مرجع مقالات رسمی طراحی سایت مرجع مقالات رسمی طراحی سایت .

مرجع مقالات رسمی طراحی سایت

قرار دادن قابلیت و امکان دسترسی به «نسخه قدیمی سایت»

5
) سیستم را شعور کنید و ضربه های احتمالی را در حیث بگیرید!
تغییرات کوچک در طراحی تارنما خیلی خطرناک به حیث نمی رسند، اما در هنگام تغییرات بنیادی، شما بایستی از قبلی محاسبه دقیقی از نیازمندی های سیستم داشته باشید، تغییرات حساب نشده ممکن می‌باشد به ترافیک وب سایت شما و یا به فروش شما زخم دورازشوخی وارد کند . مثلاً حیاتی هست که در تحلیل پباده سازی جدید، صفحات پر بازدید را از در میان نبرید، ممکن میباشد شما برگه ای را در طراحی تازه حذف کنید، ولی به حافظه مالامال بازدید بودن آن کاغذ دسترسی استفاده کننده را کماکان برای بازدید کنندگان خویش محفوظ نگاه دارید، آن ها ممکن هست از شیوه موتورهای جستجو و یا این که bookmark مرورگر خود به آن ورقه وارد شوند .
می توانید وضعیت ترافیک یک URL خاص یا درخواست برای آن را از طریق بخش آمار وب سایت خود، بررسی کنید، احتمالا لازم باشد یک صفحه را به گردونه وب وب سایت بازگردانید!

طراحی سایت در مشهد
همینطور در صورتی که ریسک تغییر ناگهانی را بالا می دانید، می توانید در ابتدا فقط یک بخش را پباده سازی مجدد کرده و آن را به رخ آزمایشی بر روی اینترنت وب سایت خود قرار دهید و پس از اخذ بازخوردها، در رخ مؤثر تشخیص دادن تغییر، مبادرت به خانه تکانی کلی نمائید .

قرار دادن قابلیت و امکان دسترسی به «نسخه قدیمی سایت» نیز در هنگام بالابودن ریسک کارامد به حیث می رسد، یاهو از این رویکرد برای اینترنت میل خویش بارها استعمال کرده می‌باشد .

 

 

 

6
) تنظیم پوشه پشتوانه گذشته از اعمال تغییرات
مدام در هنگام تغییرات مشکل ها پیش بینی نشده وجود دارد، این مشکل ها ممکن می باشد جنبه نرم افزاری یا این که مشقت بار افزاری داشته باشد و یا اصلاً جنبه روانشناسی پیدا نماید . بدین ترتیب مدام گذشته از اعمال تغییرات یک پشتوانه کامل از پوشه ها و دیتابیس خویش تهیه نمایید . ممکن می‌باشد در هنگام اعمال تغییرات خطاهایی را مشاهده نمایید که در لوکال هاست خویش با آن ها مواجه نبوده اید، این ها معمولاً به دلایلی زیرا سفر از یک سیستم ادله به نوعی دیگر، پیکربندی سرور و تفاوت در نسخه لهجه های برنامه نویسی و امثالهم می باشد . در هنگام بروز مشکلات بیش از حد تصور می توان بوسیله پوشه های حامی موقتاً سایت را به حالت پیشین برگرداند .

همچنین در نظر بگیرید که ممکن می‌باشد با اعمال تغییرات و علیرغم تصور شما، بازدیدکنندگان سایت به صورت قابل توجهی کاهش پیدا کنند، این امر را می بضاعت و توان بوسیله مانیتور کردن ترافیک سایت متوجه شد، ولی مفهوم آن این میباشد که شما اصول علمی در پباده سازی وبسایت را کنار گذاشته اید و بیش از حد بر پایه لحاظ شخصی خود پیش رفته اید و یا اینکه در اعمال تغییرات پباده سازی سایت، کج ذوق بوده اید و این تصور را داشته اید که سایر افراد نیز با ذوق و سلیقه شما یار هستند، خب در این دسته مواقع بایستی بگوییم که لجبازی کافیست، با سرعت به ورژن گذشته گشوده می گردیم .


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۷ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۸:۴۶:۵۹ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)