مرجع مقالات رسمی طراحی سایت مرجع مقالات رسمی طراحی سایت .

مرجع مقالات رسمی طراحی سایت

در پباده سازی وب

در پباده سازی وب وب سایت علاوه بر محتوا و اصول سئو نکته ی دیگری که دوچندان حائز اهمیت است ، طراحی ظاهری وب وب سایت می باشد . اکثر یوزرها وقتی وارد یک اینترنت وب سایت می شوند ، در طول پنج ثانیه تصمیم می گیرند که در آن صفحه بمانند یا این که آن را ترک کنند . در صورتی که ظواهر اینترنت وب سایت شما دیدنی باشد ، بازدید کننده جذب آن می شود و وبسایت را ترک نمی کند .
پس از این که کاربر جذب سایت شما شد در مرحله ی بعدی این محتوا هست که می تواند او را در سایت نگه داراست . در این مقاله قصد داریم با معرفی نکاتی در رابطه با اهمیت ظواهر تارنما در پباده سازی وب وب سایت ها ، شما را با اصلی ترین نکات اثر گذار در طراحی ظواهر وبسایت آشنا کنیم .

طراحی سایت در مشهد
پس می توانیم اینطور بگوییم که در صورتی‌که اهمیت ظاهر سایت در پباده سازی وب وب سایت از محتوا بخش اعظم نباشد ، کمتر نمی‌باشد . با ما همپا باشید تا این نکات را ارزیابی کنیم .

با صرفه
سازی تصاویر برای ظاهر وبسایت در طراحی وب سایت برای باصرفه سازی تصاویر نکاتی وجود دارد . با رعایت این نکات می توانید تصاویر سایتتان را بهینه سازی نمایید تا هم موجب جذابیت صفحه شوید و هم سرعت لودتان را ارتقاء بدهید . طبق تحقیقات انجام گردیده ، بازدید کنندگان معمول وقت متعددی را صرف بارگذاری شدن صفحه ها نمی نمایند و در صورتیکه سرعت لود وبسایت شما فراوان باشد ممکن میباشد بازدید کننده تارنما شما را کنار گذاشتن کند .

ظاهر
تارنما در پباده سازی اینترنت سایت
برگه سناریو کامپیوتر ها تنها تصاویری را که دارای رزلوشن ۷۲ dpi (پیکسل بر اینچ) می باشند را می توانند نمایش دهند . پس اولی قدم برای بهینه سازی تصاویر کاهش رزلوشن تصاویرتان به ۷۲ dpi می‌باشد .
نکته ی دیگری که وجود دارد این می‌باشد که در بخش اعظم فابل های گرافیکی پالت هایی مربوط به رنگ تصاویر وجود دارا‌هستند . این پالت ها برای نمایش در ظواهر سایت در طراحی اینترنت وبسایت قضیه نیاز نیستند . پس با حذف آن ها می بضاعت بدون کاهش کیفیت تصویر ، موجب کاهش حجم تصاویر شویم و در فیض سرعت لود را کاهش دهیم . برای انجام این فعالیت به وسیله ی فتوشاپ می توانید به نصیب save for web مراجعه فرمایید .


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۴ شهریور ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۰۰:۲۰ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)