مرجع مقالات رسمی طراحی سایت مرجع مقالات رسمی طراحی سایت .

مرجع مقالات رسمی طراحی سایت

در طراحی اینترنت تارنما

در حالتی که خواستار این باشید که وب تارنما شما دارای درجه قابل قبولی در موتورهای جستجو باشد و همچنین مسئله استقبالو عشق و علاقه مندی کاربران اینترنتی قرار بگیرد باید موارد مختلفی را در طراحی اینترنت سایت، ساختار آن و همچنین محتوایی که بر روی آن منتشر می کنید مد حیث قرار دهید .
در طراحی اینترنت تارنما استانداردهایی وجود دارد که بایستی تا حد قابلیت توسط گروه طراح و برنامه نویس اینترنت تارنما موضوع اعتنا قرار گرفته ورعایت گردد .

طراحی سایت در مشهد
پباده سازی اینترنت وبسایت او‌لین گام در دنیای والا بازاریابی اینترنتی می‌باشد و شما بدون یک اینترنت وبسایت مناسب هیچ شانسی برای پیروز شدن در بازار رقابت و تجارت اینترنتی نخواهید داشت و تنها هزینه پرداخت می فرمائید . استانداردهای پباده سازی اینترنت تارنما خیلی هم طاقت فرسا نیستند صرفا کافی می‌باشد مقداری توجه داشته باشید . به جرئت می توانایی اظهار کرد با پباده سازی وب وبسایت کارآمد، جذاب، پر سرعت می باشد که می توانید کسب و فعالیت خویش را از طرز بازاریابی اینترنتی متحول فرمایید .

1-
یک هاست و یک دامین برای پباده سازی اینترنت سایت: متاسفانه آن‌گاه از گذشت حدود 3 سال از اجرای این ضابطه در گوگل گشوده خیلی از اینترنت تارنما های ایرانی این خلل را دارا هستند . وب وبسایت بایستی یک هاست و یک دامین داشته باشد . خیلی از وبمستران برای یک وبسایت یک‌سری دامین تصویب می کنند و بعد همه آنها را روی نیز پارک می نمایند . براین اساس از گوگل محو خواهند شد و بعد از آن از آن به دنبال برهان این اتفاق خواهند بود .

2-
فونت و محتوا: فونت از مهمترین گام های اینترنت تارنما شماست . در شرای در طراحی اینترنت وبسایت فونت مطلوب بکار نبرید خواننده‌گان هیچ علاقه ای به ماندن در اینترنت وب سایت ندارند و ممکن هست خیلی زود به سراغ اینترنت تارنما های حریف بروند . از فونتی به کارگیری نمائید که در همگی سیستم ها و مرورگرها برای کاربران قابل تلاوت باشد و یا این که اگراز فونت خاصی به کار گیری می فرمائید پیش بینی های حتمی برای لودشدن فونت، در مرورگرهای کاربرانی که فونت مسئله لحاظ شما را ندارند را به کار آورید .
لازم میباشد در این نصیب گشوده نیز به نقش محتوا اشاره شود . محتوای کپی نگذارید . گوگل پنگوئن شدیدا همگی وب وب سایت های کپی را از جایگاه بندی گوگل حذف می کند .

3-
گرافیک: مشاده کرده اید وقتی به یک اینترنت وب سایت مراجعه می کنیم به عبارتی لحظه مایل هستیم خارج شویم . عکس های فلش زن و نامتناسب با محتوا منجر خروج کاربران از اینترنت سایت می شوند . پس در طراحی اینترنت تارنما اعتنا نمائید و از بنر و تصاویری استعمال کنید که مربوط به کسب و عمل باشد .
در لود تصاویر اینترنت سایت، به این نکته اعتنا داشته باشید که تصاویر را خیر آنقدر با حجم بالا آپلود نمائید که خلل لود شدن داشته باشد نه آنقدر بی کیفیت که استفاده کننده تمایلی به دیدن آنها نداشته و ظاهر اینترنت وب سایت را دچار خلل عدم جذابیت کند . مدام گوگل را در نظر بگیرید که با یک ورقه ابتدا ساده چه تحولی در بازاریابی اینترنتی ساخت کرد .


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۳ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۸:۰۱:۰۴ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)