مرجع مقالات رسمی طراحی سایت مرجع مقالات رسمی طراحی سایت .

مرجع مقالات رسمی طراحی سایت

چطور یک وب سایت درجه داشته باشیم


5:
فضای بسیار برای محتوای شما ممکن است عبارت «محتوا پادشاهی می کند» (Content is King) را شنیده باشید . مراد آن محتوای مو جود در اینترنت است: پست های وبلاگ، مقالات، تصاویر، فیلم ها، و محتواهای گرافیکی .
به طبع می بایست برای تمام محتوایی که می خواهید روی وب سایت قرار دهید فضای کافی داشته باشید . مراد تنها تعداد صفحه های نیست، چگونگی استفاده از آن ها هم با اهمیت می‌باشد .

طراحی سایت در مشهد
وب وب سایت های رتبه یک محتوای خویش را به صورتی آشکار و معلوم در صفحاتی با موضوعاتی یگانه نمایش می دهند . این منجر می شود هر کاغذ به رخ تخصصی به یک قضیه یگانه بپردازد و کاربر بتواند به راحتی به محتوای زمینه نظرش دست پیدا نماید .
وبلاگ
برای سایت در صورتیکه از وب سایت های قالبی یا بقیه سرویس های میزبانی (hosting services) استفاده کنید، تعداد صفحاتی که می توانید ساخت فرمایید مضاعف محدود خواهد بود . این منجر محدود شدن محتوای شما، و در فیض ضعف کلی وب سایتتان در مسئله تجربه کاربر، SEO، و موردها دیگر خواهد شد .
6:
موادتشکیل دهنده مطابق با SEO طراحان اینترنت درجه یک می دانند به روز بودن و عقب نماندن از صنعت SEO، یعنی طولانی تر کردن موادتشکیل دهنده و خصوصیت های همخوانی بر SEO به طراحی کلی سایت، چقدر اهمیت دارد .
برای مثال، به کار بردن لغات با اهمیت در تگ های نصیب عنوان صفحه های وبسایت یکی از استراتژی های حتمی می باشد که هم خوانی وب سایت را با SEO اکثر می نماید . ربات های موتورهای کاوش می بایست هنگام مرور صفحه ها وب سایت شما، متوجه ارتباط آن با مفاهیم قضیه نظر بشوند .
سئو
و پباده سازی سایت در صورتیکه سایتتان مطابق با سئو وبسایت نباشد، گوگل و بقیه موتورهای کاوش نمی توانند آن را به طور دقیق مرتبه بندی نمایند . یعنی بازدیدکنندگان احتمالی نمی-توانند شما را در نتایج موتورهای کاوش بیابند، که باعث کاهش ترافیک بازدید و آمار کلی استفاده3 از تارنما شما خواهد شد .
7:
عملکرد اختصاصی پباده سازی
تارنما اختصاصی کسب و عمل شما خاص است، پس وب سایتتان هم می بایست مختص باشد .
عملکردی که شما در سایتتان احتیاج دارید با عملکردی که شرکت ها دیگر می خواهند مختلف می باشد . پباده سازی تارنما سکو یک به شما اذن می دهد انتخاب فرمائید کدام عملکردها بیش از بقیه اهمیت دارا‌هستند و کدام اهمیت چندانی ندارند .
به‌این ترتیب شما قدرت تعیین خواهید داشت و ناچار نیستید مدلی را به کار ببرید که مناسب شرایط و موقعیتتان نمی باشد .
8:
طراحی واکنش گرا و سازگار یکی از مشکلات گرانقدر بخش اعظمی از سایت ها این میباشد که با دستگاه های مختلف، نظیر تلفن همراه های هوشمند، تبلت ها، و ساعت های هوشمند سازگار نیستند .
به عبارت دیگر، تمامی یوزرها نمی توانند تجربه ای یکسان از آن سایت داشته باشند .
برای مثال، سایتی که برخورد گر نمی باشد ممکن میباشد روی یک نمایشگر یگانه عالی به لحاظ برسد، البته روی برگه تلفن همراه های هوشمند به نیز ریخته، شلخته، و بی ربط دیده شود .
طراحی
وب سایت ریسپانسیو احتمالا چنین اتفاقی برای خودتان هم افتاده باشد، با موبایل به دنبال اطلاعاتی یگانه می‌باشید و وب سایتی در این باره پیدا می کنید، البته مطالب آن به طور کامل ناخوانا هستند .
در بخش اعظم موارد، بازدیدکننده سریعا وب سایت را کنار گذاشتن می کند و به دنبال راهی برای دسترسی به داده ها داخل چنین سایتی نمی گردد . به همین دلیل، مسلما می بایست مطمئن شوید وب سایت شما سازگار و واکنش گر میباشد .
9:
برنامه ریزی برای تعمیر و حفظ سایت در‌صورتی‌که برای داشتن اینترنت سایتی رتبه یک سرمایه گذاری می کنید، می بایست برای محافظت آن هم هزینه نمایید .
به عبارتی طور که هیچ وقت از تعمیرات محل کار فعالیت و منزل خویش دیده پوشی نمی کنید، تعمیر و حفظ سایتتان را هم نباید فراموش فرمائید .
پشتیبانی
سایت مشکل‌ها بالاخره چهره خواهند داد، از اشتباهی کوچک در آدرس یک پیوند گرفته تا مساله بزرگتری که به خاطر معضل های غیر قابل پیش بینی چهره می-دهند . داشتن برنامه ی تعمیر و نگهداری از بزرگتر شدن این مشکلات و خراب شدن مسیر پیروزی شما خودداری می نماید .
10:
استعمال از تصاویر جذاب استعمال از تصاویر مهیا برای پباده سازی اینترنت سایت کاری ساده و وسوسه انگیز به لحاظ می رسد، ولی در شرای می خواهید برای داشتن سایتی درجه یک هزینه کنید باید مبلغی را هم برای عکاسی منحصربه‌فرد فن ای کنار بگذارید .
کلیه تارنما های سکو یک از تصاویری دیدنی به کار گیری می نمایند که به خوبی با مارک و ظاهر کلی سایتشان تناسب دارااست .


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۶ شهریور ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۲۴:۰۹ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)