مرجع مقالات رسمی طراحی سایت مرجع مقالات رسمی طراحی سایت .

مرجع مقالات رسمی طراحی سایت

راهنمای طراحی ظاهر و علامت‌گذاری design- ایجاد یک تارنما تجاری با وردپرس


راهنمای طراحی ظاهر و علامت‌گذاری design-
ایجاد یک تارنما تجاری با وردپرس
بعد از آن از اینکه با امداد WireFrame طرح خیالی خود را پیاده‌سازی کردید، نوبت به طراحی تارنما می رسد . برای این منظور می بایست یا این که به دنبال پباده سازی باشید که مطابق با ذهنیت شما، قالبی را پباده سازی نماید یا این که خود به دنبال قالبی باشید تا در تولید یک تارنما تجاری با وردپرس به شما کمک کند . در وردپرس قالب‌های مجانی و حرفه‌ای متعددی مو جود هست . برای دریافت قالب وردپرس بدون پول به همیار وردپرس و برای تهیه قالب حرفه‌ای وردپرس به ژاکت می‌توانید مراجعه فرمایید .

طراحی سایت در مشهد

۸-
نصب وردپرس install-
ساخت یک وب سایت تجاری با وردپرس
هم اکنون همگی ملزومات شما مهیا هست . همگی گزینه‌ها را برای ایجاد یک تارنما تجاری با وردپرس روی میز قرار دادید و منتظر هستید تا راه‌اندازی شود .
برای فعال‌سازی به چه چیزی نیاز می باشد؟ سیستم مدیریت محتوای وردپرس! خیلی پرسرعت و آسان می توانید وردپرس را راه‌اندازی فرمایید . توصیه می‌کنم پیشین از ورود به محفظه هاست، وردپرس را روی لوکال هاست نصب نمائید و بعد به محفظه حساس انتقال دهید . این‌گونه می‌توانید همه عیبت و ایرادات آن را برطرف فرمائید و با خیال سهل وآسان از روش FTP آن را منتقل نمایید .
لطفا به راهنماهای تحت جهت این اقدامات اعتنا کنید:
نصب
وردپرس روی لوکال هاست انتقال
تارنما از لوکال به هاست اصلی نصب
وردپرس روی هاست سی‌پنل نصب
وردپرس روی هاست دایرکت ادمین ۹-
نصب افزونه‌های وردپرس plugins-
تولید یک وبسایت تجاری با وردپرس
با نصب وردپرس و فعال سازی قالب قضیه لحاظ فقط قابی از سایتتان را ایجاد می‌کنید، پس برای این‌که بتواند عملیات متعدد و امکاناتی را اجرا نماید باید چه کرد؟ به یاری افزونه‌های وردپرس می توانید امکانات آن را بسازید . اما می بایست اعتنا فرمایید هر سایتی چه نوع افزونه‌هایی نیاز دارد! قرار نمی‌باشد هر آنچه که تفکر می‌کنید را در سایتتان نصب فرمایید . این‌گونه معضلات متعددی را برای هاست و سایت تولید خواهید کرد .
افزونه‌هایی را که معمولا برای تولید یک سایت شرکتی نیاز دارید عبارت هست از:
افزونه‌های
عضویت و ورود افزونه‌های
امنیتی و کپچا افزونه‌
سئوی وردپرس افزونه
بهینه‌ساز تصاویر افزونه‌ای
برای سناریو نمونه‌کار افزونه
امنیتی و فایروال افزونه
افزایش سرعت سایت پلاگین
فرم‌ساز برای تماس با ما در
رخ نیاز فروش خدمات و متاع استعمال از افزونه ووکامرس این‌ها افزونه‌های لازم می باشند . لطفا سایر افزونه‌هایی را که می خواهید نصب فرمائید به طور کامل با توجه انتخاب کنید .

۱۰-
تولید و ساز وبسایت امروزه با یاری صفحه‌سازهایی نظیر visual composer میتوانید صفحه های وب سایت خود را با درگ و دراپ کردن به راحتی تولید کرده و بسازید . این‌گونه میتوانید در ساخت یک سایت تجاری با وردپرس شایسته ترین طرح را پیاده‌سازی کنید .

۱۱-
ردیابی کاربران از طرز گوگل آنالیتیکس برای این که بتوانید مشتریان و یوزرها خود را ردیابی کنید تا بتوانید مسیر و هدف آنان را شناسایی فرمایید خوبتر می باشد از ابزار تحلیلی مانند گوگل آنالیتیکس امداد بگیرید . همچنین در شرای می‌خواهید اطلاعات آن را در پیشخوان وردپرس داشته باشید از پلاگین Google Analytics by Yoast بهره‌مند شوید .


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۳ تیر ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۴۵:۱۴ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)