مرجع مقالات رسمی طراحی سایت مرجع مقالات رسمی طراحی سایت .

مرجع مقالات رسمی طراحی سایت

قابلیت همگام سازی و تحلیل در صورتی‌که یک فروشگاه فیزیکی

قابلیت
همگام سازی و تحلیل در صورتی‌که یک فروشگاه فیزیکی داشته باشید و ندانید تقاضای هر جنس چقدر است، پرفروش‌ترین‌ها و کم‌فروش‌ترین‌ها کدامند، میزان فروش هر ماه چقدر بوده میباشد و . . .
نمی‌توانید برای آینده برنامه‌ریزی نیکی داشته باشید و چه بسا ممکن هست شکست بخورید!
برای فروشگاهی اینترنتی نیز به این آمار احتیاج دارید . با کمک ابزارهایی از گزاره گوگل سرچ کنسول و گوگل آنالیتیکس که به وردپرس یا ووکامرس متصل می‌شوند میتوانید به آمار و داده ها سایتتان دسترسی پیدا نمایید . مثلا می‌توانید اطلاعات کاملی در موضوع اندازه بازدید از هر صفحۀ فروشگاهتان را داشته باشید؛ این که یوزرها کدام کلمه ها دارای اهمیت (محصول) را بخش اعظم سرچ کرده‌اند؛ مقدار فروش کدام محصول بیشتر یا کمتر بوده؛ هر مشتری از کدام کانال ارتباطی وارد مغازه گردیده و . . .

طراحی سایت در مشهد

پباده سازی
و توسعه وبسایت بر اساس اصول سئوحتما بخوانید: طراحی و توسعه وب سایت بر مبنا اصول سئو
پشتیبانی
و امنیت هر مدل اینترنت سایتی که داشته باشید در هر سطح از عمل ممکن است به ایراد بخورد . در صورتیکه پشتیبانی نباشد که این مشکل ها را حل کند خودتان ناچارید دست به فعالیت گردید و نقص‌ را رفع نمایید . سیستم وردپرس متاسفانه پشتیبانی تخصصی در ایران ندارد . این مسئله در مورد فروشگاه‌ساز ووکامرس نیز وجود دارد .

هیچ تضمینی نمیباشد که سایت فروشگاهی شما به استدلال نصب افزونه، قالب یا به‌روزرسانی مبتلا مشکل نشود . در این موقعیت فکر وجود پشتیبانی که بتواند نقص‌ را حل کند از سرتان بیرون کنید . خودتان بایستی مبادرت نمایید و با یاری دیگر افراد و صرف هزینه خلل را برطرف نمایید .

علاوه بر پشتیبانی، دغدغه امنیت نیز بی تردید برای سایت‌های فروشگاهی وجود دارااست . متاسفانه سیستم وردپرس امنیت بالایی ندارد و زیرا دسترسی به کدهای آن آزاد است قابلیت هک شدنش وجود داراست .

اما از نحوه افزونه‌های خاصی می‌توانید تا جای ممکن امنیت فروشگاهتان را بهبود دهید اما باز هیچ چیز تضمین‌شده نمیباشد .

انتقال‌پذیری
احتمال دارد در آتی تصمیم گرفتید مغازه اینترنتی خود را روی سیستم دیگری جابجا فرمائید . مثلاً شاید سیستم فروشگاه‌سازی که دارید پاسخگوی حجم محصولاتتان نباشد، هزینه آن نسبت به سیستم‌های دیگر بالا باشد یا هر استدلال دیگری .

تارنما فروشگاهی وردپرسی اینطور پباده سازی شده که در حالتی که بخواهید، می توانید آن را به سیستم دیگری انتقال دهید؛ ولی خیر به‌راحتی! فرض نمائید بخواهید مغازه فیزیکی خویش را با اثاثیه کشی به مکان دیگری منتقل کنید، این فعالیت چقدر طاقت فرسا است؟ در زمینه انتقال دکان اینترنتی وردپرسی نیز چون باید دیتابیس (مجموعه اطلاعات سایت) را به سیستم دیگری منتقل کنید عمل راحتی نمی باشد .

مدیر
پرداخت‌ها برای اینکه فروشگاه اینترنتی‌تان قابلیت و امکان پرداخت داشته‌باشد می بایست آغاز آرم اعتماد الکترونیکی بگیرید و آن‌گاه از آن برای به چنگ آوردن درگاه پرداخت بی واسطه درخواست بدهید . مگر این که بخواهید از درگاه پرداخت واسط به کار گیری نمائید که در این رخ بدون آرم اعتماد الکترونیک هم میتوانید کار را ادامه دهید .ولی در حالتی که جریان مالی فروشگاهتان ناچیز باشد .

در صورتی‌که بخواهید از فروشگاه‌ساز ووکامرس به کارگیری فرمایید انجام این پروسه هزینه و وقت زیادی را از شما خواهد گرفت .

درصورتی که با پی بردن معیارهای فروشگاه‌ساز ووکامرس تصمیم گرفته‌اید برای داشتن مغازه اینترنتی خود از آن استفاده نمائید در ادامه با ما یار باشید .

پرداخت-در-ووکامرس

گام‌هایی
که برای پباده سازی فروشگاه اینترنتی با ووکامرس می بایست بردارید برای رویکرد اندازی فروشگاه اینترنتی با ووکامرس مقدمه باید سیستم وردپرس داشته باشید؛ بنابراین از اولِ پروسه پباده سازی تارنما با وردپرس استارت میکنیم و تا انتها فرایند را شرح می دهیم . اگر در هر سطح دچار ابهام شدید، در بخش نظرات از ما سوال فرمائید .

انتخاب
و خرید دامنه برای این‌که سایر افراد مغازه شما را پیدا کنند، ضروری می باشد نشانی آن را در مرورگر خویش وارد نمایند . این نشانی به عبارتی دامنه فروشگاهتان میباشد که گذشته از هرچیزی می بایست آن را انتخاب فرمائید . دامنه انتخابی می بایست مخصوص به خودتان باشد و حتماً می دانید که، می بایست با پرداخت هزینه آن را خریداری فرمایید .

در‌صورتی‌که علاقه‌مندید راجع‌به نحوۀ گزینش شایسته ترین دامنه برای سایتتان بدانید، محرمانه به راهنمای گزینش شایسته ترین دامنه برای وبسایت بزنید .

خرید
هاست هاست فضایی میباشد که می خواهید اطلاعات و داده‌های فروشگاه یا این که هر سایتی که دارید را روی آن وارد نمائید تا از طرز شبکه جهانی وب در اختیار دیگر افراد قرار بگیرد . به عبارت دیگر، هاست خاطر دکان شماست که برای قرار دادن محتوا روی وب سایت به آن احتیاج دارید . صرفا یادتان نرود که هرچه اطلاعاتی که وارد سایتتان می کنید بخش اعظم باشد، به فضای بیشتری نیاز خواهید داشت .

نصب
وردپرس دانلود وردپرس فعالیت مشقت نمی باشد و از سایت‌های مختلفی میتوانید آن را به‌صورت مجانی دریافت فرمائید . البته در صورتی‌که اولی بارتان باشد که می خواهید تارنما بسازید، احتمالا نصب وردپرس یه خرده برایتان سردرگم‌کننده شود . برای همین توصیه می کنم آموزش چهره‌ای نصب وردپرس را بخوانید و مراحل را موی به موی اجرا فرمایید .

نصب
افزونه فروشگاه‌ساز ووکامرس نصب افزونه ووکامرس، مرحله‌ای است که یک وبسایت وردپرسی را تبدیل به یک فروشگاه اینترنتی میکند . دانلود ووکامرس نسخه معمولی بدون پول است؛ اما در صورتیکه بخواهید نسخه‌های توسعه یافته و بهینه گردیده را تهیه و تنظیم کنید، مبلغی یه خرده باید پرداخت فرمائید . البته، همانطور که گفتیم، خود ووکامرس ممکن است به افزونه‌های دیگری برای تکمیل شدن نیاز داشته باشد که آن ها هم، نیازمند پرداخت هزینه می‌باشند .

گزینش
قالب فروشگاهی مناسب احتمال دارد قالبی که آغاز روی وردپرس نصب کرده‌اید برای فروشگاهتان مطلوب نباشد . در این سطح می‌توانید با کمک پیشنهاداتی که خویش سیستم به شما میدهد قالب فروشگاهی مناسبی نصب فرمایید . یا اینکه بخواهید برایتان یک قالب سفارشی طراحی کنند .

تنظیم
ویژگی ها فروشگاه در این تراز می بایست مشخصات بدون نقص جغرافیایی فروشگاهتان را وارد کنید، جور محصولی که میخواهید بفروشید را معلوم کنید و واحد پولی موضوع استفاده‌تان را نیز وارد فرمائید .

پرداخت
وجه همانگونه که می‌دانید، درگاه پرداخت بانکی، عضو جدانشدنی هر دکان اینترنتی است . پس حواستان به این بخش نیز باشد؛ اگر نیاز به درگاه پرداخت ارزی دارید از گذشته تفکر آن را بکنید و در صورتی‌که درگاه‌های بانکی داخلی کارتان را شیوه می‌اندازد، مدارک واجب را تهیه و تنظیم فرمایید و پیگیر شوید . برای شناخت با اشکال درگاه‌های پرداخت می توانید مقالۀ بهترین درگاه پرداخت اینترنتی کدام می باشد؟ را بخوانید .

ارسال
سفارش دراین
مرحله از تولید دکان اینترنتی می بایست معین نمائید که میخواهید محصول را به چه نقاطی ارسال کنید؛ در حالتی که امکان ارسال به کشورهای دیگر وجود دارد، کدام کشورها را پوشش می‌دهد؟ هزینه ارسال چقدر می باشد؟ آیا کد تخفیفی برای ارسال بدون‌پول دارید؟ روش‌های متعدد ارسال که استفاده کننده قادر است گزینش کند کدامند؟


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۷ شهریور ۱۳۹۸ساعت: ۰۸:۲۰:۵۳ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)