مرجع مقالات رسمی طراحی سایت مرجع مقالات رسمی طراحی سایت .

مرجع مقالات رسمی طراحی سایت

استفاده از رنگین کمان در سایت

استعمال
از رنگین کمان در سایت از گزاره اشتباهات طراحی تارنما به کار گیری نادرست از رنگها می‌باشد . در‌صورتی‌که مشتریان شما پافشاری به استفاده از تمامی رنگهای رنگین کمان در پباده سازی وب سایت خود دارند، این وظیفهء شماست که آنها را مجاب فرمائید که این عمل در پباده سازی سایت درست نمی باشد . رنگ هایی که فراوان روشن و یا بیش از حد تیره هستند، برای پیشبرد فعالیت مشتریان اصلاً مطلوب نمی باشند .

طراحی سایت در مشهد

چه بسا در صورتیکه مشتری شما صاحب و مالک یک سیرک باشد، بایستی پباده سازی وبسایت آن به صورتی باشد که بیش از ۳ رنگ در آن به کار نرود . استفادهء بیش از سه رنگ واقعاً تکنیک قابل قبولی در پباده سازی وبسایت نمی باشد .


شایسته ترین سیستم مدیر محتوای بدون پول برای دکان های اینترنتی ممکن است
بازدیدکننده سایت شما علاقه ای به شنیدن موسیقی نداشته باشد هیچ چیز بدتر از این نیست که در سرتاسر کل یک اینترنت وبسایت یک صدا، مداوم تکرار شود . بدتر از آن با هر کلیک در صفحه های مختلف و باز شدن صفحهء جدید، آن موسیقی از آغاز پخش شود . تکرار یک موزیک بی نقص در وب وب سایت نیز منجر دلخوری مطلق بیننده خواهد شد .

اشتباهات
املایی خطر ناک هستند شما با استعمال از یک کامپیوتر و با به کار گیری یک دکمهء “بررسی املایی” می توانید از محتوای اینترنت تارنما خود مطمئن شوید . هیچ چیز بدتر از اشتباه بودن امر زبان، آرم گذاری های نادرست و یا این که تلفظ اشتباه در طراحی وب سایت نمیباشد . قبل از هر بارگزاری و به روز رسانی هر متنی، یک‌سری بار تمامی متنها را یکسری نفره محاسبه فرمایید . چه بسا در حالتی که مشتری متنی برای وب وبسایت خودش فراهم کرده، به درست بودن آن اکتفا نکرده و آن را مجدداً ارزیابی فرمائید .

مقدار
فونت را بدون شوخی بگیرید در صورتیکه در پباده سازی تارنما در همگی محتوای وب از حروف بلندمرتبه استفاده گردیده باشد، افراد شم خیلی بدی به آن وبسایت پیدا می کنند . به لحاظ می برسد آن اینترنت سایت در هم اکنون فریاد زدن میباشد . البته به فعالیت بردن حروف با سایز کوچک به صورتی که کلیه متن وب سایت حروف کوچک باشد، افراد شم می کنند که شما در حال نجوا کردن میباشید .

بهترین رویکرد استفاده از سایز معمولی با نماد گذاری به موقع در پباده سازی تارنما می باشد . به این ترتیب با به کارگیری از سایز و فونت نرمال در متون اینترنت سایت، بیننده حس راحتی کرده و از برقراری رابطه با سایت شما لذت خواهد برد .

از
پیوند های چشمک زن و pop up های ویندوز استعمال نمایید تا فاتحه وبسایت شما خوانده شود یکی دیگر از اشتباهات پباده سازی تارنما استعمال غیر رشته ای از لینک ها و تبلیغات است . این آیتم ها در وب وب سایت نظیر دریافت نشانی اینترنتی های ناخواسته در صندوق پستی شماست . در واقع اطلاعات بیهوده را از طریقی که به نظر شما داده ها مهمی بیاید، به تماشاچی می رساند . از به کارگیری از pop up های ویندوزی و لینک و پیوند های چشمک زن برای جلب اعتنا مخاطب در طراحی وب سایت تان جداً خودداری کنید . چون این خط مش فقط برای بازدیدکننده مزاحمت ایجاد می نماید .

ایرادات پباده سازی سایت به این لیست خلاصه نمی شود . شما به تیتر یک اینترنت مستر و یا صاحب و مالک وبسایت می بایست به این مشکلات احاطه بی نقص داشته باشید تا بتوانید بازدیدکنندگان سایت خویش را مراقبت نمائید .


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۶ تیر ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۱۸:۲۷ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)