مرجع مقالات رسمی طراحی سایت مرجع مقالات رسمی طراحی سایت .

مرجع مقالات رسمی طراحی سایت

چگونه وب سایتمان را قابل استفاده تر کنیم؟ بخش چهارم

در بخش قبل مطلب گفتیم همانطور که استعمال از وب گسترده خیس می گردد ، تعداد قابل توجهی از یوزرها قدرتمند به دسترسی آنلاین میباشند .

ساخت دسترسی فراتر به یک بحران گران قدر برای طراحان وب مدرن تبدیل گردیده است، ولی ارزش تلاشش داراست .

طراحی سایت در مشهد

با اقدامات مطلوب برای افزایش دسترسی، اقبال بیشتری برای دکان آنلاین شما و دیدن آنچه که ارائه می دهید، بهبود می یابد .

برای تطابق نیاز به قابلیت دسترسی و آسانی استفاده، دوران بهتری از الان برای تولید تغییرات مطلوب در اینترنت وبسایت شما وجود ندارد .

چه در پروسه اولیه اینترنت تارنما میباشند یا قصد توسعه آن رادارید، این پیشنهاد ها به شما یاری می نماید .

در
این مقاله یک سری موضوع دیگر را ذکر کرده و توضیح میدهیم:


اجتناب
از جداول در حالی که جداول می توانند ابزار نیکی برای سازماندهی و پردازش داده ها باشند، برای ساخت یک وب سایت اینترنتی قابل دسترسی موثر نیستند .

با دقت به ساختار و ویژگی ها غیر خطی آنها، خواننده گان ورقه سناریو و بقیه انواع دستگاه های دیجیتال قابل دسترسی نمی توانند داده های داده شده در جداول را بخوانند یا ادراک نمایند . هنگام پباده سازی تارنما خویش عملکرد نمائید از آن‌ها به دور گردید .

 

موادتشکیل دهنده
لیبل دار با علامت گذاری بر روی تمام موادسازنده ، برای کاربران هنگام پند و رابطه با دکمه ها و محتوا وب وب سایت خود، راهنمایی بیشتری را آماده می نمائید .

 

میانبرهای
صفحه کلید را به کارگیری کنید طولانی تر کردن میانبرهای کاغذ کلید به سایت شما می تواند به افراد دارای معلولیت که از موس کامپیوتر برای به کارگیری از وب استفاده نمی نمایند یاری نماید . برای افرادی که در گیر اختلالات حرکتی هستند، وبسایت هایی با میانبرهای کاغذ کلید فرایند حرکت در اینترنت وبسایت را فراوان معمولی خیس و سریعتر می کنند . میانبرهای ورقه کلید همینطور می توانند یک تجربه سهل خیس برای کاربران به طور کل تولید نمایند .

 


استعمال ازطرح بندی به طور مداوم استفاده از طرح معمولی و روشن، شایسته ترین منش تولید دسترسی است . در شرای چه پباده سازی اینترنت تارنما های پیچیده می تواند قضیه عشق برخی از کاربران باشد، طرح های فانتزی می تواند سایر افراد را ناراحت کند . گزینش یک پباده سازی مینیمالیستی بر پایه فرمت سازگار می تواند مرورگر را برای همگی بینندگان راحت تر کند .

 

غیرفعال
کردن تنظیمات خودکار بعضا از افراد ممکن می‌باشد گذشته از رفتن به صفحه بعدی محتوا، مقطع بیشتری را صرف نمایند . دیگرافراد ممکن است صفحه شما را ببینند و از روی محتوا سریعتر تکان کنند .

کاربر را قوی سازید تا این ویژگی های اتومات مثل پخش کلیپ و کلیپ های صوتی را را به جای تنظیم خودکار ،خاموش یا فعال کنند .

 

محاسبه
و تایید تجزیه و تحلیلی از کارایی تغییرات اینترنت تارنما خود با اجرای امتحان جامع در سراسر دستگاه های گوناگون و شبکه داشته باشید . همان گونه که دامنه وب همچنان تغییر می کند، فارغ از شک و تردید پیشرفت هایی در ارائه خدمات به کاربران قابلیت و امکان پذیر خواهد بود .

 


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۵ تیر ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۱۶:۰۳ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)