مرجع مقالات رسمی طراحی سایت مرجع مقالات رسمی طراحی سایت .

مرجع مقالات رسمی طراحی سایت

ساخت وب وبسایت

۴
مهارتی که برای ساخت وب وبسایت چیره به آن نیاز دارید برای تولید اینترنت وب سایت موفق نیازی به داشتن تخصص در زبان های برنامه نویسی یا این که آشنایی با شیوه های طراحی وبسایت ندارید، اما برای این که بتوانید وبسایت موفقی ایجاد کرده، و آن را به درآمد برسانید، واجب می‌باشد تا با یک خصوصی مهارت های مهم و کاربردی آشنا بشید .

طراحی سایت در مشهد

این مهارت ها از او‌لین سطح یعنی ساخت اینترنت سایت تا هنگامی که آن را به درآمد برسانید به شما امداد مینمایند تا بتوانید یک اینترنت وبسایت چیره را روش اندازی و رئیس نمایید .

پس درصورتی که قصد تولید وب تارنما برای کسب و عمل اینترنتی تان را دارید و علاقه ای به یادگیری گویش های برنامه نویسی ندارید، به عنوان یک وب مستر به شما پیشنهاد می‌کنیم حتما به ۴ مهارتی که در ادامه با آن آشنا خواهید شد تسلط پیدا نمایید .

هر کدام از این مهارتها خویش دارنده چندین پایین شاخه هست که به مرور مدت میتونید اونها رو خاطره گرفته و با به عمل بستن دانش خویش کسب و کاری موفق راه و روش اندازی و سازمان نمایید .

نکته با اهمیت در این مطلب این میباشد که شما تنها با یادگیری و اشراف بر این ۴ مهارت بیشترین فیض رو از کسب و عمل خویش خواهید گرفت . به عبارتی با دقت به ضابطه ۸۰/۲۰، با یادگیری ۲۰ درصد از مهارت ها که قضیه نیاز هر وب مستری هست، ۸۰ درصد نتایج را خواهید گرفت .

در مسئله هر کدام از مهارت های گفته شده در این مطلب می‌توانید اطلاعات و یادگرفتن های دوچندان مفصل و ارزشمندی رو در وبسایت کارنوین پیدا کنید، پس با ما یار باشید .

 

تولید
محتوای سایت مهمترین هدف شما از راه و روش اندازی و ساخت وب سایت، می بایست یاری به افراد در حوزه زمینه لحاظ و دارای ارتباط با مسئله وبسایت تان باشد . برای همین منظور نیاز دارید تا برای وب سایت خود اقدام به تولید محتوا کنید، آن هم محتوایی که ارائه دهنده راه حل و رفع کننده ایراد باشد .

هنگامی حرف از تولید محتوا میشه، معمولا اکثر افراد اولی چیزی که به ذهنشون میرسه، تالیف متن و مقاله می باشد . ولی دنیای اینترنت این روزها بسیار گسترده خیس گردیده و علاوه بر متن، میتوان به صدا و تصویر و ویدیو نیز اشاره کرد .

تنها کافیه از قوه خلاقیت خود استفاده کرده و اقدام به ایجاد و ایجاد محتوای دیدنی برای کاربران یا بازدید کنندگان تارنما تان نمائید .

 

انواع
محتوایی که میتوانید برای تارنما خود تولید فرمائید عبارتند از:
پست های معمولیِ بلاگ مثل همین مقاله ای که در هم اکنون تلاوت آن می باشید .
مقاله ها
مرجع که پست های طولانی خیس و فنی تری بوده وبا داشتن جزئیات بیشتر، اطلاعات بسیاری رو در اختیار خواننده قرار عر نظیر مطلب راهنمای خرید هاست اینفوگرافیک
ها یا این که تصویر نوشته ها پادکست
ها podcast یا فولدر های صوتی و وبینار ها webinars پوشه های pdf یا همان کتاب های الکترونیکی که به رخ بدون‌پول برای دانلود در سایت قرار میدهید .
فایل
های اسلاید شو و پاورپوینت ها ویدیوهای
آموزشی


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۶ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۸:۰۳:۴۲ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)