مرجع مقالات رسمی طراحی سایت مرجع مقالات رسمی طراحی سایت .

مرجع مقالات رسمی طراحی سایت

آموزش ساختن وبلاگ


آموزش ساختن وبلاگ به شرح تحت می باشد:
برای ساخت وبلاگ، کافی است به برگه با اهمیت وب سایت وبلاگ مراجعه کرده، و روی دکمه تولید وبلاگ کلیک فرمایید .

طراحی سایت در مشهد
در
ورقه ای که برای شما باز می شود، فرم تصویب نامی وجود دارااست که می بایست آن را به ترتیب پایین مالامال نمایید: نام
کاربری (user name) این اسم به عنوان شناسه کاربری شما در وب سایت پرشین وبلاگ قلمداد می شود .
1 - نام کاربری از حروف انگلیسی و اعداد تشکیل می شود و نمی توانید از حروف فارسی در مخلوط آن به کار گیری کنید .
2 - اسم کاربری نسبت به کوچک یا گران قدر بودن حروف حیاتی نمی باشد و نمی تواند بین آن از فاصله (space) به کار گیری نمایید . برای مسافت دادن در بین دو کلمه نام کاربری خود می توانید از علامت - به کار گیری کنید .
3 - اسم کاربری شما را نباید پیش از این فرد دیگری گرفته باشد، برای اطمینان از این زمینه می توانید بر روی مورد "آیا شناسه فوق آزاد است؟" کلیک نمایید .
واژه و کلمه
عبور (password) واژه و کلمه عبور ترکیبی از حروف، اعداد، مسافت و . . . می باشد . به خاطره داشته باشید واژه عبور در قضیه کوچک و تعالی بودن حروف اصلی میباشد .
در فریم بعدی هم کلمه و واژه عبوری را که انتخاب نموده اید باید عینا تکرار کنید .
اسم
و اسم خانوادگی در این نصیب بهتر می باشد اسم و نام خانوادگی حقیقی وواقعی خود را به عنوان مولف بلاگ وارد نمائید . در صورتی که عشق به مطرح شدن نام‌و‌نشان واقعی خویش ندارید، می توانید از نام مستعار استعمال کنید . در هر درحال حاضر به خاطره داشته باشید که نام خود را مطلقا پارسی بنویسید .
آدرس
آدرس اینترنتی خصوصی در مواقعی که پسورد وب لاگ خویش را فراموش می فرمایید یا پسورد وبلاگ شما به سرقت رفته و بوسیله فرد دیگری تغییر تحول یافته، آنچه سبب می شود که وبسایت پرشین وبلاگ شما را به عنوان صاحب و مالک بلاگ بشناسد نشانی ایمیلی هست که در این قسمت وارد می نمائید .
پس به خاطره داشته باشید آدرس نشانی اینترنتی معتبری از خود وارد نمائید .
سوال
امنیتی یکی دیگر از روش هایی که هنگام فراموش یا سرقت شدن کلمه و واژه عبورتان سایت پرشین بلاگ قادر به شناسایی شما به عنوان صاحب وب لاگ خواهد بود، سوال امنیتی و جواب آن خواهد بود .
از دربین یکسری سوال امنیتی که به فیس پیش فرض مطرح گردیده یک عدد را تعیین کنید و به آن جواب دهید و این سوال و جواب را به یاد داشته باشید .
کد
امنیتی در قاب مستطیل شکلی، یک کد عددی نوشته شده که ضروری می‌باشد آن را در کادر کد امنیتی وارد کنید .
توافقنامه
هر وبسایت اینترنتی توافقنامه ای برای ارائه سرویس ها خویش به کاربرانش داراست . ضروری می‌باشد تا این توافقنامه را مطالعه نمائید و بعد از آن در رخ موافقت با حالت آن، تیک ذی‌ربط را فعال سازید .
دکمه
تصویب نام در پایان و پس از طی این مراحل، روی دکمه تصویب اسم کلیک نمایید تا بلاگ شما تصویب و ساخته شود .
نکته : قسمت هایی که با نشانه ستاره مشخص و معلوم شده اند، اضطراری هست تا به طبع تکمیل شوند . در صورتی که در کامل شدن هر یک از این نصیب ها اشتباهی چهره داده باشد، پس از کلیک بر روی دکمه ثبت نام، آن قسمت با آرم ضربدر قرمز رنگ مشخص می شود و به این معناست که بایستی آن را تصحیح نمایید .

ساخت
بلاگ جدید پس از کامل شدن فرم ثبت نام، وارد محیط کاربری خویش در سایت پرشین بلاگ خواهید شد و به رخ خودکار، ورقه تولید وب لاگ نو برای شما نمایش داده می شود .
عنوان بلاگ : در این قسمت نامی را که در بالای بلاگ شما نمایش داده خواهد شد و در واقع اسم فارسی وبلاگتان میباشد وارد فرمائید .
نشانی بلاگ : در این نصیب آدرس مورد لحاظ خود برای وبلاگتان را وارد کرده و طبق اصولی که در مورد اسم کاربری بلاگ در نظر گرفتید، نشانی بلاگ خود را ثبت نمائید .
پس از کلیک بر روی دکمه تولید وبلاگ، ورقه دیگری برای شما گشوده می شود که می توانید در آن از دربین قالب های موجود، یک قالب برای بلاگ خویش تعیین فرمایید . پس از تعیین قالب مورد لحاظ خود، بر روی دکمه تعیین قالب کلیک فرمایید .

 


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۹:۲۸:۱۶ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)