکی، رنکینگ موتور های کاوش و بقیه موردها موءثر می نماید.


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۴ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۰۹:۴۷:۲۳ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)