مرجع مقالات رسمی طراحی سایت مرجع مقالات رسمی طراحی سایت .

مرجع مقالات رسمی طراحی سایت

زبان PHP برای گسترش برنامه‌های کاربردی و وبسایت‌ها

امروزه، به شکل فراوان گسترده‌ای از زبان PHP برای گسترش برنامه‌های کاربردی و وبسایت‌ها به کار گیری میشود . در عین حال، راه‌های ساده‌ای برای یادگیری PHP و به کار گیری از این گویش وجود دارد . وبسایت‌های آموزشی فراوانی در دسترس عموم قرار دارند که از نحوه آن ها می‌توانید با صرف کمترین وقت و هزینه، یادگیری PHP را آغاز فرمایید . این سایت‎های آموزشی،‌ ابزارهایی با رویکردهای مناسب در اختیار شما قرار میدهند تا بتوانید منحنی یادگیری خویش را سرعت بخشید . در اینجا یک سری ایده اثر گذار و کاربردی برای یادگیری PHP معرفی خوا‌هیم کرد .

طراحی سایت در مشهد
فهرست
محتوای این مقاله ۱-
تولید یک نرم افزار یا برنامه ۲-
از فریم ورک‌های MVC استعمال کنید ۳-
داکیومنت‌ها (مستندات: Documents) را بخوانید ۴-
به عنوان برنامه‌نویس آزاد (Freelance) عمل کنید ۵-
برنامه‎های نوشته شده با PHP را آنالیز کنید ۶-
به IRC مراجعه کنید ۱-
ساخت یک نرم افزار یا برنامه پس از یادگیری مقدماتی PHP، یک اپلیکیشن برای خودتان پباده سازی فرمایید . درگیر شدن با یک پروژه حقیقی سبب می‌گردد تمام جنبه‌ها و زوایای گویش برنامه‌نویسی مورد نظرتان را خاطره بگیرید . با ایجاد یک برنامه کاربردی، موضوعاتی نظیر اتصال به مقر داده، آنالیز فرم‌ها، سشن‌ها (برای ذخیره موقت اطلاعات به کار می‌رود : Session) و امنیت را به خیر و خوبی خاطره خواهید گرفت . با این رویه نقاط ضعف و قوتتان را پیدا خواهید کرد . این عمل باعث می شود مطالب فراموش گردیده را دوباره بخوانید و برای حل مشکلات برنامه خود، سراغ راهکارهای مختلفی بروید .

نوشتن یک برنامه کاربردی، قدرت یادگیری شما را ارتقاء می‌دهد .
به عنوان مثال، برای استارت یادگیری PHP میتوانید یک CMS بی آلایش بسازید که به شما اذن میدهد صفحاتی را روی وبسایتتان تولید نمائید . این کار نیاز به رئیس فرم‌ها، ذخیره‌سازی مقر داده و سشن‌ها دارد . سپس به آرامی چیزهای جدیدی مثل آپلود فایل، رئیس رسانه و… را به این CMS بیشتر کنید . هنگامی که بتوانید این برنامه را به طور بدون نقص به نقطه پایان برسانید، مطالب خیلی بیشتری نسبت به کتاب‌های آموزشی خواهید فراگرفت .
توصیه
فرانش به شما یادگیری
الکترونیکی – بخش دوم ۲-
از فریم ورک‌های MVC استفاده کنید هنگامی که توانستید یک برنامه کاربردی قابل اجرا با دسته‌بندی اسکریپت‌ها تولید کنید؛ گام اساسی بعدی یادگیری قاب ورک‌های MVC هست . MVC مخفف سه کلمه و واژه مدل (Model)، نمایشگر (View) و کنترلر (Controller) است . MVC، یک “سبک” برنامه‌نویسی می‌باشد که امروزه به طور پیش فرض در برنامه‌های اینترنت زمینه به کار گیری قرار می گیرد . توصیه می کنیم از CodeIngniter به کار گیری کنید، چون ساده‎ترین و سریع‌ترین شیوه یادگیری کادر ورک‌های MVC میباشد . نسبتاً هر اسکریپت PHP با کمی تلاش باطن آن قرار می گیرد .

در مرتبه اول، کادر ورک‌های MVC دو چیز را فعال می‌کند: ۱- قطع کردن کدهای داینامیک (PHP) از کدهای استاتیک (HTML, CSS, Js) . این عمل دوچندان حتمی بوده و رویکرد خیر و خوبی برای تالیف و نگهداری کردن کدها می باشد . ۲- پیاده‌سازی برنامه‌نویسی شی‌گرا . MVC باعث ساخت برنامه‌نویسی شی‌گرا در اسکریپت وب می‌شود . در صورتیکه در سطح نخستین یک برنامه کاربردی نوشته‌اید، درحال حاضر بایستی این برنامه را در یک عدد از فریم ورک‎های MVC قرار داده و آن را سازماندهی نمایید .
۳-
داکیومنت‌ها (مستندات: Documents) را بخوانید Php .net سایت داکیومنت‌های PHP هست . مستندات فراوانی در این وب سایت وجود دارااست که می توانید در تایم ها فراغتتان آن ها را مطالعه فرمایید . به خصوص کامنت‌ها که دربردارنده نکات اثر گذار و قطعه کدها میباشند . درصورتی که از این سایت برای چک یک موضوع مختص بازدید می‌کنید، می‌توانید مطالب و اطلاعات مربوط به به عبارتی زمینه را مطالعه نمائید .
۴-
به تیتر برنامه‌نویس آزاد (Freelance) کار کنید در صورتی‌که در هم اکنون یادگیری PHP هستید، این بخت را دارید که به تیتر یک بسط دهنده اینترنت در شرکتی استخدام شوید یا به صورت برنامه‎نویس آزاد استارت به کار در این مسئله نمائید . در حالتی که در حال حاضر برنامه کاری فشرده‌ای ندارید، می توانید برنامه‌نویسی فریلنس را آزمون نمایید .
سفارش
فرانش به شما آزمون
آیلتس و چالش‌های آن
به
تیتر برنامه‌نویس آزاد در سایت‎های دارای ربط عمل کنید وبسایت‌های فراوانی مثل دورکار، پونیشا، گودکو و… وجود دارند که صاحبان فعالیت و سرمایه در آنجا به دنبال فریلنسرها می‌باشند . این فریلنسرها معمولا پروژه‌های کارفرمایان را با قیمت‌های ارزان و مقرون به صرفه تولید می نمایند . کارایی فرمایید در این سایت‌ها عضو شده و پروژه بگیرید . کار روی پروژه‌های واقعی منجر گسترده‌تر شدن دامنه یادگیری شما می‌شود .


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۲ تیر ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۳۴:۱۹ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)