مرجع مقالات رسمی طراحی سایت مرجع مقالات رسمی طراحی سایت .

مرجع مقالات رسمی طراحی سایت

فونت مناسب فونت هایی که در اینترنت سایت عالی

رنگ
نوشته و پس مورد مطلوب رنگ متن و پس قضیه یک وب سایت استاندارد بایستی به دسته ای گزینش شوند که مطالب به راحتی قابل قرائت باشند و دیده کاربر را خسته نکنند .

طراحی سایت در مشهد

فونت
مناسب فونت هایی که در اینترنت سایت عالی به کارگیری می شود می بایست شیک و خوانا باشد و در سایز مطلوب به فعالیت رود . به کارگیری از فونت های خیلی کوچک و خیلی گران قدر منجر به نیز ریختگی و هرج و مرج سایت می شود .

واکنش
گرا (Responsive) وب تارنما رشته ای می بایست ریسپانسیو باشد؛ بیش از 60 درصد یوزرها از نحوه دستگاه های تلفن همراه و تبلت به تارنما ها وارد می شوند و یک اینترنت وبسایت عالی بایستی بتواند تجربه کاربری یکسانی را برای تمام کاربرانش آماده کند؛ که لازمه این فعالیت پباده سازی ریسپانسیو است . در غیر این چهره یوزرها رغبتی به گذراندن دوران خود در وبسایت نخواهند داشت و این موضوع در طولانی زمان موجب ناکامی تارنما شما خواهد شد .

چینش
بخش های متعدد سایت بخش های مختلف وبسایت فن ای بایستی چیدمانی استاندارد داشته باشند و استفاده کننده بتواند به راحتی از منتخب به بخش دیگر دسترسی پیدا کند .

در
دسترس بودن داده ها تماس با ما در وب سایت خوب بایستی راه و روش های ارتباطی از جمله نام و خصوصیات فردی یا شرکت، نشانی، شماره های تماس، فکس، ایمیل، شبکه های اجتماعی و … قرار گیرد و همیشه پاسخگو باشید . در ضمن شماره هایی که ممکن می‌باشد هر از گاهی از دسترس خارج شود یا این که ایمیلی که آنالیز نمی شود، در سایت قرار نمی گیرد .

برگه
در رابطه ما در این کاغذ اطلاعات کامل و جامعی از مدیران و کارمندان شرکت، تاریخچه فعالیت، ماجرا شرکت، هدف ها و استراتژی ها و… نوشته می شود .

سوالهای
متداول قرار دادن سوال های متداولی که ممکن هست بوسیله یوزرها پرسیده شود و جواب دادن به آن ها برای کاربران مضاعف موءثر و کارگشا می‌باشد .

3 .محتوا
یوزرها برای به دست آوردن محتوای زمینه نیازشان به یک وب سایت ساماندهی می شوند . محتوای وب سایت عالی بایستی خلاقانه، موثر و دیدنی باشد . سایت هایی که از محتوای نسخه برداری گردیده به کارگیری می کنند نه تنها نمی توانند یوزرها را جذب کنند بلکه جایگاه ی زیر تری در موتورهای جست و جو خواهند داشت . اینترنت وب سایت استاندارد سایتی می‌باشد که برای نشر محتوای منحصر به شخص برنامه وقتی داشته باشد و به چهره پویا مطالب نو تکثیر دهد .

 

4 .سرعت
لود یک عدد از فاکتورهای مهمی که در کارآمد بودن یک اینترنت وب سایت رشته ای تاثیر گذار است، سرعت بارگزاری سایت می باشد . در صورتی که بارگزاری وب سایت شما عمده از 5 ثانیه طول بکشد، کاربران تارنما را ترک خواهند کرد . به کار گیری از قالب هایی با HTML، CSS و JavaScript استاندارد و با صرفه بودن تصاویر به کار گیری شده می تواند سرعت وبسایت را افزایش دهد . همچنین سفارش می شود که از پخش قلم فیلم، موسیقی و فلش مموری خودداری نمائید زیرا باعث نماید شدن تارنما می شوند .

5 .بهینه
سازی (Seo) یک وب تارنما هر چقدر که ظواهر نیکی داشته باشد و همگی موردها گفته شده در آن رعایت گردیده باشد، در صورتی که برای موتورهای جست و جو باصرفه سازی نشده باشد کارآیی نخواهد داشت . وب سایت خوب با داشتن سئوی عالی می تواند کاربران متعددی را جذب نماید . همینطور برخورداری از سرعت و نمایش باصرفه روی کلیه تنظیمات ها، ویندوزها، دستگاه های تلفن همراه و… منجر به داشتن اینترنت وبسایت استاندارد می گردد .

 

6 .امنیت
در شرای کاربران در تارنما اطلاعات شخصی و حیاتی خویش را وارد می کنند می بایست امنیت داده ها آن ها تامین شود . یک عدد از مواقعی که باعث می شود کاربران از امنیت سایت مطمئن شوند، استفاده از پروتکل امن https می باشد . با به کار گیری از این پروتکل تبادل داده ها در بین یوزرها و سرور به چهره کد گردیده و امن انجام می گیرید . یک اینترنت وبسایت استاندارد می بایست از امنیت بالایی برخوردار باشد .

 


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۸ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۲۰:۰۱ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)