مرجع مقالات رسمی طراحی سایت مرجع مقالات رسمی طراحی سایت .

مرجع مقالات رسمی طراحی سایت

وب وبسایت ها و اپلیکیشن های ذیل اینترنت

کلیه ی شرکت ها تلاش می کنند یک تجربه ی عالی برای مشتریان تولید نمایند . اما تعداد پاره ای از آنان میتوانند تغییرات اضطراری را برای عملی شدن این وعده به انجام برسانند . در حقیقت اکثر وقت ها آنان حتی نمیدانند که چقدر تجربیات آنها می تواند برای مشتریان بد جلوه کند . به همین برهان ، ما یک کتاب نو به اسم "انقلاب تجربه کاربری ، یک نقشه عملی برای قرار به چنگ آوردن کاربران در قلب کمپانی شما گرد هم آورده ایم . کتاب را نیز اکنون اخذ کنید .

طراحی سایت در مشهد

وب وبسایت ها و اپلیکیشن های ذیل اینترنت به تدریج پیچیده تر شده اند به ادله این که فناوری و منش های صنعتی در درحال حاضر پیشرفت هستند . چیزی که پیش از این بعنوان یک عدد از راه های رسانه ای راکد استفاده می شد امروزه به یک تجربه غنی و تعاملی تبدیل گردیده است .

ولی صرف نظر از چگونگی تغییر و تحول در فرآیند به عمل رساندن آن ، برد یک اینترنت تارنما هنوز متعلق به یک چیز میباشد : اینکه یوزرها آن را چه‌گونه میبینند ." آیا این اینترنت وبسایت برای من ارزش قائل شده می باشد ؟ آیا استفاده از آن آسوده می باشد ؟ آیا از آن لذت می برم ؟ این ها سوالاتی می‌باشند که در ذهن بازدیدکنندگان برای این که بتوانند با محصول ها ما رابطه برقرار نمایند میگذرد ، و آن ها اساس تصمیمات خود را به صورتی صورت عرضه میکنند که به یک مشتری پابرجا و همیشگی تبدیل شوند .

تجربه
کاربری چه می باشد ؟ تجربه کاربری ( اختصارا UX ( احساسات یک فرد ، وقتی که با یک سیستم تعامل برقرار می نماید را ابلاغ میکند .
سیستم موردنظر می تواند یک اینترنت وبسایت ، یک اپلیکیشن یا این که نمایشگر یک نرم افزار باشد که به طور کلی در بافت نوین امروزی به صورت تاثیر متقابل در میان انسان و کامپیوتر شناسایی می شود ) HCL (
تجربه
کاربری چه می باشد ؟ اشخاصی که در UX فعالیت می کنند (بنام طراحان UX) چگونگی احساسات یوزرها را در مسئله یک سیستم مطالعه و محاسبه می کنند ، به دنبال چیزهایی همچون استفاده سهل ، شعور بها سیستم ، مفید بودن ، عملکرد در انجام امورمهم و غیره میباشند .

 

مطالعه
بیشتر در SmashingMag: لینک چرا تجربه کاربری نمیتوانست پباده سازی شود؟ برنامه ریزی پروژه های UX را به طور موثر انجام دهید
25
فیلم تجربه کاربری که ارزش برهه زمانی گذاشتن را دارند
تجربه
کاربری خوبتر با روایت گویی 10 اصول موثر پباده سازی وب به طور کلی طراحی تجربه کاربری برای دریافت کردن جواب "بله" به تمام آن سوال ها در عملکرد می‌باشد . انگیزه این ارشاد ها ، آشناکردن شما با نظم حرفه ای پباده سازی UX در مورد سیستم های مبتنی بر وب مثل اینترنت سایت ها و نرم افزار ها می‌باشد . طراحان UX همینطور به سیستم های فرعی و فرایندهای باطن سیستم هم اعتنا می نمایند . به تیتر مثال، آن‌ها ممکن است مراحل پرداخت آنلاین یک وب وبسایت تجارت الکترونیکی را زمینه محاسبه قرار دهند تا ببینند آیا یوزرها روند خرید تولید ها از وب وبسایت را خوب و براحتی متوجه میگردند .آن‌ها می توانند با مطالعه اجزای ذیل سیستم، همچون محاسبه چگونگی عملکرد و لذت بخش بودن آن ، در تکمیل تجربه کاربران در فیلدهای ورودی یک فرم وب، عمیق تر جستجو نمایند . در مقایسه با بخش اعظمی از فن های دیگر، به خصوص سیستم های مبتنی بر وب ، UX نسبتا تازه می‌باشد . اصطلاح "تجربه کاربر" توسط پزشک معالج دونالد نورمن ، یک محقق علوم شناختی ابداع شوید ، همچنین وی او‌لین کسی بود که اهمیت طراحی کاربر محور را ابلاغ کرد . (به این معنا که تصمیمات پباده سازی میبایست بر اساس نیاز و خواسته های مشتریان باشد) .


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲ تیر ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۵۶:۳۶ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)