مرجع مقالات رسمی طراحی سایت مرجع مقالات رسمی طراحی سایت .

مرجع مقالات رسمی طراحی سایت

آشنایی با فریم ورک قاب ورک

آشنایی
با فریم ورک قاب ورک تیم ای هست از مفاهیم، کاربردها و شاخص ها که جهت حل بعضی خلل ها کدنویسی در فضای وب کاربرد داراست . ولی با مطالعه ساختار یک قاب ورک و استعمال بی واسطه از آن در پروژه، می بضاعت و توان با رویه حل های مختلفی برای بحران های برنامه نویسی و اسکریپتینگ آشنا شد . قاب ورک در حوزه برنامه نویسی وب مانند یک کتابخانه در بقیه لهجه های برنامه نویسی هست اما گسترده خیس و کاربردی تر .

طراحی سایت در مشهد

در دنیای طراحی وب سایت ، کادر ورک فایلی دربردارنده تیم کدها و اسکریپت ها در زبان های گوناگون توسعه و گسترش وب وب سایت از گزاره HTML , CSS , JS , PHP , … هست که می توان از آن ها جهت حل برخی خلل ها توسعه وب وب سایت منفعت برد یا این که حتی یک اینترنت تارنما را با کمک آن ها منش اندازی کرد .

اشکال
قاب ورک کادر ورک ها دو نوع هستند: فریم ورک های توسعه Back-end و فریم ورک های بسط Front-end اینترنت وبسایت .

فریم ورک های مربوط به توسعه Front-end: فریم ورک های front-end اصولا از بسته هایی دربرگیرنده فولدر های ساختاری و فولدرهای حاوی کدهای استاندارد شده تشکیل گردیده اند . اجزاء آن معمولا مشتمل بر منشا کد CSS برای ایجاد یک گرید، تعریف استایل های تایپوگرافی برای عناصر HTML، ارائه رویکرد حل هایی برای اسکریپت هایی که در بروزرها پشتیبانی نمی شوند و ایجاد کلاس های استاندارد جهت به کارگیری در استایل دادن به اجزاء واسط کاربری می باشد .

تکنیک های پباده سازی وب سایت ریسپانسیو – که در آن گسترش دهنده اینترنت سایت، تارنما را اصطلاحا تلفن همراه فرندلی می کند- خیلی افزایش داشته و بسط دهندگان جهت راحتی عمل یک خصوصی کادر ورک ریسپانسیو درست کرده اند و عمل پباده سازی وبسایت ریسپانسیو با فایده گیری از این قاب ورک ها خیلی ساده تر از پیش گردیده هست .

قاب
ورک های گویش برنامه نویسی PHP Laravel
Phalcon
Symphony
Yii
Codelgniter
CakePHP
Kohana
FuelPHP
میکرو
کادر ورک PHP Flight
Sliex
Limonade
Slim
قاب
ورک های زبان برنامه نویسی Ruby Ruby
on Rails Lotus
Rack
Sinatra
Padrino
Cuba
Scorched
Grape


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۱ خرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۶:۳۵:۴۵ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)