مرجع مقالات رسمی طراحی سایت مرجع مقالات رسمی طراحی سایت .

مرجع مقالات رسمی طراحی سایت

سایت ریسپانسیو


وبسایت برخورد‌گرا (ریسپانسیو) به سایتی گفته می شود که، متناسب با دستگاه‌هایی که استفاده کننده از آن برای دیدن وبسایت استعمال میکند برخورد نشان دهد. به بیان معمولی‌خیس، وب سایت‌های عکس العمل‌گرا (Responsive)در دستگاه‌های متعدد مانند: گوشی، تبلت و یا این که کامپیتر‌های رومیزی به طریق‌ای گوناگون به اکران در‌ میایند. صد رد صد برای شما اتفاق افتاده می باشد که با لپ تاپ وارد یک وب سایت گردیده‌ و از سرویس ها آن به کار گیری کرده باشید. ولی هنگامی که با موبایل خویش به به عبارتی تارنما مراجعه کردید، وب سایت را با ظاهری متعدد و دقیقاً همسان با تبلت و یا این که گوشی مشاهده نموده‌اید. وب سایت ریسپانسیو یک کدام از آپ دیت ترین تکنولوژی هایی هست که به امداد آن می‌توانید چنین ویژگیهایی را پیاده سازی نمایید .

 

طراحی سایت در مشهد

وبسایت برخورد‌گرا چه تاثیری بر با صرفه سازی وبسایت (SEO) داراست؟
در عین اکنون که به کار گیری از موبایل‌های هوشمند برای اینترنت‌گردی در هم اکنون ارتقا هست، تارنما‌های برخورد‌گرا با ارتقا کیفیت تارنما میتوانند به باصرفه سازی وب سایت (SEO) و رویش سریع شما در اینترنت امداد بزرگی بکنند.

با دقت به آمار، تعداد یوزرها موبایل‌های هوشمند در کشور‌ایران 40 میلیون نفر گزارش شده‌است و پیش‌بینی می‌­شود تا کمتر از 4 سال دیگر این تعداد به 70 میلیون نفر هم رسد. پس در‌صورتی‌که نمیخواهید این جور از یوزرها تارنما خویش را از دست بدهید، پباده سازی یک اینترنت‌تارنما ریسپانسیو بایستی یکی‌از اصلیترین حق تقدم‌های شما باشد.

گزارشات اخیر گوگل در باب سئو وبسایت­‌ها نیز نشان دهنده اهمیت بالای با صرفه سازی تارنما برای تلفن همراه و تبلت ها میباشد. جدیدا یکی موردها بسیار مهم در سئو وبسایت از لحاظ گوگل، کیفیت ورژن گوشی وبسایت می باشد و همین مسئله نشان دهنده آینده­‌ای پر‌نور، برای تارنما‌های آنلاین هست که بایستی همه برای دستگاه‌های گوناگون با صرفه گردیده باشند.

 

نقش تارنما عکس العمل‌گرا در بازاریابی اینترنتی
زمینه بسیار مهم دیگر، ترافیک بالای تبلیغات آنلاین در وبسایت‌ها و دکان‌هایی میباشد که با دکان‌ساز تولید میگردند و خطاها پس از ساخت سایت نمایان می شوند. معمولاً کمپین‌های تبلیغاتی و ساخت محتوا بعداز ساخت سایت استارت میگردند و حجم بالایی از یوزرها را به تارنما هدایت می کند.

اکنون نکته قابل توجه اینجا هست که بخش عمده‌ای از ترافیک ساخت گردیده روی وبسایت قادر است از روش تبلت‌ها و یا این که تلفن همراه‌های هوشمند باشد که به وبسایت شما هدایت می شوند. هم اکنون کسانی را فکر کنید که به سایت شما مراجعه می کنند و با سایتی مواجه میگردند که برخورد‌گرا وجود ندارد! بااین حال احتمالاً توده‌ای تارنما شمارا سوراخ خواهند کرد که سبب ساز به ارتقاء Bounce rate وبسایت و ولی کاهش کیفیت تارنما از بینش موتور‌های کاوش میشود.

 

مزایای وبسایت برخورد‌گرا پویایی وب سایت
مهم ترین مزیت اینترنت‌تارنما‌های عکس العمل‌گرا نسبت به اینترنت‌وب سایت‌های سابق و عادی، اکران همگی اجزای وبسایت در قالبی کوچک‌خیس به بازدید کننده تارنما می باشد. شاید در صدر این زمینه از نگاه شما خیلی موضوع مهمی نباشد و فکر کنید، خب مخاطب می تواند با وسیع و یا این که حقیر کردن اینترنت‌وب سایت در تلفن همراه و یا این که تبلت خویش آن را مشاهده نماید، البته مورد صرفا به اینجا ختم نمیشود.

زمانی که یک بازدیدکننده به اینترنت‌وبسایت شما مراجعه مینماید هر چقدر که سریع‌خیس بتواند به سرویس ها شما دسترسی پیدا نماید، احتمال به کار گیری از آن سرویس ها هم طولانی تر خواهد بود. در وب سایت‌های عکس العمل‌گرا (ریسپانسیو) شما دقیقاً وبسایت را با سایز و قالب دستگاه بازدیدکننده خواهید رویت کرد.

مثلا در صورتی‌که بازدیدکننده اینترنت‌تارنما شما با یک تبلت 7 اینچی اینترنت‌تارنما را مشاهده نماید دقیقاً تارنما شما متناسب با یک نمایشگر 7 اینچی اکران داده میشود و به به عبارتی نسبت هم منوها، محصول ها، مقاله ها و هر کدام دیگری که در وبسایت شما وجود داشته باشد کوچک‌خیس گردیده و در قالبی تازه چشم می گردند.


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۴ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۰۹:۳۴:۴۸ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)