مرجع مقالات رسمی طراحی سایت مرجع مقالات رسمی طراحی سایت .

مرجع مقالات رسمی طراحی سایت

طراحی وب سایت حقیقتا چه مفهومی دارد؟

طراحی
وب سایت حقیقتا چه مفهومی دارد؟ تاءمل می کنید از همه مراحل و مهارت‌های اضطراری برای طراحی یک وب سایت عالی و پربازدید با خبر هستید؟

طراحی سایت در مشهد
پباده سازی وب سایت چیست؟ جواب به این سوال به لحاظ خیلی معمولی می رسد . بله، در حالتی که بخواهید تنها نگاهی گذرا به معنا طراحی وب سایت داشته باشید، پاسخ دادن به این سوال فراوان وقت شما را نمی‌گیرد . پباده سازی وب سایت به مضمون‌ طراحی و ایجاد یک وب تارنما یا با صرفه سازی یک وبسایت قدیمی می باشد .

در صورتی‌که این پاسخ کلیه آن چیزی نمیباشد که به دنبالش بودید، این مقاله لیداوب برای شما نوشته شده هست . در ادامه به شما میگوییم که طراحی تارنما به چه دردی می‌خورد، طراح اینترنت تارنما که می باشد و برای پباده سازی سایت به چه دانشی نیاز دارید .
ولی پیش از هر چیز بهتر است بدانیم اصلا طراحی تارنما از کجا آغاز شد و چه تاریخچه‌ای دارد؟
تاریخچه
| معنی | وظیفه های | ابزار | انواع | شغل ها مرتبط | هدف | آموزش
تاریخچه
طراحی تارنما ؛ به دنیاآمدن او‌لین اینترنت سایت طراحی وبوب سایت‌های زیادی در سراسر جهان وجود دارند، البته هیچ کدام از آن‌ها ۲۶ سال قدمت ندارند . اولی وب سایت عالم که به پروژه World Wide Web یا همان W3 وابستگی داشت، در ۶ آگوست سال ۱۹۹۱ متولد شد . این اینترنت سایت که به وسیله «تیم برنرز لی» توسعه و گسترش یافته بود، هنوز هم با آدرس http://info .cern .ch/hypertext/WWW/TheProject .html . در دسترس قرار دارد .

همان گونه که با مراجعه به نشانی اولین وب سایت جهان قابل مشاهده است، این تارنما و دیگر اینترنت سایت‌های نخستین که به پیروی از همین وب سایت به وجود آمدند، طراحی خاصی نداشتند و در آن‌ها از المان‌هایی مثل تصویر، ترکیب‌های رنگ یا این که فولدر صوتی استفاده نشده بود . رفته رفته و با معرفی مرورگرهای مختلف توسط Netscape و Microsoft که بازیگران مهم دوران نزاع مرورگرها در این سال‌ها بودند، با استفاده از عواملی مانند جاوا اسکریپت و HTML، رویه طراحی گرافیکی و صورت و شمایل دادن به صفحه های اینترنت هموارتر شد . به نظر میرسد مایکروسافت تاثیر زیاد زیادی روی این اتفاق گذاشته باشد . در سال ۲۰۰۰ و با ارائه اولی نسخه Internet Explorer برای سیستم‌های مک که از HTML 4 .1 و CSS 1 به رخ بی نقص پشتیبانی می‌کردند، انقلاب عظیمی در مرورگرها و پباده سازی وب سایت به وجود آمد . دیدنی می باشد بدانید که این مرورگر، اولین مرورگری بود که به فیس کامل از فرمت تصاویر PNG پشتیبانی می‌کرد .


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۸ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۹:۱۴:۵۹ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)