مرجع مقالات رسمی طراحی سایت مرجع مقالات رسمی طراحی سایت .

مرجع مقالات رسمی طراحی سایت

سرعت مطلوب سایت در صورتیکه وبسایت

سرعت
مطلوب سایت در صورتیکه وبسایت شما به سرعت گشوده نشود و یوزرها خویش را چشم به راه نگه دارید، تمام وقت و هزینه خود را بیهوده هدر داده اید و به اصطلاح هر آنچه حرفه اید، پنبه کرده اید! توقع برای بارگذاری شدن یک وب سایت حقیقتا کلافه کننده و خسته کننده هست و یک عدد از نقاط ضعف دارای اهمیت در طراحی سایت به حساب می آید . یک طراح رشته ای تارنما به نیکی می تواند با به کارگیری از تکنیک هایی نظیر ( کدنویسی اصولی و درست، فشرده سازی فایل ها، باصرفه سازی تصاویر، به کار گیری از هاست مناسب و …) سرعت تارنما شما را بالا چیره شود . کندی وبسایت علاوه بر از دست دادن مخاطب و ترک کردن وب سایت همچنین سبب زیر آمدن سئو تارنما می شود .

طراحی سایت در مشهد

شما می توانید با استفاده از GTmetrix سرعت لود وبسایت خویش را نظارت و ارزیابی فرمایید .

پباده سازی
تجربه کاربری (UX) قوی تا هنگامی که تارنما شما قابلیت های کاربردی نداشته باشد زمینه دقت و پذیرش مردمان قرار نمی گیرد .
پباده سازی تجربه کاربری در ویکی پدیا این دسته تعریف شده:
«
طراحی تجربه کاربری روندی می‌باشد به خواسته ارتقا رضایت کاربر (یا مشتری) از مال که از طرز افزایش کیفی این موردها محقق می گردد: بهبود امکان استفاده، سهولت در به کارگیری و تعاملی لذت‌بخش در میان استفاده کننده (یا مشتری) و محصول»
براین اساس پباده سازی اینترنت سایت باید به دسته ای رخ گیرد که برای کاربر صریح و بیان کننده باشد و بتواند به نیکی با آن ارتباط برقرار کند . کاربر می بایست بتواند به آسانی فی مابین صفحه ها حرکت نماید و اطلاعات قضیه نظرش در دسترس باشد به جور ای که حداکثر با سه کلیک به محتوای خویش برسد . این تجربه کاربری شم عالی و خوشایندی برای کاربر به توشه می آورد . برای داده ها اکثر دست اندرکاران پیروزی در پباده سازی تارنما را بخوانید .

 

امنیت سایت خود را حفظ نمایید .
امنیت وبسایت مورد بسیار مهمی هست و جزو عامل ها ادامه حیات و ثبات یک وب وب سایت می‌باشد . متاسفانه صاحبان کسب و کارها به این موضوع اهمیت چندانی نمی دهند و اعتماد کاربران خویش را از دست می دهند . امنیت سایت، اعتبار وبسایت را بالا می موفقیت و همینطور سبب ساز می شود تا کاربران به شما بهتر اعتماد نمایند .

با
به کار گیری از مورد ها تحت امنیت وب سایت خویش را قبلی از هک شدن بالا ببرید :
از یک پسورد مضاعف قادر به کار گیری فرمائید .
هاست دارای اعتبار به فعالیت ببرید .
از HTTPS استفاده فرمایید .
تارنما را به طور مداوم آپ دیت فرمائید .
گرافیک
سایت ابتدایی ترین مساله در طراحی وبسایت رشته ای در حالتی که تمام توانایی خویش را برای کدنویسی و مهارت های برنامه نویسی به عمل گرفته اید، جذاب می‌باشد بدانید که گشوده هم سایت شما برحسب گرافیک آن سنجیده می شود . یک وب تارنما خوب هنگامی به وجود می آید که گرافیک و اصول برنامه نویسی در طراحی اینترنت سایت با نیز آمیخته شوند و تعامل نیکی با نیز داشته باشند . در حالتی که وب سایت شما گرافیک خیر و خوبی نداشته باشد، یوزرها پس از ورود جذب آن نمی شوند و از تارنما بیرون می شوند . در نتیجه ی خروج یوزرها از تارنما نرخ پرش وبسایت بالا می رود . نرخ پریدن یا این که Bounce Rate به درصد اشخاصی می گویند که به یک برگه از سایت شما وارد می شوند و آنگاه به سرعت برگه را ترک می نمایند .نرخ پریدن سئوی وب سایت را به شدت کاهش می دهد .

با به کار گیری از این 5 نکته می توانید سایتی مخاطب پسند و فعال داشته باشید . با ما هم پا باشید تا در مطلب بعدی به چک 5 نکته دیگر از خصوصیت های طراحی یک اینترنت وبسایت فن ای بپردازیم .

 


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۵ شهریور ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۲۶:۰۹ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)