مرجع مقالات رسمی طراحی سایت مرجع مقالات رسمی طراحی سایت .

مرجع مقالات رسمی طراحی سایت

مزایای CSS مزایای

استفاده
از inline style در
این روش شما با استایل دادن به تگ HTML، یک خصوصیت را تنها به همان تگ اضافه می‌کنید:
style="color:red;">learn web design at lydaweb

ساخت
استایل در HTML Header با
به کار گیری از این روش، شما یک استایل مختص را به کل ورقه HTML خود اضافه می‌کنید:

طراحی سایت در مشهد
h1 {
color: red;
} ایجاد
استایل با فایل CSS راحت‌ترین فعالیت برای اینکه بتوانید به راحتی هر برگه از وب سایت خودتان را به شکل دلخواه پباده سازی کنید و به راحتی تغییرات را روی آن اعمال کنید، استفاده از فایل‌های CSS می‌باشد . فولدر CSS نیز نظیر فایل HTML یک فولدر از مدل Plain text میباشد که با پسوند .css ذخیره میشود .

body
{
background-color: beige;
color: #000080; }
h1
{
color: red; }
در شرای بخواهید یک ورقه HTML را با به کارگیری از فایل CSS پباده سازی نمائید و ظاهر آن را قشنگ کنید، باید در HTML Head تارنما خود با به کارگیری از تگ این فعالیت را انجام بدهید .


title="style">
محدودیت‌های
CSS با اینکه CSS تا اینجای کار ترقی دوچندان زیادی داشته، البته نمی‌توان اعلام کرد که کاملا ایده آل میباشد و هیچ محدودیتی برای طراح اینترنت تارنما ساخت نمی‌کند . در‌صورتی‌که بخواهیم به محدودیت‌های CSS اشاره کنیم، احتمالا به ۵ تا ۶ موضوع محدودیت بتوان اشاره کرد که در برابر آزادی عملی که این زبان در اختیار ما می‌گذارد، این محدودیت‌ها چیزی نیستند .

به عنوان مثال در CSS نمی‌توان برای rules اسم گزینش کرد . تعیین نام برای یک rule‌، به تیتر مثال، قادر است برای ارجاع دادن یک اسکریپت سمت استفاده کننده (Clien-side) به یک rule هنگام تغییر selector آن، کارآمد باشد . همچنین محدودیت‌های دیگری مثل عدم توانایی انتقال Style‌ از یک rule به rule دیگر و چن مسئله دیگر از محدودیت در CSS وجود دارد که ممکن میباشد مانند محدودیت‌هایی که در نسخه‌های قبل CSS وجود داشتند، در آینده حل شوند .

مزایای
CSS مزایای
CSS
می‌توان با ذهنی سهل ذکر کرد که CSS یک عدد از مفیدترین و پرکاربردترین اجزا دنیای طراحی اینترنت میباشد . دسترسی طراحان وب به CSS منجر پیشرفت‌های زیادی در دنیای طراحی سایت شده میباشد .

یک عدد از مهمترین مزایای CSS صرفه جویی در وقت و انرژی طراحان اینترنت میباشد . تصور کنید که CSS وجود نداشت و شما به عنوان یک طراح سایت، بایستی برای هر تغییر‌و تحول والا و کوچکی، یکسری توشه یک کلاس یا Style را به رخ inline در فایل HTML وارد می‌کردید . البته حالا با وجود CSS در کنار HTML، طراحی وب سایت فراوان آسان‌تر خواهد بود .

در صورتیکه دوست دارید طراح تارنما گردید و پا به این دنیای ناشناخته و وسیع بگذارید، فراگیری HTML و CSS قدم‌های ابتدایی شما میباشد . در ادامه رویکرد آشنایی با زبان‌ها و فریم ورک‌های متفاوت طراحی وب سایت می تواند شما را برای ورود حرفه‌ای به دنیای طراحی وب مهیا کند . لیداوب از آغاز تا انتهای این روش با شما خواهد بود .


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۱ شهریور ۱۳۹۸ساعت: ۰۹:۲۲:۰۲ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)