مرجع مقالات رسمی طراحی سایت مرجع مقالات رسمی طراحی سایت .

مرجع مقالات رسمی طراحی سایت

ابزار Wix با ویرایشگر راحت کاربرد

ابزار Wix با ویرایشگر راحت کاربرد و گزینه‌های مختلفی که ارائه می‌دهد، امکان ایجاد یک وب‌ سایت خوشگل در مدت وقتی کوتاه را برای یوزرها به ارمغان می آورد . یک عدد از نقص‌های این ابزار در این هست که بر پایه Adobe Flash قرار داشته که در بسیاری از کامپیوترهای فردی به خیر اجرا می‌شود اما توسط بعضی از دستگاه‌های تلفن همراه مانند آیپدها پشتیبانی نمیشود . درصورتی که با این مساله مشکلی ندارید در این چهره Wix قالب‌های زیبای فراوانی دارااست که به راحتی میتوانید طبق ذوق وسلیقه خویش آن ها را تغییر‌و تحول دهید تا متناسب با نیازهای کسب و عمل شما شوند . قالب‌های Wix گالری‌های فوق‌العاده‌ای برای عکس دارا هستند و می‌توانید با تصاویر به مشتریان خویش نشان دهید که کسب و فعالیت شما در واقع چه خدماتی ارائه میدهد . یک ابزار تلفن همراه هم اخیراً به wix بیش تر گردیده که امکان تولید نسخه موبایلی وب‌ تارنما را فراهم می کند تا مشتریانی که عمده با موبایل خویش به اینترنت راز میزنند را نیز پوشش دهد .

طراحی سایت در مشهد

مانند بقیه ابزارها، ابزار wix با تمام ویژگی‌های تولید وب‌ وبسایت و آدرس wix .com به رخ بدون‌پول قابل به کار گیری است اما عضویت مبلغی آن دربرگیرنده گزینه‌هایی برای حذف تبلیغات و داشتن نام دامنه منحصر به فرد خود بوده و ماهانه دربین ۵ تا ۱۶ دلار حق عضویت دریافت مینماید .


اکثر بخوانید: ۱۳
ویژگی که منجر پیروزی وب وبسایت می شوند ۴ .
Intuit Websites ایجاد
اینترنت سایت
ساخت یک کسب و کار نیاز به خلاقیت‌های متعددی دارااست اما احتمالا شما تمرکز کافی برای آن را نداشته باشید . خوشبختانه حتی اکثری از مالامال مشغله‌ترین ما قادر است با استفاده از ابزار قابل اعتماد Intuit یک وب‌سایت کارآمد با ظاهری خوشگل بسازد . با یه خرده کاوش در فی مابین قالب‌های ارائه گردیده به وسیله Intuit می‌توانید قالب همخوانی بر نیازها و هدف کسب و فعالیت خود را بیابید . قالب‌های این ابزار دوچندان مفصل‌تر و سازماندهی شده‌تر از هر ابزار دیگری هست و هزاران قالب مختلف برای گزینش در پیش روی شما قرار می‌گیرد که می توانید با وارد کردن مقداری متن و تصویر به آن، ظاهر وب‌سایت خویش را بسازید .

پکیج نخستین این ابزار به زمان ۳۰ روز بدون‌پول هست و پس از آن باید ماهانه ۵ دلار پرداخت نمائید . پکیج‌های Business و Professional آن به ترتیب ۲۴ و ۵۰ دلار بها دارا هستند و شامل ویژگی‌هایی مثل اسم دامنه دلخواه، ابزارهای فروش آنلاین و با صرفه سازی موتور جستجو (SEO) می باشند .

۵ .
Google Sites ایجاد وب سایتاین ابزار خیلی راحت حضور شما در موتور جستجوی گوگل را فراهم میکند . با این ابزار میتوانید وب‌ سایت‌هایی خصوصی و گروه محور را داخل کسب و فعالیت خود ایجاد نمایید که حساب Google App شما را به یک ابزار قوی سازماندهی شغلی تبدیل می نماید . Google Site ابزارهای کارآمد همیاری مثل اعلامیه‌ها، ورقه ها و لیست وظایف را در یک فضای آنلاین قرار می دهد که همیاران می‌توانند از هر جایی به آن دسترسی داشته باشند . این بهترین روش برای رئیس هرج و مرج شروع هر کسب و کاری میباشد . استعمال از Google Sites کاملا بدون‌پول خواهد بود . به خاطره داشته باشید که از این ابزار برای ساخت یک وب‌ تارنما سنتی به کار گیری نکنید مگر این که دانش کدنویسی داشته یا یک برنامه نویس استخدام نمایید . برای کاربرانی با دانش برنامه نویسی متوسط، Google Site میتواند بهترین آیتم برای تولید یک اینترانت شرکتی باشد . استعمال از آن را امتحان فرمائید . مقاله ها تخصصی کتابخانه آنلاین لیداوب در زمینه طراحی وبسایت و سئو را دنبال فرمایید .


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۶ تیر ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۰۱:۱۲ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)