مرجع مقالات رسمی طراحی سایت مرجع مقالات رسمی طراحی سایت .

مرجع مقالات رسمی طراحی سایت

اینترنت وبسایت جدید فروشگاهی

شاید چندین از شما عزیزان تصمیم گرفته اید که یک اینترنت وبسایت جدید فروشگاهی و یا این که … برای کسب و کار خود منش اندازی کنید . ولی نمی دانید که می بایست از کجا شروع فرمایید و چه نکاتی را باید در پباده سازی وبسایت فروشگاهی رعایت فرمائید تا بتوانید سایتی مدرن، توانا و کاربرپسند داشته باشید . به همین منظور تصمیم گرفتم مطلب ای تهیه کنم و در آن اصولی را که می بایست در مراحل پباده سازی وبسایت به آن ها اعتنا فرمائید را برای شما ذکر کنم . پس پیشنهاد می کنم که این مقاله را با تمرکز کافی و در فرصتی که مقطع آزاد دارید مطالعه فرمایید و نکات آن را به خاطر بسپارید .

طراحی سایت در مشهد

داشتن
هدف واضح و مشخص: تقریبا کلیه کسب و کارها دارای وب وبسایت های متفاوتی هستند، زیرا هر کدام انگیزه متفاوتی دارند . برای نمونه سایتی که می خواهد کالای خاصی را به کاربر بفروشد دارنده ساختار متفاوتی میباشد نسبت به سایتی که می خواهد یک خدمت را ارائه دهد و در مورد خاصی تبدیل به منشاء شود . براین اساس ابتدا هدف خویش را انتخاب فرمایید تا بتوانید برنامه ها و ساختار سایت خود را در راستای به عبارتی هدف دنبال نمایید . به خاطره داشته باشید که هدف از مهم ترین اصول برای آغاز هر کاری می باشد .

انتقال
هدف وب سایت به رخ سریع و آشکار به بازدیدکنندگان: باید محتوایی را برای وب سایت خویش تهیه و تنظیم فرمائید که در آن هدف تارنما به فیس پرسرعت و آشکار به بازدیدکنندگان انتقال داده شود و تمام اهدافی که سایت آن را دنبال می کند هم در آن ذکر شود . آن‌گاه محتوای تولیدی را در کاغذ در رابطه ما قرار دهید . طبق تحقیقات موسسه براکت، زمانی که بازدیدکنندگان با تارنما جدیدی مواجه می شوند ابتدا به دنبال این می گردند که سایت چه کاری را انجام می دهد و بعد از آن از آن به دنبال منافعی می فرایند که تارنما برای آنان در نظر گرفته است .

به کارگیری
از بلاگ: وبسایت شما باید دارای بلاگ باشد تا در آن بتوانید محتوای تولیدی خود را قرار دهید و دانش افراد را در زمینه حوزه ای که در آن عمل می فرمایید افزایش دهید و یا در قضیه ایجاد و طراحی محصولی نو به آن‌ها خبر دهید . در واقع وبلاگ برای این خواسته به کار گیری می شود که تخصصتان را به بازدید‌کننده نشان دهید . بازدیدکننده زمانی که متوجه شود شما در حوزه خویش کارشناس هستید، به شما اعتماد می نماید .

از
دامنه مجانی به کار گیری نکنید: برای این که بتوانید اعتماد و اطمینان بازدیدکنندگان را جلب کنید می بایست از دامنه ای به کارگیری نمائید که صاحب و مالک آن شما می باشید . این اصلی به بازدیدکنندگان این اطمینان را می دهد که شما دارنده برنامه و پشتوانه می باشید و برای همین وبسایت را در دامنه ای که صاحب و مالک آن خویش شما می‌باشید قرار داده اید .


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۴ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۵۲:۵۵ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)