مرجع مقالات رسمی طراحی سایت مرجع مقالات رسمی طراحی سایت .

مرجع مقالات رسمی طراحی سایت

خصوصیت های یک سایت خوب

خصوصیت
های یک سایت خوب و با کیفیت (از لحاظ گوگل) 00:00
- 17 خرداد ماه 1394 کلیدی ترین عامل در پباده سازی یک وب سایت غالب این است که تجربه ای عالی به بازدیدکنندگان بدهید و این کار با ایجاد محتوای موثر و با کیفیت انجام خواهد شد .

طراحی سایت در مشهد

درصورتی که یوزرها محتوای اینترنت وبسایت شما را اثرگذار بدانند، مجددا به اینترنت تارنما شما برمیگردند و به صفحه های مختلف وب وبسایت شما پیوند وارد میکنند . این عمل به مرور دوران محبوبیت وب تارنما شما را در در میان یوزرها بخش اعظم میکند .

خصوصیت
های یک وب وبسایت با کیفیت از لحاظ گوگل حاوی
اطلاعات موءثر باشد
در‌صورتی‌که تصمیم دارید برای رستوران خود یک وب وبسایت رویکرد اندازی کنید می بایست حالت جغرافیایی، ساعات کاری، اطلاعات تماس، منو و یک بخش برای نشر خبر‌ها و رویدادهای رستوران تدارک مشاهده کنید .

دقیق
خیس و قابل استناد خیس از بقیه وب سایتها باشد
محتوای اینترنت تارنما شما بایستی بگونه ای باشد که در‌صورتی‌که محتوای مشابهی در سایر وب سایتها وجود داشته باشید، یوزرها ترجیح دهند مطالب اینترنت تارنما شما را مطالعه نمایند .

علاوه بر ارائه داده ها بیشتر، بایستی بعدها متفاوت تری از مسئله را برای کاربران شرح دهید .

دارای اعتبار
باشد
درج بیوگرافی، تصویر اعضای شرکت، مدرک نامه های کسب شده، درج نظر یکسری از مشتریان، نقل عهدوپیمان ها و . . . سبب ساز می شود یوزرها بپذیرند که با یک وب وبسایت دارای اعتبار سروکار دارا‌هستند .

محتوای
اینترنت وب سایت با کیفیت باشد
محتوای وب تارنما می بایست یکتا، توصیفی و با کیفیت باشد . نباید محتوایی که در سایر وب سایتها تولید و منتشر شده را در وب وبسایت خود درج فرمائید .

بخاطر بسپارید که محتوا را باید با این انگیزه تولید کنید که تجربه متفاوتی را به کاربران بدهید و هدفتان رنک به دست آوردن از گوگل نباشد .

جذاب
باشد و یوزرها با اینترنت تارنما تعامل داشته باشند
وب وب سایت شما باید بگونه ای باشد که یوزرها را با خویش مشغول کند . با بروزرسانی مرتب اینترنت سایت، تولید بخش ایده ها و فرمهای مختلف می توانید به این انگیزه برسید .

از
زیاده روی بپرهیزید در غایت از درج تعداد بسیار تبلیغات، درج لحاظ برای مطالب اینترنت سایت خودتان! ایجاد اسپم و کارهایی مثل این بپرهیزید .

طبیعتا گوگل چنین اینترنت سایتهایی در رده بالاتری قرار خواهد بخشید .

 


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۵ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۸:۳۱:۲۴ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)