مرجع مقالات رسمی طراحی سایت مرجع مقالات رسمی طراحی سایت .

مرجع مقالات رسمی طراحی سایت

انعطاف افزارهای ایجاد محتوای گرافیکی سایت


با اعتنا به پیشرفت قابل انعطاف افزارهای ایجاد محتوای گرافیکی و متنی هر روز بر جذابیت‌های بصری ساخت وب سایت افزوده میگردد. درین نوشته‌ی‌علمی قصد داریم ۲۱ ترند مهم یا این که فرایند طراحی وب در سال ۲۰۱۹ را معرفی کنیم.

طراحی سایت در مشهد

پباده سازی بصری و اثر متقابل آن
۱. ساخت یک تصویر با صدای واحد
ترند طراحی سایت - یک تصویر با صدای واحد

تصویرگیری تحت عنوان یک عنصر گوناگون گزینه به کار گیری قرار میگیرد چون مارا به خاطر طبیعت انحصاری هنر می‌اندازد. در بعدازظهر اخیر که تصویرگری در صنعت فناوری شکوفا شده‌است، ما مثال‌هایی از Slack, Airband, Mailchimp, Dropbox و We Transfer را داریم که بوسیله طراحان و هنرمندان متفاوت تحت عنوان روشی برای خوشایند کردن انتظار در برگه اینترنت برای استفاده کننده و برقراری رابطه وی ارزشمند‌ها و عاطفه ها مارک به کارگیری میشود.

ترند ساخت وب سایت - تولید تصویر

۲. طرح‌بندی بر پایه ی تایپوگرافی
ترند ساخت وب سایت - طرح بندی بر طبق تایپوگرافی

تایپوگرافی مدام در پباده سازی نقش اساسی داشته می باشد، البته در حال حاضر در سطح بالایی از آزادی، بیان و تست منزلت قابل قبولی برای خویش پیدا نموده است. تایپوگرافی بعداز سال ها پشت رمز گذاشتن مشقت به جهت کمبود فونت و ایرادات مرتبط با خوانایی در روزهای ابتدایی طراحی وب سایت، در حال حاضر به شکوفایی رسیده و رده ویژه‌ای پیدا نموده است. فعلا فونت‌های متعددی موجود است ولی گزینش فونت یا این که مخلوط آن چندان اهمیتی ندارد، بلکه به کارگیری از عبارات تحت عنوان عنصر اصل زیباییی شناسی و معنی شناسی اهمیت دارااست. کلمه ها در حال حاضر از دید فیزیکی در پباده سازی حضور دارا هستند، درواقع یک عنصر ساختاری می‌باشند که سایر ترکیبات در نزدیکی آن جریان دارااست.

یکی کاربردها و تاثیرات تایپوگرافی پررنگ سازی حروف تحت عنوان موادتشکیل دهنده گرافیکی می باشد که‌این عمل با به کارگیری از تغییر و تحول صورت‌ها، جلوه‌ها و کارتن‌ها و همینطور مخلوط سبک‌های Bold، italic،Serif و غیره می باشد.

پیشنهاد اینترنت راز: نکات مهم طراحی وب سایت؛ ۲۷ نکته کاربردی برای بهبود تجربه کاربری

۳. فونت‌های متغیر
ترند طراحی سایت - فونت‌های متغیر

فونت‌های متغیر اکنون پشتیبانی کافی از مرورگر را ندارند البته بایستی در لیست مهارت‌های ما برای یادگیری باشند. فونت‌های متغیر درواقع انقلابی در مشخصه‌های فونت می باشند. یک پوشه فونت قادر است مشتمل بر یکسری فونت متغیر باشد. برای دسترسی به‌این تغییرات می‌قدرت از CSS بهره مند شد. در‌این نمونه ما یک فونت متغیر را میبینیم که میتواند پارامترهای مرتبط با وزن و محرمانه را تغییر تحول دهد و به ما این قابلیت و امکان را می دهد که خیر صرفا کارتون بسازیم بلکه چند فونت نیز ساخت کنیم.

ما میتوانیم کلاً از CSS برای متحرک کردن فونت با به کارگیری از فشرده سازی یا این که بسط آن به کار گیری کنیم. ولی بقیه مختصات آن مانند موروفولوژی آن، به وسیله طراح فونت تصمیم گیری می‌گردد.

مثلا Decovar یک فونت متغیر تزیینی می‌باشد که برای پارامتر کردن خاصیت متفاوت پباده سازی شده‌است.

۴. جمله‌های تزئین گردیده، وسیع و افزودنی
جمله‌ها دیگر در ردیف‌های بی آلایش یا این که فرم‌های هندسی پیچیده قرار نمی‌گیرند. گزاره‌های در حال حاضر آکنده‌از ایموجی‌ها، تصاویر، تغییر تحول سبک، نشانه‌ها و توزیع‌های خیره کننده و غریب می باشند.

همینطور اندازه گزاره‌ها نیز به شیوه چشمگیری ارتقاء یافته می‌باشد و مخلوط فونت‌ها و سبک‌های دکوری دیگر قضیه عجیبی وجود ندارد. جمله‌های وسیع این روز ها یکی روندهای اصلی طراحی سایت می باشد.

۵. برنامه کودک: موادسازنده ثانویه و تکان ارگانیک
متحرک سازی عنصرها ثانویه یا این که برنامه خردسالان یک طریق عالی برای نی سازی بصری وبسایت سوای به کار گیری بیشتراز حد منابعی هست که سبب ساز ارتقاء دوران لود وب سایت میشوند. این برنامه خردسالان‌ها اکثر وقت ها منجر ساخت تجربیات سیال در استفاده کننده میشود. با استعمال از ابزارهایی مانند Lottie و Bodymovin می‌اقتدار کارتن‌های سیال، ارگانیک و پیچیده تری به وجود آورد. اما که CSS و Javascript نیز تجهیزات اکثری را برای رابط‌های کارتن ارائه میدهند، آن ها در اختیار گرفتن متعددی بر روی پارامترها، منحنی‌های کاهش پیدا کرده، موقعیت‌های ترکیبی، فیلترها، صورت‌گیری های گوناگون و غیره دارا‌هستند البته مستلزم به مهارت بالا می باشند.


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۵ شهریور ۱۳۹۸ساعت: ۰۸:۵۶:۴۳ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)