مرجع مقالات رسمی طراحی سایت مرجع مقالات رسمی طراحی سایت .

مرجع مقالات رسمی طراحی سایت

اضافه کردن دکمه تماس تلفنی

اضافه کردن
دکمه تماس تلفنی به نوار کناری سایت علاوه بر این پلاگین WP Call Button به شما قابلیت و امکان می دهد دکمه تماس تلفنی را در نوار کناری وب‌سایت خویش با استعمال از ویجت نوار کناری طولانی تر نمائید .

طراحی سایت در مشهد

برای این که بتوانید دکمه تماس تلفنی را به نوار کناری طولانی تر فرمایید باید از قسمت نمایش» ابزارک‌ها را انتخاب نمائید و ابزارک مربوط به WP Call Button را به ابزارک‌های در دسترس بکشید .


افزودن دکمه تماس تلفنی به نوار کناری اضافه کردن
دکمه تماس تلفنی به نوار کناری این بخش به شما این امکان را میدهد که تیتر و توضیحات ویجت را در قسمت‌های مربوطه بیشتر فرمایید همینطور برای اینکه به گزینه‌های سفارشی‌سازی بیشتری دسترسی داشته باشید بایستی بر روی قسمت “تنظیمات پیشرفته” کلیک کنید . پس از کلیک کردن بر روی این قسمت میتوانید گزینه‌های سفارشی‌سازی در موضوع رنگ متن دکمه تماس، رنگ دکمه تماس و متن آن را مشاهده نمائید . پس از اعمال تغییرات مدنظر خود حتماً بر روی گزینه‌ی “ذخیره شد” کلیک کنید و یا برای از دربین رفتن تغییراتی که انجام داده‌ای “پاک کردن” را گزینش نمایید .

یکی از شایسته ترین ویژگی‌های به کار گیری از پلاگین برای اضافه کردن دکمه تماس به وردپرس این میباشد که 100٪ رایگان می باشد و مخلوط یکپارچه‌ای با Google Analytics دارد .

رویه
دوم: افزودن دکمه تماس تلفنی به وردپرس به‌‌صورت دستی شما در این راه و روش میتوانید دکمه تماس تلفنی و لینک‌های آن را به‌صورت دستی به صفحه ها دلخواه از وبسایت وردپرسی خویش بیشتر فرمائید . روشی که در اینجا برای شما خوا هیم بیان کرد درواقع راحت‌ترین راه برای افزودن دکمه تماس تلفنی به وردپرس است .


+98 (21) 222-2222
href="tel:98212222222">تماس تلفنی با ما لینک‌هایی که در بالا آورده شده است درواقع برنامه‌های موبایل را بر روی دستکتاپ لپ‌تاپ، تلفن‌های هوشمند گشوده می‌کند همچنین کاربرانی که از سیستم مک به کارگیری می نمایند حاذق می باشند این پیوندها را در Facetime خویش مشاهده نمایند، یوزرها ویندوز 10 نیز می‌توانند آنان را در اسکایپ ببینند . علاوه‌براین میتوانید با استعمال از کد HTML یک تصویر یا آیکون به دکمه تماس تلفنی سایت خود طولانی تر نمائید . برای دسترسی به موردها گفته‌شده فرایند پایین را دنبال نمائید .

اولین کاری که می بایست انجام دهید این می باشد که وارد پیشخوان» رسانه» افزودن گردید و تصویر یا این که آیکونی که میخواهید کنار لینک دکمه تماس نمایش داده شود را آپلود نمائید . بعدازاینکه تصویر به‌صورت کامل آپلود شد بر روی گزینه‌ی “ویرایش” کلیک فرمائید .

افزودن
تصویر به دکمه تماس تلفنی اضافه کردن
تصویر به دکمه تماس تلفنی در برگه تازه که برای شما باز می‌گردد URL تصویر را اسکن نمایید چراکه در پروسه بعدی به آن نیاز خواهید داشت .

شما
میتوانید این کد را در قالب کد html در مطالب یا این که ابزارک‌ها یا این که قالب سایت وردپرسی خویش قرار دهید:
alt="Call us" />
بعدازاینکه همگی مورد ها بالا را انجام دادید میتوانید به برگه وب سایت خود مراجعه کنید و تصویر موردنظر خویش را در کنار دکمه تماس تلفنی مشاهده فرمائید .

همچنین می‌توانید این موضوع را سفارشی‌سازی نمایید و متن دلخواه خود را پیشین و یا بعد از آن آن اضافه نمائید و از CSS سفارشی برای سبک آن به کارگیری نمایید .

طولانی تر
کردن پیوند دکمه تماس تلفنی به فهرست سایت این امکان برای کاربران وردپرسی وجود دارااست که دکمه تماس تلفنی را به منوی ناوبری اضافه کنند . برای این کار مراحل تحت را دنبال کنید .

سپس از وارد شدن به پیشخوان وردپرس خود نمایش» فهرست‌ها را تعیین نمائید . در سمت راست شما گزینه‌های اکثری وجود دارد که باید از دربین آنان “پیوندهای دلخواه” را انتخاب نمایید . پس از کلیک کردن بر روی این آیتم بلوکی برای شما گشوده می شود که می بایست در نصیب URL یا نشانی اینترنتی شماره تلفن موردنظر خود را وارد نمایید و در فیلد بعدی باید متنی که می‌خواهید برای دکمه تماس نمایش داده شود را وارد نمایید و در پایان “افزودن به فهرست” را گزینش فرمایید تا دکمه تماس تلفنی به فهرست شما بیشتر شود .

اضافه کردن
دکمه تماس تلفنی به منوی ناوبری افزودن
دکمه تماس تلفنی به منوی ناوبری هم اکنون درصورتی که به منوی ناوبری وبسایت خویش مراجعه فرمایید می توانید مشاهده نمایید که دکمه تماس اضافه‌شده می باشد .

امید‌است‌ این مقاله به شما برای اضافه کردن دکمه تماس تلفنی به سایتتان یاری کرده باشد . موفق باشید .
🙂


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۳ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۸:۴۳:۱۴ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)