مرجع مقالات رسمی طراحی سایت مرجع مقالات رسمی طراحی سایت .

مرجع مقالات رسمی طراحی سایت

تکنولوژی های گسترش اینترنت

در‌صورتی‌که با آخری تکنولوژی های گسترش اینترنت آشنا باشید، AngularJS نام شناخت برای شما خواهد بود . Angular قاب ورک جاوا اسکریپت و نوشته باز می باشد که برای برنامه های وب SPA ، با به کار گیری از الگوی معماری MVC ، پباده سازی شده میباشد . Angular قاب ورکی برای بسط فرانت - اند می باشد و فقط با صفحه های اینترنت راز و عمل داراست .
پس از تکثیر Angular 2 ، که مرمت بدون نقص اولین ورژن ی این قاب ورک بود، این قاب ورک به یکی از محبوب ترین فریم ورک ها تبدیل شد . در حالا حاضر Angular 4 منتشر گردیده هست که شایسته ترین ورژن می باشد . به دلیل ارتقاء مداوم ، این مال گوگل را در صدر کادر ورک های برتر قرار داده ایم .

طراحی سایت در مشهد
2)
Laravel

وقتی که در رابطه ی بسط بک – اند حرف کنیم، laravel او‌لین کادر ورکی می‌باشد که به ذهن می آید . قاب ورک laravel که در سال 2011 منتشر گردیده است، فریم ورک بدون‌پول و متن باز برای PHP می باشد که برای ساختن برنامه های وب و بر پایه الگوی MVC طراحی گردیده هست .
از خصوصیت های laravel می بضاعت ذکر کرد یک سیستم modular packaging به هم پا یک رئیس وابستگی های منحصربه‌فرد می باشد که خدماتی برای منش اندازی و تعمیر و نگه داری قابل انعطاف افزار و خط مش های متعددی برای دسترسی به پایگاه داده ها مهیا می نماید .
3) React .js


یک کتابخانه جاوا اسکریپت متن گشوده میباشد که facebook ارائه کرده هست . این کتابخانه (با قابلیت تبدیل شدن به یک قاب ورک برای توسعه و گسترش وب)، به طور گسترده در گسترش ی رابط کاربری اپلیکیشن های وب موضوع استفاده قرار می گیرد . این قاب ورک مختص برای ایجاد برنامه های کاربردی بزرگ با داده هایی که در ارتفاع برهه زمانی تغییر و تحول می کنند، ابتکار شده می‌باشد .
علاوه بر این، React در آتی ی نزدیک نسخه ای نو به نام React Fibre ارائه خواهد اعطا کرد که پیاده سازی متفاوتی از الگوریتم حساس React می باشد و سود ی بیش از دو سال تحقیق مجموعه ریئکت میباشد و در سال روان می تواند به یک عدد از عناوین گرانقدر برای توسعه و گسترش دهندگان اینترنت تبدیل شود .
4) Node .js


ایده ی دارای اهمیت Node .js، استعمال از non-blocking and event-driven I/O می باشد تا در مقابل برنامه های real-time با اطلاعات بسیار زیاد، که روی دستگاه های توزیع شده اجرا می شوند، سبک و کارآمد باقی بمانند برای همین Node .JS برای نیاز های خاصی موضوع استفاده قرار می گیرد .
Node .js صرفا یک قاب ورک نمی‌باشد بلکه یک environment بی نقص هست . این فریم ورک زمان مقطع طولانی در در میان محیط های موضوع علاقه بسط دهندگان اینترنت بوده هست و توقع می رود که این شرایط برای زمان طولانی تری باقی بماند . نود برای ساخت کردن برنامه های کاربردی کانال با قابلیت و امکان های مقیاس پذیری و سرعت بالا، به کارگیری می شود چرا که توانمند به رئیس تعداد متعددی اتصال به طور همزمان با کارایی بالا می باشد که این خصوصیت مقیاس پذیری بالا را مهیا می نماید . در صورتی که بخواهید محفظه جاوا اسکریپت کامل با تمام ابزار ها را داشته باشید، توسعه و گسترش با استعمال از Node .js برای شما مناسب خواهد بود .


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۴ خرداد ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۲۵:۰۷ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)