مرجع مقالات رسمی طراحی سایت مرجع مقالات رسمی طراحی سایت .

مرجع مقالات رسمی طراحی سایت

پایین به نکات ضروری در طراحی وب سایت

در پایین به نکات ضروری در طراحی وب سایت اشاره می کنیم که هر وب سایتی می بایست آن را رعایت کند . وب وب سایت خود را با پیروی کردن از نکات زیر، طراحی نمایید؛ ما به شما این اطمینان را می دهیم که تأثیر مثبتی بر روی بازدیدکنندگان خواهد گذاشت .

طراحی سایت در مشهد

سرعت
بارگذاری بالا
ممکن میباشد وبسایت شما از پباده سازی بسیار زیبایی سود مند باشد، البته به علت سرعت قلیل بار گذاری آن صرفا تعداد پاره ای از اشخاص توان دیدن و استفاده کردن از وبسایت را دارند . طراحی تارنما شما بایستی برای وب باصرفه سازی گردیده باشد و بارگذاری شدن آن عمده از ۱۵ ثانیه ارتفاع نکشد .

مسیریابی
واضح
پس از ورود بازدیدکنندگان به وبسایت شما بایستی آن ها را به قسمت های متعدد سایت، جهت دهی فرمایید . برای این کار، باید نوار مسیریابی واضح و آسانی داشته باشد . کارایی کنید که پیوند های مهم را در مکان مناسب قرار دهید . ترجیحا نوار مسیریابی را در بالای وب سایت قرار دهید . بالای سایت، جایی می‌باشد که استفاده کننده به محض ورود به سایت، ابندا آن را می بیند . از منوها در قسمت های راست و چپ سایت به کارگیری کنید؛ تا حد قابلیت و امکان همه صفحات، عنوان ها و اطلاعات تارنما را به این منوها و نوار مسیریابی لینک و پیوند دهید . شما هیچ زمان نمی دانید که کدام یک از داده ها جان دار در تارنما شما، دقت یوزرها و بازدیدکنندگان را جلب خواهد کرد؛ پس دسترسی پذیری سادگی را برای تمامی اطلاعات در حیث بگیرید .

پشتیبانی
از همه رزولوشن های صفحه ها نمایش
امروزه کامپیوترهایی با رزولوشن های گوناگون وجود دارند . ورقه های نمایش بزرگ، کوچک و متنوع . گستره آن ها از ۶۴۰×۴۸۰ استارت و حتی به بخش اعظم از ۱۰۲۴×۷۶۸ می رسد . وظیفه شما، آن میباشد که وب سایت خویش را برای تمام این رزولوشن ها طراحی فرمایید . طراحی وب سایت شما می بایست به مدل ای باشد که در تمام این صفحات با رزولوشن های متعدد، به خیر به سناریو در آید . بهترین گزینه برای انجام این زمینه این هست که وب سایت خویش را با واحد درصد طراحی کنید، نه پیکسل .

قابلیت
مرورگری
طراحی تارنما شما باید به جور ای باشد که در همگی مرورگرهای جان دار و متداول به خوبی به سناریو درآید . وب سایت خویش را در مرورگرهای گوناگون امتحان فرمائید . صرفا به یک یا دو مرورگر اکتفا نکنید، تا زمانی که از صدق پباده سازی وبسایت خود در عمده مرورگرها مطمئن گردید .

فونت
خوانا و رشته ای
کاربران تنها با نگاه کردن به فونت استعمال گردیده در طراحی سایت، متوجه حرفه ای نبودن آن می شوند و آنرا کنار گذاشتن می نمایند . از فونت هایی که ممکن میباشد در اکثری از رایانه ها نباشد، به کارگیری نکنید . در صورتی‌که فونت قضیه استفاده شده در وبسایت شما، در رایانه بازدید کننده مو جود نباشد، رایانه به طور قلم از فونت پیش فرض به کارگیری خواهد کرد که مضاعف بدتر است . پس کارایی فرمایید در طراحی وبسایت املاک خود از فونت مناسب و رشته ای به کار گیری نمائید . فونتی که اکثرا موجود می باشد و به درستی به نمایش در می آید Arial و یا Verdana می باشد .

حداقل
استعمال از عکس
ما بر این باوریم که طراحی ساده، شایسته ترین و مؤثرترین نوع پباده سازی تارنما در اینترنت می باشد . وب سایت خود را آراسته نگه دارید . سایت را با عکس ها بیش از حد نیاز شلوغ نکنید و به جای آن از آیکون های جالب و جذاب که توجه استفاده کننده و بازدیدکننده را به نصیب خاصی از سایت جلب می کند، به کار گیری فرمائید .

بازدیدکنندگان بخش اعظم به محتوا اهمیت می دهند، تا گرافیک .


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۱ تیر ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۰۳:۵۰ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)