مرجع مقالات رسمی طراحی سایت مرجع مقالات رسمی طراحی سایت .

مرجع مقالات رسمی طراحی سایت

حجم تصاویر در طراحی و پیاده سازی اینترنت تارنما ها

در نوشته قبلی(اندازه و حجم تصاویر در طراحی و پیاده سازی اینترنت تارنما ها) کارکردن با تصاویر مورد نیاز استاتیک و اثبات وب تارنما را آموختیم .در این متن می خوا‌هیم کارکردن با تصاویر داینامیک در طراحی و بسط وب سایت ها که قرار میباشد به وسیله استفاده کننده وارد شوند را نظارت نماییم .

طراحی سایت در مشهد

سوال
: چه مشکلاتی در تصاویر وارد شده به وسیله استفاده کننده وجود دارد؟
کاربر نهایی اینترنت وبسایت لزوما شخص کارشناس کامپیوتری نمی‌باشد که از جزئیات تصویری که بر روی اینترنت وبسایت قرار می دهد باخبر باشد .پس برنامه نویس وب وب سایت می‌باشد که باید این مواد را تحلیل کند و در صورت لزوم به استفاده کننده ارشادوراهنمایی و پیام مناسب سناریو دهد .نکات کلیدی در تصاویر شامل حجم تصویر، بعدها تصویر و همچنین کیفیت تصویر می باشد که رعایت نکردن هرکدام برای وب سایت شما مشکلاتی ایجاد خواهد کرد .

- حجم تصاویر : در شرای حجم تصور بالا باشد برهه زمانی متعددی برای بار گذاری آن از سرور نیاز خواهد بود که بازه کلی برای دیده شدن ورقه را بالا می برد .

- ابعاد تصویر : در صورتی‌که ابعاد تصویر با محلی که قرار می باشد در آن نمایش داده شود تناسب نداشته باشد، تصویر به فیس کشیده و بی کیفیت چشم خواهد شد .انگار شما ارتفاع 200 پیکسل را بخواهید در 500 پیکسل نمایش دهید .

- کیفیت : عدم رعایت کیفیت تصاویر نیز تاثیر زیاد بدی بر پباده سازی و کاغذ شما خواهد گذاشت .

 

سوال
: با این سه مشکل چه‌طور می بضاعت و توان برخورد کرد؟
- در رابطه با حجم تصاویر بایستی حداکثر حجمی که کاربر می تواند آپلود کند را نمایش دهید .سپس آن‌گاه از آپلود فایل هم بایستی شما حجم پوشه ارسالی را تحلیل فرمایید و در چهره بالا بودن از حجم استاندارد، پیغام خطای مطلوب به کاربر سناریو دهید .

- ابعاد تصویر هم به به عبارتی راه اولیه می توان در اختیار گرفتن کرد .اما این رویه به هیچ عنوان در فضای اینترنت وب سایت ها معمول نیست .چون استفاده کننده نمی تواند تصاویر را به ابعاد مسئله نیاز ما تبدیل کند زیرا بضاعت و توان این عمل را ندارد .پس در ارتباط با بعد ها تصاویر، در بیشتر مواقع اجازه می دهیم کاربر تصویر خود را آپلود کند .

- در برخورد با کیفیت تصویر هم فعالیت زیادی از دست برنامه نویس و طراح اینترنت سایت برنمی آید و فقط بایستی با سفارش های خود استفاده کننده وب سایت را توجیه به به کار گیری از تصاویر کیفیت بالا کند .


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۴ تیر ۱۳۹۸ساعت: ۰۴:۳۳:۳۵ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)