مرجع مقالات رسمی طراحی سایت مرجع مقالات رسمی طراحی سایت .

مرجع مقالات رسمی طراحی سایت

دامنه چه می باشد؟


دامنه چه می باشد؟
همان طور که می‌دانید جهت داشتن وبسایت شما بایستی در صدر اسم دامنه خویش را معلوم نموده و آن‌گاه هاست متبوع را تهیه و تنظیم فرمایید. در این مکان درباره با دامنه توضیحات جامع ارائه شده‌است.
دامین یا این که دامنه (Domain) در واقع نامی می‌باشد که وبسایت از روش آن قابل دستیابی خواهد بود. در مجموع دامنه از دو بخش اسم و پسوند تشکیل‌شده می‌باشد.

طراحی سایت در مشهد
اسم دامنه بخشی میباشد که گویای اسم مارک یا این که عمل شما بوده و آن را به دلخواه خویش گزینش می‌نمایید. گزینش اسم پرمعنا برای وبسایت یک کدام از مهم‌ترین فرآیند داشتن وبسایت هست.
تثبیت دامنه خوب ظرایفی دارااست که بی‌توجهی به آنها می تواند به نام‌و‌نشان آنلاین شما ضربه بزند. اسم دامنه (Domain Name) همانند لوگو و مارک یک کمپانی هست که درصورتی که صحیح گزینش شود مردم آن را برای معرفی کالا مختص خواهند آشنایی و در جذب مشتری آنلاین و بازاریابی چیره بسیار مؤثر خواهد بود.
تعیین اسم دامنه مطلوب، بی آلایش، کاربرپسند، مختصر، ماندگار بسیار مهم بوده و همینطور در درجه بندی (Ranking) حاصل جستجوی گوگل/ سئو (SEO) نیز تاثیر گذار هست.
تعیین دامنه و سئو
جهت گزینش شایسته ترین اسم برای وب سایت خویش میتوانید به نوشته‌علمی نکات مهم در تعیین اسم تارنما رجوع‌نمایید.
تعیین اسم دامنه
پسوندهای مجاز و دارای اعتبار در واقع پسوندهایی میباشند که بوسیله کمیته منحصر به فرد تایید و ثبت پسوندها یعنی ICANN تایید گردیده باشند. این پسوندها از نگاه فنی Top Level Domain یا این که به اختصار TLD اطلاق میگردند. مثال ای از پسوند های متداول com، org، ir، net و... هستند.
کمپانی تاژان مطابق نیاز شما، قابلیت تثبیت کلیه پسوندهای دامنه شناخته گردیده و نیز همه پسوند های تازه دامنه را صرفا با یک کلیک بی آلایش، مهیا می کند.
هنگام تثبیت دامنه اعتنا فرمایید که تثبیت برخی پسوندهای دامنه ضوابط مختص داشته و باید جهت کامل شدن تثبیت مدارک دارای ارتباط را نیز ارسال کنید. جهت تماشا ضوابط تثبیت دامنه و مدارک موردنیاز به قوانین تثبیت دامنه رجوع کنید.


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۱۸:۴۴ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)