مرجع مقالات رسمی طراحی سایت مرجع مقالات رسمی طراحی سایت .

مرجع مقالات رسمی طراحی سایت

تولید پسورد دیتابیس سی پنل

در پنجره گشوده گردیده ابتدا بر روی Generate Password کلیک کنید پسورد ساخته گردیده را با تیتر پسورد دیتابیس در جایی امن کپی کنید بعد تیک آیتم I have copied this password in a safe place . را زده و بعد از آن بر روی دکمه Use Password کلیک نمائید .

تولید
پسورد دیتابیس سی پنل
پس از بسته شدن پنجره بالا در آخر بر روی Create User کلیک فرمایید .

طراحی سایت در مشهد

تولید
یوزر دیتابیس سی پنل
و با پیام ساخت پیروزی آمیز یوزر مواجه خواهید شد .

تایید
تولید یوزر دیتابیس سی پنل
نام یوزر که در پیام بالا به شما اعلام می شود را نسخه برداری کرده و در جای امن در کنار پسورد با عنوان اسم یوزر دیتابیس نگاه داری نمائید . در نمونه ما اسم یوزر tjomi_as4gtfa3 است .

مجددا بر روی Go Back کلیک کرده و به صفحه پیشین بر می گردیم .

در سطح پایانی تولید دیتابیس بایستی یوزری که ساخته ایم را به دیتابیس ساخته شده متصل کنیم . این مرحله زیاد مهمی می باشد و بخش اعظمی از مشکلات در نصب جوملا در سی پنل به عدم انجام این تراز بر می گردد .

برای اتصال یوزر به دیتا بیس در بخش Add User To Database در آیتم user یوزری که ساخته ایم و در بخش Database دیتابیسی که ساخته ایم را تعیین می کنید و بر روی آیتم add کلیک کنید .

اضافه
کردن یوزر به دیتابیس
در برگه گشوده شده بر روی گزینه ALL PRIVILEGES کلیک نموده تیک تمام موارد زده شود و بعد بر روی آیتم Make Changes کلیک فرمایید .

بیش تر
کردن یوزر به دیتابیس
آنگاه با پیام پایین روبرو می شوید که نشان از موفقیت آمیز بودن اتصال یوزر به دیتابیس داراست .

 

بیش تر
کردن دسترسی به یوزر دیتابیس

این تراز به نقطه پایان رسید در صورتی‌که سطح را به توجه انجام داده باشید در درحال حاضر حاضر شما باید سه گزینه را پیش خود داشته باشید: ۱- نام دیتابیس . ۲- یوزرنیم دیتابیس .
۳ راز عبور دیتابیس


۵- حال لازم است وارد فرآیند نصب جوملا شویم . برای این کار صرفا کافیست نشانی دامنه (Domain) تارنما خویش را در مرورگر وارد نمایید تا وارد فرآیند نصب جوملا گردید .

در این تراز در شرای از از بسته نصبی جوملای فارسی به کار گیری کرده باشید فرایند به فیس فارسی هست . ولی در‌صورتی‌که روند و صفحه انگلیسی بود از طریق مورد انتخاب زبان این آیتم را به Persian (فارسی) تغییر و تحول دهید تا گویش نصب پارسی شود .

ورقه
نصب جوملا در سی پنل
اسم سایت: در این بخش نام سایتتان هر چه که هستن را می نویسید مثلا: "گروه فناوری و اطلاعات جومی" .

پست الکرونیکی رئیس ارشد: ایمیلی که در این بخش وارد می نمایید آدرس اینترنتی حیاتی وب سایت شما خواهد بود و گزارشات و تمامی عمل ها درصورتی که قرار باشد به رئیس اطلاع داده شود به این نشانی اینترنتی اعلام می شود .

نام کاربری مدیریت ارشد: اسم کاربری برای مدیریت حیاتی سایت کسی که دارنده تمام دسترسی ها در جوملا خواهد بود . این شناسه کاربری زیاد مهم است و سعی فرمایید برای این مورد از حروف پیچیده به کارگیری فرمایید و به هیچ عنوان از واژه های بی آلایش مثل "admin" یا "test" یا "demo" استعمال نکنید . همت فرمائید عبارات بی معنا با ادغام اعداد به کار گیری نمایید .

سر عبور مدیر ارشد: رمز مربوط به مدیریت ارشد که به تمام بخش های جوملا دسترسی خواهد داشت . همت نمایید راز پیچیده گزینش فرمائید که شامل حروف تبارک و کوچک همینطور اعداد و کاراکترها باشد، همچنین می توانید از فاصله نیز استفاده نمائید . پسورد شما عالی می باشد که دست‌کم ۸ کاراکتر پیچیده باشد .

تکرار سر عبور مدیر ارشد: همان رمزی که در بالا نوشتید را در این بخش هم تکرار فرمایید .

توضیحات متا: این آیتم تحمیلی نمی‌باشد ولی می توانید شرحی از توضیحات و عمل های سایتتان بسیار کوتاه بنویسید . پس از کامل شدن این مورد ها بر روی گزینه ادامه کلیک نمایید .


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۴ تیر ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۳۰:۲۹ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)